Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gra Vebre

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutorWiadomość
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Gra Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 2 EmptyCzw 03 Kwi 2014, 21:28

-Dziękuję za pomoc i.. no za wszystko. - uśmiechnąłem się nieśmiało i pożegnałem ją machnięciem dłoni. Pozostałem przy tajemniczym budynku.. spojrzałem na ten czerwony dach i wszedłem do środka, rozejrzałem się po pomieszczeniu i podszedłem do kobiety stojącej przy ladzie.
~Hmm... wygląda jak pielęgniarka, może więc tu pracuje.. Rebekah polecała mi zapis do Ligi bądź pokazów, o cóż chodzi?~ zapytałem sam siebie i spojrzałem na kobietę.
-Witam. Czy mógłbym zapisać się do Ligi bądź Pokazów? - zapytałem odważnym, pewnym głosem, nie miałem jednak pojęcia o czym mówię, więc nie byłem pewien czy to co chcę ma sens.. liczyłem jednak na jakieś prowadzenie od osóbki, która wyglądała przyjemnie.

//Założyłem, że Joy już jest w środku, nie masz nic przeciwko..? :3
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 2 EmptyPią 04 Kwi 2014, 10:22

Znalazłeś sie w Centrum Pokemon, a tak panował wielki rozgardiasz. Mnóstwo różnych trenerów oddawało swoje pokemony pod opiekę lekarską oraz tyle samo odbierało je. Ludzie meldowali się w hostelu, aby móc spędzić noc w tym mieście. A nawet można skorzystać z prawie darmowej stołówki. Za przysłowiowe trzy gorsze można się najeść do syta. A przemiła pielęgniarka z wielką chęcią pomoże ci w rejestracji.
- Dzień dobry. Oczywiście, że możesz się zapisać. Mam rozumieć, że na oba wydarzenia? - zapytała a nastepnie poprosiła Ciebie o twój pokedex. Użyła go jako czytnika, a następnie wprowadziła do niego wiele danych. W momencie gdy zakończyła proces zapisów wydała tobie jeszcze dwa pudełeczka na odznaki i wstążki. Razem z nimi oddała ci pokedex.
- Teraz możesz już oficjalnie starać się o udział w Lidze i Festiwalu Pokazów. Aby tam sie dostać musisz zdobyć przynajmniej 8 odznak lub 5 wstążek. Oczywiście w zależności od wydarzenia, które bardziej ciebie zainteresuje. W twoim pokedexie zainstalowałam również aplikację, która będzie informować o zbliżających się pokazach, a także w którym mieście można zdobyć odznakę. - zakończyła prezentację możliwości urządzenia i zajęła się kolejnym petentem. Dochodziła godzina 16.00
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Gra Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 2 EmptyPią 04 Kwi 2014, 19:10

-Bardzo Pani dziękuję, informacje bardzo mi się przydadzą, miłego dnia. - życzyłem jej miłego dnia i ruszyłem na zewnątrz. Ludzie byli tu... o wiele milsi niż w moim poprzednim wymiarze, wyprawa po tym regionie będzie na pewno ekscytująca! Wyjąłem szybko Dex i przeglądnąłem aplikacje, która miała mówić o pokazach. Ta nazwa wydawała się zdecydowanie ciekawsza od 'udziału w Lidze'. Festiwal na ten przykład... no to brzmi bardziej.. wyjątkowo? Tak. Spojrzałem gdzie mogę udać się na najbliższe pokazy, no i kiedy się odbędą.
Jest 16... może warto poprosić o wyleczenie pokemona tak, jak zrobiła reszta? Podszedłem do pielęgniarki.
-Przepraszam.. czy mogę prosić o uleczenie Venipede? - zapytałem podając jej pokeball.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 2 EmptyPią 04 Kwi 2014, 19:43

Przeglądałeś swój nowy nabytek, a w nim pojawiło się pełno informacji o Lidze i Pokazach. Wolne terminy o walki odznaki darowałeś sobie. Można było w nich zobaczyć, że liderzy praktycznie cały czas toczą pojedynki. Liga pokemon jest bardzo popularna w kraju. Natomiast zakładka o pokazach przedstawiła ci daty dwóch wydarzeń. Oba odbywają sie tego samego dnia. Pierwsze z nich organizaowane jest ze względu na Święto Założycieli Miata - Elverum. Od obecnej twojej lokalizacji było to trzy dni trasy. Kolejne wydarzenie odbywa się w małym miasteczku Gjovik. Jednak ono znajduje sie o prawe dwa dni marszu dalej. Chyba, że uda ci się odnaleźć jakiś środek transportu. Od ciebie zalezy gdzie się udasz.
Natomiast siostra Joy z wielką radością przejęła twojego Venipede. Mogłeś jeszcze się rozejrzeć po Centrum. Jednak nie długo. Po dosłownie kilkunastu minutach odzyskałeś w pełnu wypoczętego pokemona.
- Zdążył się w pokeballu trochę zregenerować. Jednak przez najbliższe godziny nie powinien toczyć żadnych walk.
I zbliżał się wieczór, a centrum miasta zaczęło tętnić życiem. Tylko co masz zrobić w nieznanym dla siebie mieście.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Gra Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 2 EmptyPią 04 Kwi 2014, 20:08

Hmm... duże pokazy chyba nie są dobrym pomysłem.. w dodatku ma to wyglądać tak, że trener się prezentuje. Właściwie to nie siebie a swojego pokemona, czy Charmander da radę w takim zadaniu? Jedyny ruch jaki zna to Scratch.. no Growl, a z tego zbyt mocna taktyka na pokazy nie powstanie, więc trzeba coś wykombinować, żeby go wytrenować.. Rebekah wspominała o tym, że Rip mógłby nauczyć się ataku od innego pokemona, jest tu sporo trenerów więc może jakiś zechciałby się poświęcić i potrenować ze mną?
Postanowiłem wyjść przed centrum pokemon i porozglądać się za trenerem z pokemonem, który używa jakiegoś ognistego ataku, oby się taki znalazł!
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 2 EmptyPią 04 Kwi 2014, 20:35

Twoje przemyślenia były trafne z dwoma atakami trudno byłoby coś wykonać. Jednak gdy wyszedłeś z Centrym trafiłeś na główny plac miasta. Czas tam spędzało mnóstwo ludzi i większość z nich prezentowała swoje pokemony z wielka gracją. Po prostu była to jedna wielka nocna parada. Pojawiały się pokemony ogniste, wodne, roślinne, latające i o takich typach, których nie potrafiłeś odgadnąć czym się specjalizowały. Było w czym wybierać. Ktoś jednak zauważył twoje zaczarowanie tym spektaklem i podeszła do ciebie jakaś postać. Gdy się przybliżył i zagadał.
- Hej! Jestem Kol. I widzę, ze lekko jesteś zaszokowany tym co tutaj się dzieje. - niezwykle przyjazny koleś - Nasze miasto jest nazywane stolicą Pokazów. Dlatego co wieczór spotykamy się na placu i wspólnie ćwiczymy i chwalimy się umiejętnościami.
Nagle nad wami wzleciał jakiś latający pokemon i zaczął wykonywać obroty w powietrzu. Jego pióra zaczęły lśnić wieloma barwami. A następnie silny błysk rozświetlił niebo. Spektakularny występ.
- Mogę się domyśleć czyj to pokemon. Zawsze zaskakuje nowymi kombinacjami. A jeszcze w czymś pomóc?

Gra Vebre - Page 2 Blog_ai_5158470_8066851_tr_brii-boy
KOL
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Gra Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 2 EmptyPią 04 Kwi 2014, 20:54

Wszystko wyglądało tak.. oszałamiająco. Z praktycznie rozdziabioną gębą wyszedłem z centrum, to co działo się dookoła, działo się na niebie.. wszyscy Ci trenerzy i ich pokemony, to było piękne! Chciałbym, żebym też kiedyś mógł tak stanąć z Charmanderem.. przez myśl przeszło mi również, żeby wyrzucić w powietrze skomplikowany pocisk ogniowy, który rozczłonkował by się w powietrzu i zadziałał jak fajerwerki, jednak musiałem porzucić ideę gdyż, nie oszukujmy się, używanie magii w takim miejscu nie było by najlepszym pomysłem.
-Kol? Hej.. jestem Finn, miło mi Cię poznać. - odpowiedziałem pospiesznie i wyciągnąłem w kierunku chłopaka dłoń. -Tak.. jestem oszołomiony tym wszystkim.. pierwszy raz się z tym spotykam, a sam również chciałbym podążyć koordynatorską ścieżką. Jednak mój Charmander nie zna żadnego porządnego ataku.. szczerze mówiąc liczyłem na to, że uda mi się kogoś namówić na pomoc w treningu, ale chyba teraz to nie za bardzo.. no nie? - powiedziałem zawiedziony, chociaż.. szatański plan narodził się w mojej głowie, spojrzałem na Kola (zaraz będzie Niklaus i Elijah zgaduję? xD) -Może ty mógłbyś mi pomóc..? To znaczy.. no jak już się zaoferowałeś?
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 2 EmptyPią 04 Kwi 2014, 21:19

Chłopak szeroko się uśmiechnął i poklepał ciebie przyjaźnie po ramieniu. Chwilę jeszcze się zastanawiał co tutaj by zaproponować.
- Powiadasz, że masz Charmandera? Interesujące w mojej drużynie mam Dusknoira. I on mógłby nauczyć twojego pokemona ognistego ruchu jakim jest Fire Punch. - spoglądał na ciebie aby zobaczyć czy interesuje ciebie taka propozycja - Jednak moglibyśmy zacząć naukę jutro rano na pobliskim stadionie. Tam będziemy mieli o tej porze dużo wolnej przestrzeni. Życzę dobrej zabawy i poszukaj wśród ludzi jakiejś inspiracji. A jak jutro przybędziesz na stadion powołaj się na moje imię. Po prostu zarezerwuje nam miejsce na trening. A teraz żegnaj. - na pożegnanie podał ci dłoń i ruszył w kierunku swoich znajomych. Usłyszałeś tylko jedno zdanie
- Caroline! Jak zwykle w formie.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Gra Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 2 EmptyPią 04 Kwi 2014, 21:42

-Fire Punch? Brzmi świetnie! Chociaż... nie wiem czy to najlepszy pomysł, żeby uczył się ataku fizycznego.. nie mam zamiaru wybrzydzać ani nic. Spotkajmy się rano, dzięki Kol. - odpowiedziałem i właściwie sam nie wiedziałem za co mam się zabrać. Idea uczenia mojego podopiecznego nowego, ognistego w dodatku ataku, była świetna, jednak czy ognista pięść była dobrym wyborem? Rip podczas bliskiego kontaktu może zostać skrzywdzony, a tego wolałbym uniknąć, mimo tego, że obrażenia jakie odniesie są łatwe do wyleczenia, co ciekawe! Ale teraz.. może poszedł bym spać.. chyba tak.
Postanowiłem posiedzieć chwilę na zewnątrz i pooglądać całe to 'przedstawienie' organizowane przez wielu trenerów i ich pokemony, potem jednak ruszyłem do centrum pokemon by zapytać Joy o zakwaterowanie, może użyczy mi pokoju na noc?
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 2 EmptyPią 04 Kwi 2014, 21:56

Straciłeś całkowicie poczucie czasu oglądając ten spektakl. Tylu barw i kolorytu postaci nie doświadczyłeś w swoim świecie. Patrząc na to można zapomnieć o swoich problemach. I nagle dziesieć razy zabił dzwon na wieży zegarowej. Wybiła dwudziesta druga. To wyprowadziło ciebie z transu. Już w Centrum Joy nie miała dla Ciebie za dobrych informacji.
- Co prawda mamy wolne miejsca, ale nie są to pojedyncze pokoje. Tak się zdarzyło, że miasto leży właśnie na przecięciu dróg na dwa konkursy pokazowe. - tutaj sprawdziła jeszcze w których pokojach sa wolne łózka - Zatem bedziesz dzielić pokój z innymi. Oto kluczyć do pokoju 325. Jest to trzecie piętro. - wskazała następnie klatkę schodowa oraz windę - Możesz udać się tam pieszo lub wjechać. Rano pamiętaj jednak o oddaniu kluczyka.
I ponownie pozostałeś sam sobie. Tylko kto będzie jeszcze w tym pokoju.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Gra Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 2 EmptyPią 04 Kwi 2014, 22:08

Wszedłem do centrum i od razu taka informacja, może i bym się zmartwił gdyby nie to, że mam na to swoje sposoby. Spojrzałem na nią i odebrałem od niej kluczyk uśmiechnąłem się i skinąłem głową w podziękowaniu. Ruszyłem do pokoju z numerkiem '325' i wszedłem przez drzwi do pokoju. Rozejrzałem się po nim uważnie i bez słowa 'przywitałem się' z ewentualnymi współlokatorami skinieniem głowy. Rzuciłem rzeczy na łóżko i postawiłem barierę nad ekwipunkiem, coby mi się nikt nie pałętał przy moich dobrach podczas wizyty pod prysznicem. Jeśli łazienka była zajęta, poczekałem, jeśli była wolna, postanowiłem zająć ją na najbliższe 20 minut, trzeba się było ogarnąć troszku przed snem. Potem wyszedłem i nie opuszczając na noc bariery *no bo po cóż!* poszedłem zwyczajnie spać, trzeba było wypocząć przed kolejnym dzień, w końcu czeka nas, a właściwie to Charmandera, trening. Poważny trening.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 2 EmptyPią 04 Kwi 2014, 22:18

Po wejściu do pokoju przywitał ciebie widok siedzącego na parapecie chłopaka z papierosem w ręku. Okno było otwarte, więc cały dym wylatywał na zewnątrz. Chłopak lekko się przeraził na twój widok.
- Stary wystraszyłeś mnie! Myślałem, że to ktoś z obsługi, a palić nie można w budynku. - i ponownie się zaciągnął chcąc następnie poczęstować ciebie papierosem - Jestem Rufus i zazwyczaj nie pale dużo. Jednak po dzisiejszej sromotnej porażce z tutejsza liderką straciłem nerwy. Kobieta wie co robi i potrafi obronić swoje smoki przed lodowymi ciosami.
I chłopak ponownie kontemplował z papierosem w ręku przy otwartym oknie. Twoje rzeczy były bezpieczne, a łazienka wolna. Po wykonanej nocnej toalecie wróciłeś do pokoju. A tak twój współlokator nadal siedział.
- Nie przejmuj się mną. Ja tak zawsze przeżywam porażki.
Zasnąłeś, a rano obudziły ciebie grzmoty. Znad północy nadciągała burza. Ale to nie ważne, przecież dzisiaj trening.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Gra Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 2 EmptyPią 04 Kwi 2014, 22:25

Spojrzałem w stronę Rufusa, jeśli nie spał wypadało zagaić rozmowę.
-Spotkałem ją wczoraj w lesie, Rebekah oprócz siły dysponuje ogromną wiedzą, ale jest bardzo sympatyczna. Życzę powodzenia w kolejnym starciu z nią. - uśmiechnąłem się i tyle. Jeśli go nie było to.. no w sumie wiele nie straciłem. Cieszyło mnie spotkanie takiej osoby jak ta liderka, na pewno chętnie spotkam się z nią jeszcze kiedyś, ona dała mi podwaliny w wiedzy, która pozwoli mi wyruszyć, a to wiele.
Nie wiele myśląc zebrałem się, ogarnąłem przed lustrem i wyszedłem z pokoju oddając przy okazji kluczyk miłej pielęgniarce. Opuściłem zadaszony na czerwono budynek i ruszyłem na 'pole treningowe' powołując się na Kol'a, którego udało mi się spotkać poprzedniego dnia. Ciekawe czym jest Dusknoir? Hmm.. może to wielki ognisty wąż siejący ogniem i.. no nie. Jeśli zna atak Fire Punch, to na pewno nie jest wężem. Pełen ciekawości zacząłem rozglądać się za Kol'em.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 2 EmptyPią 04 Kwi 2014, 23:26

Siostra Joy przyjęła z uśmiechem kluczyk życząc ci udanego dnia. Wychodząc z budynku czułeś duszne powietrze, tak jakby za dosłownie chwilą miała się rozpętać burza. Mimo, ze chmury burzowe były jeszcze daleko za miastem. Miejsce treningowe tak jak wspominał wczoraj Kol było puste. Dozorca gdy powołałeś się na Kola wpuścił Ciebie. Po kilkunastu metrach znalazłeś się na ogromnej arenie. A tam nie było ani śladu Kola. Za to zauważyłeś trenującą dziewczynę z dziwnym różowym lisem z rozdwojonym ogonem. Kiedy ciebie zauważyła od razu podeszła.
- Witaj! Ty pewnie jesteś Finn? Nazywam się Caroline. - podała tobie dłoń na przywitanie - Niestety Finn musiał wyjechać z samego rana i nie mógłby z tobą przeprowadzić treningu. Jednak danego słowa dotrzymuje.  Dlatego wysłał mnie do Ciebie. - tutaj lekko się ukłoniła - Przepraszam za to. Jednak są to nawyki, których już chyba się nie oduczę. Jestem Koordynatorką i własnie Kol wspominał mi, że również o tym myslisz. Nie posiadam jednak pokemona, który znałby Fire Punch. W końcu tego ataku chciał nauczyć twojego towarzysza. Za to mogę ze swojej strony zaproponować ruch Swift. Jest on idealny do pokazów. Pokaż nam go Espeon.
Pokemon delikatnie otworzył usta, a następnie z nich wyleciały dziesiątki złotych gwiazdek w powietrze.
- To jak? Zainteresowany?

Gra Vebre - Page 2 Candice_accola_by_marianne_pet-d4tlr2h
Caroline
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Gra Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 2 EmptyPią 04 Kwi 2014, 23:38

-Caroline? - zapytałem zdziwiony. Blondynka wyglądała.. no cóż.. seksbomba chciało by się rzec. Zatrzymując ślinę cieknącą mi po ustach w wyobraźni uśmiechnąłem się. -Bardzo mi miło, jestem Finn.. Finn Vebre. - przedstawiłem się i z uwagą przysłuchiwałem temu co mówiła Caroline. Jej soczyste usta tak bardzo przyciągały uwagę, walcząc o nią z jarzącymi się blaskiem od emocji, jakie przekazywała w swojej wypowiedzi.
-Trening z tobą? Czy mógłbym trafić lepiej..? - zapytałem odsłaniając zęby w uśmiechu. No i klapa, praktycznie rzecz biorąc zapomniałem o tym, że to Charmander ma być gwoździem programu.. -Rip! Chodź tutaj. - krzyknąłem wypuszczając pokemona. -To co zaprezentował twój Espeon.. na prawdę przepiękne. Ale nie piękniejsze niż ty. - nie było sensu gryźć się w język, prawda to prawda. -Ale może przejdźmy do treningu. - zaproponowałem czekając na decyzję Caroline.
-Charmander, skup się, damy na pewno radę. Rób dokładnie to, co mówi Caroline. - powiedziałem do pokemona i miałem właściwie wolną rękę, by zagaić rozmowę. -Wybierasz się może do Gjovik lub Elverum na najbliższe pokazy? Słyszałem, że te drugie mają być strasznie oblegane przez wielu znakomitych koordynatorów.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 2 EmptySob 05 Kwi 2014, 09:52

Caroline z uwagą słuchała twoich komplementów i nawet nie kryla, ze jej się to podoba. Jednak głównym gwiazdorem dzisiejszego dnia jest Charmander. Pokemon pokazał się na arenie i został zaproszony na bok przez Espeona. Różowy pokemon ponowie wykonał Swift i gwiazdki wyleciały w powietrze w górze rozbijając się. Charmander ma nie małe problemy z próbą wykonania tego ataku.
- To prawda pokazy w Elverum są bardziej prestiżowe i konkurencja jest tam niesamowicie silna. Ja sama nie wiem czy podołam tam wyzwaniu. - zaczęła spokojnie odpowiadać na twoje pytania - Oczywiście nie umniejsza to urokliwemu miastu Gjovik. Miasto to położone jest nad bardzo długim rynnowym jeziorze. Jeżeli coś pamiętasz z geografii to powinieneś kojarzyć. Z jednej strony jezioro i góry. Zatem widoki są niesamowite. Osobiście wybieram się do Elverum, aby zmierzyć się z tymi najlepszymi. A jeżeli chcesz zacząć spokojniej polecam drugie pokazy. - przedstawiła ci kilka możliwości - Oczywiście decyzja należy do Ciebie.
Charmander nadal próbował wykonać atak, a jedyne co mu wychodziło to załamywanie się.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Gra Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 2 EmptySob 05 Kwi 2014, 10:27

-Care.. wielkie dzięki, że zgodziłaś się pomóc. Taka pomocna dłoń znaczy dla mnie na prawdę bardzo wiele. - powiedziałem patrząc w jej oczy. Chwilę utrzymałem spojrzenie w milczeniu, a potem przytaknąłem. -Tak, Gjovik jest urocze, właśnie tam planuję się wybrać, chociaż uroki tego miasta w porównaniu z tym co działo się będzie w Elverum za sprawą pewnej Trenerki Espeona, nie mogą się ze sobą równać. - po tych słowach podszedłem do Charmandera i Espeona przyglądając się ich treningowi.
-Rip.. hej miśku. - powiedziałem wchodząc im w paradę, przykucnąłem przy pokemonie i nawiązałem kontakt fizyczny, głaszcząc go po głowie. -Niczym się nie martw. Wiem jak ciężko próbujesz, ale też wiem, że taka nauka nie może być łatwa. Co więcej, wiem też, że na pewno sobie poradzisz, musisz odnaleźć w sobie hart ducha! - próbowałem z całych sił zmotywować pokemona i zrzucić jego smutek oraz gorycz na boczny tor. -Spróbuj odnaleźć w środku swojego ciała moc, a następnie skup się na niej. Nie myśl na razie o niczym innym, jak o tym co jest w tobie.. jaka potęga w tobie drzemie.. - mówiłem powoli i spokojnie, dając pokemonowi czas na zarówno uspokojenie jak i skupienie na mych słowach. -Dobrze Rip... teraz spróbuj zapanować nad tą mocą, powiedz jej, że to ona podlega tobie, a nie ty jej.. nic na razie nie rób, cały czas myśl o niej, miej ją na uwadze... Przenieś ją do paszczy i... wypuść! - krzyknąłem energicznie obserwując czy moje wsparcie jakkolwiek pomaga pokemonowi.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 2 EmptySob 05 Kwi 2014, 12:04

Twoje słowa powoli działały cuda, a Charmander zyskał na pewności siebie. Przyjął bojową postawę i nadal próbował wykonać atak. Espeon za to dawał kolejne porady i z czasem twoja jaszczurka wykonała po raz pierwszy ten atak. Jednak na razie była to jedna gwiazdka, która jednak szybko opadła na dół. Taki efekt na pewno nie jest zadowalający.
- Potrafisz rozmawiać z pokemonem i z nim współpracować. To jest bardzo ważna cecha u trenera i koordynatora. - oznajmiła Caroline widząc, jak pomagasz Charmanderowi poznać atak.

Teraz trochę nuda z mojej strony, ale ty staraj się mocno zmotywować lub podać jakieś wskazówki. Im lepiej tym szybsza nauka.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Gra Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 2 EmptySob 05 Kwi 2014, 12:23

Przyglądałem się rezultatom, szliśmy do przodu, nie można było powiedzieć, że nie! Jest to krok milowy, ale potrzebujemy jeszcze wielu, żeby dojść do momentu, gdy będziemy obaj zadowoleni.
-Charmander.. widziałeś? Świetnie! Spróbujemy jeszcze raz? - pochwaliłem pokemona i zachęciłem go do dalszego treningu, ustawiłem się obok i przykucnąłem przy nim. -Dobrze.. teraz weź głęboki oddech - powiedziałem przymykając oczy i robiąc to samo. -Skup się na sobie i swoim wnętrzu. Pomyśl o tym, że drzemie w tobie moc, moc taka, którą chcesz okiełznać, skup się na tej mocy.. powoli myśl o mocy materializuje się, czujesz jej obecność, jest wielka.. panujesz nad nią, to jest twoja moc, należy do ciebie.. - kontynuowałem spokojnym głosem. -Czujesz, że jesteś jej Panem i ona podlega twojej komendzie... skup się na tej mocy, okiełznaj ją i... wyrzuć! Okaż ją całemu światu i udowodnij sam sobie, że to ty panujesz nad nią, a nie odwrotnie. - ostatnie zdanie powiedziałem praktycznie krzycząc, jednak nie był to krzyk na charmandera, był to krzyk 'Ku pokrzepieniu', które jak widać dawało coraz to pozytywniejsze efekty w jego wychowaniu i treningu.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 2 EmptySob 05 Kwi 2014, 13:30

Caroline przyglądała się twoim poczynaniom przy motywowaniu Charmandera. Pokemonowi takie słowa były potrzebne. Działo to na niego bardzo motywująco i nie przestawał próbować wykonać nowego ruchu. W końcu wystrzelił serią gwiazdek w powietrze. Caroline zabiła delikatne brawa, a nauczyciel Espeon przyjaźnie wydał z siebie dźwięk. Był dumny, że zdołał nauczyć pokemona nowego ataku.

Pokedex:

- Gratulacje! Z takim nastawieniem pokazy mogą mieć pozytywny wynik. Oczywiście nie można zapomnieć, że coraz mniej jest koordynatorów amatorów. Jednak pamietam jak ostatnie pokazy wygrał uczestnik, który po raz pierwszy brał udział w nich. Więc wszystko jest możliwe.
Za wielkimi oknami zauważyłeś, że chmury burzowe nadciągnęły nad miasto i zaczął padać deszcz.
- To jaki jest twój kolejny punkt podróży?
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Gra Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 2 EmptySob 05 Kwi 2014, 13:43

-Pierwszy raz w pokazach i wygrał..? Nieźle.. ja raczej się na to nie nastawiam, ale z pewnością wystartuję. - odpowiedziałem jej głaszcząc jednocześnie Charmandera po głowie. -Maluchu, spisałeś się niesamowicie, może odpocznij na razie w pokeballu, dobrze? - zapytałem i schowałem go do biało-czerwonego transportera.
-Teraz to chyba Gjovik, tak jak mi poradziłaś, a potem zobaczę. - uśmiechnąłem się i podszedłem krok bliżej do Caroline. -Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc, jesteście niesamowici, Espeon wymiata! - wydałem z siebie wesoły okrzyk i spojrzałem spokojniej na Care przytulając ją niespodziewanie. -Mam nadzieję, że zobaczymy się na następnych pokazach! Z chęcią się z tobą spotkam i zaprezentuje umiejętności. Szczęścia życzę Caroline! I sukcesów.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 2 EmptySob 05 Kwi 2014, 14:18

Zadowolony Charmander powrócił spokojnie do pokeballa. Zasłużył na porządny odpoczynek. Caroline bardzo podobały się twoje słowa w stosunku do niej. I jakoś nie protestowała w momencie, w którym ja przytuliłeś. Nawet odwzajemniła ten uścisk bardziej jako przyjaciel. Podała ci również swój numer telefonu i wytłumaczyła, że z każdego Centrum Pokemon czy budki może do niej zadzwonić. Chyba, że posiadasz własny telefon, ale to jest spory wydatek.
- Życzę ci jeszcze raz powodzenia i myślę, że uda nam się jeszcze spotkać. Jednak pośpiesz się. Pokazy są za trzy dni, a Gjovik jest położone jakieś 4 dni marszu. Zatem polecam pojechać pociągiem i więcej zwiedzać miasta.
Caroline później schowała swojego Espeona i wyszła z budynku. Deszcz już się rozpadał, ale dziewczyna była na wszystko przygotowana. Miała parasolkę.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Gra Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 2 EmptySob 05 Kwi 2014, 14:32

//wcześniej mówiłaś, że Gjowik jest 2 dni marszu stąd :D


Wpisałem numer zadowolony, że mamy ze sobą kontakt. Oprócz urody miała wiele pozytywnych cech na polu komunikacji międzyludzkiej, była też strasznie miła. Ogólnie pozytywna osóbka, miło poznawać jest takich ludzi i to w takich okolicznościach! Dług u osoby takiej jak Caroline nie jest niczym negatywnym.. wręcz na odwrót, jest pretekstem do powtórzenia spotkania z jej personą, co na prawdę warto uczynić.
-W ramach długu.. przy następnym spotkaniu zapraszam Cię na kawę w ramach podziękowania za pomoc, nie możesz odmówić! - zaśmiałem się i westchnąłem. -A gdzie tu jest stacja kolejowa..? - zapytałem jeszcze i udałem się w podanym przez dziewczynę kierunku, nie było na co czekać. Sam postawiłem sobie niezauważalną dla oka barierę chroniącą przed deszczem, nie ma sensu moknąć bez potrzeby.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 2 EmptySob 05 Kwi 2014, 15:27

Caroline nawet się nie odwróciła tylko wskazała ręką kierunek na stację. Kiedy spojrzałeś w tamtą stronę ujrzałeś jedynie napis Dworzec Kolejowy. Nie był on położony blisko, więc ochrona przed deszczem była niezłym pomysłem. Chociaż ludzie z parasolami ciebie nie zauważali, to osoby bez nich dziwnie na ciebie patrzyli. Idzie sobie człowiek bez parasola i nawet nie przejmuje się deszczem. Prawdopodobnie jakiś wariat.
Po dwudziestu minutach marszu w deszczu doszedłeś pod budynek dworca. W środku dominowały barwy białe i niebieskie. Ludzi było tam bardzo dużo, wiele z nich podróżuje. Jednak nie brak osób, które schroniły się przed naturą. Na przeciwko miałeś wyjście na perony, na prawo kasy biletowe i informacje turystyczną. Po lewej stronie znajdował sie mały pasaż handlowy z różnymi sklepami: spożywcze, kioski, książki, muzyka, zabawki czy też coś dla pokemonów. Na tablicy odjazdów pojawił się napis, że pociąg do Gjovik przybędzie dosłownie za chwilę.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Gra Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 2 EmptySob 05 Kwi 2014, 15:36

Zadziwianie ludzi nie było moim zamiarem, jednak.. któż zabroni szaleńcowi iść w deszczu bez parasola? No przecież nikt, bo z jakiej racji. Często zastanawiałem się nad tym, że ludzie bez talentu magicznego mają gorzej.. nie mogą sobie pozwolić na takie błahe udogodnienia jak na przykład wzniecenie ognia, ochrona przed deszczem czy teleportacja. Patrząc na to przez pryzmat tego, że w ogóle nie mogą nawet o tym pomarzyć nie jest to aż takie problematyczne.. no tak.
Gdy dotarłem na dworzec i dowiedziałem się, że pociąg przybędzie tu lada moment, uśmiechnąłem się mimowolnie. Kupię bilet u konduktora i możemy ruszać w drogę, z takim też planem czekałem na pociąg i wsiadłem do niego jak tylko nadjechał. Postanowiłem odszukać konduktora, by kupić ten przeklęty bilet.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Vebre
Powrót do góry 
Strona 2 z 15Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Vebre vs Yoi
» Box Vebre
» #003 Vebre | Santalune
» #044 Vebre | Laverre Gym
» Vebre vs. wikkaz

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gry :: Bezpańskie-
Skocz do: