Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Mhrok

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
AutorWiadomość
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 2 EmptyNie 25 Maj 2014, 19:07

- To bardzo dziwne. Dlaczego nie ma tutaj żadnych pokemonów? - zastanawiałem się - Im głębiej, tym powinno być ich więcej, a tu nic. Czyżby stał za tym jakiś większy stwór? Raczej jest mało prawdopodobne, żeby wszystkie były już wyłapane.
Powoli zaczynałem wątpić, czy wyprawa w to miejsce to był słuszny pomysł.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Mhrok - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 2 EmptyPon 26 Maj 2014, 11:16

2/ Jak to się mawia im dalej w las tym więcej drzew. I faktycznie drzew tu było całkiem sporo. Jednak nie przyszedłeś tutaj zachwycać się jakością i gęstością liściastych koron, a po nowe Pokemony! Zacząłeś coś burczeć pod nosem, a przed sobą ujrzałeś:
Safari Mhrok - Page 2 10
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 2 EmptyPon 26 Maj 2014, 16:12

Spokojnie podchodzę do robaczka, kucam przed nim i witam się z nim:
- Cześć mały. Mam do ciebie takie jedno pytanie. Może chciałbyś do mnie dołączyć?
Po chwili domyśliłem się, że takie bezpośrednie pytanie może wystraszyć Caterpie'ego. Postanowiłem go trochę przekupić.
- Co powiesz na pyszną Oran Berry? - zapytałem robaka, wyjąwszy jagodę z plecaka.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Mhrok - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 2 EmptyPon 26 Maj 2014, 17:44

2/ - Priii...?
Powiedział Pokemon przekrzywiając na bok swoją zieloną główkę. Kiedy postawiłeś przed nim jagodę, stworzonko uradowane pomachało swoim ogonkiem i zabrało się za jedzenie owocu, najwyraźniej ignorując twoje pierwsze pytanie o dołączenie do grona twoich Pokemonów.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 2 EmptyPon 26 Maj 2014, 21:01

- Hej, a może byś do nas dołączył? - zapytałem jeszcze raz.
Wiedziałem, że ponowne zadawanie tego samego pytania może sprawić, że Caterpie może sobie odejść. Zastanawiałem się co zrobić, żeby go przekonać do dołączenia do mojej drużyny. Po chwili wpadłem na pomysł.
- Wtedy często dostawałbyś takie pyszne jagódki. - powiedziałem do małego zielonego robaczka.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Mhrok - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 2 EmptyWto 27 Maj 2014, 13:07

3/ Robaczek jeszcze chwilę spokojnie zajadał się swoim owockiem po czym spojrzał na Ciebie. Ostrożnie zbliżył się do twojej ręki, tuląc się do niej zielonym łebkiem. Chyba mu się spodobało. To jak, próbujesz szczęścia w złapaniu go?
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 2 EmptyWto 27 Maj 2014, 15:47

- Teraz wyjmę kulę i dotknę nią twojego łebka. - wyjaśniłem pokemonowi proces łapania, aby się nie wystraszył - Nie bój się, to nie będzie boleć.
Tak jak powiedziałem Caterpie, tak zrobiłem. Po tym jak robak zostanie już ostatecznie złapany, skanuję go i w nagrodę obdarowuję go drugą Oran Berry.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Mhrok - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 2 EmptySro 28 Maj 2014, 11:25

4/ Caterpie uważnie wysłuchał tego co mówisz, a efektem tego było iż pozwolił Ci się bez większych problemów złapać. Trzymając już PokeBall w ręku zeskanowałeś go:
Cytat :
Safari Mhrok - Page 2 10
CaterpieSafari Mhrok - Page 2 Female
Lv. 6
Natura: Spokojna
Ataki: Tackle, String Shot
Ability: Shield Dust
Następnie wziąłeś jagodę i chciałeś dać ją zamkniętemu PokeBallowi! P:<
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 2 EmptySro 28 Maj 2014, 15:12

Uświadomiłem sobie swój idiotyzm dopiero po kilku próbach nakarmienia zamkniętego PokeBalla. Moje zażenowanie dosięgnęło takiego poziomu, że aż uderzyłem się otwartą dłonią w swoją twarz na znak, jaki był on wysoki.
- Spokojnie Remek, każdemu mogło się to zdarzyć. - próbowałem się usprawiedliwić.
Żeby zapomnieć o tej jakże żenującej sytuacji, wziąłem Blaze'a na ramię i ruszyłem dalej.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Mhrok - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 2 EmptySro 28 Maj 2014, 15:23

5/ Podczas kiedy ty starałeś się nakarmić SafariBall, Blaze patrzył się na Ciebie jakbyś z księżyca spadł ale po chwili zaczął się śmiać turlając po trawie. No każdemu mogło się zdarzyć, ale przy tym sprawiłeś ogromną radość swojemu Pokemonowi!
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 2 EmptySro 28 Maj 2014, 19:26

Mimowolnie sam uśmiechnąłem się z powodu mojego chwilowego odpłynięcia z rzeczywistości.
- Masz rację mały, to było całkiem zabawne. - odparłem do Blaze'a, czochrając go po główce - Jednak musimy iść dalej.
Posadziłem Chimchara na moim ramieniu i ruszyłem z nim dalej w głąb lasu.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Mhrok - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 2 EmptyCzw 29 Maj 2014, 11:52

6/ Kiedy poczochrałeś małego Chimchara ten zaśmiał się głośno i wskoczył Ci na ramię odwdzięczając się tym samym. I tak trochę rozczochrany ruszyłeś w dalszą drogę przez Safari.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 2 EmptyCzw 29 Maj 2014, 20:37

Po ponowny ruszeniu do dalszych poszukiwań nowych stworków zacząłem rozmyślać nad tym, jakiego następnego pokemona chciałbym złapać:
- Podobno mieszka tutaj wiele pokemonów typu Bug oraz kilka typu Flying. Słyszałem, że widziano tutaj pokemony typu Grass oraz Poison. Ciekawym znaleziskiem były by na pewno te ostatnie. Może mi to zająć sporo czasu... ale nie powinienem się zniechęcać.
Na potwierdzenie swoich słów uderzyłem moją prawą ręką zaciśniętą w pięść w moją otwartą lewą dłoń.
- To jak Blaze, jesteś gotowy pomóc mi złapać nowe pokemony? - zapytałem małpki.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Mhrok - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 2 EmptyPią 30 Maj 2014, 17:29

7/ Chimchar patrzył przez dłużą chwilę na Ciebie, nie bardzo rozumiejąc o czym mówisz. Jak widać twój podopieczny nie znał się za bardzo, na typach Pokemonów. Jednak na twoje pytanie o gotowość w łapaniu kolejnych stworków zaczął skakać i sam nie czekając na Ciebie pobiegł w głąb lasu.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 2 EmptySob 31 Maj 2014, 10:00

Pobiegłem od razu za Chimcharem, żeby nie zgubić go. Po dłuższym biegu staram się przystopować mojego towarzysza.
- Wiem, że chcesz sobie pobiegać, ale ten las jest gęsty i nie chcę, żebyśmy się zgubili. - wyjaśniam pokemonowi moją decyzję.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Mhrok - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 2 EmptySob 31 Maj 2014, 21:08

8/ Zacząłeś biec za swoim Pokemonem, trochę się poobijałeś po krzakach ale dogoniłeś swojego Blaze. Zadowolona małpka zaczęła biegać po niewielkiej polance śmiejąc się przy tym głośno.
- Czar, czaar!
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 2 EmptySob 31 Maj 2014, 23:35

Gdy tylko doszedłem na łąkę, przeciągnąłem się.
- Może byśmy tutaj zrobili przerwę, co Blaze? - zaproponowałem pokemonowi.
Sądziłem, że krótkie zregenerowanie sił może tylko nam pomóc.
- Dostaniesz ją. - wskazałem jedną z Oran Berry, wyjąwszy ją z plecaka.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Mhrok - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 2 EmptyNie 01 Cze 2014, 12:39

1/ - Czim czaaar!
Zawołał Pokemon zadowolony i położył się na trawie. Jednak kiedy zobaczył jagodę w twojej dłoni podniósł się szybko zaczynając biegać wokół Ciebie radośnie.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 2 EmptyNie 01 Cze 2014, 14:19

- Smacznego. - mówię pokemonowi, podając mu jagódkę.
- Chwila odpoczynku źle mi nie zrobi. - pomyślałem, po czym położyłem się na trawię.
Staram się rozkoszować się tą chwilą relaksu, tym że nie muszę nigdzie gonić. Cieszę się tym, że na chwilę mogę się zatrzymać.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Mhrok - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 2 EmptyNie 01 Cze 2014, 15:07

2/ Podałeś Pokemonowi jagodę, a ten zaraz zabrał się za jedzenie jej ze smakiem. Zadowolony usiadł na trawie wcinając Oran jagodę. Ty zaś zauważyłeś za plecami Chimchara jakiegoś grzyba.
Safari Mhrok - Page 2 590
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 2 EmptyNie 01 Cze 2014, 16:58

Zauważywszy pokemona, który wyglądem przypomina grzyba, zdziwiłem się, ponieważ nigdy nie wiedziałem takiego stworka. Moje zainteresowanie kończy się jedynie na cichym obserwowaniu. Staram się ponownie położyć i dalej rozkoszować się przebywaniem na tej łące.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Mhrok - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 2 EmptyPon 02 Cze 2014, 12:45

3/ Grzybek z wielką ciekawością spojrzał na Ciebie a później na Chimchara. Chyba zwróciłeś jego uwagę, skoro mimo ignorancji z twojej strony ten Pokemon wciąż tu był.
- Foo?
Zaburczał przyjaźnie, a jak tylko się położyłeś wszedł Ci na brzuch zadowolony. Blaze tylko patrzył, przechylając głowę na bok.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 2 EmptyPon 02 Cze 2014, 17:43

Uśmiechnąłem się, widząc, że mimo iż pokemon mnie nie znał, tak do mnie lgnął. Po chwili wpadł mi do głowy pomysł, jakbym mógł wykorzystać obecność tego stworka.
- Może wiesz, że gdzie są jakieś pokemony? - zapytałem poke-grzyba.
Mimo żadnych nalegań stworek położył się na mnie.
- Może to pytanie nie wyda się mu aż tak nachalne, jak jest na prawdę? - zastanawiałem się w myślach.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Mhrok - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 2 EmptyPon 02 Cze 2014, 19:58

4/ - Foo? Fo?
Grzybek przechylił swój kapelusz na bok zastanawiając się nad sensem słów jakie wypowiedziałeś w jego stronę. Po dłuższej chwili zastanowienia przyznał jednak, że nie wie gdzie podziały się pozostałe Pokemony.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 2 EmptyPon 02 Cze 2014, 21:04

- Trudno, nic się nie stało. - odpowiedziałem grzybkowi.
- Mogłem się domyślić, że ten las jest na tyle duży, że nawet żyjące w nim pokemony nie wiedzą o swoim istnieniu. - pomyślałem.
Przywołałem do siebie Blaze'a i oznajmiłem, że za chwilę będziemy ruszać w dalszą podróż. Na odchodne wręczam grzybkowi jedną z Oran Berry z mojego ekwipunku.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Mhrok - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Mhrok
Powrót do góry 
Strona 2 z 19Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Safari Yoi
» Safari Dayany
» Safari Zefonit
» Safari Zefonit
» Hiteki na Safari

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: