Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Vebre

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
AutorWiadomość
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Vebre - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 19 EmptySro 27 Sie 2014, 09:25

3. - Saaur. - oznajmił ci pokemon nie ruszając się z miejsca. Mimo to miała cię bacznie na uwadze gdybyś przypadkiem chciał coś przeskrobać. Była gotowa do rozłożenia cię jednym ciosem i przykucia do ziemi.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Vebre - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 19 EmptyCzw 28 Sie 2014, 10:58

-Oj nie, bynajmniej! Nie mam zamiaru wprowadzać tu zamętu czy nieporządku moja droga. Po prostu podróżuję. Może mógłbym spędzić chwilę w twoim towarzystwie? Oprowadzisz mnie kawałeczek? - uśmiechnąłem się wyciągając do niej otwartą dłoń.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Vebre - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 19 EmptyPią 29 Sie 2014, 12:43

4. Bulbasaur ostrożnie zmierzyła cię wzrokiem. Nie miała jednak nic przeciwko spędzeniu w twoim towarzystwie kilku chwil. Tak czy owak wstała i poleźliście po polance. Zatoczyliście jedno kółko, drugie, a potem Bulbasaur siadła na miejscu.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Vebre - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 19 EmptyPon 01 Wrz 2014, 11:04

-Bardzo tu ładnie, dziękuję za spacer Bulbasaur! - powiedziałem z mocno przekolorowanym entuzjazmem w głosie. Sięgnąłem po odrobinę karmy i na otwartej dłoni, podsunąłem rękę bulbasaur.
-Proszę mała, jeśli chcesz to chodź ze mną, ale jeśli nie masz ochoty to spokojnie, pójdę dalej sami, mimo iż twoje towarzystwo było dla mnie ogromnym urozmaiceniem i przyjemnością.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Vebre - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 19 EmptySob 06 Wrz 2014, 11:50

1. Dałeś więc jeść Bulbasaur. Ta zjadła karmę, którą jej podałeś ze smakiem. Następnie zacząłeś proponować jej by się do ciebie przyłączyła w wędrówce po strefie. Ta nie widząc nic ciekawszego do roboty kiwnęła twierdząco głową.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Vebre - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 19 EmptySob 06 Wrz 2014, 15:27

-No to chyba możemy ruszać. Spokojny spacer dobrze nam zrobi, jak myślisz Rip? - zapytałem pokemona i ruszyłem z miejsca. Oj tak, podróż po tej strefie w powolnym tempie dobrze nam zrobi, szczególnie teraz, jeśli chcemy spokojnie pospacerować.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Vebre - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 19 EmptyCzw 11 Wrz 2014, 09:18

1) Ruszyliście dalej. Promienie słońca przemykały między obszerną i ścisłą warstwą koron drzew. Ty i twój ognisty towarzysz czuliście przyjemny wiaterek. Nad waszymi głowami przeleciała parka Pidgeyów. Na gałęzi drzewa, które znajdowało się niedaleko was, siedział Wurmple i jadł jagody. Spacer po tym lesie może stać się miłym odprężeniem od trudów codziennego życia.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Vebre - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 19 EmptyCzw 11 Wrz 2014, 10:44

-Jak przyjemnie się tu idzie, nie uważasz Rip? - westchnąłem z nostalgią. -Spacer po tej strefie jest odżywiający, cieszę się, że tu przyszliśmy. Zakończyliśmy też łowy, został ostatni Safari Ball, on będzie na coś na prawdę wyjątkowego! - zaśmiałem się i popędziłem przed siebie. Wziąłem głęboki oddech i przymknąłem oczy, by nacieszyć się tym spokojem, ah! Uroczo.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Vebre - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 19 EmptyCzw 11 Wrz 2014, 11:15

2) Maszerowaliście dalej. Gdzieś jakby z oddali usłyszeliście przyjemny śpiew jakiś nieokreślonych bliżej ptaków. Charmeleon maszerował po twojej prawej stronie, zaś Bulbasaur kroczył po lewej. Atmosfera wokół was była bardzo spokojna, aż wręcz lekko senna.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Vebre - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 19 EmptyPon 01 Gru 2014, 21:00

-Słyszycie ten śpiew ptaków? - zapytałem pokemony. Nadstawiłem uszy i wsłuchiwałem się w trele pokemonów. Ta polanka jest wprost cudowna!
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Vebre - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 19 EmptyPon 01 Gru 2014, 21:27

1) Ruszyliście dalej. Nagle odnaleźliście źródło śpiewu. Były to trzy Pidgeye, które siedziały na gałęzi i się przekrzykiwały. Na ziemie pod nimi, leżała rozplaszczona kupka jagód. Najwidoczniej to ona była źródłem sporu.

Zapomniałem, że prowadzę wgl. twoje Safari xDD
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Vebre - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 19 EmptyPon 01 Gru 2014, 22:25

Oj nie.. zostawiłem ptaszory w spokoju. Nie były one dla mnie zupełnie niczym interesującym, no cóż. Zostawiłem je z lekkim żalem, aczkolwiek cóż.. bywa!
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Vebre - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 19 EmptyWto 02 Gru 2014, 07:11

2) Dalej szliście w trójkę. Wiał wiaterek, Pidgeye za wami dalej się kłóciły... Po prostu żyć nie umierać. W pewnym momencie zahaczyłeś o korzeń wystający z ziemi i się przewróciłeś.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Vebre - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 19 EmptyWto 02 Gru 2014, 16:09

-Ku#$%! - warknąłem patrząc z agresją na korzeń. Okej.. to tylko korzeń, nie ma się czym wkurzać.. ale boli! Urgh, no nie, to mi się nie spodobało, jednak zignorowałem sytuację i szedłem dalej.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Vebre - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 19 EmptySro 03 Gru 2014, 19:51

3) Jak to mówił pewien znany kapitan: "Biednemu to wiatr w oczy i... tak dalej". Dlaczego słowa tej znakomitości zostały przywołane w tym momencie? Ponieważ w niedługim czasie po tym, jak otrząsnąłeś się po pierwszym zamachu na twoje życie, korzeniowa brać postanowiła spróbować sił jeszcze raz. Tym razem jednak swój ruch wykonała niedaleko rzeki. Krótko mówiąc, zahaczyłeś do korzeń i znowu straciłeś równowagę, jednak teraz dodatkowo wylądowałeś w wodzie.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Vebre - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 19 EmptyPon 16 Lut 2015, 23:39

Czy ta strefa została opuszczona przez mój umysł? możliwe.. moje ciało jednak nie poddało się w wędrówce, idę dalej. Ahh ten las, miło podróżować w takiej atmosferze.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Vebre - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 19 EmptyWto 17 Lut 2015, 07:10

1) Ciekawe, kto nazwałby miłym przeżycie, wylądowanie w rzece. Charmander i Bulbsaur przypatrywali się tobie leżącego w płytkiej wodzie. Czułeś, że twoje ubranie było już w pełni przemoczone.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Vebre - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 19 EmptyNie 22 Lut 2015, 12:25

-Ajj.. - syknąłem z obrzydzeniem. Nie podobało mi się taplanie w zimnej, błotnistej wodzie.. szybko zaczerpnąłem po odrobinę mocy, żeby oczyścić ubranie z syfu. No, możemy ruszać w dalszą drogę.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Vebre - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 19 EmptyNie 22 Lut 2015, 12:28

1) Użycie mocy było dobrym pomysłem. W jednym momencie byłeś cały mokry i ubrudzony błotem, a już po chwili wyglądałeś, jakby twoje ubranie było dopiero co kupione.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Vebre - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 19 EmptyNie 22 Lut 2015, 12:30

-Haha, ten wymiar jest cudowny - powiedziałem praktycznie sam do siebie. Podróż po tym safari od kwietnia dobrze mi służy, może w końcu się skończy ta niezapomniana przygoda..
-To co maluchy, gdzie teraz? - skierowałem pytanie do Ripa i Bulbasaur.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Vebre - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 19 EmptyNie 22 Lut 2015, 17:08

2) Doszliście do rozstaju dróg. Oba stworki pokazały dwie różne ścieżki, a potem się zaśmiały. W przeciwieństwie do ciebie, im ta podróż bardzo się podobała. Ostatecznie poszliście w lewą odnogę.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Vebre - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 19 EmptyNie 22 Lut 2015, 17:18

-Cudnie, rozdroże, wybór należy do was! - uśmiechnąłem się do pokemonów. Rozejrzałem się dookoła, moje instynkty trochę ucichły przez ostatnią godzinę.
-No więc w lewo.. - zacząłem spokojnie, po czym spojrzałem na pokemony, przygotowałem się i.. ruszyłem do biegu! -Kto pierwszy do tamtego drzewa, ten wygrywa! - krzyknąłem wskazując na jakieś tam drzewo.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Vebre - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 19 EmptyNie 22 Lut 2015, 17:38

3) Drzewo, które wskazałeś, znajdowało się jakieś 50 metrów dalej. Charmander od razu wyprzedził Bulbasaura. Jaszczur odwrócił się do swojego przeciwnika, przez co wpadł na drzewo. Spomiędzy gałęzi na wskutek wstrząsu spadły dwa pokemony.
Safari Vebre - Page 19 010
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Vebre - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 19 EmptyPon 23 Lut 2015, 19:48

Ze śmiechem na ustach i przesadzoną wręcz wesołością biegłem przed siebie, nie spoglądając na pokemony. Gdy tylko jednak zatrzymałęm się, wstrzymałem oddech widząc Caterpie.
-Ajj! - wyrwało mi się, czułem się głupio, Charmander im przeszkodził.. przeze mnie. -Bardzo was przepraszam, Charmander na pewno zrobił to nie specjalnie.. - powiedziałem podchodząc do ognistego jaszczura. Przykucnąłem przy nim i popatrzyłem na niego -Nic Ci się nie stało? - zapytałem z troską.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Vebre - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 19 EmptyPon 23 Lut 2015, 20:46

4) Jeden z zielonych robaków wyglądał na zdenerwowanego, że ktoś zrzucił go z gałęzi, natomiast drugi starał się go uspokajać. Podszedłeś do Charmandera, który po znokautowaniu przez drzewo, leżał na trawie. Jaszczur jednak po chwili wstał, pomasował przez moment czoło, po czym szeroko się do ciebie uśmiechnął.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Vebre - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 19 Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Vebre
Powrót do góry 
Strona 19 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Safari Yoi
» Safari Mhrok
» Safari Mhroka
» Safari Szkot
» Safari Zefonit

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: