Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 #132 Celestia || Cinnibar Gym

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#132 Celestia || Cinnibar Gym Empty
PisanieTemat: #132 Celestia || Cinnibar Gym   #132 Celestia || Cinnibar Gym EmptyPon 27 Kwi 2015, 18:50

Po zdobyciu kolejnej odznaki, dziarskim krokiem ruszyłaś ku następnej sali. Zdziwiłaś się wielce, kiedy okazało się iż przyjdzie Ci stoczyć walkę, na arenie znajdującej się w środku wulkanu. Co więcej gdy ujrzałaś powieszona na grubych łańcuchach platformę tuż nad lawą trochę się wystraszyłaś!
#132 Celestia || Cinnibar Gym 250px-Cinnabar_Gym_Battlefield
Po chwili przyglądania się polu walki, zauważyłaś po drugiej stronie starszego pana, który przyglądał się tobie z uśmiechem. Wyglądał bardzo sympatycznie, a ty szybko się domyśliłaś iż był liderem sali.
#132 Celestia || Cinnibar Gym VSBlaine- Witaj Panienko! Miło mi powitać Cię w sali treningowej Cinnibar. Mam nadzieję, że dobrze przygotowałaś się do tej walki, ponieważ ja- Blaine, nie będę łatwym przeciwnikiem! Ponyta, zaczynamy!
Powiedział lider wybierając na arenę swojego pierwszego Pokemona.
#132 Celestia || Cinnibar Gym 77
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#132 Celestia || Cinnibar Gym Empty
PisanieTemat: Re: #132 Celestia || Cinnibar Gym   #132 Celestia || Cinnibar Gym EmptyPon 04 Maj 2015, 20:00

Zdobycie poprzedniej odznaki było trudniejsze niż mogłam się tego spodziewać. Niemniej jednak, choć dopiero za drugim razem, udało mi się pokonać Liderkę Sabrinę i otrzymać to, po co przyszłam do Saffron Gymu. Minęło trochę czasu i postanowiłam zmierzyć się z kolejnym liderem, choć tym razem spodziewałam się, że nie będzie tak łatwo.
Weszłam do sali, która zaskoczyła mnie swoim wyglądem. Umieszczona w środku wulkanu była miejscem bardzo gorącym, więc jedyne co robiłam to wachlowanie się. Spojrzałam kątem oka na towarzyszącą mi Nessie i uśmiechnęłam się do niej szeroko.
- Dzień dobry, mnie również miło poznać. - Uśmiechnęłam się do lidera, który wydał mi się bardzo sympatycznym, ale jednocześnie trudnym do pokonania dziadkiem. Dygnęłam nieświadomie i na widok pokemona, którego wypuścił odetchnęłam lekko. Wyciągnęłam PokeDex, by dowiedzieć się jak wygląda jego doświadczenie i bez wahania wypuściłam Vaporeona. Uznałam, że wodny pokemon jest w tej chwili najlepszym typem. nawet, jeżeli brakowało mu trochę w doświadczeniu.
- Dobrze. Cronus, zaczynamy! Przede wszystkim obniżmy obronę przeciwnika - to się zawsze przydaje. Do tego użyj więc Tail Whip! Machaj ogonem przed jego oczami tak, by zdekoncentrować przeciwnika, a gdy już to się stanie - wykonaj atak! Na sam początek uderz w niego Water Gunem! Wodny atak powinien zaboleć go bardzo i sprawić, że jego płomienie choć trochę zbledną. Wtedy wykorzystasz jego słabość i sypniesz mu w oczy piaskiem za pomocą Sand Attack. Nie będzie mógł cię przez chwilę zobaczyć, więc będziesz mógł się na niego rozpędzić i uderzyć go z całej swojej siły ogonem. Iron Tail celuj w jego pysk tak, żeby jak najdłużej sprawiało mu to trudności w widzeniu i ogarnianiu sytuacji. Gdyby próbował cię zaatakować, od razu zrób unik. Jeżeli użyjesz przy tym Quick Attack powinieneś mieć większe szanse na to, by uniknąć ataku. Odskocz na bok i od razu odbij się od ziemi, by kontratakować za pomocą Aqua Tail! Wiem, ze dasz sobie radę. Kiedy przeciwnik będzie w szoku od zadanych mu wodnych obrażeń, podbiegnij do niego i wgryź się w jego szyję. Tak, użyj Bite, by zadać mu cios fizyczny! Na pewno go to zaboli, w końcu od czegoś masz swoje ząbki, kochanie. Potem odskocz i jeszcze raz wyceluj w niego Water Gunem. Powinniśmy skupić się na wodnych atakach, gdyż one będą zadawały najwięcej obrażeń. Dlatego też, następnie ponów Aqua Tail, odskocz od przeciwnika i tym razem zaskocz go. Synchronoise! Dasz sobie radę Cronus, jesteś prawdziwym wojownikiem! - Dopingowałam mojego pokemona dobrze wiedząc, że jest gotów do walki i na pewno z wielką chęcią pokaże mi swoją siłę.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#132 Celestia || Cinnibar Gym Empty
PisanieTemat: Re: #132 Celestia || Cinnibar Gym   #132 Celestia || Cinnibar Gym EmptySro 13 Maj 2015, 19:16

Wypuściłaś na arenę Pokemona, który miał największe szanse w starciu z ognistym koniem. Lecz gdy ty rozpoczęłaś rundę od Tail Whip, co wykorzystał Blaine, nakazując swojemu Pokemonowi zaatakowanie Wild Charge, który był super efektywny! Cronus zapiszczał głośno raniony elektrycznym atakiem. Jednak mimo tego twój Pokemon szybko pozbierał się i zaatakował Water Gun! Tym razem to był perfekcyjny cios ze strony twojego Pokemona. Walka zapowiadała się bardzo ciekawie, ze względu na wiele różnic pomiędzy dwoma Pokemonami. I choć Cronus radził sobie bardzo dobrze, to doświadczenie Ponyty przeważyło na wyniku tej tury.
0%#132 Celestia || Cinnibar Gym 134 #132 Celestia || Cinnibar Gym 77 56%
Status:
Ponyta: Obrona 90%, Cenlość 90%
Cronus:
Cytat :
Cronus: +1lv 40% exp
#132 Celestia || Cinnibar Gym VSBlaine- No proszę! Całkiem ładnie jak na pierwszą walkę. Mam nadzieję, że mimo to się nie poddasz i weźmiesz w garść! Walcz dzielnie!
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#132 Celestia || Cinnibar Gym Empty
PisanieTemat: Re: #132 Celestia || Cinnibar Gym   #132 Celestia || Cinnibar Gym EmptyWto 26 Maj 2015, 01:11

Zacisnęłam wargi widząc porażkę Cronusa. Szybko cofnęłam go do kuli i nadymałam policzki. Cóż, wiedziałam, że nie będzie łatwo. Sądziłam jednak, że wodny pokemon da sobie radę. Jak widać - wiele jeszcze musiałam się nauczyć.
Nie zwlekając dalej i nie poddając się wcale, wypuściłam z Balla Dratini. Czas na moją smoczycę!
- Naria, zacznij od Thunder Wave! Postaraj się go sparaliżować, bo to ułatwi nam sprawę. Jak tylko ci się to uda, od razu użyj Leer! Obniżenie jego obrony tez będzie dosyć przydatne. Potem ześlij z nieba ogromny deszcz meteorytów! Niech Draco Meteor uderzy w przeciwnika! Potem użyj Thunderbolt! Zdecydowanie go to zaboli! Potem zastosuj jeszcze raz Thunderbolt! Rażenie go prądem powinno przynieść interesujący efekt! Myślę, że najlepszym rozwiązaniem na kolejną turę będzie Blizzard! Zamróź otoczenie wokół niego, a potem wyceluj w niego swoim Icy Wind! Powinno podziałać! A zanim się podniesie po tym ataku - uderz jeszcze raz Thundeboltem! Potem możesz spróbować także swoim ziemnym Hidden Power! Ale to nie wszystko! Nie damy mu się tak łatwo pokonać, co to - to nie! Atakuj jeszcze raz Thunderboltem! Niech poczuje moc elektryczności! Na pewno będzie go to bolało. Wtedy zaatakuj go śnieżycą powstałą w wyniku Blizzard! Na zakończenie uderz jeszcze raz deszczem meteorytów! Niech Draco Meteor zrówna go z ziemią! Potem jeszcze raz Thunder Wave! Postaraj się go sparaliżować, bo to ułatwi nam sprawę. Jak tylko ci się to uda, od razu użyj Leer! Obniżenie jego obrony tez będzie dosyć przydatne. Potem ześlij z nieba ogromny deszcz meteorytów! Niech Draco Meteor uderzy w przeciwnika! Potem użyj Thunderbolt! Zdecydowanie go to zaboli! Potem zastosuj jeszcze raz Thunderbolt! Rażenie go prądem powinno przynieść interesujący efekt! Myślę, że najlepszym rozwiązaniem na kolejną turę będzie Blizzard! Zamróź otoczenie wokół niego, a potem wyceluj w niego swoim Icy Wind! Powinno podziałać! A zanim się podniesie po tym ataku - uderz jeszcze raz Thundeboltem! Potem możesz spróbować także swoim ziemnym Hidden Power! Atakuj jeszcze raz Thunderboltem! Niech poczuje moc elektryczności! Na pewno będzie go to bolało. Wtedy zaatakuj go śnieżycą powstałą w wyniku Blizzard! Na zakończenie uderz jeszcze raz deszczem meteorytów! Niech Draco Meteor zrówna go z ziemią! - Dopingowałam pokemona i trzymałam za niego kciuki.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

#132 Celestia || Cinnibar Gym Empty
PisanieTemat: Re: #132 Celestia || Cinnibar Gym   #132 Celestia || Cinnibar Gym EmptyWto 26 Maj 2015, 10:34

Kolejny pokemon stanął do walki z ognistym kucykiem. Twój podopieczny rozpoczął walkę od sparaliżowania przeciwnika, co było dość mądrym posunięciem. Jednak zmniejszanie własnego, specjalnego ataku podczas gdy dysponuje się głównie atakami bazującymi na nim... a mniejsza. W każdym razie mały smok wygrał swoją walkę. Kolejnym twoim przeciwnikiem jest... Ninetales!
Dratini: 15%hp +0.8lv -4 Sp. Attack
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#132 Celestia || Cinnibar Gym Empty
PisanieTemat: Re: #132 Celestia || Cinnibar Gym   #132 Celestia || Cinnibar Gym EmptyNie 31 Maj 2015, 04:57

Zadowolona z przebiegu walki postanowiłam dać Narii jeszcze szansę na trening!
- Bardzo dobrze ci poszło. Czas na kolejnego przeciwnika! Thunder Wave! Postaraj się go sparaliżować, bo to ułatwi nam sprawę. Jak tylko ci się to uda, od razu użyj Leer! Obniżenie jego obrony tez będzie dosyć przydatne. Potem ześlij z nieba ogromny deszcz meteorytów! Niech Draco Meteor uderzy w przeciwnika! Potem użyj Thunderbolt! Zdecydowanie go to zaboli! Potem zastosuj jeszcze raz Thunderbolt! Rażenie go prądem powinno przynieść interesujący efekt! Myślę, że najlepszym rozwiązaniem na kolejną turę będzie Blizzard! Zamróź otoczenie wokół niego, a potem wyceluj w niego swoim Icy Wind! Powinno podziałać! A zanim się podniesie po tym ataku - uderz jeszcze raz Thundeboltem! Potem możesz spróbować także swoim ziemnym Hidden Power! Ale to nie wszystko! Nie damy mu się tak łatwo pokonać, co to - to nie! Atakuj jeszcze raz Thunderboltem! Niech poczuje moc elektryczności! Na pewno będzie go to bolało. Wtedy zaatakuj go śnieżycą powstałą w wyniku Blizzard! Na zakończenie uderz jeszcze raz deszczem meteorytów! Niech Draco Meteor zrówna go z ziemią! Potem jeszcze raz Thunder Wave! Postaraj się go sparaliżować, bo to ułatwi nam sprawę. Jak tylko ci się to uda, od razu użyj Leer! Obniżenie jego obrony tez będzie dosyć przydatne. Potem ześlij z nieba ogromny deszcz meteorytów! Niech Draco Meteor uderzy w przeciwnika! Potem użyj Thunderbolt! Zdecydowanie go to zaboli! Potem zastosuj jeszcze raz Thunderbolt! Rażenie go prądem powinno przynieść interesujący efekt! Myślę, że najlepszym rozwiązaniem na kolejną turę będzie Blizzard! Zamróź otoczenie wokół niego, a potem wyceluj w niego swoim Icy Wind! Powinno podziałać! A zanim się podniesie po tym ataku - uderz jeszcze raz Thundeboltem! Potem możesz spróbować także swoim ziemnym Hidden Power! Atakuj jeszcze raz Thunderboltem! Niech poczuje moc elektryczności! Na pewno będzie go to bolało. Wtedy zaatakuj go śnieżycą powstałą w wyniku Blizzard! Na zakończenie uderz jeszcze raz deszczem meteorytów! Niech Draco Meteor zrówna go z ziemią! - Dopingowałam pokemona i trzymałam za niego kciuki.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

#132 Celestia || Cinnibar Gym Empty
PisanieTemat: Re: #132 Celestia || Cinnibar Gym   #132 Celestia || Cinnibar Gym EmptyPią 05 Cze 2015, 11:25

Ognisty pokemon został sparaliżowany, co może ci przynieść korzyści w dalszej części walki, lecz mimo to, Dratini nie miał z nim szans. Twój smok był zbyt wyczerpany i szybko padł niezdolny do walki.
Dratini: +0.4lv
Ninetails: 94%hp, +paraliż, -obrona
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#132 Celestia || Cinnibar Gym Empty
PisanieTemat: Re: #132 Celestia || Cinnibar Gym   #132 Celestia || Cinnibar Gym EmptySob 13 Cze 2015, 14:54

Westchnęłam cofając pokemona do kuli. Podizekowalam jej za świetna walkę i wypuściłam Flareona. Nadszedł czas na niego!
- Dobrze, Flame. Wykorzystajmy najpierw powierzchnię. Sypnij piaskiem prosto w oczy przeciwnika za pomocą Sand Attack! Przez chwilę nie powinien nic wiedzieć, więc wykorzystaj to! Wiem, że możemy to wygrać mimo tego, iż przeciwnik jest silniejszy! Biegaj wokół niego atakując swoim Flamethrower! Biegaj cały czas wokół niego i staraj się unikać ataków. Kiedy wyczujesz odpowiedni moment, wyceluj w przeciwnika swoim Fire Blastem! Rozejrzyj się po otoczeniu i rozpędź się, jak najbardziej możesz i zaatakuj przeciwnika swoim Quick Attak! Sypnij na niego piaskiem jeszcze raz! Sand Attack powinien go trochę zamroczyć. Wykorzystaj to i zaatakuj kolejnym Quick Attack! Celuj prosto w jego brzuch - to prawie zawsze jest najsłabszy punkt! Niech odrzuci go do tyłu! Wtedy przysmaż go trochę Emberem! Odskocz na bok i rozpędź się atakując swoim Tackle! Powinno go chociaż trochę zaboleć! Potem znowu Sand Attack! Spraw aby chmura piachu ukryła cię przed wzrokiem przeciwnika! Teraz musimy jak najlepiej wykorzystać tą zasłonę piaskową! Zanim Alakazam będzie w stanie cię dostrzec ukryj się pod ziemią z pomocą Dig! Nie spiesz się, pod ziemią cię nie dorwie! Gdy będziesz gotów wyskocz tuż za nim i wbij w niego swoje kły! Bite doskonale się do tego nada! Złap go z całych sił, jego słaba obrona na pewno ulegnie! Teraz odskocz w tył! Aby uniknąć kontrataku wroga wystrzel w jego kierunku Fire Blast! Jeśli nie zrobi uniku to przepłaci to niemałymi obrażeniami! Wykorzystaj tą okazję, oddal się od psychicznego pokemona! Teraz zmniejsz jego obronę z pomocą Tail Whip! Zacznij biegać dookoła swojego rywala klucząc przy tym aby nie mógł cię trafić swoimi atakami! Postaraj się go skołować! Gdy ci się to uda wystrzel w jego kierunku ze swoim Quick Attack! Uderz go ze wszystkich sił swoją głową! Gdy oddasz atak odskocz nieco w tył! Po tym odbij się dobrze od podłoża i rzuć się na szyję podopiecznego Blaine'a z Bite! Teraz czas na agresywną ofensywę, nie ma co się cackać! Wiem, że uda nam się wygrać! Postaraj się zwiększyć dystans! Nie spuszczaj przeciwnika z oczu! Gdy twój tylko postanowi wyprowadzić jakiś atak poślij w jego kierunku Fire Blast! Odwróć w ten sposób jego uwagę, a jeśli się nam poszczęści uda ci zniwelować jego atak! Korzystając z tej okazji wykonaj kolejny Dig! Zniknij pod ziemią! Blaine będzie się spodziewać kolejnego ataku od tyłu! Dlatego wyskocz tuż przed pokemonem i zatop w jego ciele swoje zęby! Bite!
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

#132 Celestia || Cinnibar Gym Empty
PisanieTemat: Re: #132 Celestia || Cinnibar Gym   #132 Celestia || Cinnibar Gym EmptySob 13 Cze 2015, 15:21

Pokemony zaczęły wymieniać się ciosami. Można by podejrzewać, że to właśnie Ninetails padnie pierwszy, jednak pewien, drobny błąd trenera sprawił, że stało się nieco inaczej. Flareon używał co jakiś czas ognistych ataków w przeciwieństwie do lisa, którego trener przewidział, że przeciwnik może posiadać zdolność Flash Fire.
Ninetails: 18%hp, +paraliż, -2 obrona, -celność
Flareon: 0%hp, +0.9lv
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#132 Celestia || Cinnibar Gym Empty
PisanieTemat: Re: #132 Celestia || Cinnibar Gym   #132 Celestia || Cinnibar Gym EmptySob 13 Cze 2015, 15:31

- Dobrze Artemis, pokażmy, na co nas stać! Zacznijmy od głośnego Growl, który obniży atak przeciwnika. Cały czas obserwuj jego ruchy, powinny być wolniejsze od twoich, gdyż jest już zmęczony poprzednią walką. Od razu wykonaj unik za pomocą Dig. Zakop się pod ziemią i zacznij drążyć tunele. W tym czasie przeciwnik powinien zorientować się, że jego atak chybił, lecz jeszcze nie będzie gotowy na kontratak. I własnie to wykorzystamy! Wyskocz spod ziemi i uderz w ognistego pokemona za pomocą Body Slam! Użyj do tego całego ciężaru swojego ciała, a następnie odbij się od jego twarzy jednocześnie drapiąc go po niej za pomocą Scratch. Powinno mu to chociaż na chwilę zamglić obraz i sprawić, że będzie bardziej zdezorientowany. Wykorzystajmy więc i tę chwilę na ogłuszenie go bardziej. Screech powinno zadziałać natychmiast i zmniejszyć jego obronę, a to podziała jedynie na naszą korzyść! Następnie uderz w niego falą energii za pomocą Sonic Boom. Potem poczekaj na jego reakcję cały czas biegając wokół niego i starając się unikać kolejnych ataków. Potem użyj Seed Bomb i odskocz do tyłu od razu przygotowując się do kolejnego ataku. Zbierz energię elektryczną i uderz w niego Thunderboltem! Jeżeli oberwiesz jakimś jego atakiem, postaraj się jak najszybciej podnieść i od razu kontratakować za pomocą Flail. Im bardziej będziesz poraniony tym lepszy przyniesie to efekt więc możemy to wykorzystać. Spróbuj potem zatruć go za pomocą Gunk Shot! Jeżeli ci się nie uda - trudno. Będziesz mógł przygotować się do następnego ataku. Będzie nim Shadow Claw! A na sam koniec nie zapomnij uderzyć w niego jeszcze raz cała swoją siłą używając do tego Body Slam! - Wydałam polecenia mojemu pokemonowi i czekałam na rezultat naszych starań.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

#132 Celestia || Cinnibar Gym Empty
PisanieTemat: Re: #132 Celestia || Cinnibar Gym   #132 Celestia || Cinnibar Gym EmptySob 13 Cze 2015, 15:48

Nie potrwało to długo, z jednego wspaniałego względu. Przeciwnik i tak ledwo dyszał więc padł po kilku ciosach. Lider widząc to posłał do walki kolejnego ognistego stworka, którym był Arcanine!
Meowth: 94%hp, +0.2lv
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#132 Celestia || Cinnibar Gym Empty
PisanieTemat: Re: #132 Celestia || Cinnibar Gym   #132 Celestia || Cinnibar Gym EmptySob 13 Cze 2015, 15:58

- Dobrze, zacznij od Growl! Nie pozwól, by przeciwniczka zaatakowała pierwsza i spraw, by się wycofała! W razie każdego elektrycznego ataku, który może polecieć w twoją stronę radzę ci tylko jedno - unik za pomocą Dig! Schowaj się pod ziemią, żeby przeczekać wyładowanie i wyskocz od razu atakując Buneary Fury Swipes! Drap przeciwniczkę tak długo, jak tylko ci się uda! Potem odskocz do tyłu i przez cały czas obserwuj króliczka, żeby nie umknął ci żaden jej ruch. Kiedy zobaczysz, że się do ciebie zbliża z zamiarem uderzenia, ponownie schowaj się pod ziemią za pomocą Dig, przekop się pod ziemią i wyskocz zaraz za Buneary! Kiedy nie będzie się tego spodziewała, uderz w nią siła swojego ciała, czyli używając Body Slam! Przy odrobinie szczęścia uda nam się ją unieruchomić na chwilę! Jeżeli to nie podziała, możesz jeszcze użyć Thunderbolt! Najlepiej, gdyby wyładowanie elektryczne zderzyło się z jej Water Pulsem, wiadomo - woda przewodzi prąd! Potem zacznij biegać po arenie, żeby trudniej było cię trafić. nie masz tu żadnych kamieni do chowania się, a i trawa jest zbyt niska więc jedyne, co ci zostaje to biegać w kółko! Gdy nadarzy się odpowiednia okazja, ugryź przeciwniczkę swoim Bite! niech poczuje, co to znaczy zadzierać z walecznym kocurem! Przed kolejnym atakiem ucieknij znowu pod ziemię za pomocą Dig! Powinieneś mieć już kilka dróg ucieczki na arenie wykopanych przez siebie wcześniej, które będziemy mogli wykorzystać w przyszłości. Czas na nasz kontratak! Użyj Thunderbolt! Jeszcze raz niech porazi przeciwniczkę! Gdyby atakowała, schowaj się w jednej z dziur w ziemi i po prostu przeczekaj, a potem wyskocz i zaatakuj za pomocą Body Slam jeszcze raz! Wiem, że dasz sobie radę!
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

#132 Celestia || Cinnibar Gym Empty
PisanieTemat: Re: #132 Celestia || Cinnibar Gym   #132 Celestia || Cinnibar Gym EmptySob 13 Cze 2015, 16:13

Ogólnie Arcanine był znacznie silniejszy od twojego pokemona, jednak jeszcze nic nie zostało przesądzone. Ostatni Body Slam sparaliżował przeciwnika więc wszystko może się jeszcze zdarzyć. Tak więc do pracy rodacy i powodzenia.
Meowth: 40%hp,
Arcanine: 48%hp, - atak, + paraliż
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#132 Celestia || Cinnibar Gym Empty
PisanieTemat: Re: #132 Celestia || Cinnibar Gym   #132 Celestia || Cinnibar Gym EmptySob 13 Cze 2015, 16:21

- Dobra, niczym się nie przejmuj. Zacznij biegać po arenie, żeby trudniej było cię trafić. Nie masz tu żadnych kamieni do chowania się, więc jedyne, co ci zostaje to biegać w kółko! Gdy nadarzy się odpowiednia okazja, ugryź przeciwnika swoim Bite! Niech poczuje, co to znaczy zadzierać z walecznym kocurem! Przed kolejnym atakiem ucieknij znowu pod ziemię za pomocą Dig! Powinieneś mieć już kilka dróg ucieczki na arenie wykopanych przez siebie wcześniej, które będziemy mogli wykorzystać w przyszłości. Czas na nasz kontratak! Użyj Thunderbolt! Jeszcze raz niech porazi przeciwnika! Gdyby atakował, schowaj się w jednej z dziur w ziemi i po prostu przeczekaj, a potem wyskocz i zaatakuj za pomocą Body Slam jeszcze raz! Jeszcze raz Growl! Nie pozwól, by przeciwnik zaatakował pierwszy i spraw, by się wycofał! Unik za pomocą Dig! Schowaj się pod ziemią, żeby przeczekać wyładowanie i wyskocz od razu atakując Fury Swipes! Drap przeciwnika tak długo, jak tylko ci się uda! Potem odskocz do tyłu i przez cały czas obserwuj Arcanine, żeby nie umknął ci żaden jego ruch. Kiedy zobaczysz, że się do ciebie zbliża z zamiarem uderzenia, ponownie schowaj się pod ziemią za pomocą Dig, przekop się pod ziemią i wyskocz zaraz za nim! Kiedy nie będzie się tego spodziewał, uderz w nią siła swojego ciała, czyli używając Body Slam! Przy odrobinie szczęścia uda nam się go unieruchomić na chwilę! Jeżeli to nie podziała, możesz jeszcze użyć Thunderbolt! Wiem, że dasz sobie radę!
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

#132 Celestia || Cinnibar Gym Empty
PisanieTemat: Re: #132 Celestia || Cinnibar Gym   #132 Celestia || Cinnibar Gym EmptySob 13 Cze 2015, 16:25

Wszyscy zaciskali kciuki, ale nikt nie wie na kogo oddaliby swój głos. Każdy z pokemonów miał coś, co przemawiało na jego korzyść, lecz to kot Celestii odrabiał systematycznie straty dzięki paraliżowi przeciwnika. Wszystko wskazywało na to, że Meowth może nawet wygrać, lecz pokemony zderzyły się w jednym ataku i oba padły na podłoże. Pasuje do tego idealnie jeden zwrot... przecukrzyłaś, amen.
Meowth: +0.9lv
Powrót do góry Go down
Sponsored content





#132 Celestia || Cinnibar Gym Empty
PisanieTemat: Re: #132 Celestia || Cinnibar Gym   #132 Celestia || Cinnibar Gym Empty

Powrót do góry Go down
 
#132 Celestia || Cinnibar Gym
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» #027 Cerulean Gym | Celestia
» Box - Celestia
» #034 Vermilion Gym | Celestia
» Gra Celestia
» #040 Caldeon Gym | Celestia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gyms-
Skocz do: