Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 #124 Mhrok || Lumiose Gym

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#124 Mhrok || Lumiose Gym Empty
PisanieTemat: #124 Mhrok || Lumiose Gym   #124 Mhrok || Lumiose Gym EmptyPon 30 Mar 2015, 18:22

Posiadając już 4 odznaki ruszyłeś do miasta Lumiose, gdzie na samym środku miasta stała wielka, piękna wieża. Z tego co słyszałeś, tam właśnie przyjmuje trenerów lider Pokemonów Elektrycznych. Tak czy inaczej, ruszyłeś tam wchodząc do sali.
#124 Mhrok || Lumiose Gym 250px-Lumiose_Gym_Battlefield
Rozejrzałaś się po sali, i dopiero po chwili wyszedł do Ciebie jakiś blondynek w towarzystwie 3 Pokemonów.
#124 Mhrok || Lumiose Gym 150px-VSClemont- Cześć, jestem Clemont! Jak widzę udało Ci się zdobyć już cztery odznaki. Tak więc nie ma żadnych przeszkód ku temu być wyznał mnie na pojedynek. Gotów? Bo mój Magneton już tak!
Zawołał chłopak wybierając jako pierwszego Magnetona.
#124 Mhrok || Lumiose Gym 82
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

#124 Mhrok || Lumiose Gym Empty
PisanieTemat: Re: #124 Mhrok || Lumiose Gym   #124 Mhrok || Lumiose Gym EmptyPon 30 Mar 2015, 22:44

Byłem już na półmetku walk o odznaki w regionie Kalos, jednak przed każdym pojedynkiem czułem się tak samo. Lekka niepewność, pewnego rodzaju strach, ale także wielka ekscytacja przed nadchodzącą walką. Wkroczyłem do Prism Tower, w której znajdowała się kolejna sala. Gdy do niej wszedłem, zobaczyłem młodszego od siebie blondyna w towarzystwie trzech, nieznanych mi pokemonów.
- Witaj Clemont, miło mi ciebie poznać. - przywitałem się z liderem. - Jestem Remigiusz. A jeśli chodzi o walki, to zawsze jestem na nie gotowy.
Magneton, którego zamierzał używać Clemont, miał błyszczącą powierzchnię, więc prawdopodobnie oprócz typu Elektrycznego, jest on również Stalowy. Do walki z nim idealny będzie...
- Growlithe, wychodź! - wypuściłem psiaka z jego kuli. - Rozpocznijmy tę walkę z przytupem. Wystrzel w Magnetona silny strumień płomieni (Ember). Zaraz po tym, jak ogień dotknie ciała twojego przeciwnika, użyj Dig i ukryj się pod ziemią. Po przedzieraj się trochę, po czym wyskocz i uderz stalowego stworka. Zaraz po tym użyj Leer, żeby zmniejszyć obronę podopiecznego Clemonta. Teraz naskocz na Magnetona i ugryź go w jeden z jego magnesów (Bite). Zaraz po tym ponownie użyj Dig i ukryj się w ziemi. Szybko wyskocz, drugi raz użyj Leer na przeciwniku, po czym poślij w niego Fire Pledge. Następnie wyślij płomień Ember i jedno z jego trzech oczu i po raz trzeci użyj Leer. Po tym jak już zmniejszyliśmy Obronę, zaszarżuj na niego i użyj Close Combat. Jest to potężna technika typu Walczącego, więc powinna zabrać Magnetonowi większą część jego życia. Minusem tego ciosu jest osłabienie naszych statystyk, dlatego teraz musimy mieć się na baczności. Najlepszym sposobem będzie szybkie ukrycie się w ziemi. Użyj Dig, po czym przejdź za Magnetona. Gdy wyskoczysz spod ziemi, poślij w niego Fire Pledge.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#124 Mhrok || Lumiose Gym Empty
PisanieTemat: Re: #124 Mhrok || Lumiose Gym   #124 Mhrok || Lumiose Gym EmptyWto 31 Mar 2015, 20:09

Wypuściłeś z kuli swojego psiaka który zaatakował żarem w Magnetona. Atak wydawał się być celny ale rozżarzone iskierki zostały z łatwością zniwelowane przez Sonic Boom, który ranił twojego Pokemona. Zaraz po tym Claw schował się pod ziemią dzięki czemu uniknął Zap Cannon jakim własnie zaatakował Magneton. Gdy twojemu Pokemonowy udało się wyskoczyć i uderzyć przeciwnika, jednak ten szybko oddał z bliska swoim Zap Cannon. Twój Pokemon upadł na arenę, nie mogąc się przez chwilę podnieść. Cóż siła ataków elektrycznego Pokemona była znacznie większa niż tą jaką na tą chwilę dysponował Claw. Mimo tego twój Pokemon podniósł się i przystąpił do dalszego ataku na przeciwnika. Jednak sparaliżowany Claw nie mógł długo opierać się natarciu Magnetona.
0%#124 Mhrok || Lumiose Gym 58 #124 Mhrok || Lumiose Gym 82 79%
Status:
Magneton: Obrona 90%
Cytat :
Claw: +1 lv, 25% exp
#124 Mhrok || Lumiose Gym 150px-VSClemont- Magneton prawie nie poczuł twoich ataków! Jeśli to wszystko na co Cię stać, ta walka będzie znacznie szybsza niż przypuszczałem.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

#124 Mhrok || Lumiose Gym Empty
PisanieTemat: Re: #124 Mhrok || Lumiose Gym   #124 Mhrok || Lumiose Gym EmptySob 04 Kwi 2015, 00:56

Patrzyłem na walkę Clawa z podopiecznym lidera. Dużym utrudnieniem w tej walce była przewagę w wyszkoleniu Magnetona. Growlithe'a miałem dopiero od niedawna i nie był on jeszcze najsilniejszym z moich pokemonów. Jednak nawet ta część życia, którą zabrał Magnetonowi, napawała mnie dumą, że mogę mieć w swojej drużynie takiego pokemona, jakim jest Growlithe.
- Claw, wracaj. - przywołałem psiaka do kuli, a na arenę przywołałem Snorunt. - Koori, zacznij od wykonania Double Team. Otocz wraz z klonami lewitującego Magnetona. Następnie naskoczcie na przeciwnika i uderzcie Ice Punchem. Nie róbcie tego jednocześnie, tylko w grupkach po dwa-trzy. Następnie użyj Hail. Ruch ten przyzwie potężną śnieżycę, która dodatkowo będzie zadawała podopiecznemu Clemonta obrażenia od chłodu. Ty jednak nie musisz się o nic martwić, bo ona tobie nic nie zrobi. Następnie wyślij w niego Shadow Ball. Mroczna kula powinna go na chwilę zamroczyć. Wykorzystaj moment nieuwagi przeciwnika i użyj Leer, żeby zmniejszyć jego obronę. Następnie wyskocz na Magnetona i zaatakuj go silnym Ice Punchem. Po uderzeniu ponownie wykonaj Double Team. Niech ty i twoje klony użyją Powder Snow i uwiężą Magnetona w czymś w rodzaju śnieżnej trąby powietrznej. Gdy stworek będzie uwięziony w tej prowizoryczne pułapce, wystrzel w niego najpierw Shadow Ball a potem utrzymujący się Ice Beam.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#124 Mhrok || Lumiose Gym Empty
PisanieTemat: Re: #124 Mhrok || Lumiose Gym   #124 Mhrok || Lumiose Gym EmptyWto 07 Kwi 2015, 18:54

Twoja mała Snorunt rozpoczęła walkę od wykorzystania Double Team by porozstawiać je po arenie. Tymczasem podopieczny lidera użył Charge, czekając na ruch przeciwniczki. Twój lodowy Pokemon razem z iluzjami zaczął markować Ice Punch, ale tylko jedna z nich- ta prawdziwa zaatakowała. Megneton nawet nie poczuł uderzenia, a korzystając z chwili zaatakował celnym Zap Cannon. Twoja mała lodowa podopieczna upadła na arenę, a następnie zebrała się w sobie używając Hail. Na arenie rozpętała się zamieć! Mimo iż twój Pokemon bardzo się starał to siła Magnetona w porównaniu z twoim podopiecznym była wręcz powalająca! Dosłownie... bo powaliła ona Koori na arenę!
0%#124 Mhrok || Lumiose Gym 361 #124 Mhrok || Lumiose Gym 82 69%
Status:
Magneton: Obrona 90%, Sp. Obrona 105%
Koori: Uniki 105%
Cytat :
Koori: +1 lv
#124 Mhrok || Lumiose Gym 150px-VSClemont- Myślałem, że jesteś już gotowy do walki ze mną oraz moimi Pokemonami! Chyba, że zaraz mnie czymś zaskoczysz i uda Ci się mnie mocno zadziwić! Pamiętaj, nawet lidera sali można zaskoczyć!
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

#124 Mhrok || Lumiose Gym Empty
PisanieTemat: Re: #124 Mhrok || Lumiose Gym   #124 Mhrok || Lumiose Gym EmptyCzw 16 Kwi 2015, 21:59

Przyglądałem się kolejnemu pojedynkowi mojego podopiecznego z Magnetonem. Koori niestety nie radziła sobie na arenie najlepiej. Najwyraźniej wybrane przeze mnie pokemony były jeszcze za mało doświadczone. Jednak mam w zanadrzu jeszcze jednego pokemona, który pomógł mi wygrać z liderek na początku mojej trenerskiej kariery.
- Amphy, pokaż się! - wypuściłem z kuli Mareepa. - Przeciwnik wygląda może na silnego, jednak pokażemy mu, że my jesteśmy mocniejsi od niego! Zacznij od wysłania w Magnetona gromady złotych gwiazdek (Swift). Gdy on będzie zajęty nimi, ty użyj Charge. Dzięki tej technice wzmocnisz zarówno swoją Specjalną Obronę, jak i swój kolejny cios. Wyślij w pokemona Clemonta potężny Thunder Bolt. Zaraz po ataku piorunem zaszarżuj na niego, po czym uderz w niego swoją główką (Headbutt). Po tym ciosie użyj Growl, żeby zmniejszyć atak Magnetona. Im mniej obrażeń on zada nam, tym my bardziej będziemy mogli zranić jego. Zaraz po warknięciu (czy owce mogą warczeć?) w stronę przeciwnika, ponownie wzmocnij się Charge. Zaraz po nim poślij w Magnetona kolejny elektryczny cios, jednak tym razem niech będzie to Shock Wave. Niech elektryczna fala wstrząśnie stalowym ciałem twojego przeciwnika. Po tej technice, kolejny raz użyj Swift i wyślij gromadę lśniących, złotych gwiazd w Magnetona. Jako zwieńczenie tej walki, poślij w twojego przeciwnika potężny Thunder Bolt
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#124 Mhrok || Lumiose Gym Empty
PisanieTemat: Re: #124 Mhrok || Lumiose Gym   #124 Mhrok || Lumiose Gym EmptyWto 28 Kwi 2015, 20:35

Wybrałeś swoją owieczkę jako ostatniego Pokemona jakim mogłeś walczyć z liderem sali. Jak widać przeceniłeś umiejętności swoich pokemonów, jednocześnie nie doceniając Clemonta! Widziałeś że chłopak się delikatnie uśmiechnął widząc przeciwnika w jego ulubionym typie. Lecz przynależność do tego samego typu co Magneton nie będzie pomocna w tej walce! Latający magnes posiadał znacznie szerszy wachlarz ataków niż twoja owieczka, która mimo starać padła nieprzytomna!
0%#124 Mhrok || Lumiose Gym 179 #124 Mhrok || Lumiose Gym 82 48%
Cytat :
Amphy: +1 lv
#124 Mhrok || Lumiose Gym 150px-VSClemont- No trudno! Szkoda, że tak szybko udało mi się Ciebie pokonać! Jak tylko będziesz się czuć na siłach wyzwać mnie ponownie do walki, zapraszam do mojej sali!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





#124 Mhrok || Lumiose Gym Empty
PisanieTemat: Re: #124 Mhrok || Lumiose Gym   #124 Mhrok || Lumiose Gym Empty

Powrót do góry Go down
 
#124 Mhrok || Lumiose Gym
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gra Mhrok
» Gra Mhrok
» #078 Cyllage Gym ll Mhrok
» #144 Mhrok || Luminose GYM
» Castiel vs Mhrok

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gyms-
Skocz do: