Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Zefonit vs Knypek

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Zefonit vs Knypek Empty
PisanieTemat: Zefonit vs Knypek   Zefonit vs Knypek EmptyWto 22 Kwi 2014, 12:50

Więc zapraszam panów na walkę. Nowości nie ma, walczycie na stadionie treningowym.
Kolejka:
Zefonit,
Knypek,
Ja.


Zaczynamy!
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Zefonit vs Knypek Empty
PisanieTemat: Re: Zefonit vs Knypek   Zefonit vs Knypek EmptyWto 22 Kwi 2014, 13:28

Wkroczyłem na pole bitwy pełne... niczego. Właściwie to zwykle pole treningowe, na którym nie ma nawet gdzie się ukryć. I dobrze.
- Sphea, czas zacząć zabawę.
Rzekłem wypuszczając swego ulubieńca z pokeballa. Następnie obmyśliłem naprędce plan, który wydawał się być najlepszy w danym momencie.
- Zacznij od Growl! Następnie wprowadź się w obroty jak bączek z pomocą Defense Curl i zasyp wszystko dookoła Powder Snow'em! Śnieg ułatwi ci poruszanie się! Wystrzel we wroga Water Gunem i zacznij się toczyć na niego jak opona! Użyj w tym samym czasie Iron Tail! Rozjedź go!
Po pierwszej, dłuższej partii emocjonalnych komend nadszedł czas na zaczerpnięcie oddechu. Co jeszcze mógłbym wymyślić? A tak...
- Na koniec oddal się od niego jak najdalej i używaj na zmianę Defense Curli Growl.
Powrót do góry Go down
Knypek
Dzieciak z PokePluszakiem
Knypek


Napisanych : 40
Dołączył : 16/04/2014
Wiek : 28

Zefonit vs Knypek Empty
PisanieTemat: Re: Zefonit vs Knypek   Zefonit vs Knypek EmptyWto 22 Kwi 2014, 13:48

//Za przegraną też jest jakiś symboliczny exp? Bo patrząc na ataki Electrike to przegraną mam gwarantowaną.

Chłopczyk ukrywał głęboko całą swoją niepewność, wszystkie swoje wątpliwości. Czuł, że mimo że ich pokemony są bardzo blisko siebie, jeżeli chodzi o umiejętności, to jego umiejętności mają się nijak do umiejętności jego samego. Ale nie miał zamiaru poddawać się bez walki, zacisnął dłonie w pięści i spojrzał z determinacją w stronę przeciwnika. Ukucnął przy zielonym psie i szeptał mu na ucho tak długo, aż nie miał mu już nic więcej do przekazania.
- Dobra, Electrike. To nasza pierwsza tego typu walka, ale nie możesz dać się zastraszyć. Oddychaj głęboko. Wykorzystaj swoje cztery łapy, masz o wiele większe możliwości. Wykorzystaj swoją zwinność i skacz dookoła niego. Ale najpierw postaraj się użyć Thunder Wave na niego, będzie ci łatwiej. Staraj się odskakiwać od ataków Spheal, zachowuj się jak kogut. Doskakuj do niego, zadaj cios i odskakuj, żeby nie mógł cię dosięgnąć. W ten sposób użyj Tackle. Cały czas próbuj go sparaliżować i utrzymuj z nim kontakt fizyczny, żebyś mógł wykorzystać swojej Umiejętności - Static, powiększysz szansę na paraliż, który pozwoli ci na lepsze atakowanie. Gryź Spheal, kiedy będziesz przy niej i próbuj Thunder Wave, kiedy będziesz daleko. Może nam się udać. - rzekł do niego a kiedy skończył, wstał i z nieco większą pewnością siebie spojrzał na przeciwnika. Może im się udać. Naprawdę w to wierzył.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Zefonit vs Knypek Empty
PisanieTemat: Re: Zefonit vs Knypek   Zefonit vs Knypek EmptySro 23 Kwi 2014, 13:33

Oczywiście o:

Spheal wyskoczył z PokeBalla i od razu użył swoich defensywnych ruchów. Jednak kiedy foczka beztrosko rozrzucała śnieg po arenie, Electrike szybko użył Thunder Wave, paraliżując swojego przeciwnika. Przez chwilę Spheal nie mógł się ruszyć dzięki czemu Electrike uderzył w swojego przeciwnika Tackle, jednak jego umiejętność na wiele się nie zdała gdyż przeciwnik był już sparaliżowany. Wodny Pokemon użył swoich kolejnych ataków na Elecrike który starał się uskakiwać przed nimi po zaśnieżonej arenie. Użycie jednak po raz kolejny Thunder Wave nie miało efektu.

72%Zefonit vs Knypek 309 Zefonit vs Knypek 36381%
Status:
Spheal: Paraliż, Obrona 110%
Electrike: Atak 80%

Kolejka:
Knypek,
Zefonit,
Ja.
Powrót do góry Go down
Knypek
Dzieciak z PokePluszakiem
Knypek


Napisanych : 40
Dołączył : 16/04/2014
Wiek : 28

Zefonit vs Knypek Empty
PisanieTemat: Re: Zefonit vs Knypek   Zefonit vs Knypek EmptyCzw 24 Kwi 2014, 07:13

Poczuł, jak coś w nim pęka. TAK! UDAŁO SIĘ! Osiągnął swój cel! Co z tego, że Electrike miał o wiele mniej energii niż przeciwnik, udało mu się zrobić to, o co mu chodziło! Uśmiechnął się uśmiechem szaleńca (och, w sensie taki niewiarygodnie szczęśliwy był ten uśmiech) i z jeszcze większą energią spojrzał na walczące pokemony.
Chłopiec spojrzał na przegrywającego przyjaciela i nabrał ochoty na zrobienie czegoś, żeby ta sytuacja się zmieniła.
- Dobra, Electrike! Teraz jest sparaliżowany, pojawia się nasza szansa! Atakuj bez przerwy, nie dawaj mu chwili wytchnienia. Tackle, tackle i jeszcze raz tackle! Biegaj wokoło niego, żeby wznieść ten śnieg, który leży na ziemi. Może uda ci się znów ograniczyć widoczność, ale ani na chwilę nie przestawaj atakować Tackle! Poruszaj się szybko, może nie będzie w stanie cię trafić, jeśli będziesz cały czas w ruchu! Staraj się przy tym być jak najciszej, żeby uniemożliwić jej namierzenie cię w chaosie, jaki masz wywołać. Nie przestawaj się ruszać, musimy wykorzystać jego paraliż, mały! Daj z siebie wszystko!
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Zefonit vs Knypek Empty
PisanieTemat: Re: Zefonit vs Knypek   Zefonit vs Knypek EmptyPią 25 Kwi 2014, 17:08

Spheal został sparaliżowany! Co oznacza tylko jedno, jego ruchy zostały spowolnione. Nie ma innej opcji, muszę przejść w walkę defensywną.
- Spheal, szybko zacznij od Defense Curl i Growl!
Zauważyłem, że przeciwnik używa tylko tych dwóch ruchów. Jeśli nie ma innych to, zmniejszenie jego ataku i zwiększenie obrony, nawet przy paraliżu może otworzyć drogę do zwycięstwa. Czas więc zacząć przejść do ataku!
- Mały, wpraw się w obroty swoim Defense Curl i zacznij strzelać dookoła z Water Gun! Nie daj mu się do siebie zbliżyć. Następnie znów użyj Growl i przyłóż z całej siły Powder Snow'em!
Czy to było zdanie poprawne językowo? Nie obchodzi mnie to, w tym momencie liczy się tylko wygrana.
- Atakuj na zmianę Powder Snow i Water Gun, a gdy w końcu do ciebie podejdzie uderzaj Iron Tail'em! Nie miej litości!
Krzyczałem z pasją, jakiej nigdy wcześniej nie zaznałem. Czyżbym odnalazł swe powołanie?
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Zefonit vs Knypek Empty
PisanieTemat: Re: Zefonit vs Knypek   Zefonit vs Knypek EmptySob 26 Kwi 2014, 20:23

Oba Pokemony w tej turze wzięły się bardziej do walki. Mimo iż mały elektryczny psiak co jakiś czas miał problem z powoli topniejącymi zaspami śniegu to i tak dzielnie wykonywał polecenia swojego trenera. Spheal zgodnie z tym co powiedział jego trener, obniżył atak przecwinika i podniósł swoją obronę. Jednak chwilowy odpoczynek wykorzystał Electrile. Spheal mimo iż potoczył sie po arenie nie zamierzał się poddać i zaatakował lodowym atakiem. Zaś kiedy foczka chciała użyć Iron Tail odezwał się paraliż i pierwszy uderzył elektryczny Pokemon.
53%Zefonit vs Knypek 309 Zefonit vs Knypek 36356%
Status:
Spheal: Paraliż, Obrona 125%
Electrike: Atak 60%

Kolejka:
Zefonit,
Knypek,
Ja.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Zefonit vs Knypek Empty
PisanieTemat: Re: Zefonit vs Knypek   Zefonit vs Knypek EmptySob 26 Kwi 2014, 22:16

Przewaga statystyk w chwili obecnej wydawała się ogromna. Nie ma co dalej toczyć bitwy pozycyjnej podczas gdy kolejne powtórzenia Growl i Defense Curl dają tylko czas przeciwnikowi na odpoczynek.
- Dobra Spheal, to w czym jesteś najlepszy to toczenie się. Czas to wykorzystać!
Zawołałem dopingując swojego pokemona. Skoro całe życie porusza się właśnie w ten sposób, to może warto sklecić na podstawie tego jakąś taktykę?
- Zacznij od Defense Curl do wprowadzenia się w obroty i strzelaj we wszystkie strony swoim Powder Snow'em! Nie pozwól, żeby wróg się do ciebie zbliżył! Następnie potocz się w jego kierunku i użyj Iron Tail! Rozjedź go jak walec, drugi raz cię nie sparaliżuje! Gdy go trafisz, albo miniesz ale będziesz blisko znów zacznij wirować z Defense Curl i strzelać Water Gun! Później znów tocz się na wroga w ostatniej chwili użyj Water Gun żeby wystrzelić się w powietrze i spadnij na przeciwnika z Iron Tail!
Wywrzeszczałem litanię komend starając się dopingować moją foczkę. Była świetna niezależnie od wyniku potyczki.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Zefonit vs Knypek Empty
PisanieTemat: Re: Zefonit vs Knypek   Zefonit vs Knypek EmptyWto 29 Kwi 2014, 16:04

Zefonit wygrywa walkę walkowerem!
Cytat :
Spheal: +15% exp
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zefonit vs Knypek Empty
PisanieTemat: Re: Zefonit vs Knypek   Zefonit vs Knypek Empty

Powrót do góry Go down
 
Zefonit vs Knypek
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» ~ Safari ~ Knypek ~
» Test Knypek
» Rei vs Zefonit
» Zefonit vs Vebre
» #038 Zefonit | Rustboro Gym

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Walki-
Skocz do: