Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gra Lenia

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Leniu
Początkujący Trener
Leniu


Napisanych : 136
Dołączył : 31/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Okolice Łodzi

Gra Lenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lenia   Gra Lenia - Page 2 EmptySob 23 Sie 2014, 12:08

Grow wiem że jest ci bardzo ciężko gdy rywal zmniejsza twój atak ale masz ostre kły i musimy właśnie je teraz wykorzystać. Kiedy twój rywal lekko zejdzie niżej wykorzystaj to aby całą siłą nóg wybić się do góry i złapać zębami przy pomocy Bite po czym wyladuj z nim na ziemi i trzymając go w pysku uderz nim o ziemię po czym wyrzucić go ostro w powietrze i uskocz przed jego kontrą po czym ponownie uderz z Bite z dużą ciemnością skupiając się na skrzydłach rywala - powiedziałem do pokemona.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Gra Lenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lenia   Gra Lenia - Page 2 EmptySob 23 Sie 2014, 16:25

Growlithe bardzo się starał i powoli wychodził na prowadzenie. Pidove wiedział, że używając jednego ciosu, dużo nie zwojuje, więc zaczął wykorzystywać to, że ognisty pies ciągle atakuje. Growlithe raz uderzył w drzewo. Kolejnym razem, gdy ptak chciał wykorzystać ten sam podstęp, pies wybił się od drzewa i przypilił go do ziemi. Growlithe powoli zyskiwał przewagę. Jeszcze kilka ciosów i Pidove powinien być pokonany.


40%Gra Lenia - Page 2 Spr_b_5b_058Gra Lenia - Page 2 51930%

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Leniu
Początkujący Trener
Leniu


Napisanych : 136
Dołączył : 31/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Okolice Łodzi

Gra Lenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lenia   Gra Lenia - Page 2 EmptySob 23 Sie 2014, 16:33

- Świetnie ci idzie Growlithe ale Pidove to dobry przeciwnik. Tak więc nie dawaj się. Złap teraz lekki oddech. Uskakuj przed ruchami rywala dając sobie chwile do wyczekania odpowiedniego momentu gdy przeciwnik popełni błąd i wtedy ostro zaatakuj z Bite łapiąc rywala i przyszpilając go do ziemi tak żeby ci nie uciekł po czym jeszcze raz Bite zanim się pozbiera i odskocz. Pokaż mu kto tu jest silny - powiedziałem do pokemona po czym wyjąłem pustego PokeBalla by być gotowym do złapania dzikiego pokemona.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Gra Lenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lenia   Gra Lenia - Page 2 EmptySob 23 Sie 2014, 17:27

Walka trwała. Oba pokemony starały się z całych sił, żeby pokonać tego drugiego. Pod koniec walki stworki były już praktycznie wypompowane ze wszystkich sił. Pidove z braku sił latał praktycznie nad ziemią.

15%Gra Lenia - Page 2 Spr_b_5b_058Gra Lenia - Page 2 51910%

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Leniu
Początkujący Trener
Leniu


Napisanych : 136
Dołączył : 31/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Okolice Łodzi

Gra Lenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lenia   Gra Lenia - Page 2 EmptySob 23 Sie 2014, 17:37

- Świetna robota Growlithe. Teraz mamy naszego przeciwnika na wyciągnięcie szczęk. Nie możemy teraz się poddawać. Zbierz w sobie całe swoje siły i uderz z pełną mocą swojego Bite zasypując rywala całą salwą ciosów gryzienia. Po takim czymś złap oddech i odskocz trochę do tyłu po czym unik i zbierając w sobie resztki sił wykończ rywala z Bite - powiedziałem do pokemona po czym rzucam pustym PokeBallem w stronę Pidova w nadziei że uda mi się go złapać.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Gra Lenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lenia   Gra Lenia - Page 2 EmptySob 23 Sie 2014, 18:57

Walka z wycieńczonym, już praktycznie do granic możliwości, Pidovem nie była wielkim wyzwaniem dla Growlithe. Latający pokemon starał się jeszcze bronić, ale będąc dla ognistego stworka na wyciągniecie ręki, nie zbyt mu się to udawało. Pidove po długiej walce w końcu upadł na ziemię.

10%Gra Lenia - Page 2 Spr_b_5b_058Gra Lenia - Page 2 5190%

Statystyki:

Growlithe - 1lvl, 10% limit ataku specjalnego
Leniu - 5 punktów respektu

Kula, którą rzuciłeś w stronę Pidove, uderzyła w jego ciało. Jasnoczerwone światło pochłonęło go. Kula zaczęła chybotać się na boki. W końcu charakterystyczny dźwięk oznajmił ci, że Pidove został złapany.
- Brawo, brawo. - usłyszałeś za swoimi plecami.
Powrót do góry Go down
Leniu
Początkujący Trener
Leniu


Napisanych : 136
Dołączył : 31/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Okolice Łodzi

Gra Lenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lenia   Gra Lenia - Page 2 EmptySob 23 Sie 2014, 20:16

- Świetnie się spisałeś Growlithe - powiedziałem do swojego pokemona poklepując go po głowie po czym wziąłem z ziemi PokeBall z nowym towarzyszem w mojej drużynie po czym odwróciłem się w kierunku z którego usłyszałem głos.
- Bardzo dziękuje lecz z kim mam przyjemność - powiedziałem.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Gra Lenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lenia   Gra Lenia - Page 2 EmptySob 23 Sie 2014, 20:42

Mimo zmęczenia Growlithe był zadowolony ze słów, które od ciebie usłyszał. Odwróciwszy się, zauważyłeś nastoletnią dziewczynę. Miała on z jakieś metr sześćdziesiąt pięć wzrostu i długie blond włosy.
- Widziałam jak walczysz z tym Pidovem. - kontynuowała - Widać było, że Growlithe ma ograniczony zakres ruchów, ale mimo to udało ci się wygrać. - dziewczyna zbliżyła się do ciebie. - Nazywam się Carmen, a ty?
Powrót do góry Go down
Leniu
Początkujący Trener
Leniu


Napisanych : 136
Dołączył : 31/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Okolice Łodzi

Gra Lenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lenia   Gra Lenia - Page 2 EmptySob 23 Sie 2014, 20:49

- A ja nazywam się Grey. A to właśnie Growlithe z którym zaczynamy swoją podróż właśnie dzisiaj. To był nasz pierwszy pojedynek i cieszę się z jego wyniku. Z czasem na pewno się podszkolimy i będziemy lepiej walczyć. A ty czego tu szukasz Carmen - zapytałem dziewczyny uważnie się jej przyglądając. Jako Zwiadowca nie ma się w końcu za dużo kontaktu z dziewczynami. W ciągu ostatnich trzech lat mało z którą rozmawiałem.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Gra Lenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lenia   Gra Lenia - Page 2 EmptySob 23 Sie 2014, 22:08

- Ja jestem trenerką. Zbieram odznaki, żeby móc następnie wyzwać Elitarną Czwórkę Hoeen. - wyjaśniła dziewczyna. - Jak na razie nie mam żadnych odznak, dlatego zamierzam dojść do Rustboro, aby móc zdobyć pierwszą z nich.
Twój Growlithe zbliżył się do Carmen. Dziewczyna przykucnęła i pogłaskała go po głowie, a ten pokazał język i uśmiechnął się.
- Twój pokemon jest naprawdę słodki. - powiedziała.
Powrót do góry Go down
Leniu
Początkujący Trener
Leniu


Napisanych : 136
Dołączył : 31/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Okolice Łodzi

Gra Lenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lenia   Gra Lenia - Page 2 EmptySob 23 Sie 2014, 22:12

- Z tego co widzę to chyba reaguje tak na ładne trenerki pokemon - powiedziałem z uśmiechem na twarzy po czym spojrzałem na dziewczynę.
My aktualnie podążamy do Petalburga gdzie mamy tam kogoś spotkać więc jeśli chcesz to możesz iść z nami. We dwoje zawsze raźniej - zaproponowałem.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Gra Lenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lenia   Gra Lenia - Page 2 EmptySob 23 Sie 2014, 23:23

Dziewczyna, usłyszawszy twój komentarz, zarumieniła się i lekko zmieszała. Widocznie nie często słyszała... komplementy tego rodzaju.
- Na prawdę? - powiedziała bardzo... entuzjastycznie Carmen, po czym znowu się lekko zmieszała - To znaczy, jasne. Chętnie z tobą pójdę.
Growlithe naskakiwał na nogę dziewczynki, jakby chciał jej przypomnieć o swoim istnieniu.
- I oczywiście z tobą też. - Carmen przykucnęła i ponownie pogłaskała ognistego pokemona.
Powrót do góry Go down
Leniu
Początkujący Trener
Leniu


Napisanych : 136
Dołączył : 31/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Okolice Łodzi

Gra Lenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lenia   Gra Lenia - Page 2 EmptyNie 24 Sie 2014, 00:12

We dwoje troje zawsze raźniej. Przyjemnie będzie z kimś porozmawiać. To co ruszamy - zapytałem z uśmiechem na twarzy. Niby jestem nie ufny co do obcych a jednak jakoś ta dziewczyna wydaje mi się przyjazna.
Dużo już masz odznak. Długo jesteś trenerką pokemon - zapytałem Carmen.


-------------------
Dasz jakiś obrazek tej dziewczyny to dodał bym ją do KP...chyba że ma zaraz zniknąć z gry
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Gra Lenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lenia   Gra Lenia - Page 2 EmptyNie 24 Sie 2014, 09:37

Ruszyliście dalej. Growlithe szedł między tobą a Carmen i zerkał to na ciebie, to na nią.
- Nie jeszcze nie mam odznak, ale przecież już to mówiłam. Przecież dlatego idę do Rustboro. - powiedziała blondynka - Trenerką jestem może od jakiś dwóch tygodni. Pochodzę z Mauville. Zmierzam w stronę Verdanturf, aby przejść tamtejszym tunelem w okolice Rustboro. A czemu ty chcesz tam iść?
Powrót do góry Go down
Leniu
Początkujący Trener
Leniu


Napisanych : 136
Dołączył : 31/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Okolice Łodzi

Gra Lenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lenia   Gra Lenia - Page 2 EmptyNie 24 Sie 2014, 10:39

- Ja idę tam by spotkać się z moim najlepszym przyjacielem. Razem się wychowywaliśmy w sierocińcu. Nie widziałem go już od czterech lat. Mam do niego wielką prośbę by przyłączył się do mnie i pomógł znaleźć człowieka odpowiedzialnego za zabójstwo - powiedziałem lekko speszony tym że wcześniej nie słuchałem uważnie.
- Skoro zaczynasz przygodę to jakiego pokemona wybrałaś na start - zapytałem.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Gra Lenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lenia   Gra Lenia - Page 2 EmptyNie 24 Sie 2014, 12:10

Dziewczyna usłyszawszy, że mieszkałeś w sierocińcu, nieco się speszyła. Najwyraźniej nie sądziła, że podzielisz się z nowo poznaną osobą taką informacją. Gdy usłyszała, że chcesz odnaleźć czyjegoś zabójcę przeraziła się. Podzielenie się czymś takim było jeszcze dziwniejsze niż poinformowanie o tym, że wychowywało się w domu dziecka. Przez to gdy zapytałeś o pokemona, z którym rozpoczęła podróż, zanim odpowiedziała minęło kilka chwil. Dopiero szczeknięcie Growlithe'a przywróciło jej świadomość do tej rzeczywistości.
- Co? - powiedziała skonfundowana i dopiero po chwili Carme przypomniała sobie twoje pytanie - Ja? Dostałam od mojego dziadka srebrnego Eevee'ego. Bardzo chciałabym, żeby ewoluował w Glaceona. Niestety miejsce, gdzie może się zmierzyć najbliżej jest w Snowpoint w regionie Sinnoh. Po drodze udało mi się też złapać Beautifly'a.
Powrót do góry Go down
Leniu
Początkujący Trener
Leniu


Napisanych : 136
Dołączył : 31/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Okolice Łodzi

Gra Lenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lenia   Gra Lenia - Page 2 EmptyNie 24 Sie 2014, 12:44

Wiem że to co ci powiedziałem jest bardzo prywatne ale no cóż taki już jestem. Może trochę nie ufny ale kiedy mówię coś to tylko prawdę. Staram się zawsze tak robić. Życie jest za krótkie na kłamstwa wobec siebie czy innych. Kiedy oszukujesz innych oszukujesz sam siebie - powiedziałem z uśmiechem do dziewczyny.
- Skoro dostałaś srebrnego Eevee to znaczy że jest on shiny. Wyjątkowy i rzadki pokemon - dodałem po chwili.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Gra Lenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lenia   Gra Lenia - Page 2 EmptyNie 24 Sie 2014, 15:34

Dziewczynę zdziwiło twoje bezpośrednie podejście. Z reguły ludzie starali ułatwiać tylko swoje życie. Kłamstwa, zatajana, szantaż - to tylko niektóre środki do ich celu. Carmen uśmiechnęła się, gdy wspomniałeś o jej stworku. Najwyraźniej sama chciała zmienić temat rozmowy, ale nie wiedziałaby, czy byłoby to na miejscu.
- Wiem, że Eevee tego koloru jest rzadki. Nawet bardzo. Sama zdziwiłam się, jak go dostałam od moich dziadków. - kontynuowała rozmowę o jej nietypowym stworku. - Przeglądałam wtedy informacje o jego wyglądzie, kiedy ewoluuje. Najbardziej spodobał mi się Glaceon, dlatego chciałbym, aby mój futrzasty przyjaciel w niego się zmienił.
Powrót do góry Go down
Leniu
Początkujący Trener
Leniu


Napisanych : 136
Dołączył : 31/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Okolice Łodzi

Gra Lenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lenia   Gra Lenia - Page 2 EmptyNie 24 Sie 2014, 15:39

- Przynajmniej będziesz miała pięknego pokemona gdy w pełni się rozwinie. Z tego co wiem Growlithe rozwija się w Arcanaina i to jedynie przy pomocy kamienia ewolucyjnego. Jednak ja nie będę naciskał na to. Kiedy mój pokemon zadecyduje o tym że chce ewoluować ja mu to umożliwię - powiedziałem do dziewczyny spoglądając na pokemona.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Gra Lenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lenia   Gra Lenia - Page 2 EmptyNie 24 Sie 2014, 15:55

Dziewczyna podziękowała ci, kiedy usłyszała, że uważasz, że jej wybór był słuszny. Po chwili wyszliście z lasu. Znajdowaliście się na wzgórzu. Niedaleko was znajdował cię cel waszej podróży - miasteczko Verdanturf. Widzieliście stąd, że znajduje się tam Centrum Pokemon, a w niewielkiej odległości centrum tej mieściny, niewielki rynek. Ludzie handlowali tam przeróżnymi specyfikami dla pokemonów.

_______
* Dalej chcesz ze mną zawalczyć?
Powrót do góry Go down
Leniu
Początkujący Trener
Leniu


Napisanych : 136
Dołączył : 31/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Okolice Łodzi

Gra Lenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lenia   Gra Lenia - Page 2 EmptyNie 24 Sie 2014, 16:08

- Proponuję udać się po małe co nieco dla naszych podopiecznych no i może odwiedził bym z Growlithem Centrum Pokemon. Zregenerował by się trochę po tej ciężkiej walce. Może uda się też trafić na coś ciekawego - powiedziałem do towarzyszki po czym ruszyłem przed siebie...

----------
jasne walczymy
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Gra Lenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lenia   Gra Lenia - Page 2 EmptyNie 24 Sie 2014, 19:37

Schodziliście ze wzgórza drogą wyznaczoną przez część podłoża bez trawy. Mimo, że nie była to główna, i w konsekwencji najszybsza, droga z Mauville do Verdanturf, to wiele osób musiało z niej korzystać.
- To może ja pójdę po jedzenie dla nas i pokemonów, a ty w tym czasie uleczyć Growlithe'a, co? - zaproponowała dziewczyna. - Później moglibyśmy się spotkać obok tamtej fontanny. - Carmen wskazała ręką na ewentualne miejsce późniejszego spotkania.

________
* Ustalamy limit ciosów w taktyce w naszej walce?
Jeśli tak, ja proponuję, aby było ich 8.
Powrót do góry Go down
Leniu
Początkujący Trener
Leniu


Napisanych : 136
Dołączył : 31/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Okolice Łodzi

Gra Lenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lenia   Gra Lenia - Page 2 EmptyNie 24 Sie 2014, 20:24

- Skoro proponujesz to czemu nie. Jeśli się przydzielimy to szybciej załatwimy nasze sprawy i będziemy mogli ruszać dalej - powiedziałem do dziewczyny po czym ruszyliśmy z Growlithem na poszukiwania Centrum Pokemon. Nie wiadomo ile czasu może zająć nam leczenie dwóch pokemonow. W końcu Pidove też jest padniety po pięknym pojedynku.

-------
Może być
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Gra Lenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lenia   Gra Lenia - Page 2 EmptyPon 25 Sie 2014, 16:11

Zanim doszliście do Verdanturf minęło jeszcze trochę czasu. Gdy tylko weszliście do miasteczka od razu zauważyliście Centrum Pokemon.
- Do do zobaczenia. - powiedziała Carmen, odchodząc od ciebie - Pamiętaj, że mamy się spotkać przy fontannie.
Po wejściu do budynku nie zauważyłeś żadnej osoby. Verdanturf nie było często odwiedzane. Największą popularność zyskuje jedynie podczas Pokazów, a te zaczynają się dopiero w przyszłym tygodniu. Podałeś kulę ze swoimi stworkami siostrze Joy. Ta poprosiła, żebyś podszedł do niej za jakieś 15 minut.
Powrót do góry Go down
Leniu
Początkujący Trener
Leniu


Napisanych : 136
Dołączył : 31/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Okolice Łodzi

Gra Lenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lenia   Gra Lenia - Page 2 EmptyPon 25 Sie 2014, 16:35

- Hmmm. Mam całe 15min żeby się lekko rozejrzeć po mieście. Przecież nie będę nigdzie daleko chodzić tylko wokół Centrum Pokemon - powiedziałem pod nosem po czym wyszedłem na powietrze rozglądając się za jakimiś podejrzanymi osobami. Może członkami Teamu Magma. Czymś co wzbudza podejrzenia.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Lenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lenia   Gra Lenia - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Lenia
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Przenosiny Lenia
» Konto Lenia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gry :: Bezpańskie-
Skocz do: