Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Mhrok

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
AutorWiadomość
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Mhrok Empty
PisanieTemat: Safari Mhrok   Safari Mhrok EmptySro 21 Maj 2014, 12:41

1/Gotów do podjęcia wyzwania jakim było przeszukanie całego Wietrznego Lasu w poszukiwaniu swoich wymarzonych Pokemonów, stałeś razem ze swoim Chimcharem na ramieniu tuż przed tabliczką na której dumnie widniał napis:
Witaj w Wietrznym Lesie!
Baw się dobrze, zachowaj ostrożność i nie płosz dzikich Pokemonów!
Jak widząc taką tabliczkę można się oprzeć przygodzie jaka tu na Ciebie czeka?!
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok EmptySro 21 Maj 2014, 15:07

- To jak Blaze, idziemy? - zapytałem mojego towarzysza w podróży po Wietrznym Lesie.
Wiedziałem, że przyjście tutaj może przynieść dla mnie korzyści. Jedno z nich będzie zwiększenie się więzi między mną a Chimcharem. Drugą oczywiście będzie możliwość zdobycia nowych pokemonów. Jeszcze nie wiedziałem jakie stworki chciałbym ujrzeć w swojej drużynie. Przyjście tutaj było po części spontaniczną decyzją, którą podjąłem bez większego zastanowienia.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok EmptySro 21 Maj 2014, 15:54

2/- Czim czaar!
Zawołał Pokemon wskakując Ci na ramię. Ciekawe na jakiego Pokemona pierwszego wpadniecie i jakie przygody czekają na was w tym miejscu. Póki co szedłeś przed siebie i nic! Cóż, cierpliwości!
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok EmptySro 21 Maj 2014, 16:37

Wiedziałem, że nie trafię na hordę pokemonów zaraz po wejściu do lasu.
- Cierpliwość zawsze popłaca. - powtarzałem sobie w głowie te słowa.
Wiedziałem również, że jakiś ciekawy pokemon nie wyskoczy mi pod nogi, zatem zacząłem rozglądać się między koronami drzew. W Wietrzym Lesie można spotkać wiele pokemonów typu Bug, które mogą skrywać się między liśćmi i gałęziami.
- Jeśli coś zauważysz, to mów Chimchar. - odparłem do pokemona, jednocześnie samodzielnie kontynuując poszukiwania pokemonów.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok EmptySro 21 Maj 2014, 16:56

3/ No nikt nie obiecywał Ci, że zaraz przy wejściu do strefy będzie na Ciebie czekać Pokemonowa brać z wielkim szyldem "Złap Mnie". Dobrze, że sam na to nie liczyłeś. Chimchar pokiwał łebkiem że rozumie, ale wciąż siedział Ci na ramieniu, póki co nie przywiązując wagi do otoczenia w jakim się znalazł.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok EmptySro 21 Maj 2014, 17:04

Sądziłem, że Chimchar będzie bardziej entuzjastycznie nastawiony do poszukiwań. Niestety trochę się przeliczyłem. Jednak nie mogłem się poddać. Przyszedłem tu z misją znalezienia nowych pokemonów i tego dokonam. Z dozą nowej i wielce pozytywnej energii jeszcze bardziej chciałem znaleźć jakiegoś stworka.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok EmptySro 21 Maj 2014, 17:40

4/ Może po prostu póki co nie czuł się zaciekawiony tym miejscem. Może po spotkaniu jakiegoś Pokemona to się zmieni? Nie wiedziałeś, ale szczerze na to liczyłeś. Wciąż krążyłeś po lesie aż nagle twój Pokemon pokazał Ci robaczka jedzącego jakiś owoc:
Safari Mhrok 265
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok EmptySro 21 Maj 2014, 18:54

- Witaj malutki. - przywitałem się z pewnej odległości z różowym robaczkiem.
Staram się trzymać od pokemona z dala, aby móc uciec w razie ataku. Mówię również Blaze'owi, aby pod żadnym pozorem nie atakował robaka. Jeśli zauważę, że robak nie szykuję się do ataku, to powili zaczynam się do niego zbliżać.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok EmptySro 21 Maj 2014, 21:50

5/ - Łuurm?
Pokemon jak widać nie był specjalnie przepłoszony, ani wystraszony twoją obecnością. Z policzkami pełnymi owocu, przeżuwał dalej swoje jedzenie. Nie gonił za wami ani nic... Ot jadł sobie. Blaze pomachał łapką w stronę, a wy ruszyliście dalej.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok EmptySro 21 Maj 2014, 22:15

- Podoba ci się już zwiedzanie lasu? - zapytałem Chimchara, zauważywszy jak machał Wurmple'owi na pożegnanie - Nie sądzisz, że taki spacer to może być fajna zabawa?
Po pytaniach zadanych Blaze'owi dalej rozglądam się za pokemonami. Zachęcam również do tego mojego partnera.
- W końcu co dwie głowy to nie jedna. - mówię do niego.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok EmptyCzw 22 Maj 2014, 11:21

6/ - Czim czaaar!
Zawołał zadowolony, chyba powoli coraz bardziej mu się podobało w tym lesie. Chwilę rozglądał się wokół siebie, po czym wskoczył na najbliższą gałąź i skakał sobie z jednej na drugą tuż obok Ciebie.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok EmptyCzw 22 Maj 2014, 16:26

Uśmiechnąłem się, widząc, że Chimchar jest zadowolony z naszej małej wycieczki.
- Nawet jeśli niczego nie uda nam się znaleźć, to przynajmniej on będzie miał radochę. - rozmyślałem - Jednak nie należy się poddawać.
Powiedziałem Blaze'owi, żeby dawał znać jeśli zobaczy jakiegoś pokemona na drzewie.
- Sam zajmę się rozglądaniem przy ziemi. - rozdzieliłem nam zadania.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok EmptyCzw 22 Maj 2014, 19:46

7/ Idąc dalej póki co nie zauważyłeś żadnego innego Pokemona. Nawet Chimcharowi się nie powiodło w poszukiwaniu jakiś ptaków na drzewach. Cóż, najwidoczniej musicie jeszcze trochę poszperać zanim coś znajdziecie.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok EmptyCzw 22 Maj 2014, 20:22

- Nie martw się Blaze, na pewno coś znajdziemy. - pocieszam małpkę, która dalej idzie po drzewie - Po za tym nie o to tu chodzi.
Wiedziałem, że moje słowa są słuszne. Może i do tego miejsca przychodzi się, aby złapać nowe okazy pokemonów, ale dla mnie istotne jest coś innego. Chciałbym, aby ja i mój partner się zintegrowali. Chciałbym, aby Blaze został moim przyjacielem.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok EmptyCzw 22 Maj 2014, 22:56

8/ Chimchar nie zdawał się być jakoś bardzo zawiedziony faktem iż póki co nic nie spotkaliście. Przecież dzięki temu będzie mógł sobie poskakać trochę po drzewach, tak jak to w małpiej naturze już jest. Rozglądałeś się szukając jakiś Pokemonów, ale póki co nic nie znalazłeś. Poza paroma ogonkami po Oran Jagodach.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok EmptyPią 23 Maj 2014, 16:32

Uśmiechnąłem się, widząc jak Chimchar się fajnie bawi.
- Wreszcie będzie mógł sobie pobrykać. - pomyślałem sobie.
Byłem trochę zmartwiony, iż mimo tego że jesteśmy już w lesie od jakiegoś czasu, to udało nam się zobaczyć jedynie jednego pokemona. Nadzieję wróciły do mnie, kiedy zobaczyłem ogonki po owocach Oran Berry.
- Oznacza to, że niedaleko musi być jakiś stwór. - wydedukowałem - I niekoniecznie musi to być robak.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok EmptyPią 23 Maj 2014, 17:46

9/ Chimchar dalej skakał sobie z jednej gałęzi drzewa na drugą uśmiechając się do Ciebie. Chyba też sprawdzał, czy aby na pewno wciąż jesteś blisko niego. Zaśmiałeś się widząc jak małpka dobrze się bawi, kiedy przed tobą na jednej z niższych gałęzi usiadł ptasi Pokemon.
Safari Mhrok 16
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok EmptyPią 23 Maj 2014, 22:48

W głębi duszy bardzo się ucieszyłem, że udało nam się znaleźć nowego stworka. Mimo to nie chciałem, aby Pidgey dołączał do mojej drużyny. Przekazałem Blaze'owi, aby nie zatrzymywał się i kontynuował poszukiwania.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok EmptySob 24 Maj 2014, 00:00

10/ - Pidżuu?
Zagruchał pod dziobkiem Pokemon, przekrzywiając na bok główkę. Ptaszyna nawet was nie chciała zaczepić. Ale to chyba tym lepiej. Blaze wrócił Ci na ramię i tak już razem ruszacie dalej.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok EmptySob 24 Maj 2014, 00:12

- Może poszukamy czegoś do jedzenia, co Blaze? - zaproponowałem małpce.
Wcześniej widziałem pozostałości po Oran Berry, więc jakieś jagody muszą tutaj być. Nigdzie nie było napisanie, że nie można ich zrywać. Z tego powodu rozpoczynam szukanie pożywienia w pobliskich krzakach.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok EmptySob 24 Maj 2014, 14:05

11/ Blaze przystał na twoją propozycję i zeskoczył z twojego ramienia zaczynając biegać wokół szukając po krzakach jakiś jagód nadających się do zjedzenia. Sam zacząłeś przeczesywać okoliczne krzaki i udało Ci się znaleźć Oran jagody!
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok EmptySob 24 Maj 2014, 14:40

- Blaze, patrz co udało mi się znaleźć. - powiadomiłem mojego towarzysza. Następnie, zerwawszy uprzednio jagody z krzaka, daje mu jedną z jagód do zjedzenia - Masz, należy się tobie.
Przeliczam, ile Oran Berry udało mi się znaleźć, a następnie chowam je do plecaka.
- Chodzenie głównymi ścieżkami nie sprawi, że znajdziemy jakieś dobre pokemony. - myślałem na głos - Trzeba będzie iść głębiej.
Przywołuję Blaze'a blisko siebie i zaczynam przechodzić między drzewami, aby dotrzeć do głębi lasu.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok EmptySob 24 Maj 2014, 22:51

12/ Znalazłeś aż 10 jagód które oczywiście możesz wykorzystać tylko i wyłącznie w czasie safari. Widzisz że Blaze jest nieco niezadowolony, że dostał tylko jedną jagodę. Ale co miał zrobić? Zjadł tą samotną jagodę i poszedł za tobą w hasioki i haberdzie!
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok EmptySob 24 Maj 2014, 23:51

- Nie martw się Blaze, mamy jeszcze sporo jagód, ale muszą one nam wystarczyć na cały czas trwania Safari. Ale nie martw się, jeszcze na pewno dostaniesz, skoro ci tak one smakują. - pocieszyłem pokemona.
Przedzieram się dalej w głąb lasu. Wiem, że gdzieś tam w głębi znajdę tego jedynego pokemona, takiego który pomoże mi osiągnąć mój cel.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok EmptyNie 25 Maj 2014, 15:35

1/ Chimchar widząc, że w tej kwestii zdecydowanie przegra z tobą postanowił więcej się nie sprzeczać, tylko iść dalej razem z Tobą szukając kolejnych Pokemonów. I albo one wszystkie się pochowały, albo w tym lesie nic nie było.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Mhrok
Powrót do góry 
Strona 1 z 19Idź do strony : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Safari Yoi
» Safari Dayany
» Safari Zefonit
» Safari Zefonit
» Hiteki na Safari

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: