Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Cornela

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Cornel
Początkujący Trener
Cornel


Napisanych : 362
Dołączył : 10/07/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Safari Cornela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Cornela   Safari Cornela - Page 2 EmptyCzw 23 Kwi 2015, 06:14

Sama również nie czekajac dlugo pobieglam za Sphealem by pomoc pokenonowi. Miałem cicha nadzieje ze nie robi tego specjalnie, chociaż... inaczej Owl by nic nie wyczul chyba ze jest gejem a wooper wytwarza feromony...
Powrót do góry Go down
Patch de La Reynie
Początkujący Trener
Patch de La Reynie


Napisanych : 217
Dołączył : 11/02/2015
Wiek : 33

Safari Cornela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Cornela   Safari Cornela - Page 2 EmptyPią 24 Kwi 2015, 17:07

14. Gdy podszedłeś bliżej do pokemona to rzeczywiście zauważyłeś, że się on nie ruszał. Po dokładniejszym przyjrzeniu się mogłeś zobaczyć, że jego klatka piersiowa unosi się miarowo jak przy oddychaniu. Twój pokemon spojrzał na Ciebie jakby błagalnym wzrokiem.
Powrót do góry Go down
Cornel
Początkujący Trener
Cornel


Napisanych : 362
Dołączył : 10/07/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Safari Cornela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Cornela   Safari Cornela - Page 2 EmptySob 25 Kwi 2015, 18:44

Juz Owl, już. uspokajam swojego pokemona a dla Woopera coś mam. Podchodze blizej i wyciagam z plecaka potiona i daje go Wooperowi. Miejmy nadzieje ze to coś pomoze.
Powrót do góry Go down
Patch de La Reynie
Początkujący Trener
Patch de La Reynie


Napisanych : 217
Dołączył : 11/02/2015
Wiek : 33

Safari Cornela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Cornela   Safari Cornela - Page 2 EmptyPon 27 Kwi 2015, 10:34

1. Przez kilka minut nic się nie działo, po czym nagle Wooper otworzył swoje duże oczy spoglądając na Ciebie.
- Wooper? - przekrzywił lekko głowę na bok patrząc to na Ciebie to na pokemona. Nagle.. wystawił wam język.
Powrót do góry Go down
Cornel
Początkujący Trener
Cornel


Napisanych : 362
Dołączył : 10/07/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Safari Cornela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Cornela   Safari Cornela - Page 2 EmptyPon 27 Kwi 2015, 14:37

Widzę mały już jest lepiej. Kiepsko z tobą było. Spheal biegl do ciebie. staralam się pogłaskać stworka po lebku a druga reka schowalem pusty potion oraz wyciagam karme dla wodnego stowrka.
Powrót do góry Go down
Patch de La Reynie
Początkujący Trener
Patch de La Reynie


Napisanych : 217
Dołączył : 11/02/2015
Wiek : 33

Safari Cornela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Cornela   Safari Cornela - Page 2 EmptySro 29 Kwi 2015, 11:05

2. Wodny pokemon spojrzał na Ciebie po czym chwycił karmę i zaczął się zajadać zadowolony. Było widać, że już jest mu lepiej. Wpatrywał się w Ciebie uważnie. Czasami zerkał też na Twojego pokemona.
Powrót do góry Go down
Cornel
Początkujący Trener
Cornel


Napisanych : 362
Dołączył : 10/07/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Safari Cornela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Cornela   Safari Cornela - Page 2 EmptySro 29 Kwi 2015, 11:19

To jest Owl, mój przyjaciel. Razem tworzymy drużynę i stajemy się coraz silniejsi. I pytanie do ciebie, czy też chciałbyś do nas dołączyć? zastanowiłem się chwilę
Jeśli będziesz chciał do nas dołączyć to dotknij tego balla. podsunąłem mu safarii balla w razie jakby się zdecydował.
Powrót do góry Go down
Patch de La Reynie
Początkujący Trener
Patch de La Reynie


Napisanych : 217
Dołączył : 11/02/2015
Wiek : 33

Safari Cornela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Cornela   Safari Cornela - Page 2 EmptySro 29 Kwi 2015, 11:27

3. Wooper chyba nie był za bardzo przekonany, patrzył na Ciebie jak i na pokeballa trochę podejrzliwie.
- Wooper?
Przekrzywił lekko głowę na bok wpatrując się w Ciebie błyszczącymi oczyma. Może musisz go jakoś przekonać?
Powrót do góry Go down
Cornel
Początkujący Trener
Cornel


Napisanych : 362
Dołączył : 10/07/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Safari Cornela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Cornela   Safari Cornela - Page 2 EmptySro 29 Kwi 2015, 11:47

Jeśli lubisz walczyć to mogę cię nauczyć nowych technik walki, ataków które mogą ci bardzo się przydać. W mojej drużynie aktualnie jest 5 towarzyszy między innymi jest nim Spheal. Jednak mam ich więcej ale tych pięcioro nigdy się ze mną nie rozstaje bo nie chcą. Prawda Spheal? spytałem swojego stworka głaszcząc go po łebku. Może Owl ci coś opowie? zaproponowałem dając mu kolejną porcję karmy. Pewnie jak sam zauważyłeś nie umiałem obojętnie obok cierpiącego pokemona przejść. spowiedziałem do Woopera.
Powrót do góry Go down
Patch de La Reynie
Początkujący Trener
Patch de La Reynie


Napisanych : 217
Dołączył : 11/02/2015
Wiek : 33

Safari Cornela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Cornela   Safari Cornela - Page 2 EmptySro 29 Kwi 2015, 12:03

4. Przez chwilę Wooper wpatrywał się w Ciebie uważnie rozważając, czy iść z Tobą czy nie.. aż nagle po prostu dotknął wyciągniętego pokeballa. Przez kilka sekund błyskał on czerwonym światłem po czym znieruchomiał.
Brawo! Wzbogaciłeś się o nowego pokemona!
Powrót do góry Go down
Cornel
Początkujący Trener
Cornel


Napisanych : 362
Dołączył : 10/07/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Safari Cornela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Cornela   Safari Cornela - Page 2 EmptySro 29 Kwi 2015, 13:02

Swietnie! Wooper jest mój.
Owl, ruszamy dalej. powiedziałem do swojego towarzysza i schowalem woopera do plecaka. Rozgladam sie po niebie czy przestalo juz padac i jaka moze byc dalsza pogoda.
Powrót do góry Go down
Patch de La Reynie
Początkujący Trener
Patch de La Reynie


Napisanych : 217
Dołączył : 11/02/2015
Wiek : 33

Safari Cornela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Cornela   Safari Cornela - Page 2 EmptyCzw 30 Kwi 2015, 12:42

5. Słońce leniwie wyszło zza chmur, dlatego mogłeś spokojnym krokiem rozpocząć dalszej poszukiwania pokemonów. Byłeś bardzo zadowolony, że udało Ci się złapać Wooper'a. Nie zauważyłeś nawet jak wtargnąłeś na miejsce odpoczynku innych trenerów, którzy radośnie biegali bawiąc się ze swoimi pokemonami.
Powrót do góry Go down
Cornel
Początkujący Trener
Cornel


Napisanych : 362
Dołączył : 10/07/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Safari Cornela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Cornela   Safari Cornela - Page 2 EmptyCzw 30 Kwi 2015, 13:43

Rozejrzałem się ciekawie po okolicy i patrzyłem na Spheala.
Masz ochotę mały się pobawić? spytałem swojego towarzysz.
Może razem z Wooperem? Co ty na to? Uśmiechnąłem się wyciągnąłem balla z Wooperem pokazując go Owlowi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Cornela - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Cornela   Safari Cornela - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Cornela
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Safari Wojas021
» Hiteki na Safari
» Safari Vebre
» Safari Pikutorialu
» Safari Yoi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: