Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 #091 Canalave Gym || Szkot

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#091 Canalave Gym || Szkot    Empty
PisanieTemat: #091 Canalave Gym || Szkot    #091 Canalave Gym || Szkot    EmptyNie 21 Wrz 2014, 16:38

Wkroczyłaś ponownie do Canalave Gym, Byron zauważył cię, kiedy czyścił zęby Steelix'a. Uśmiechnął się i odwrócił w twoją stronę
- Witaj! Gotowa na kolejne starcie? Czekałem na twój powrót, moja droga.
Powiedział Byron, kiedy Steelix zajął swoje miejsce na polu walki.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#091 Canalave Gym || Szkot    Empty
PisanieTemat: Re: #091 Canalave Gym || Szkot    #091 Canalave Gym || Szkot    EmptyPon 22 Wrz 2014, 20:26

Wróciłam na salę gdzie ostatnim razem nie udało mi się pokonać lidera. Jednak tym razem wynik walki będzie inny!
- Witaj, tym razem ja i moje Pokemony nie zamierzamy się tak łatwo poddać. Przygotuj się!- powiedziałam wyciągając z torby MasterBall- Briano, pokaż się!
Rzuciłam kulę przed siebie, a jak tylko pokazała się przede mną moja Articuno rozpoczęłam wydawanie jej poleceń.
- Briano zacznij od uderzenia w naszego przeciwnika za pomocą swojego Water Pulse! Wykorzystamy to że jesteś ptakiem i to nie byle jakim! Cały czas utrzymuj się w powietrzu uderzając w Steelixa Water Pulse! Kiedy zauważysz że stalowy Pokemon chce Cię zaatakować wykonaj zręczny unik, a następnie odpowiedz mu Water Pulse! Dobrze Ci idzie, ale to była dopiero rozgrzewka i zaraz Steelix się o tym przekona! Wzleć pod sufit areny a następnie będąc nad stalowym Pokemonem zaatakuj go Omnious Wind! Następnie zanim Steelix zdecyduje się na wykonanie jakiegoś ruchu użyj Mist by zasłonić przeciwnikowi pole widzenia. Szybko wykorzystajmy ten ruch, tak więc zmień swoją pozycję na arenie by uderzyć w podopiecznego Byrona Water Pulse w tył głowy! Kiedy Steelix będzie chciał Cię zaatakować spokojnie obserwuj jego ruchy po czym zręcznie uniknij ataku salowego węża, a następnie kontruj swoim Water Pulse! Może uda nam się oszołomić przeciwnika, co tylko pomoże nam w wygraniu tego pojedynku! Przygotuj się teraz do chwilowej walki bliżej naszego pierwszego przeciwnika! Czas na wykorzystanie twojego Steel Wing do zadania silnego ciosu w łeb przeciwnika, może i nie będzie to miało największego efektu, ale miejmy nadzieję ze zobaczy gwiazdy kiedy oberwie skrzydłem między oczy! Następnie nie tracąc czasu ani sposobności uderz w Steelixa Water Pulse! Z bliska ten atak miejmy nadzieję zaboli go znacznie mocniej! Teraz ponownie wzbij się wysoko, mocnym machnięciem skrzydeł zrzucając na przeciwnika Ice Shard! Nie przestawaj bombardować go odłamkami lodu, tak by utrudnić mu wyprowadzenie kolejnego ataku! Nim Pokemon Byrona zdąży wyprowadzić w twoją stronę jakieś uderzenie zaatakuj serią Water Pulse! Ponownie zasłoń przeciwnika przy użyciu swojego Mist i spokojnie czekaj na to jaki ruch będzie chciał wykonać Steelix! Gdyby chciał Cię zaatakować na ślepo uniknij jego uderzenia, a następnie odwdzięcz się mu Omnious Wind! Świetnie Ci idzie moja droga, tylko tak dalej a uda nam się wyjść zwycięsko z tego pojedynku! Ponownie zaatakuj przeciwnika swoim Water Pulse, po czym przejdź do uniknięcia jego ataku! Gdyby miał w zanadrzu jakiś atak z dystansu który będziesz w stanie zablokować, wykorzystaj ku temu swój Steel Wing! Może przy odrobienie szczęścia uda nam się odbić atak na przeciwnika! Teraz stworzymy dla siebie zasłonę z piasku, przez którą Steelixowi będzie ciężej Cię zaatakować tak więc użyj Hurricane! Jak tylko piasek dostanie się w oczy naszego przeciwnika zaatakuj go serią Water Pulse! Nie będziemy dłużej trzymać Steelixa przy siłach, tak więc po raz kolejny uderz w niego Water Pulse, by następnie zakończyć walkę Steel Wing między oczy stalowego węża!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#091 Canalave Gym || Szkot    Empty
PisanieTemat: Re: #091 Canalave Gym || Szkot    #091 Canalave Gym || Szkot    EmptyPon 22 Wrz 2014, 22:35

Walka byłą wyrównana...przez pierwsze kilka chwil. Steelix nadrabiał trochę dzięki kamiennym atakom, jednak Articuno i jej Water Pulse dały mu do myślenia. Szczególnie kiedy Steelix zaczął ranić sam siebie przez konfuzję, wywołaną jednym z Water Pulse'ów. Kiedy doszedł do siebie zapewne było już za późno aby odwrócić los walki, ale zdecydowanie nie odpuszczał i robił co mógł aby nie przegrać samotnie. Koniec końców, nie udało mu się wypracować remisu. Byron wypuścił po chwili swojego Bastiodona.

Articuno 8% +1.35lvl (bonus za typ tygodnia wliczony w cenę)
Bastiodon 100%
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#091 Canalave Gym || Szkot    Empty
PisanieTemat: Re: #091 Canalave Gym || Szkot    #091 Canalave Gym || Szkot    EmptyWto 23 Wrz 2014, 19:34

Z uwagą przyglądałam się walce toczonej pomiędzy Brianą, a Steelxem. Zacisnęłam mocniej pięści widząc jak starcie z każdym kolejnym atakiem zbliża się do końca. Kiedy pojedynek już się zakończył, a Articuno wylądowała koło mnie rzuciłam się jej na szyję chwaląc za świetnie przeprowadzony pojedynek.
- Wracaj odpocząć Briano. Z Bastiodonem zmierzy się kto inny... - wróciłam do kuli swoją Articuno, a na jej miejsce wypuściłam Quilavę- Alba! Pokaż się! Zaczynamy walkę, mój mały.
Zacznij od zaatakowania naszego przeciwnika silnym Fire Blast! A następie dzięki Quick Attack uniknij ataku salowego Pokemona, by mieć czyste pole do zaatakowania Heat Wave! Następnie obniż zdolność obrony Pokemona lidera swoim Leer i przyglądaj się jaki ruch zamierza wykonać by dzięki swojemu Aerial Ace z łatwością ominąć atak! Nie czekaj na kolejne uderzenie ze strony salowego Pokemona, tylko uderz w niego po raz kolejny Fire Blast! Następnie przejdziemy do nieco ryzykownego ruchu jakim będzie Dig! Przekop się przed pod przeciwnikiem, tak by wyskoczyć tuż za nim i z zaskoczenia zaatakuj go Heat Wave! Teraz kiedy Bastiodon będzie chciał Cię zaatakować ogranicz jego widoczność za pomocną swojego Smokescreen! Poczekaj aż zasłona dymna delikatnie opadnie rozpal płomień na swojej głowie i plecach by z całą swoją mocą uderzyć w przeciwnika serią Ember! Następnie szybko zbombarduj stalowego Pokemona serią Swift tak by postarać się zatrzymać go przed próbą wykonania kolejnego ciosu! Teraz mój dorgi skup się i wykorzystać Quick Attack by podbiec do przeciwnika, a kiedy znajdziesz się dostatecznie blisko wielkiego Pokemona uderz bo Brick Break między oczy! Świetnie Ci idzie Alba! Tylko tak trzymaj, a uda nam się pokonać stalowego Pokemona! Póki jesteś blisko Bastiodona sprezentuj mu kolejne uderzenie Brick Break, a następnie odskocz od przeciwnika by mieć czyste pole do wykonania kolejnego ataku jakim będzie Fire Blast! Nie poddawaj się! Przejdź do uniknięcia kontrataku podopiecznego Byrona za pomocą Aerial Ace i pokaż mu swoją siłę atakują Heat Wave! Bardzo dobrze sobie radzisz! Zakończ ten pojedynek podbiegając do przeciwnika, a następnie uderzając go Brick Break tak by po tym ciosie już nie podniósł się z areny!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#091 Canalave Gym || Szkot    Empty
PisanieTemat: Re: #091 Canalave Gym || Szkot    #091 Canalave Gym || Szkot    EmptyWto 23 Wrz 2014, 22:10

Ta walka szła już zdecydowanie lepiej, choć wysoka obrona Bastiodona niszczyła twój plan. Mimo wszystko Alba szybko zyskał sobie przewagę i utrzymywał ją bezpiecznie do końca walki. Trzeba przyznać, Byron był pod wrażeniem.

- No nieźle, panienko. Zobaczmy kiedy opuści cię szczęście.

Powiedział, wypuszczając Magnetona.

Alba 16% +0.9lvl
Magneton 100%
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#091 Canalave Gym || Szkot    Empty
PisanieTemat: Re: #091 Canalave Gym || Szkot    #091 Canalave Gym || Szkot    EmptyWto 18 Lis 2014, 19:00

Zadowolona obserwowałam jak podczas walki radzi sobie Alba. Jednak to nie był jeszcze jego czas na odpoczynek.
- Alba, dasz sobie radę jeszcze chwilę? - spojrzałam na Pokemona po czym szybko przeszłam do wydawania mu poleceń.- Musimy osłabić Magnetona! Zaatakuj go swoim Fire Blast, a następnie schowaj się przed atakiem przeciwnika wykorzystując do tego swój Dig! Kiedy wykopiesz się pod nim ponownie zaatakuj Fire Blast! Szybko dzięki Qucik Attack wykonaj parę uników, zwodząc Magnetona by nie był w stanie wyprowadzić celnego uderzenia! Gdy magnez będzie chciał zaatakować szybko zasłoń mu pole widzenia Smokescreen, a następnie obniż jego zdolność obrony za pomocą Leer! Świetnie sobie radzisz mój drogi! Wiem, że jesteś już zmęczony ale wytrzymaj jeszcze trochę! Ponownie uderz w Magnetona silnym Fire Blast i przygotuj się do uniknięcia jego ataku swoim Aerial Ace! Szybko zmieniaj swoje położenie na arenie, a kiedy będziesz przystawał na chwilę atakuj Ember w jego środkową głowę! Teraz przygotuj się i uderz Fire Blast najsilniejszym jakim potrafisz!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#091 Canalave Gym || Szkot    Empty
PisanieTemat: Re: #091 Canalave Gym || Szkot    #091 Canalave Gym || Szkot    EmptySro 19 Lis 2014, 21:36

Starcie nie trwało długo, Magenton poradził sobie z Quilavą - choć nie poszło tak łatwo jak lider by tego chciał. Pora kontynuować starcie.

Quilava + 0.3lvl
Magneton 73%
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#091 Canalave Gym || Szkot    Empty
PisanieTemat: Re: #091 Canalave Gym || Szkot    #091 Canalave Gym || Szkot    EmptyWto 25 Lis 2014, 20:38

Trafiłam czerwonym promieniem GratBalla w pokonanego Quilavę. Świetnie się spisał i byłam z niego bardzo dumna!
- No dobrze... Cotton! Twoja kolej!
Powiedziałam rzucając przed siebie kulę z Buneary. Jak tylko moja podopieczna będzie gotowa do walki zaczynam wydawanie poleceń.
- Zacznij od zwiększenia swojej obrony za pomocą Defence Crull a następnie uderz w przeciwnika Grass Knot! Niech pnącza na chwilę uniemożliwią twojemu przeciwnikowi poruszanie się, a dzięki temu ty będziesz mogła uderzyć w niego Power-Up Punch! Następnie będąc jeszcze blisko Magnetona uderz w niego Water Pulse po czym odskocz od przeciwnika najdalej jak się da! Kiedy Pokemon lidera będzie chciał Cię uderzyć jakimś silnym ruchem, zablokuj go swoim Protect, a zaraz po tym jak zasłona opadnie uderz Ice Beam zamrażając magnez! Teraz podskocz do swojego oponenta wykorzystując ku temu swój Quick Attack, a następnie uderz Sky Uppercut! Bardzo dobrze Ci idzie moja mała! Ale nie poddajemy się tylko zwiększamy tępo pojedynku! Pokażemy liderowi, że w tak uroczym Pokemonie jak ty kryje się wielka siła! Ponownie wykorzystaj swój Grass Knot do unieruchomienia przeciwnika, a kiedy będzie próbował oswobodzić się z naszej małej pułapki uderz Ice Beam utrudniając mu zadanie! Teraz mamy chwilę by wykorzystać skrępowanie przeciwnika więc użyj swojego Defence Crul! Nie czekaj jednak ani chwili dłużej za ruchem Magnetona tylko uderz w niego Sky Upprcut! Następnie nie przerywamy natarcia na podopiecznego lidera, tylko uderz w elektrycznego Pokemona Power-Up Punch! Po każdym użyciu tego ataku twoje uderzenia będą znacznie silniejsze, dlatego pokaż mu swoją nową siłę ponownie uderzając w niego Power-Up Punch! Świetnie Ci idzie Cotton! Zasyp przeciwnika serią Water Pulse i miejmy nadzieję, że taka dawka tego uderzenia pozostawi go skołowanym przez co my będziemy mieć łatwiejszą drogę do wygranej! Ale nie zamierzamy się teraz poddać, prawda? Szybko unikaj ataków przeciwnika swoim Quick Attackiem a następnie uderz w jego tył Sky Uppercut! Kończymy tą walkę kolejnym Power-Up Punch! A gdyby Magneton miał jeszcze ochotę na oddanie jakiegoś ciosu ostudź jego zapał swoim Ice Beam!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#091 Canalave Gym || Szkot    Empty
PisanieTemat: Re: #091 Canalave Gym || Szkot    #091 Canalave Gym || Szkot    EmptySro 26 Lis 2014, 22:56

Cotton robiła co mogła, skacząc na boki, kontrując i odskakując ponownie. Serca do walki jej nie brakuje - ale doświadczenia już tak. Magneton w pewnym momencie wzleciał wyżej, kiedy Buenary chciała zaatakować - przez co jej atak chybił i pozostawił ją bezbronną w powietrzu wobec ataku rywala. Obrona Magnetona - jak i każdego innego stalowego pokemona - była do pozazdroszczenia. Ataki Cotton co prawda wzmacniały jej atak, ale mimo to nie potrafiła obejść przewagi rywala - choć ten zdecydowanie odczuł tą walkę w kościach (?).

Cotton +0.85lvl
Magneton 27%
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#091 Canalave Gym || Szkot    Empty
PisanieTemat: Re: #091 Canalave Gym || Szkot    #091 Canalave Gym || Szkot    EmptySob 27 Gru 2014, 23:34

Wróciłam do kuli swojego króliczka i uśmiechnęłam się do trzymanego przedmiotu dziękując Pokemonowi za udaną walkę. Wzięłam parę głębszych oddechów po czym zdecydowałam się na ponowne wypuszczenie Articuno.
- Briano, jesteś gotowa? Wzleć w górę i nie czekając na ruch ze strony przeciwnika zaatakuj go Hidden Power! Następnie kiedy będzie się zbierał po uderzeniu wystrzel w jego stronę parę Water Pulse! Miejmy nadzieję, że dopisze nam szczęście i uda się oszołomić te magnesy. Teraz szybko uniknij ataku przeciwnika po czym ponów atak Hidden Power! teraz użyjemy Mist, zasłoń się przed ewentualną zmianą statusu jaką będzie chciał wyprowadzić Magneton! Pokrzyżujemy mu szyki i sprawimy że Pokemon zachwieje się! Użyj Hurricane by sponiewierać przeciwnika, a zanim on będzie zdolny zaatakować Cię swoim uderzeniem ponów Hidden Power! Uważaj na ataki ze strony Magnetona, i szybko podleć bliżej mnie!- jak tylko Briana znalazła się bliżej sprawnym ruchem używam Potiona na swoim Pokemonie- Dobrze moja droga! Ponawiamy natarcie na przeciwnika! Zacznij od zaatakowania go ponownego zaatakowania Hidden Power, następnie uniknij uderzenia elektrycznego Pokemona tak by mieć czyste pole do ponownego zaatakowania go Water Pulse! Świetnie Ci idzie! Wzleć wysoko ponad przeciwnika, a gdy będziesz widzieć iż ten przymierza się do zaatakowania Cię kontruj za pomocą swojego Hidden Power! Ponownie przejdź do wykorzystania Hurricane jako tarczy obronnej, a gdy Magneton będzie sponiewierany atakuj Hidden Power! Nie poddawaj się, i pokaż mu czym jest siła jednego z Legendarnych Pokemonów! Szybko przeleć nad przeciwnikiem atakując go z góry Water Pulse, a następnie kończąc walkę swoim Hidden Power!
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

#091 Canalave Gym || Szkot    Empty
PisanieTemat: Re: #091 Canalave Gym || Szkot    #091 Canalave Gym || Szkot    EmptyWto 06 Sty 2015, 18:34

Ogniste Hidden Power od razu wprowadziło Magnetona z zakłopotanie. Jednak udało mu się wyminąć serii Water Pulse. Podleciał wyżej i celnie uderzył Thunderboltem. To spowodowało, że lodowa legenda zachwiała się w locie. Magneton wykorzystał to idealnie i całą siłą uderzył Double Egde. Wszystko zakończyłoby się porażką lodowego stworka, jednak Potion dodał jej sił i walka nadal trwała. Oba pokemony bardzo intensywnie atakowały siebie. Uderzanie celnymi Hidden Power przez Legendę i Thunderbolt przez pokemona lidera doprowadziło do omdlenia obojga pokemonów.

Arcticuno 0% vs Magneton 0%

exp:

Lider nie czekając długo wypuścił swojego ostatniego pokemona - Aggrona.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#091 Canalave Gym || Szkot    Empty
PisanieTemat: Re: #091 Canalave Gym || Szkot    #091 Canalave Gym || Szkot    EmptyWto 20 Sty 2015, 21:12

Uważnie obserwowałam jak radzi sobie w walce moja Articuno, a gdy walka zakończyła się wróciłam ją do kuli by odpoczęła. Następnie wypuściłam na arenę stadionu moją odważną skamielinkę.
- No dobrze Bruce. Zaczynamy od zwiększenia twojej zdolności obrony dzięki Iron Defence! Następnie nie czekając na ruch przeciwnika uderz w niego Brine! Kiedy tylko Aggron będzie chciał się do Ciebie zbliżyć zatrzęś ziemią pod jego stopami swoim atakiem Earth Power! Świetnie Ci idzie! Jednak musimy uważać na naszego przeciwnika, tak więc kiedy będzie chciał się do Ciebie zbliżyć zablokuj go swoim Whirpool! Będziemy używać tego ataku jako tarczy! Kiedy Aggron będzie ruszał do ataku uderzaj Water Pulse, jeśli będziemy mieli trochę szczęścia po kolejnym uderzeniu Water Pulse uda nam się pozostawić Aggrona w stanie oszołomienia! Szybko postaraj się skokiem uniknąć ataku przeciwnika, a następnie podlecz się używając do tego swojego Absorbu! Teraz musimy na chwilę zatrzymać atakującego Cię Aggrona, dlatego użyj swojego Ice Beam by zamrozić go do połowy, a następnie korzystając z tego że jest unieruchomiony uderz Brine! Bardzo dobrze Ci idzie mój drogi! Ale nie możemy się poddać, pokaż przeciwnikowi jaki jesteś odważny! Ponownie zaatakuj stalowego Pokemona swoim Earth Power, a zaraz po tym uderzeniu wykorzystaj Leer by obniżyć obronę naszego przeciwnika! Przygotuj się, bo kiedy podopieczny Lidera będzie gotowy do ataku ty wystrzel na niego swój Mud Shot, starając się ograniczyć jego widoczność! Teraz użyj swojego Earth Power by zachwiać nim trochę, a kiedy ten Pokemon będzie starał się wykonać jakiś ruch uderz Water Pulse! Jeśli Aggron będzie chciał Cię zaatakować użyj Whirpool niczym tarczy by się obronić! Wiem, że sobie poradzisz! Ale musimy się upewnić, iż ta walka zakończy się dla nas sukcesem dlatego ponów uderzenie Brine! Ostatnim naszym ruchem będzie zamrożenie go Ice Beam oraz zakończenie walki mocnym Brine!
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

#091 Canalave Gym || Szkot    Empty
PisanieTemat: Re: #091 Canalave Gym || Szkot    #091 Canalave Gym || Szkot    EmptyPią 23 Sty 2015, 21:30

Walka od samego początku była po stronie Kabuto. Skamielina celnie atakowała skutecznymi ruchami swojego przeciwnika. Lider jednak na taką sytuację był bardzo dobrze przygotowany. Aggron wykonywał niezwykle mocne Thunderbolt, które osłabiało Kabuto. A kiedy przy pomocy Sunny Day Stalowy potwór rozświetlił salę, Solarbeam prawie rozprawił się z skamieliną. Dzięki Absorbowi i krytycznemu uderzeniu Water Puls, to własnie Kabuto wyszedł z walki cało.

Aggron 0%
Kabuto 4% + 1 lvl up, 10% sp. att

Lider pogratulował ci wygranej. Dodatkowo wręczył czek na niemałą sumę pieniędzy oraz bon doładowujący jakieś punkty w sieci sklepów Respekt.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





#091 Canalave Gym || Szkot    Empty
PisanieTemat: Re: #091 Canalave Gym || Szkot    #091 Canalave Gym || Szkot    Empty

Powrót do góry Go down
 
#091 Canalave Gym || Szkot
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» KP Szkot
» #139 Sunnyshore Gym | Szkot
» #130 Sunnyshore Gym | Szkot
» #62 Szkot || pastoria
» Szkot vs Ajra

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gyms-
Skocz do: