Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gra Vebre

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next
AutorWiadomość
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Vebre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 3 EmptyNie 06 Kwi 2014, 14:48

Tak jak informacja podała pociąg podjechał na jeden z peronów. Poszukiwałeś osoby odpowiedzialenj za bilety i po chwili mogłeś zakupić bilet. Konduktor, który przechadzał się po przedziałach był bardzo nie niezadowolony, że kupujesz właśnie niego. Zlustrował Ciebie od góry do dołu i z powrotem. Wyjął blankiety biletów i wypisał dane.
- 2$ się należy! Ale na następny raz warto kupić bilet w kasie na dworcu. - oderwał bilet i wręczył ci. Odszedł dalej aby sprawdzić pozostałe bilety. Pozostałeś sam i odszukałeś dla siebie pusty przedział. Co nie było trudne, większość z nich była pustych. Widocznie o tej porze mało kto podróżuje.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Gra Vebre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 3 EmptyNie 06 Kwi 2014, 16:31

-Proszę. - podałem 2$ i odszedłem od człowieka. Schowałem bilet do kieszeni i skierowałem się do wolnego przedziału. Zająłem miejsce przy oknie, zasłoniłem zasłonki i wyjąłem mapę. Postanowiłem odnaleźć miasto Gjovik i sprawdzić co kryje otoczenie w którym znajduje się ów miasto, jak daleko jestem? Hmm.. jeśli to pięć dni drogi marszem to pewnie podróż zajmie kilka godzin. Przydało by się przeczytać troszkę informacji z ludzkich umysłów, ale na razie lepiej się z tym nie wychylać.
-Rip, chodź tu do mnie. - wypuściłem z biało-czerwonego pokeballa mojego podopiecznego. -Wolisz posiedzieć tutaj czy kisić się w tej kulce? - zapytałem, a jeśli wolał wrócić przywołałem go z powrotem do kuli. Nie pozostało mi nic innego jak siedzieć i czekać, wyciągnąłem Pokedex i sprawdziłem czy jest w nim więcej informacji na temat tego jak mają wyglądać pokazy miasta Gjovik, ile pokemonów, rund etc.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Vebre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 3 EmptyNie 06 Kwi 2014, 17:02

Charmander z wielką przyjemnością spędzi chwile na zewnątrz. Bardzo go zaintrygowały krajobrazy migające za oknem. Przez dłuższy czas widać było miasto, a gdy minąłeś granice miasta ujrzałeś rozległe pola uprawne oraz las. Miasto położone jest około 120 kilometrów od poprzedniej lokalizacji. Podróż pociągiem nie powinna trwać dłuzej niż dwie godziny. Choć tego nigdy nie można być pewnym. To co udało się odczytać z mapy to kilka informacji: miasto położone nad wielkim jeziorem, posiadające swoją przystań. Dodatkowo w mieście znajdowała się kolejna sala z odznakami, teatr, budynek festiwalowy, starówka z wieloma interesującymi klubami.
Same pokazy składają sie z dwóch rund. To co udało ci się odczytać pierwsza z nich polega na ukazaniu najbardziej jak się da piękna, gracji czy nawet siły. Tę część oceniają jurorzy w opracowanej na specjalnym Komitecie Pokazów Pokemon punktacji, która jest bardzo złożona i skrupulatnie przestrzegana. Maksymalna liczba punktów od jednego sędziego to 10.0. Kolejna runda polega na walkach miedzy uczestnikami. Nie liczy się jednak w ich doprowadzenie do zemdlenia przeciwnika, a do ukazania swojego pokemona w lepszym świetle. Ta część jest bardzo wymagająca. W zależności od pokazów walk może być od jednej do pięciu. W Gjovik zaplanowane są trzy pojedynki. W jednej z rubryk zauważyłeś, że do dnia dzisiejszego zapisało się już trzynastu uczestników. A kolejni nadal docierają do miasta.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Gra Vebre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 3 EmptyNie 06 Kwi 2014, 17:27

-Miasto do którego się wybieramy jest położone nad jeziorem, wybierzemy się tam, co powiesz? Na pewno spotkamy tam jakiegoś przeciwnika do treningu, tak jak poradziła nam Rebekah. - uśmiechnąłem się do zapatrzonego na krajobrazy Riptide'a, a sam pogrążyłem się w dalszych poszukiwaniach.
Idea pokazów podobała mi się coraz bardziej, początek miał ukazać siłę, piękno i grację.. czyli najlepsze walory pokemona, żeby osiągnąć najlepszy efekt wizualny musimy poćwiczyć, ilość ataków Riptide'a jest teraz przyjemniejsza, lecz dobrze było by, żeby poznał kolejne ruchy. Może trening przyniesie nam nowe doświadczenie dla mojego podopiecznego..? Kto wie, mam nadzieję, że tak. Szczególnie, że drugi etap to walki, jeśli w ogóle przejdziemy przez pierwszy, bez większej ilości ruchów, albo właściwie doświadczenia w walkach i zgrania, nie ukrywajmy tego, jesteśmy bez szans. Nie było sensu się dołować, mamy jeszcze 3 dni, licząc dzisiejszy, a jest wcześnie rano, więc to kupa czasu. Postanowiłem poszperać jeszcze, czy dam radę zapisać się przez elektryczne urządzenie, jeśli tak, zapisałem się.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Vebre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 3 EmptyNie 06 Kwi 2014, 18:43

Jak na złość nie można było się zarejestrować za pomocą pokedexu. Jedyny sposób to Centrum Konferencyjne Miata, w które organizuje te pokazy. Dalsza podróż trwała bez większych przeszkód. Miałeś kolejne lasy, miasteczka i wsie. Jakieś czterdzieści kilometrów przed końcem twojej podróży pociąg gwałtownie zahamował. Siła była tak duża, że poleciałeś na siedzenie naprzeciwko. Charmander wystraszył się tego zdarzenia. Chwilę później usłyszałeś warczenie jakby psów i kroki ciężkich butów.
- Przeszukać wszystkie przedziały! Musi tu być!
Przez okno na korytarz zauważyłeś lecące świecące obręcze. A chwile później przeleciał przez korytarz jakiś cień. Jedyne co usłyszałeś to były jęki pokemonów i ludzi. Ktoś zmierzał w kierunku twojego przedziału. Zabierał się za otwarcie drzwi do miejsca, w którym przebywasz.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Gra Vebre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 3 EmptyNie 06 Kwi 2014, 22:42

Nie można się zapisać, cóż, to było do przewidzenia, tak czy siak będę tam już niedługo. Postanowiłem założyć blokadę na zamek w postaci prostego zaklęcia wiążącego, coby mi się tu ludzie nie panoszyli. W końcu jakoś sobie trzeba życie ułatwić.
Przy hamowaniu ledwo zorientowałem się co się dzieje. Powinniśmy być już niedaleko.. szlag.
-Rip.. wracaj do pokeballa, szybko. - powiedziałem i pochłonąłem pokemona czerwonym światłem kuli. Rozejrzałem się i szybko przeanalizowałem sytuację. Wyjrzałem za okno, czy jest tam wystarczająco bezpiecznie, żeby się przez nie wydostać. Jeśli tak, wiele nie myśląc postawiłem barierę na drzwiach i zaczerpnąłem moc. Uformowałem moc w kulę i rzuciłem nią w szybę pociągu rozbijając ją, wyskoczyłem z pociągu tworząc pod stopami niewielki (przezroczysty) dysk, tak by upadek mi nie groził. Zeskoczyłem na ziemię i rozejrzałem się, ruszyłem do biegu w kierunku Gjovik, dobrze, że udało mi się przejrzeć mapę..
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Vebre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 3 EmptyWto 08 Kwi 2014, 15:35

Położenie pociągu jest dość niefortunne. Znajdowałeś się na środku mostu, zatem ucieczka jest bardzo ryzykowna. Rozbiłeś szybko szybę i zablokowałeś drzwi. Tajemnicza postać szarpała się z drzwiami. Nim zdołał wejść do przedziału już wyskoczyłeś z pociągu. Biegłeś przed siebie na moście i wkrótce znalazłeś się na stabilniejszym terenie. Za sobą usłyszałeś jakieś szybkie ruchy powietrza. A gdy odwróciłeś się zauważyłeś potworne stworzenie:

Gra Vebre - Page 3 094
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Gra Vebre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 3 EmptyWto 08 Kwi 2014, 15:39

-Szlag.. trzeba się Ciebie pozbyć, ale czym ty jesteś?! - warknąłem niby to do siebie, niby to do pokemona, jak mniemam. Wyjąłem kule z Charmanderem i Venipede, wypuściłem pokemony. -Chłopaki, potrzebuję waszej pomocy. Charmander użyj Fire Pledge na przeciwniku, żeby zatrzasnąć go w pilarach ognia, a ty Venipede Rollout. Rip, użyj Swift, po którym jeszcze raz Fire Pledge i uskocz na bok, Venipede, ty musisz kontynuować atak dopóki dasz radę! - krzyknąłem energicznie w stronę pokemonów. Stwór nie należał do przyjaznych, musieliśmy się go pozbyć. Gdy Charmander i Venipede walczyli, ja skupiłem się na wytworzeniu przezroczystego dysku z mocy umożliwiającego mi bezpiecznie przedostanie się na sam dół, na ląd (z tego mostu) bez robienia sobie krzywdy. Nie leciałem nigdzie jeszcze, trzeba było odeprzeć atak pokemona, którego teraz zeskanowałem.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Vebre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 3 EmptyWto 08 Kwi 2014, 17:08

Niestety twój chytry plan na walkę trzema pokemonami nie wypalił. Kiedy stwór nadleciał do Ciebie twoje pokemony jak za sprawą czarodziejskiej różdżki wróciły do swoich pokeballi. Jednak udało ci się przeskanować owego pokemona a jego dane wyświetliły się na pokedexie:

Pokedex:

Jego siła i doświadczenie robi wrażenie. Podleciał do Ciebie i nawet nie zamierzał atakować. Czekał z tobą i pilnował Ciebie przed wszelkim niebezpieczeństwem. W oddali widzialeś biegnącą postać. Okazał się to być Kol.
- Stary nic Ci nie jest?
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Gra Vebre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 3 EmptyWto 08 Kwi 2014, 20:04

-Co jest..? Co do diabła!? - krzyknąłem nim udało mi się dostrzec znajomą twarz. Otępiony całym tym zajściem popatrzyłem na Kol'a. Posłałem mu pytający o wyjaśnienie wyraz twarzy.
-Kol..? Co ty tu..? - zapytałem oszołomiony. -Ze mną wszystko okej, ale.. Ci ludzie zaczęli terroryzować pociąg, ja nie wiem o co chodzi.. - obawiałem się, że Kol może być z nimi.. jednak Stalowa Wdowa zawsze pojawiała się w uniformach, zawsze. A przynajmniej tak ich pamiętam, terror jaki wprowadzali mniej więcej wszędzie wiązał się z ich kostiumami..
-Tu nie jest bezpiecznie.. powinieneś się też zwijać. - poradziłem mu robiąc jednocześnie krok w tył. Coś tu prawdopodobnie nie grało..
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Vebre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 3 EmptyWto 08 Kwi 2014, 20:23

Kol uważnie przyglądał się tobie i słuchał twoich słów i obaw co do tego wszystkiego co przed chwila się wydarzyło. Widząc, że lekko idziesz w tył uniósł obie dłonie w geście pokoju.
- Możesz być spokojny. To mój przyjaciel Gengar, tak w ogóle mój pierwszy pokemon. A o ludzi z pociągu nie musisz się martwić. Wszyscy miewają teraz najstraszniejsze koszmary. Oczywiście ci źli, pasażerowie są bezpieczni. - dał ci chwile do namysłu i kontynuował - ze mną jesteś teraz bezpieczny. Moim zadaniem jest eskorta Ciebie do Gjovik. Tam zostaniesz ulokowany w mojej posiadłości i spokojnie przeczekasz całe zajście - wskazał następnie na swój samochód, którym masz dojechać dalej do miasta - A o Stalową Wdowę nie musisz się teraz martwić. Gengar sprawił, że członkowie myślą o tym, że zginałeś. Nim się zorientują możesz zapomnieć o troskach.
Następnie zaprosił Ciebie do samochodu.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Gra Vebre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 3 EmptyWto 08 Kwi 2014, 20:51

-Umm... Słucham? Wiesz o mnie..? - zapytałem zdziwiony całą tą sytuacją. Kol niewątpliwie był po mojej stronie, lub udawał.. jeśli udawał, robił to wystarczająco dobrze, żeby mnie zwieźć na manowce. Był jednak jedynym co w tej chwili miałem. Popatrzyłem w stronę pociągu i ruszyłem za Kolem do auta.
-Nie wiedziałem, że macie tu samochody.. wiesz może o co tu chodzi i jak mnie tu ściągnęli? No i po co.. - zapytałem śmiało Kola gdy byliśmy już w pojeździe. Wiele innych pytań cisnęło mi się na usta, jednak te były najważniejsze i nie mogłem oprzeć się przez zapytaniem o to.
-Kto Cię tu przysłał? O co w tym wszystkim chodzi..? - zapytałem go podnosząc barierę dźwiękową na pojeździe w razie jakiegoś dzikiego podsłuchu. Kto wie co mają w tym dziwnym świecie, lepiej się bronić przed tym co nie znane. Chociaż.. w sytuacji, gdzie wsiadam z nim do auta licząc na jego dobre intencje? Jestem głupcem.. wielkim głupcem.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Vebre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 3 EmptySro 09 Kwi 2014, 17:10

Kol nie był zdziwiony tym, że chciałeś się zabezpieczyć przed ewentualnym wrogiem. Tylko się uśmiechnął.
- A to takie dziwne? Mamy wszystko to samo i więcej jak w twoim świecie. - zaśmiał sie Kol na twoje stwierdzenie - Finn nie musisz się mnie bać. Jestem z tych dobrych, o ile tak można to powiedzieć. A skoro tamta organizacja uważa ciebie za zmarłego to tym bardziej nic ci nie grozi. - podarował ci chwile na przetrawienie tego wszystkiego - Dostałem zadanie z góry, że mam ciebie chronić i tobą się zaopiekowac przez najbliższy czas. A kim jestem, Kol lider pokemonów duchów, własnie w Gjovik. Wkrótce uda ci się spotkać z tym co zarządził twoją ochronę i on więcej ci wyjaśni.
Podróż samochodem była znacznie szybsza i skuteczniejsza. Już po niecałych dwudziestu minutach zauważyłeś pierwsze zabudowania Gjovik.
- A jak tam trening z Caroline? Przepraszam, że ciebie tak pozostawiłem. Ale sprawy służbowe mnie zaskoczyły.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Gra Vebre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 3 EmptyCzw 10 Kwi 2014, 18:00

-Lider pokemonów duchów..? - powtórzyłem cicho i zacząłem analizować fakty, wcześniej spotkałem trenerkę smoków Rebekę, może są powiązani? To by się zgadzało przynajmniej w pewnym stopniu.
-Gjovik.. hmm.. rozumiem. A skąd wiedziałeś, że będę jechał tym pociągiem? I tak w ogóle, spotkałem wcześniej Trenerkę o imieniu Rebekah.. mówiła, że jest liderką smoków, czy ona była podstawiona..? - zapytałem Kol'a, to było coś czego postanowiłem dowiedzieć się jeszcze przed dotarciem do Gjovik.
-A z Caroline..? Bardzo fajnie! Dzięki, że ją podesłałeś, jej Espeon jest niesamowity, pomogli mojemu Rip'owi nauczyć się nowego ruchu, który planuję jakoś fajnie wykorzystać podczas treningu nad jeziorem. Bo podobno koło Gjovik znajduje się jezioro..? Mapa powiedziała mi mniej więcej tyle. A tak w ogóle to kiedy będziemy na miejscu..? - postanowiłem zapytać w prost. Nie wiedziałem jak duże jest to miasto, ani nic, cisnęły mi się na usta kolejne pytania, a odpowiedź na nie miałem dostać dopiero po dotarciu do celu. Będę musiał jeszcze chwilę wytrzymać..
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Vebre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 3 EmptyPią 11 Kwi 2014, 11:39

- Tutaj nic nie jest podstawione. Wszystko to jest skomplikowane i jakby w prosty sposób ci to wytłumaczyć. Twój świat i ten inne wymiary, których jest więcej. Nie wszędzie jednak zdają sobie z tego sprawy. Na przykład u was działania takie sa przypisywane UFO. A prawda jest zupełnie inna. - Kol zrobił minę jakby sam nie widział co mówi. - Mam nadzieję, że cokolwiek zrozumiałeś. Sam nie wiele na ten temat wiem lecz kiedys dowiesz sie więcej.
Samochodem przemierzaliście centrum miasta. Ludzie witali się z Kolem jakby był ich starym znajomym. Widocznie w mieście lider jest szanowany i lubiany.
- A Caroline? Cieszę się. To moja bardzo dobra przyjaciółka. Dawniej wspólnie zaczynaliśmy podróż, wiec znamy się nie od dziś. Jeżeli chodzi o jezioro to jak najbardziej jest to dobre miejsce na trening.
Wkrótce znaleźliście się pod posiadłością Kola. A od progu przywitał was majordomus.

Posiadłość Kola:
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Gra Vebre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 3 EmptyPią 11 Kwi 2014, 11:50

Nic nie jest podstawione..? Dziwne, że się tu tak zjawił i że pomaga mi tak po prostu.. czegoś chciał, a właściwie to czegoś chcieli ode mnie. Tylko kto to był? Nie ważne.. przynajmniej nie chcą mnie zabić, więc nie mam wielu powodów do zmartwień. Jeszcze nie chcą mnie zabić..
-Chyba się tam wybiorę.. potem.. - powiedziałem cicho i popatrzyłem w stronę posiadłości. Damn.. ta chata musiała kosztować majątek, jedyne na co ja mogłem sobie pozwolić to apartament, a i tak żyło mi się dobrze, a tutaj? Bycie liderem nie może być aż tak dobrze dochodowe, no po prostu nie ma opcji.. najwyraźniej dowiem się o co tutaj chodzi już za chwilę.
Przez krótki moment zastanawiałem się, czy nie przywitać majordomo jakimś słowem czy czymś, ale stwierdziłem, że na razie nie jest mi to potrzebne i w ramach przywitania skinąłem jedynie głową. Ruszyłem za nimi w ciszy, dopóki nie dowiem się co jest tutaj grane nie mam o czym gadać.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Vebre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 3 EmptyPią 11 Kwi 2014, 16:15

Przekroczyłeś prób posiadłości i pierwsze co rzuciło ci się w oczy to hol. Nie przypominał on domu, a raczej hotel. I ta po chwili się stało ujrzałeś recepcję. A goście, którzy wychodzili z restauracji to byli raczej eleganccy ludzie z dużą fortuną.
- Do Gjovik przyjeżdża wiele bogatych ludzi i na nich ta posiadłość zarabia. Budynek stoi już tutaj od ponad dwustu lat. Oczywiście przeszedł wiele modernizacji i remontów. Fabian zaprowadzi ciebie do twojego pokoju. A następnie spotkajmy się obiedzie. Jesteś moim honorowym gościem.
Fabian był bojem hotelowym. Nie miałeś bagażu, ale chłopak się tym nie przejął. Twój pokój znajdował się na drugim piętrze. A w nim same udogodnienia duże łóżko, szafa, biurko, komputer, telewizor, w pełni wyposażona łazienka. Nawet posiadał balkon, którego widok wychodził na wspominane wcześniej jezioro. Z tego miejsca do niego było niecałe dwa kilometry. Zwykły spacerek wystarczy.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Gra Vebre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 3 EmptyPią 11 Kwi 2014, 17:16

-Dobrze.. rozumiem. Czyli o której się widzimy? - zapytałem jeszcze przed pożegnaniem i ruszyłem wraz z Fabianem. Swoją drogą, to lepsza chata, no i to co powiedział Kol.. to by się jak najbardziej pokrywało z moimi przemyśleniami. Jeśli mam być honorowym gościem to nie dlatego, że mam dobre nazwisko, absolutnie.. jestem tu dlatego, że czegoś potrzebują, a jeśli tak jest to mogę urządzić sobie mały spacerek... z użyciem mocy. Podziękowałem Fabianowi i gdy tylko zamknął drzwi wyszedłem na balkon, spojrzałem dookoła i wytworzyłem niewielki dysk z mocy pod stopami, kierując nim ruszyłem na sam dół, w stronę ziemi. Gdy byłem na twardym gruncie, przestałem podtrzymywać dysk i poszedłem w stronę jeziora. Przez chwile jeszcze chciałem wypuścić na zewnątrz Rip'a, ale stwierdziłem, że i tak zaraz się zobaczymy podczas treningu. Nie ma co się spieszyć, wszystko przyjdzie z czasem. Na początku szedłem zdecydowanym i szybkim krokiem, po kilkunastu minutach spowolniłem kroku, nie chciałem wypłoszyć wszystkiego co mogłem spotkać chociażby po drodze.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Vebre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 3 EmptyPią 11 Kwi 2014, 19:06

- O piętnastej będzie dobrze! - powiedział odchodząc Kol. A zbliżała się dwunasta. Fabian pozostawił ciebie w pokoju i od razu postanowiłeś wymknąć niepostrzeżenie. Bez problemów znalazłeś sie na dole i po chwili przemierzałeś drogę nad jezioro. Nic po drodze ciebie nie zaatakowało. Dotarłeś na miejsce i ujrzałeś potężny zbiornik. Ciągnął się ona na kilkaset metrów. PRawdziwy gigant na tym terenie. Pogoda sprzyjała spacerom. Burzowe chmury tutaj jeszcze nie dotarły i nie wiadomo czy w te miejsce nadciągają. Powietrze było chłodniejsze niż w pozostałej części miasta. Miejsca było tutaj sporo aby potrenować przed pokazami.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Gra Vebre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 3 EmptyPią 11 Kwi 2014, 19:11

Wziąłem potężny oddech delektując się świeżym powietrzem i przymknąłem oczy. -Ahh.. cudownie. - powiedziałem sam do siebie i przeciągnąłem się. Rozejrzałem się dookoła po czym sięgnąłem po kulę z Charmanderem, wypuściłem pokemona.
-Rip! Chodź do mnie! - zaprosiłem towarzysza i popatrzyłem na niego. -Hej kumplu. Co powiesz na małą przebieżkę? Może w trakcie niej uda nam się spotkać jakiegoś pokemona..? - po tych słowach zrobiłem kilka kroków w miejscu, a następnie ruszyłem wzdłuż brzegu tego ogromnego jeziora. Z nieukrywaną nadzieją rozglądałem się bacznie za jakimiś dzikimi stworzeniami, oczywiście patrzyłem czy Charmander cały czas ze mną biegnie, nie chciałbym, żeby został z tyłu.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Vebre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 3 EmptySob 12 Kwi 2014, 07:55

Charmander nie przyjął z radością informacji o przebieżce. W końcu wcześniej był kotem, nie psem. Z pewnością wolałby teraz przejść się dostojnie wzdłuż brzegu niż biegać. Chociaż jego cechy z poprzedniego "wcielenia" można wykorzystać w pokazach. Skoro ty pobiegłeś, to i mu nic nie pozostało. Wspólnie z tobą przemierzał trasę. Jednak w pewnym momencie zatrzymał się i wskazał ci łapką wodę. Jego mina mówiła, że tam coś jest. Gdy wytężyłeś wzrok zauważyłeś, że spod lustra wody wystaje jakaś piłka. Okazał sie to być jakiś pokemon. Zbliżał się coraz szybciej i w końcu wypełznął na brzeg. Stworzenie to było bardzo zadowolone, że kogoś spotkało. Chciało się przytulic do Ripa, który trzymał go na dystans. Wyglądał tak:

Gra Vebre - Page 3 363
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Gra Vebre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 3 EmptySob 12 Kwi 2014, 09:57

Powietrze połączone z delikatną aktywnością jakim była krótka przebieżka to coś co uznać można za idealny relaks. W końcu miałem moment, żeby oderwać się od wydarzeń sprzed chwili i delektować samotnością. Rip rzeczywiście przejawiał cechy delikatnego egocentryka.. to można wykorzystać w pokazach, a nawet trzeba!
Gdy pokemon wyglądający jak piłeczka przybył do nas z trudem opanowałem się, żeby go nie przytulić bez żadnych ceremonii. Opanowałem się jednak i najpierw zeskanowałem stworzenie PokeDex'em, żeby sprawdzić jak się nazywa, następnie podszedłem trochę bliżej i wyciągnąłem do niego dłoń.
-Rip, przestań się bać.. patrz jaki to jest słodziak! Prawda Spheal? - zapytałem pokepiłeczki. -Przecież on jest uroczy! No daj spokój Rip.. on tylko szuka przyjaciół, tak..? - znowu spojrzałem pytająco na Spheal'a, pokemon był za równo słodki jak i tajemniczy, jednak jego przyjazna natura podpowiadała mi, że nie ma złych zamiarów.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Vebre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 3 EmptySob 12 Kwi 2014, 12:34

Pokemon kulka potwierdził twoje słowa i wesoło zataczał kółeczka wokół was. Charmander przyglądał się temu i do końca nie potrafił się odnaleźć w tym miejscu. Twój pokedex po przeskanowaniu podał następujące dane:

Pokedex:

Spheal w końcu przystanęła i wykonała obrót wokół własnej osi. Podczas niego wystrzeliła do góry Powder Snow. Opadające kryształki lodu mieniły się kolorami tęczy w przebijających sie przez chmury promieniach słońce. Ten widok dopiero przykuł uwagę Charmandera. Chciał wykonać to samo, ale cóż ... wystrzelił tylko w powietrze Ember. Spheal widząc to mocno się zaśmiała.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Gra Vebre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 3 EmptySob 12 Kwi 2014, 12:54

-Łaaa... piękne! - pochwaliłem Spheal przykucając koło charmandera. -Rip.. może my też spróbujemy wykonać coś ładnego..? - zaproponowałem pokemonowi.
-W końcu niedługo pokazy więc trzeba się postarać.. dobra. Rip, użyj Swift nad siebie tak by wystrzelone gwiazdki zaczęły krążyć nad tobą. - zrobiłem kilka kroków do tyłu. -Teraz skup się na nich i przygotuj atak Ember, zaczekaj i... wystrzel go! Spróbuj zahaczyć gwiazdki formując strumień żaru w stożek! - o tak, to było na pewno coś co mogło wyglądać dobrze. Jednak pozostawał problem wykonania, czy było to trudne..? Jeszcze nie.. no może umiarkowanie. - zakończ Growlem, którym zaczerwienione gwiazdki wpraw w delikatne wibracje, które strzepią z nich żar i stworzą deszcz iskierek...
-Świetna robota Charmander! - pochwaliłem pokemona i wróciłem do rozmowy ze Spheal. -Hej maluchu.. może zgodziła byś się na walkę z Charmanderem...? Twój Powder Snow wyglądał przepięknie, ale coś czuję, że możesz pokazać wieele więcej w boju. To jak..?
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Vebre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 3 EmptyPon 14 Kwi 2014, 06:35

Charmander powoli wykonał Swift, a gwiazdki zawisły w powietrzu. Powoli krążyły nad pokemonem, do czasu aż nie wystrzelił Ember. Czerwony żar krążył i otaczał gwiazdki. Wyglądało to na prawdę dobrze. Spheal biła brawo dla takiego pokazu. Charmander na koniec wykonał Growl, a fale dźwiękowe tak jak założyłeś wprawiły gwiazdki w drgania. Czerwony pyłek został zrzucony i opadł wokół Ripa. Elementy zostały wykonane w miarę dobrze. Jednak sekwencja była mało sprawna, przejścia były bardzo kanciaste, a poszczególne przejścia nie były efektywne. Wyglądało to jakby pokemon wykonał trzy ataki bez żadnego połączenia. Należy jeszcze poćwiczyć. Spheal gdy usłyszała o możliwości walki zgodziła się bez słowa. Stanęła przed toba i Charmanderem gotowa do ataku.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Vebre - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vebre   Gra Vebre - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Vebre
Powrót do góry 
Strona 3 z 15Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Vebre vs Yoi
» Box Vebre
» #003 Vebre | Santalune
» #044 Vebre | Laverre Gym
» Vebre vs. wikkaz

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gry :: Bezpańskie-
Skocz do: