Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gra Neytiri

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorWiadomość
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Gra Neytiri - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Neytiri   Gra Neytiri - Page 8 EmptyPią 27 Cze 2014, 15:52

Usmiechnelam sie i ze wzgleduu tego ze nie znam tej piosenki nie spiewalam jej. Dziewczynak tez zlego glosu nie miala.
Egil, daleko jeszcze? Nie przepadam za otwartymi nawierzchniami gdy cos sie moze za nami czaic i gdy jestem na widoku. mruknelam patrzac na czworonozne pokemony. Zdalam sie na ich instynkt. Patrzylam co jakis czas na swojego stworka by wyczuc jego emocje i reakcje.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Gra Neytiri - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Neytiri   Gra Neytiri - Page 8 EmptySob 28 Cze 2014, 08:09

- Po zejściu z góry zostanie nam jedynie przejście w głąb lasu, który tam będzie. - odpowiedział Egil - Powinniśmy tam dotrzeć za jakieś trzy kwadranse.
Tresz szedł i rozglądał się, to w lewo, to przed siebie. Wyczuł wcześniej pokemona, który na was szarżował, więc i tym razem powinnien wyczuć ewentualne zagrożenie.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Gra Neytiri - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Neytiri   Gra Neytiri - Page 8 EmptySob 28 Cze 2014, 14:31

nie wiem czemu ale po głowie zaczęły mi chodzic przyspiewki weselne. patrząc tak na swojego pokemona zaczęłam nucic melodie z "na prawo na lewo w górę i w dol". może to z powodu tego jak kręci lbem? uśmiechnęłam się do swoich myśli i patrzyłam na psa jednocześnie patrząc pod nogi. nikt by przecież nie chciał by ktoś spadł stąd. w sumie to było by szybkie wejście w dol. może by tak zaryzykować? patrzyłam co jakiś czas na ból jakby myśląc nad szybkim przetransportowaniem się na dol. co jakiś czas patrzyłam też na swoich towarzyszy starając wyczytać się coś z ich twarzy. czy oni naprawdę muszą tak milczeć? nie lubie milczeć. Nawet gdy jest minuta ciszy nie potrafię się opanować. najczęściej wtedy przychodzą mi różne dziwne pomysły do głowy i zaczynam się śmiać. bądź nasluchuje i jak usłysze czyjś tłumiony śmiech to i ja zaczynam a wtedy całe zgromadzenie to robi. a tak wogóle, czuje się jak na safari, tak mało szczególow a trzeba się jakoś rozpisać. spojrzałam w niebo i zaczęłam się zastanawiać czy ktoś tam na górze jest ktoś kto kieruje moim życiem i robi mnie w konia bo ile można iść i iść. jakby jeszcze coś ciekawego się działo to ja rozumiem. owszem widoki ładne ale to wszystko.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Gra Neytiri - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Neytiri   Gra Neytiri - Page 8 EmptyNie 29 Cze 2014, 09:18

- Egil, ile będziemy jeszcze tak iść? - zapytał się mężczyzny zniecierpliwiony Theo. - Woda powoli nam się kończy.
- Nie martw się chłoptasiu. Jeszcze z jakieś pół godziny i dojdziemy. - odpowiedział chłopakowi Egil.
Szliście dalej. Słońce, które wcześniej wraz z lekkim wiaterkiem było przyjemnością, teraz powoli zaczęło być męczarnią. Można było to nawet zauważyć po Ruth, która przez ostatnie minuty szła bardzo blisko ściany.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Neytiri - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Neytiri   Gra Neytiri - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Neytiri
Powrót do góry 
Strona 8 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» #008 Neytiri l Santalune
» Neytiri vs Wojas021
» #017 Neytiri | Cyllage Gym
» #027 Neytiri | Cyllage Gym
» The Coon vs Neytiri

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gry-
Skocz do: