Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Shisui - Obóz walk

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Shisui - Obóz walk Empty
PisanieTemat: Shisui - Obóz walk   Shisui - Obóz walk EmptySob 17 Maj 2014, 13:15

Wszedłeś do lasu przez który prowadziła jedna wyraźna ścieżka. Za drzewami mieli kryć się trenerzy, za jedną z brzózek oddaloną od Ciebie o nie więcej niż 30 metrów wydawała się stać jakaś osoba. Jedna..? Nie! Dwie! Trenerzy zauważyli Cię, w dłoniach trzymali pokeballe.
Shisui - Obóz walk 150px-VSHoneymooners
Powrót do góry Go down
Shisui
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 227
Dołączył : 26/04/2014

Shisui - Obóz walk Empty
PisanieTemat: Re: Shisui - Obóz walk   Shisui - Obóz walk EmptySob 17 Maj 2014, 14:10

Podszedłem do nich bliżej, gotowy na pierwsze starcie. Była to moja pierwsza wizyta w tym miejscu, więc chciałem osłodzić ją pierwszym zwycięstwem. Okoliczności ku temu były idealne.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Shisui - Obóz walk Empty
PisanieTemat: Re: Shisui - Obóz walk   Shisui - Obóz walk EmptySob 17 Maj 2014, 14:14

-Ha! Nie przejdziesz dalej, najpierw pokaż na co Cię stać! Caterpie! - chłopak wypuścił swojego pokemona. Dziewczyna krzyknęła 'Dawaj Tobias!', no to.. chyba nie masz wyboru, jak podnieść rękawicę rzuconą przez kolesia.
Powrót do góry Go down
Shisui
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 227
Dołączył : 26/04/2014

Shisui - Obóz walk Empty
PisanieTemat: Re: Shisui - Obóz walk   Shisui - Obóz walk EmptySob 17 Maj 2014, 14:30

Wyrzuciłem przed siebie pokeball z Pidgeyem. Gdy ptak pojawił się przede mną, zacząłem dawanie instrukcji:
-Dobra mała, jesteś pierwsza. Wzleć do góry tak, aby być poza zasięgiem Caterpie, i ostrzelaj go z Heat Wave. Poślij kilka serii tego ataku, a jeżeli po tym będzie się dalej trzymał, zaatakuj go z powietrza Tackle. To powinno wystarczyć.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Shisui - Obóz walk Empty
PisanieTemat: Re: Shisui - Obóz walk   Shisui - Obóz walk EmptySob 17 Maj 2014, 14:42

-Pidgey..? Nic z tego, caterpie, strzel go siecią! - krzyknął koleś, a robaczek wystrzelił sieć, w starciu z ognistym Heat Wave, robaczy atak nie miał zbyt wiele do powiedzenia. Ptaszysko skutecznie mogło unikać ataków swojego rywala, a przypiekany ciepłem Caterpie 'wypalił' swój bojowy nastrój. Nim padł od drugiego w serii tackle, dostał jeszcze jeden String Shot, co spowolniło ruchy pidgeya.

-Tobias.. ja to załatwię! Sweaddle! - dziewczyna wypuściła swojego pokemona, był nim kolejny robak.

Exp:
Powrót do góry Go down
Shisui
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 227
Dołączył : 26/04/2014

Shisui - Obóz walk Empty
PisanieTemat: Re: Shisui - Obóz walk   Shisui - Obóz walk EmptySob 17 Maj 2014, 14:49

-Świetnie Pidgey. A teraz, bez zbędnych ceregieli- ta sama taktyka. Bombarduj ją Heat Wave'ami, unikając przy tym String Shotów. A nawet jak Cię trafi, to nie przejmuj się- do kolejnej walki przejdzie Ci spowolnienie. Grunt, żebyś nie spadła. Spal ją na popiół, dasz radę- powiedziałem. Swoją drogą, ciekawe co ta babka ma głowie, że z takim entuzjazmem rzuca się z trawiastym pokemonem na pokemona typu lot, posiadającego ognisty atak? ^^
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Shisui - Obóz walk Empty
PisanieTemat: Re: Shisui - Obóz walk   Shisui - Obóz walk EmptySob 17 Maj 2014, 14:53

Szkot lama nie pisze o tym co jest w nagrodach ._. sam exp zostaje

Pidgey czuła się jak ptak w powietrzu, heh. Oprócz delikatnie obniżonej celności dawała sobie radę, tym razem jednak jej przeciwnik był bardziej doświadczony w boju i używał ataków, które rzeczywiście zadawały obrażenia. Użył skutecznego.... Razor Leaf. Ten atak nie był jednak zbyt mocnym, a poczwórnie efektywne Heat Wave załatwiły robotę. Sweaddle długo sobie nie powalczył..

-Tobias.
-Agnes.
- dwójka skinęła głowami i przepuściła Cię.

Pidgey 98% hp

Exp:

@Edit by Szkot: Ja Ci dam Lama >:C
Powrót do góry Go down
Shisui
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 227
Dołączył : 26/04/2014

Shisui - Obóz walk Empty
PisanieTemat: Re: Shisui - Obóz walk   Shisui - Obóz walk EmptySob 17 Maj 2014, 14:59

Podziękowałem za walkę, pogratulowałem Pidgey, schowałem ją do pokeballa, i... niespodzianka! Ruszyłem dalej.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Shisui - Obóz walk Empty
PisanieTemat: Re: Shisui - Obóz walk   Shisui - Obóz walk EmptySob 17 Maj 2014, 15:13

I ruszyłeś dalej. Ścieżka wyglądała cały czas tak samo, ale nie widać rywala czy też rywali. Chyba musisz iść dalej.. ehh.
Powrót do góry Go down
Shisui
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 227
Dołączył : 26/04/2014

Shisui - Obóz walk Empty
PisanieTemat: Re: Shisui - Obóz walk   Shisui - Obóz walk EmptySob 17 Maj 2014, 15:17

Chcąc nie chcąc, ruszam naprzód. To w końcu jedyna opcja, żeby kogoś tutaj spotkać, i zmierzyć się z nim.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Shisui - Obóz walk Empty
PisanieTemat: Re: Shisui - Obóz walk   Shisui - Obóz walk EmptySob 17 Maj 2014, 15:22

-Huh, pokonałeś Agnes i Tobiasa? - usłyszałeś ciężki głos za plecami.
Shisui - Obóz walk 150px-VSSchoolboy-No to czas na mnie.. Pachirisu! - z pokeballa chłopaka wyskoczyła elektryczna wiewiórka.
Powrót do góry Go down
Shisui
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 227
Dołączył : 26/04/2014

Shisui - Obóz walk Empty
PisanieTemat: Re: Shisui - Obóz walk   Shisui - Obóz walk EmptySob 17 Maj 2014, 15:32

-Hmm, Pachirisu... Tutaj Pidgey za dużo nie zrobi. No dobra, czas na Ciebie Seedot! Na początku użyj Harden, a następnie atakuj go za pomocą Secret Power! Jeżeli się do siebie zbliżycie za bardzo, użyj Bide i poczekaj na uwolnienie energii, unikając do tego czasu jego ataków. Po uwolnieniu, atakuj go Secret Powerami ile wlezie!
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Shisui - Obóz walk Empty
PisanieTemat: Re: Shisui - Obóz walk   Shisui - Obóz walk EmptySob 17 Maj 2014, 15:38

Z czym by się nie sprzeczać, Pachirisu był szybszy i użył Quick Attack, które delikatnie obiło Seedota, ten jednak skontrował swoim Secret Power. Walka toczy się na terenie trawiastym więc.. co? Pachirisu Zasnął! Bide nie miało więc efektu, ale za to Seedot mógł spokojnie obijać wiewióra swoim atakiem, który jednak na tym etapie pojedynku nie był najefektywniejszym.

Shisui - Obóz walk 273 vs Shisui - Obóz walk Spr_5b_417_f
98% vs 60% + sleep
Powrót do góry Go down
Shisui
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 227
Dołączył : 26/04/2014

Shisui - Obóz walk Empty
PisanieTemat: Re: Shisui - Obóz walk   Shisui - Obóz walk EmptySob 17 Maj 2014, 15:47

-Seedot, użyj kilka razy Harden, a następnie kontynuuj atakowanie Secret Power. Nie jest to może najefektowniejsza i najbardziej widowiskowa strategia, ale nie mamy innych opcji.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Shisui - Obóz walk Empty
PisanieTemat: Re: Shisui - Obóz walk   Shisui - Obóz walk EmptySob 17 Maj 2014, 15:50

Pachirisu obudził się po drugim harden i zaczął atak, nie było przyjemnie, jednak jego Sparki robiły nie wiele szkód Seedotowi, który nie dość, że podniósł swoją obronę to jeszcze był typem trawiastym. Secret power dawało radę, niestety aż do końca pojedynku nie udało się uśpić pachirisu, nie przeszkodziło to jednak w wyeliminowaniu go z rozgrywek.

Seedot 60% +3 obrony

Shisui - Obóz walk 150px-VSSchoolboy-Hmmm.. Pachirisu, walczyłeś dzielnie, ale teraz kolej jej. Tailow!


Exp:
Powrót do góry Go down
Shisui
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 227
Dołączył : 26/04/2014

Shisui - Obóz walk Empty
PisanieTemat: Re: Shisui - Obóz walk   Shisui - Obóz walk EmptySob 17 Maj 2014, 16:30

-Seedot, powrót. Dobra robota. Pidgey, Twoja kolej! Zacznij od szybkiego Heat Wave'a. Ogólnie staraj się, by ta walka wyglądała w ten sposób: atakuj Tailow non stop Heat Wave'm, jednocześnie oddalając się, jeżeli zacznie się zbliżać.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Shisui - Obóz walk Empty
PisanieTemat: Re: Shisui - Obóz walk   Shisui - Obóz walk EmptySob 17 Maj 2014, 16:37

Tailow z racji gatunku była szybsza, jednak przewaga poziomów pidgey nie tylko wyrównywała przewagę jaskółki, a i wyprzedzała ją delikatnie. Rywalka twojego pokemona na Heat Wave odpowiedziała Wing Attack, które uderzyło bezpośrednio we wróblicę. Niestety, dla rywalki twojej Pidgey, Heat Wave wyrządzało większe szkody niż Quick Attacki Tailow, mimo iż szybsze, nie niwelowały one ognistych ciosów Pidgey. Mimo tego, ta walka nie kończyła się tak łatwo jak wcześniejsze. Tailow, jak się okazało, znała Defog, którym zaczęła zwalczać Heat Wave'y, nie dało jej to nic oprócz utrzymywania remisu. Cóż, utknęliście w martwym punkcie. Tailow, ani Pidgey nie otrzymują obrażeń.


Shisui - Obóz walk Spr_b_5b_016 vs Shisui - Obóz walk Spr_5b_276
70% vs 30%
Powrót do góry Go down
Shisui
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 227
Dołączył : 26/04/2014

Shisui - Obóz walk Empty
PisanieTemat: Re: Shisui - Obóz walk   Shisui - Obóz walk EmptySob 17 Maj 2014, 16:59

-Zaatakuj ją Tackle'm, a następnie ponawiaj tenże atak na Taillow. Staraj się atakować z taką prędkością i intensywnością, żeby nie mogła przeprowadzić kontry. Jeśli jednak się jej uda, uniknij ataku używając Tackle, i ponownie atakując tymże ruchem.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Shisui - Obóz walk Empty
PisanieTemat: Re: Shisui - Obóz walk   Shisui - Obóz walk EmptySob 17 Maj 2014, 18:07

Walka była bardziej ryzykowna, ale jedynie w taki sposób mogliście pokonać Tailow. Pidgey walczyła dzielnie i pomimo wszystkich tych Wing i Quick Attacków wygrała.

-Heh.. dalej będzie tylko ciężej. Miłego dnia! - koleś zawrócił jaskółkę do pokeballa i poszedł.

Pidgey: 50%hp
Expirience:

@Edit by Szkot: Przypominam, że walki w Obozie są walkami takimi samymi jak i te na stadionie czy Gymie. Więc proszę na przyszłość bardziej starać się ze swoimi taktykami, a nie za 2-3 ataki, odejmując przeciwnikowi po 30% wytrzymałości.
Powrót do góry Go down
Shisui
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 227
Dołączył : 26/04/2014

Shisui - Obóz walk Empty
PisanieTemat: Re: Shisui - Obóz walk   Shisui - Obóz walk EmptySob 17 Maj 2014, 21:33

Ponownie podziękowałem Pidgey, zawróciłem ją do pokeballa, i cóż... ruszyłem dalej. Chciałem zajść jak dalej w mojej pierwszej wizycie w tym obozie, a póki co byłem na dobrej ku temu drodze.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Shisui - Obóz walk Empty
PisanieTemat: Re: Shisui - Obóz walk   Shisui - Obóz walk EmptySob 17 Maj 2014, 22:32

I szedłeś, szedłęś, a tu.. lipa. Nic nie ma, to znaczy lipa, że nic, a nie lipa, że drzewo mueheheh.
Powrót do góry Go down
Shisui
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 227
Dołączył : 26/04/2014

Shisui - Obóz walk Empty
PisanieTemat: Re: Shisui - Obóz walk   Shisui - Obóz walk EmptyNie 18 Maj 2014, 11:05

Delektując się wybitnym sucharem narratora, ruszam dalej. Z tego co wiem o tym obozie, to moi przeciwnicy będą się znajdować koło ścieżki, więc wystarczy się jej po prostu trzymać.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Shisui - Obóz walk Empty
PisanieTemat: Re: Shisui - Obóz walk   Shisui - Obóz walk EmptyNie 18 Maj 2014, 11:30

Marsz wydawał się zdecydowanie dłuższy od poprzednich dwóch, ale w końcu dotarłeś do rywala, a właściwie rywalki.

Shisui - Obóz walk 150px-VSLass
-Zaraz zaraz.. hasło. - dziewczyna uniosła brew. Chciała.. hasło?
Powrót do góry Go down
Shisui
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 227
Dołączył : 26/04/2014

Shisui - Obóz walk Empty
PisanieTemat: Re: Shisui - Obóz walk   Shisui - Obóz walk EmptyNie 18 Maj 2014, 11:48

-Eeee, hasło? Serio? Nie możemy po prostu zawalczyć i mieć to z głowy?- zapytałem zdziwiony. Hasła się zupełnie nie spodziewałem, nikt z poprzednich przeciwników mnie w końcu nie ostrzegał.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Shisui - Obóz walk Empty
PisanieTemat: Re: Shisui - Obóz walk   Shisui - Obóz walk EmptyNie 18 Maj 2014, 11:49

-Jestem Nina, żeby ze mną walczyć potrzebujesz hasło od Lory, zapewne poszła się czegoś napić, że jej nie zauważyłeś. Zawróć ścieżką, a na pewno ją spotkasz! - Nina była miła, ale cała ta sytuacja wcale taka nie była.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Shisui - Obóz walk Empty
PisanieTemat: Re: Shisui - Obóz walk   Shisui - Obóz walk Empty

Powrót do góry Go down
 
Shisui - Obóz walk
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Vebre - Obóz Walk
» Test MG Shisui
» Ajana- Obóz Walk
» Pola walk
» KP Shisui

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum-
Skocz do: