Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Mhrok

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19
AutorWiadomość
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Mhrok - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 19 EmptyPon 22 Cze 2015, 15:49

3. Chwyciłeś zatem pierwszą lepszą linę i związałeś z inną, po czym zacząłeś się opuszczać. Byłeś bardzo blisko, aby się dostać do balla. Naciągałeś się jak mogłeś, aby go dostać, ale nic z tego. Dodatkowo w pewnym momencie lina pękła. I gdy wydawałoby się, że uderzysz z hukiem o ziemię oplotły cię silne pnącza, które cię przytrzymały i opuściły bezpiecznie na wysokość na której znajdował się ball.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 19 EmptyPon 22 Cze 2015, 16:10

Byłem już niesamowicie blisko chwycenia SafariBalla, gdy nagle liana pękła. Myślałem, że już po mnie, gdy poczułem, że coś mnie chwytać. Podtrzymywały mnie pnącza, które pozwoliły mi bezpiecznie odzyskać kulę.
- Czyżby jednak Bulbasaur zechciał mi pomóc? - zastanawiałem się.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Mhrok - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 19 EmptyWto 23 Cze 2015, 09:07

4. Z safariballem w ręce zostałeś uniesiony w górę. Gdy znalazłeś się już blisko krawędzi, wystarczyło się tylko wdrapać na bezpieczny grunt. Już miałeś podziękować Bulbasaurowi, że mimo tego, że miał cię w swoich czterech literach zechciał ci pomóc, ale okazało się, że to nie była jego sprawka. Uratował cię inny Safari Mhrok - Page 19 001
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 19 EmptySro 24 Cze 2015, 06:51

W myślach układałem sobie już podziękowania dla Bulbasaura, że pomimo jego niechęci do mnie, ten ostatecznie mnie uratował. Jednak gdy wdrapałem się ponownie na ziemię, zobaczyłem, że moim wybawicielem jest kto inny. Co prawda również był to Bulbasaur, jednak na pewno nie był to ten sam, co wcześniej.
- Dziękuje Bulbasaur za uratowanie mi życia. - odparłem do trawiastego stworka. Wyciągnąłem z torby nieco karmy, żeby móc podziękować mojemu wybawcy. - Proszę, to dla ciebie.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Mhrok - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 19 EmptySro 24 Cze 2015, 11:38

5. - Saar. - podziękował ci pokemon, który uratował ci życie i zabrał się do jedzenia karmy dla pokemonów. Bardzo mu ona posmakowała, gdyż nie jadł jej powoli, ale też niezbyt szybko. Delektował się każdym jej kawałkiem, jakby nie chcąc, aby błogie uczucie zbyt szybko minęło.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 19 EmptySro 24 Cze 2015, 15:33

- A co ty tutaj robisz? - zapytałem stworka, po czym zaśmiałem się, przypomniawszy sobie, że nawet jak odpowie, to i tak nic nie zrozumiem. Pogłaskałem go jeszcze raz po główce i ponownie podziękowałem za ratunek. Postanowiłem zadać mu pytanie, na które chociażby mógłbym domyśleć się odpowiedzi. - Gdzie zmierzasz Bulbasaur?
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Mhrok - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 19 EmptySro 24 Cze 2015, 16:47

- Saaar. - odpowiedział ci pokemon, ale nie był w stanie bardziej wytłumaczyć tego dokąd zmierza. Bulbasaur którego zaś spotkałeś, gdy śmigałeś pod górę teraz spoglądał na pokemona, którym się zająłeś. Po chwili ruszył w jego kierunku i zaczął z nim sobie rozmawiać.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 19 EmptySro 24 Cze 2015, 21:03

Bulbasaur-wybawiciel zaczął rozmawiać z Bulbasaurem-leniuchem. Mogłem teraz na spokojnie zeskanować trawiastego pokemona, bez niepotrzebnego przerywania naszej rozmowy. Skoro udało mu się wystrzelić pnącza w moją stronę zaledwie w setnym ułamku sekundy, musiało oznaczać to, że jest silnym pokemonem.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Mhrok - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 19 EmptyCzw 25 Cze 2015, 10:09

7. Bulbasaury dalej ze sobą gaworzyły, więc skorzystałeś z chwili wolnego czasu, aby przeskanować wybawiciela, który nie robił ci w tym żadnych problemów.
Safari Mhrok - Page 19 001
Bulbasaur Safari Mhrok - Page 19 Female
Lvl. 16 | Natura: Dobra | Ability: Overgrow
Ataki: Tackle, Growl, Leech Seed, Vine whip, Poison powder, Sleep powder, Take down

Pierwsze co, okazało się, że to nie jest on, ale ona! Tak, to właśnie dobre serce pani Bulbasaur uratowało cię przed spadkiem wysokości.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 19 EmptyCzw 25 Cze 2015, 14:53

Uśmiechnąłem się, patrząc na skan mojego wybawiciela.. a tak właściwie wybawicielki. Podszedłem bliżej dwójki rozmawiających ze sobą Bulbasaurów.
- Ponownie chciałbym tobie podziękować. - zwróciłem się do samiczki, po czym odwróciłem się do samca. - A ciebie przeprosić za moje dosyć bezpośrednie zachowanie.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Mhrok - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 19 EmptyCzw 25 Cze 2015, 15:43

8. Lizałeś dupę pokemonom jak mogłeś. Bulbasaur samiec tylko pokiwał głową na twoje przeprosiny, po czym dalej udzielał swoje zainteresowanie swojej towarzyszce. Po chwili obydwa Bulbasaury splątały się ze sobą pnączami i mocno do siebie przytuliły.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 19 EmptyCzw 25 Cze 2015, 18:16

Reakcja leniwego Bulbasaura nie napawała mnie optymizmem, jeśli chodzi o zapytanie o to samo drugiego przedstawiciele tego gatunku.
- Chociaż w sumie co może mnie gorszego spotkać? - zapytałem samego siebie, żeby dodać sobie nieco otuchy.
Tak czy tak, bym o to zapytał, więc wolałem nie odwlekać tego momentu w czasie. Podszedłem do dwójki trawiastych stworków, a gdy tylko przestaną się przytulać, pytam ich się, czy nie chciałyby do mnie dołączyć.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Mhrok - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 19 EmptyCzw 25 Cze 2015, 18:20

9. Bubasaur samica przez chwilę się zastanawiała nad twoją propozycja, po czym stwierdziła chyba, że ktoś musi pilnować twoich czterech liter, abyś tak często nie wpadał w tarapaty. Drugi Bulbasaur widząc jej reakcję też się zgodził.
- To chyba coś poważniejszego. - powiedziała Amelia wskazując na parę Bulbasaurów.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 19 EmptyCzw 25 Cze 2015, 18:49

- Chyba masz rację. - powiedziałem, nadal patrząc na parkę Bulbasaurów.
Wcześniej nie myślałem o tym, skąd nagle wzięła się tutaj Bulbasaur. Najwyraźniej stworki były ze sobą związane, na co wskazywał ich uścisk. Jednak uspokoiło mnie to, że oboje się zgodzili. Wyjąłem dwa SafariBalle i delikatnie dotknąłem nimi główek obu stworków.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Mhrok - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 19 EmptyCzw 25 Cze 2015, 20:17

10. Dotknąłeś safari ballami obydwa Bulbasaury jednocześnie. Te zostały wchłonięte przez kule, które chybotały przez chwilę w miejscu, a potem zatrzymały się oznajmiając wypełnienie misji.
- No cóż, to chyba czas się pożegnać. Do zobaczenia kiedyś. - pożegnała się z tobą Amelia i otworzyła się pod tobą zapaść, która wyrzuciła cię przed wejściem do safari.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Mhrok - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 19 Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Mhrok
Powrót do góry 
Strona 19 z 19Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19
 Similar topics
-
» Safari Yoi
» Safari Dayany
» Safari Zefonit
» Safari Zefonit
» Hiteki na Safari

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: