Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Vebre

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next
AutorWiadomość
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 2 EmptyPią 04 Kwi 2014, 14:58

-Mówisz? No to witamy w drużynie! - uśmiechnąłem się do ptaszka i wyjąłem Safari Ball. Dałem mu kulę do kliknięcia i czekałem na rezultat. Zeskanowałem kulę (w przypadku powodzenia), a następnie schowałem ją.

//Zostały mi 4 Safari Balle i 10 jedzonek//
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 2 EmptyPią 04 Kwi 2014, 15:28

Pidgey dotknął Safarii Ball i po chwili zniknął w czerwonej poświacie. Chwilę kulka zadyndała w twojej ręce, aż uspokoiła się. Miałeś nowego towarzysza i możesz iść dalej. Pokedex pokazał następujące dane:

Pokedex:
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 2 EmptyPią 04 Kwi 2014, 15:40

Super! Samczyk Pidgeya zasilił moją drużynę, jest cudownie. Schowałem kulę i upewniłem się, że mogę iść dalej. Może teraz przejdziemy się na polanę? -Rip, co powiesz, żeby wybrać się na polanę? - zapytałem Charmandera by otrzymać potwierdzenie mojej decyzji i ruszyłem w jakimkolwiek kierunku.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 2 EmptyPią 04 Kwi 2014, 19:51

Rip słysząc informację o polanie chwilę się zastanowił. Ostatnio grał tam skrzypek. Pociągnął ciebie za nogawkę i ruszył ponownie w kierunku ostatniego miejsca. Przemierzałeś dalej las, a w okolicy nie było niczego innego niż drzewa, krzewy i jakieś pospolite rośliny zielne.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 2 EmptyPią 04 Kwi 2014, 19:53

-No cóż.. teraz jest jakby spokojniej, nie uważasz..? - rozejrzałem się po okolicy, było pusto, nawet lepiej, zważając na to, że obecność ludzi płoszy pokemony. -Może znowu się.. przyczaimy? Albo po prostu odpocznijmy.. - usiadłem na trawie w odpoczynku.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 2 EmptyPią 04 Kwi 2014, 20:09

Po chwili marszu postanowiłeś odpocząć. I zasnąłbyś na dobre, gdyby nie jeden szczegół. Nagle za drzew zaczęły wybiegać dzieciaki. Wiek ich można oszacować na początkowe klasy szkoły podstawowej. Nie było z nimi opiekunów i z wrzaskiem na ustach przebiegli obok Ciebie nie zważając na nic uwagi.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 2 EmptyPią 04 Kwi 2014, 20:11

~Przeklęte bękarty diabła..~ skwitowałem ich stwierdzeniem i podniosłem się niechętnie. Obejrzałem się na dzieci, mógłbym je spalić... chociaż, nie jest to do końca humanitarne zachowanie, ehh. Trzeba stąd odejść jak najszybciej, ruszyłem w kierunku przeciwnym do tego, w którym poszły dzieci, oczywiście równie przeciwnym do zgiełku, jaki panował przy wejściu do safari.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 2 EmptyPią 04 Kwi 2014, 20:47

Pozostawiłeś dzieciaki same sobie i ruszyłeś w przeciwnim kierunku. A stamtąd przybiegły dwie nauczycielki całe obklejone kolorowymi naklejkami, wstążkami, brokatem. Jedna z nich nawet miała taśmę klejącą w okolicach ust. Widocznie jeszcze jej do końca nie odkleiła. Po tym incydencie nastąpiła cisza.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 2 EmptyPią 04 Kwi 2014, 21:03

Cisza i spokój to coś dla mnie, dobrze, że udało mi się uciec od tego paskudnego zgiełku. Ciekawe, cóż za stworzenia zamieszkują ten las? Udało mi się spotkać już jednego Pidgeya, który zapewne zasili moją drużynę, a jak z resztą? Charmander czuł się dobrze, ja z resztą też, można trochę posiedzieć w tym lesie..
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 2 EmptySob 05 Kwi 2014, 07:56

Już myslałam, że nazwiesz ciekawymi stworzeniami te dzieciaki. Podróżowałeś dalej przez Wietrzny Las i nagle stało się to o czym informuje nas nazwa strefy. Zerwał się bardzo porywisty wiatr. Liście ze ściółki uniosły się do góry i zaczęły wirować w powietrzu.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 2 EmptySob 05 Kwi 2014, 10:19

-Charmander, chodź szybko, musimy się gdzieś schronić. - krzyknąłem do pokemona ruszając w stronę drzew, za którymi na razie możemy przynajmniej stanąć. Rozglądałem się oczywiście za czymś lepszym w tym celu, na przykład no nie wiem.. ścianki skalnej, jaskini..?
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 2 EmptySob 05 Kwi 2014, 10:30

Schowaliście się za drzewem po stronie zawietrznej, czyli wiatr jedynie lekko was muskał. W takim lesie o jaskinie czy skałce jest na prawdę ciężko. Na widoku nic takiego nie występowało. Wiatr nadal hulał między drzewami i raczej nie zamierzał ustać.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 2 EmptySob 05 Kwi 2014, 10:43

-Rip, niczym się nie przejmuj, niedługo wichura przejdzie. - pocieszyłem pokemona, chociaż sam nie byłem tego pewien. Rozejrzałem się dookoła, ale sam właściwie nie wiedziałem po co. Nie ma sensu teraz szukać pokemonów, teraz skupiłem się na przeczekiwaniu wiatru wraz z moim Charmanderem.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 2 EmptySob 05 Kwi 2014, 12:22

Wiatr niestety nie ucichał, a jedynie wzmagał na sile. Nagle miedzy drzewami przeleciał jakiś obiekt. Wyglądał jak wielka szyszka i zmierzała w waszą stronę. W końcu uderzyło to cos w wasze drzewo i waszym oczom ukazał się taki stwór.

Safari Vebre - Page 2 273
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 2 EmptySob 05 Kwi 2014, 12:24

Spojrzałem na poke-żołędzia i zaniemówiłem, wyglądał specyficznie.. to znaczy, wyjątkowo. Nie miałem jednak ochoty z nim rozmawiać, ani przekonywać, szczególnie w takiej wichurze. Postanowiłem nie poruszać z nim żadnych tematów, a jedynie przytuliłem charmandera.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 2 EmptySob 05 Kwi 2014, 22:51

Przytuliłeś się do Chamrandera i już czułeś się bezpieczny. Dziwny pokemon wyrwał się i poleciał dalej z wiatrem. jak się oddalał usłyszałeś charakterystyczne "weeeeeeeeeeeeeee". Później wiatr lekko ustał, Nadal poruszając gwałtownie gałęziami.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 2 EmptySob 05 Kwi 2014, 22:53

Nic tu po nas, jest zimno i nie przyjemnie. Postanowiłem jednak posiedzieć tu gdzie siedzę, a nóż nie zje mnie niedźwiedź. Oprócz doskwierającej nudy nic mi się nie dzieję, wstaję i robie 3 skłony.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 2 EmptySob 05 Kwi 2014, 22:59

Wykonałeś kilka ćwiczeń rozgrzewających, a do ciebie dołączył Charmander. Jaszczurka chętnie rozprostowała kości. Nagle jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wiatr ucichł i mogliście dalej eksplorować las. Jednak nazwa jest bardzo adekwatna do tego co tutaj się dzieje.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 2 EmptyNie 06 Kwi 2014, 01:27

-Hah! Dobrze jest się tak rozgrzać jak wiatr hula. - powiedziałem do Charmandera i wyprostowałem się. No tak, trzeba obrać jakiś kierunek, ale ja nie miałem specjalnie idei gdzie chcę ruszyć. Postanowiłem powoli ruszyć przed siebie, a nóż coś po drodze wpadnie mi do głowy.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 2 EmptyNie 06 Kwi 2014, 11:07

1.
I wiatr całkowicie ucichł, a przyroda ponownie zaczęła odrzywać w lesie. Podążałeś przed siebie cały czas, aż dotarłeś do wydeptanej dróżki. A tam znajdował się drogowskaz, który wskazywał dwa kierunki. Kierunki na tajemnicze obiekty: Dom na drzewie oraz Stary Gaj. I co teraz? Jakieś pomysły?
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 2 EmptyNie 06 Kwi 2014, 11:29

-Rip, co powiesz na wizytę w domku na drzewie? - zapytałem pokemona i postawiłem sobie ów obiekt za cel. Domki na drzewie som osom <3 trzeba się tam wybrać czym prędzej.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 2 EmptyNie 06 Kwi 2014, 11:54

- Chaaaa - wydał z siebie taki miły odgłos twój pokemon. I po kilku sekundach ruszyliście w trasę do domku na drzewie. Ścieżka, która prowadziła przez las była bardzo kręta. I gdy myslałeś, ze za winklem będzie cel podróży to tam trasa dalej się ciągnęła. Że też nie było tam informacji o długości trasy.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 2 EmptyNie 06 Kwi 2014, 11:59

Z ogromnym niczym banan, uśmiechem na ustach ruszyłem do domku na drzewie. Co z tego, że droga będzie długa i uciążliwa, to może nawet lepiej? Domek na drzewie w takim przypadku będzie dawał odpoczynek i chwilę na złapanie oddechu, supczo.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 2 EmptyNie 06 Kwi 2014, 12:04

3.
Idziesz, idziesz i nagle coś spadło na twoja głowę. Nim się zortientowałeś to coś przeszło na twoje ramiona. Chamrander chyba był zadrosny, ze ktoś obcy siedzi ci na ramieniu. A to stworzenie wyglądało następująco:

Safari Vebre - Page 2 265
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 2 EmptyNie 06 Kwi 2014, 12:07

Oj, cóż to za pasażer na gapę? Spojrzałem na robaka i delikatnie zdjąłem go z ramienia. -Chyba powinieneś pochodzić raczej tu.. - powiedziałem kładąc go na ziemi. Ruszyłem dalej.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Vebre - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Vebre   Safari Vebre - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Vebre
Powrót do góry 
Strona 2 z 20Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Safari Yoi
» Safari Mhrok
» Safari Mhroka
» Safari Szkot
» Safari Zefonit

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: