Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Mhrok

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next
AutorWiadomość
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 18 EmptySob 13 Cze 2015, 14:44

- Zatem zostaje nam jedynie iść wzdłuż tego wąwozu, a potem ewentualnie skręcić. - zaproponowałem dziewczynie.
Zacząłem wyliczankę ("Biegły dwa Pikachu...") i wylosowałem, że idziemy w prawo i też w tą stronę zrobiłem pierwszy krok.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Mhrok - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 18 EmptySob 13 Cze 2015, 15:32

17. No to jak ci też wyliczanka powiedziała tak też zrobiłeś i zacząłeś iść w prawo. Amelia po chwili ostrożnie powędrowała za wami. Uszliście kawałek, gdy usłyszeliście, że gdzieś płynie woda. Po przeciwnej stronie wąwozu sączył się mały strumyk wody, który spadał wprost do wąwozu i płyną sobie dalej w dół, czyli w stronę z której przyszliście.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 18 EmptyNie 14 Cze 2015, 10:16

Szedłem dalej obok wąwozu. Zauważyłem płynąc po przeciwległym brzegu strumień, jednak niezbyt mnie on interesował. W końcu jakbym miał się do niego dostać, skoro dzieli mnie od niego pięć metrów?
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Mhrok - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 18 EmptyNie 14 Cze 2015, 10:21

1. Wędrowaliście dalej w górę wzdłuż wąwozu, a teren coraz bardziej piął się ku górze. Po kwadransie taka wędrówka nieco zmęczyła Amelię, która zatrzymała się pod drzewem opierając się o nie, aby odpocząć chwilę przed dalszą drogą. Na drzewie o które się oparła siedział sobie: Safari Mhrok - Page 18 414
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 18 EmptyNie 14 Cze 2015, 10:55

Amelia przysiadła przy drzewie ze zmęczenia. Sam muszę przyznać, że ciągły marsz pod górę był męczący, więc również i ja przystanąłem przy drzewie. Zobaczyłem na jednej z gałęzi siedzącego motyla. Z czystej ciekawości postanowiłem go zeskanować.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Mhrok - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 18 EmptyNie 14 Cze 2015, 11:56

2. Dex przedstawił ci następujące dane o pokemonie, który siedział na drzewie:
Safari Mhrok - Page 18 414
Mothim Safari Mhrok - Page 18 Male
Lvl. 15 | Natura: Odważny | Ability: Swarm
Ataki: Tackle, Protect, Bug Bite, Signal Beam
Ćma nic sobie nie robiła z waszej obecności, ale dalej sobie siedziała spokojnie na drzewie i zmrużyła oczy. Chyba miała zamiar się tutaj zdrzemnąć przez chwilę lub dwie.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 18 EmptyNie 14 Cze 2015, 12:04

Mothim wyglądał na całkiem uroczego stworka, jednak dwa SafariBalle, które mi zostały, były już zarezerwowane na dwa inne stworki. Gdyby tak nie było, na pewno chętnie bym go złapał. Czekam zatem aż Amelia wypocznie i oznajmi, że jest gotowa do dalszej podróży.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Mhrok - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 18 EmptyNie 14 Cze 2015, 14:22

3. Amelia posiedziała pod drzewem jeszcze przez kilka chwil. Widać nie tylko ta wędrówką pod górkę ją zmorzyła, ale i cała wędrówka po safari. W końcu jednak podniosła się na równe nogi i oznajmiła:
- No to już chyba możemy iść. Mimo to i tak mam nadzieję, że w końcu teren będzie nieco bardziej normalny.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 18 EmptyNie 14 Cze 2015, 15:12

- Obyś miała rację. - odparłem do dziewczyny i ponownie zacząłem wdrapywać się pod górkę.
Musieliśmy zaprzestać odpoczynku w cieniu drzew i ruszyć dalej. Jednak im szybciej znajdziemy, pokemony których poszukujemy, tym szybciej będziemy mogli opuścić Wietrzny Las.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Mhrok - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 18 EmptyPon 15 Cze 2015, 14:59

4. Wędrówka szła wam naprawdę bardzo mozolnie, a teren nie zapowiadał się zrobić ani trochę bardziej łaskawy, a wręcz przeciwnie, mieliście wrażenie, że jest jeszcze bardziej i bardziej stromy. Brakowało wam teraz tylko flagi, którą moglibyście wbić na szczycie tej góry, gdy tylko już się tam znajdziecie.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 18 EmptyPon 15 Cze 2015, 16:19

Dalej przyświecała mi myśl, że im szybciej się uwiniemy ze złapaniem pokemonów, tym szybciej opuścimy to miejsce. Najwyraźniej życie postanowiło zrobić nas w balona i nie ułatwiać nam tego zadania. Ja jednak uparcie dążyłem dalej, ku szczytowi.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Mhrok - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 18 EmptyPon 15 Cze 2015, 16:50

5. I dalej targaliście pod górę. Noga za nogą powłócząc po ziemi i pnąc się w kierunku szczytu. W pewnym momencie idąc w górę spotkaliście Safari Mhrok - Page 18 001. On również szedł jak szybko tylko mógł w górę, ale szło mu to znacznie gorzej niż waszej dwójce.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 18 EmptyPon 15 Cze 2015, 21:55

- Wychodzi na to, że teraz moja kolej. - powiedziałem do Amelii, po czym zbliżam się do stworka, uprzednio skanując go. - Cześć Bulbasaur. Też idziesz na górę? Jeśli chcesz, to mogę pomóc ci się tam wdrapać.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Mhrok - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 18 EmptyWto 16 Cze 2015, 21:41

6. Pokedex przedstawił ci następujący zbiór danych na temat spotkanego Bulbasaura:
Safari Mhrok - Page 18 001
Płeć: Samiec
Natura: Leniwa
Poziom: 16 lvl
Ataki: Tackle, Growl, Leech Seed, Vine Whip, Poison powder, Sleep powder, Take down
Ability: Overgrow
Widząc zmęczenie tego pokemona, albo też jego niezbyt wielką chęć do osiągnięcia celu zaproponowałeś mu swoją pomoc na co ten bez większego zawahania przystał.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 18 EmptyWto 16 Cze 2015, 22:35

- Na prawdę? To dobrze. - odparłem, po czym wyciągnąłem przedostatnio SafariBall. - Wystarczy, że go dotkniesz. Będziesz mógł sobie odpocząć, a gdy będziemy już na górze, to ciebie wypuszczę. Co ty na to?
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Mhrok - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 18 EmptySro 17 Cze 2015, 12:21

7. Bulbasaur spojrzał na ciebie podejrzliwie i za pomocą vine whipa wytrącił ci safari balla z ręki. Widocznie nie takiej pomocy oczekiwał. Jakby tego było mało ball, w który go chciałeś złapać spadł na dół, ale nie wpadł do potoczka. Zawiesił się tuż nad nim na gniazdku, w którym prawdopodobnie nie tak dawno mieszkały sobie pokemony.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 18 EmptySro 17 Cze 2015, 16:37

Jak zwykle życie lubi dawać w kość w mało odpowiednim momencie. Szczęściem w nieszczęściu było to, że SafariBall nie spadł w przepaść, tylko zadomowił się w gniazdku. Jednak znajdowało się ono kilka metrów w dół.
- Dzięki Bulbasaur. - odparłem ironicznie do pokemona.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Mhrok - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 18 EmptySob 20 Cze 2015, 19:17

8. - Saur! - warknął na ciebie pokemon odwracając głowę w dół, po czym zaczął kontynuować swoją wędrówkę w górę. Ty zaś miałeś wybór: zostać z jednym ballem mniej, albo jakoś szybko postarać się go stamtąd wyciągnąć i popędzić co sił w nogach za Bulbasaurem i próbować jakoś go udobruchać i do siebie przekonać.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 18 EmptySob 20 Cze 2015, 19:20

Gdyby w mojej torbie ostało się więcej kul, zapewne nie żałowałbym tej, która spadła. Niestety była ona jedną z dwóch ostatnich, a obie były mi bardzo potrzebne. Uznałem za bardziej wartościowe drugą opcję.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Mhrok - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 18 EmptySob 20 Cze 2015, 19:34

9. Z drzew, które rosły obok zwisały pnącza. Wydawały się one być dostatecznie mocne, aby utrzymać człowieka, ale były niestety zbyt krótkie, aby od tak za ich pomocą się opuścić na dół, gdyż i tak byś nie dostał się w ten sposób do balla. Amelia chcąc okazać ci swoje współczucie dobre serce podeszła do Bulbasaura starając się dać ci nieco więcej czasu.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 18 EmptyNie 21 Cze 2015, 12:15

Niby gdy los podsuwa cytryny, to można zrobić lemoniadę. W tym przypadku owocem były dosyć mocne liany, które zsuwały się po ścianie urwiska. Niestety nie były one wystarczająco długie. Żałowałem w tym momencie, że nie ma obok mnie któregoś z moich Psychicznych podopiecznych, bo wtedy wystarczyłoby, żeby użył on swoich umiejętności. Staram się rozglądać za czymś, co wspomogłoby mi dotarcie do kuli w większy sposób niż przykrótkie liany.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Mhrok - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 18 EmptyNie 21 Cze 2015, 13:47

1. Los tak chciał, że poza lianami nie znajdowało się tu dosłownie nic, co mogłoby ci pomóc w dostaniu się do balla. Oczywiście istniała inna droga. A było nią zejście po stromej ścianie na sam dół, aby wziąć kulę i wspięcie się z powrotem na górę. Jednak to rozwiązanie niosło ze sobą spore ryzyko.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 18 EmptyNie 21 Cze 2015, 14:07

W tej chwili żałowałem, że nie miałem elastycznych rąk. Mógłbym wtedy po prostu je wyciągnąć i..
- Chwila.. Długie ręce.. - do głowy wpadł mi pewien pomysł. 
Związany niestety był on z Bulbasaurem. Podszedłem bliżej trawiastego pokemona, chciałem go przeprosić za swoją nagłą propozycję. Poprosiłem go również, czy nie pomógłby mi z odzyskaniem kuli. Od razu obiecałem mu, że nie będę go próbował łapać, jeśli on się na to nie zgodzi.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Mhrok - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 18 EmptyNie 21 Cze 2015, 14:11

2. Próbowałeś skłonić Bulbasaura do pomocy. Jednak po tym jak go wcześniej potraktowałeś nadal miał cię w nosie i ani myślał ci pomagać w odzyskaniu balla, którego sam w zasadzie wyrzucił. Amelia już traciła powoli pomysły na to jak by mogła dłużej go zatrzymywać, co oznaczało, że musisz się bardzo spieszyć.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Mhrok - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 18 EmptyNie 21 Cze 2015, 22:30

Jako że od Bulbasaura raczej nie uzyskam pomocy, zostało mi jedynie samemu zejść po lianie, wziąć kulę i ponowne wspięcie się na górę. Chciałem jak najszybciej mieć ten problem już z głowy, jak i nie chciałem zaprzątać dłużej głowy Amelii, która starała się zatrzymać Bulbasaura. Jednak perspektywa spadnięcia w dół niezbyt mi odpowiadała. Wpadłem na inny pomysł. Staram się oberwać kilka lian, po czym mocno je ze sobą związać, żeby utworzyć jedną długą linę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Mhrok - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Mhrok   Safari Mhrok - Page 18 Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Mhrok
Powrót do góry 
Strona 18 z 19Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next
 Similar topics
-
» Safari Yoi
» Safari Dayany
» Safari Zefonit
» Safari Zefonit
» Hiteki na Safari

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: