Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Zefonit

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Zefonit - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 2 EmptyNie 22 Cze 2014, 16:56

Na pewno wodne pokemony nie będą tutaj mieszkać. No za płytko, ale nie widzę tutaj żadnego innego wodopoju. Postanowiłem wiec iść wzdłuż koryta rzeczki i spoglądać czy aby nie ma żadnego ciekawego pokemona. Z resztą, Poliwag kochał wodę, na pewno będzie zadowolony z obrania przez nas tej ścieżki.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Zefonit - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 2 EmptyNie 22 Cze 2014, 19:00

4) Oba pokemony szły przed tobą i dalej ze sobą rozmawiały. Woda w rzece płynęła sobie powoli. Twoje przewidywania były słuszne, bo Poliwag postanowił wskoczyć do wody, żeby się ochłodzić. Wodny pokemon dreptał sobie w wodzie, a jego robaczy towarzysz szedł obok niego.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Zefonit - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 2 EmptyNie 22 Cze 2014, 19:49

Ciekawe o czym to tak pokemony rozprawiają między sobą. Gdybym znał ich mowę, bym był kimś wręcz genialnym. Mógłbym pomagać pokemonom i trenerom, niekoniecznie za darmo, ale przynajmniej byłbym przydatny. Kroczyłem tak dalej rozglądając się za dzikimi stworkami.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Zefonit - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 2 EmptyNie 22 Cze 2014, 20:00

5) Kąpiel w rzece najwidoczniej znudziła się już Poliwagowi, bo ponownie szedł on po ziemi. Rozglądałeś się za jakimiś pokemonami, ale nie udało ci się żadnych zauważyć. Nagle oba pokemony przystanęły i zaczęły się wpatrywać w drzewa po ich lewej.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Zefonit - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 2 EmptyNie 22 Cze 2014, 20:02

Zerknąłem na drzewa z pokedex'em w dłoni. Ciekawe cóż mogło się tam kryć.
- Co tam macie?
Zapytałem i ruszyłem w kierunku pokemonów. Następnie rozejrzałem się za potencjalnym łupem.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Zefonit - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 2 EmptyNie 22 Cze 2014, 20:09

PokeDex, nie wiedzieć czemu, pokazał jedynie obrazek i podpis pokemona:
Safari Zefonit - Page 2 215
Sneasel
Takiego rodzaju pokemony nie występują w lesie, szybciej można było je znaleźć w jakiś bardziej chłodnych miejscach. Poliwag i Wurmple musiały to wyczuć, bo się nastroszyły.


Ostatnio zmieniony przez Mhrok dnia Nie 22 Cze 2014, 20:13, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Zefonit - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 2 EmptyNie 22 Cze 2014, 20:11

Czekajcie... ale takie pokemony nie występują na tym safari. Przed wejściem widziałem listę.
- Hej Sneasel. Zgubiłeś się?
Zagadnąłem pokemona. Może uciekł jakiemuś trenerowi.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Zefonit - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 2 EmptyNie 22 Cze 2014, 20:17

Zaraz po pokemonie wyskoczyła dziewczyna, która prawdopodobnie jest jego trenerką. Była to średniego wzrostu dziewczyna o długich i czarnych włosach. Koloru jej oczu nie zobaczyłeś, bo górną cześć jej twarzy przysłaniała grzywka.
- Ale chaszcze, co Sneasel. - powiedziała dziewczyna i spojrzała na swojego pokemona. Zauważyła wtedy was. - O cześć. Nie sądziłam, że kogoś tutaj spotkam.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Zefonit - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 2 EmptyNie 22 Cze 2014, 20:20

Zerknąłem na nieznajomą. kim mogła być i co robiła tutaj z takim pokemonem?
- Cześć. Widziałaś może po drodze coś ciekawego?
Spytałem z nadzieją, że dziewczyna mnie poprowadzi do jakiejś kolonii wędrownych Tyranitarów.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Zefonit - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 2 EmptyNie 22 Cze 2014, 20:40

- Czy widziałam coś ciekawego? - zastanowiła się dziewczyna - Widziałam stado Deerlingów, ale uciekły zanim zdążyłam się im dokładniej przyjrzeć.
Brunetka wyciągnęła gałązki, które zaplątały się w jej długie włosy.
- Tak właściwie, to jest Margot. - przedstawiła się i wyciągnęła w twoim kierunku rękę.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Zefonit - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 2 EmptyNie 22 Cze 2014, 20:42

Spojrzałem na nią swoimi błękitnymi oczyma po czym am zająłem się poprawianiem włosów.
- Ja jestem Zefonit.
Odpowiedziałem podając jej rękę. W końcu nie można się od razu zbytnio spoufalać.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Zefonit - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 2 EmptyNie 22 Cze 2014, 20:54

- Zefonit? - powtórzyła dziewczyna - To dosyć... specyficzne imię.
Sneasel, z którym przybyła Margot, ciągnął ją za nogawkę jej spodni.
- A, tak. Zapomniałam ci kogoś przedstawić. - powiedziała dziewczyna i podniosła swojego pokemona - To jest Sneasel. Jest ona moim pokemonem... praktycznie, odkąd pamiętam.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Zefonit - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 2 EmptyNie 22 Cze 2014, 21:00

Spojrzałem na nią z szerokim uśmiechem na ustach. W końcu nie często spotyka się ludzi na swej drodze.
- No nie jest ono na pewno pospolite.
Gdy tylko przedstawiła mi swojego pokemona spojrzałem na maluchy które idą obok mnie.
- To Poliwag, mój pokemon i Wurmpel. Spotkaliśmy ją tutaj i wybrała się z nami na spacer.
Rzekłem po czym pogłaskałem mojego malutkiego pokemona.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Zefonit - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 2 EmptyNie 22 Cze 2014, 21:46

Dziewczyna przykucnęła i z uśmiechem przywitała się z Poliwagiem i Wurmplem:
- Cześć maluszki. Nazywam się Margot. Miło mi was poznać.
Ruth wstała i się przeciągnęła.
- Hej, Zefonit. - zagadała do ciebie - Co powiesz, żebyśmy przez pewien czas razem wędrowali po lesie?
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Zefonit - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 2 EmptyNie 22 Cze 2014, 21:49

Spojrzałem na nią ze zdziwieniem. Chyba jako pierwsza osoba na mojej drodze aż tak miło potraktowała mojego pokemona.
- Hm... możemy iść.
Odpowiedziałem na jej pytanie po czym zerknąłem na maluchy stojące tuż obok.
- To co, ruszamy?
Dodałem po chwili.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Zefonit - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 2 EmptyPon 23 Cze 2014, 08:13

11) Pokemony wzięły do swojej grupki Sneasela i razem w trójkę ruszyły przed siebie. Przez korony drzew przedzierało się słońce. Okolica zrobiła się teraz trochę milsza.
- Szukasz tutaj jakiegoś konkretnego pokemona? - zapytała nagle Margot - Czy tak przyszedłeś sobie pospacerować?
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Zefonit - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 2 EmptyPon 23 Cze 2014, 09:43

Zamyśliłem się... czy szukam jakiegoś konkretnego pokemona...?
- Może Scyther, Herracros, Bulbasaur, Teddieursa, Skorupi i Trecko.
Wymieniłem w końcu kilka pokemonów, które z chęcią bym przygarnął. Nawet jeśli nie u mnie, to u kogoś na pewno znalazłyby nowy dom.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Zefonit - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 2 EmptyPon 23 Cze 2014, 12:20

12) - Aż tyle? - zdziwiła się dziewczyna - Ja chciałabym złapać jedynie Scatterbuga i Teddiursę. Vivillon jest taki słodki.
Wasza droga z płaskiej zamieniała się w lekko stromą. Rzeka w tym odcinku zaczęła spływać szybciej. Jeśli dalej pójdziecie tędy, możecie znaleźć źródło tego potoku.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Zefonit - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 2 EmptyPon 23 Cze 2014, 12:30

Źródło... tam mogą być ciekawe stworki. W końcu przy źródle zawsze jest najczystsza woda.
- No dużo, chciałbym też obdarować przyjaciół nimi.
Powiedziałem spoglądając na ścieżkę pnącą się ku górze. Oby nie było zbyt stromo, bo noc nas zastanie zanim dostaniemy się do źródła.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Zefonit - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 2 EmptyPon 23 Cze 2014, 12:37

- To bardzo miło z twojej strony. - powiedziała dziewczynka, usłyszawszy twoją odpowiedź.
Droga nie była zbytnio stroma. Końca jej nie dało się zauważyć, bo w pewnym momencie rzeka skręcała w prawą stronę.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Zefonit - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 2 EmptyPon 23 Cze 2014, 12:42

- Oj tam. Po co ma iść do jednej strefy pięć osób skoro może iść jedna.
Powiedziałem po czym ruszyłem dalej w prawo. Za rzeką! A nuż widelec coś ciekawego tam odnajdę.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Zefonit - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 2 EmptyPon 23 Cze 2014, 12:45

Rzeka jeszcze przez dłuższy czas idzie prosto, więc zrezygnowałeś z pomysłu skręcania w tym momencie. Sneasel, Wurmple i Poliwag wesoło maszerowali przez siebie. Margot również rozglądała się za pokemonami, ale nic jeszcze nie wypatrzyła.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Zefonit - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 2 EmptyPon 23 Cze 2014, 12:49

Hm... a możeby tak zatroszczyć się o małego Wurmpla?
- Margot, może wzięłabyś ze sobą Wurmpel? Jest taka miła a ja nie mam dla niej pokeballa.
Zaproponowałem robiąc duże, kotoshrekowe oczy.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Zefonit - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 2 EmptyPon 23 Cze 2014, 13:24

15) Wurmple usłyszawszy, że o niej mówisz, spojrzała na ciebie a potem na Margot.
- Ja? - zdziwiła się - No nie wiem. To zależy czy Wurmple chce.
Robak zbliżył się do dziewczyny i spojrzał jej prosto w oczy.
- Chcesz zostać moim pokemonem? - spytała się go Margot.
Wurmple na jej pytanie pokiwał głową na tak. Dziewczyna wyjęła z torby SafariBall i delikatnie dotknęła nim robak, który został złapany już po jednym dyganiu. Margot ponownie go wypuściła.
- Jesteś już u mnie bezpieczny. - powiedziała do złapanego przez siebie stworka - Możesz dalej z nami iść.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Zefonit - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 2 EmptyPon 23 Cze 2014, 13:33

To dobrze... i Wurmpel jest szczęśliwa i ja mam problem z głowy. Całe szczęście, że pokemon się złapał inaczej pewnie bym musiał zużyć na niego safarii ball.
- Mam nadzieję, że szybko ewoluuje w pięknego motyla.
Powiedziałem do dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Zefonit - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Zefonit
Powrót do góry 
Strona 2 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Safari Zefonit
» Safari Zefonit
» Rei vs Zefonit
» #086 Petalburg Gym Zefonit
» Zefonit vs Snovi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: