Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Hiteki na Safari

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Hiteki
Początkujący Trener
Hiteki


Napisanych : 156
Dołączył : 26/05/2015
Wiek : 24

Hiteki na Safari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hiteki na Safari   Hiteki na Safari - Page 4 EmptyNie 31 Maj 2015, 22:37

- Smakowało Ci? Jeśli chcesz, to mam więcej. - Mówiąc to wyjąłem kolejną porcję karmy. - Widzisz, właśnie szukam w tym lesie pokemonów, które chciały by ze mną podróżować po świecie, zwiedzać nowe miejsca i przeżywać różne przygody. Może jesteś chętny, by dołączyć? - Jeśli pokemon według tego co mówi pokedex jest żywiołowy to kieruje się pewnie emocjami jakie odczuwa w danej chwili, a teraz jest chyba szczęśliwy, więc jest szansa, że się zgodzi... a Ursaring to fajna perspektywa na przyszłość.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Hiteki na Safari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hiteki na Safari   Hiteki na Safari - Page 4 EmptyNie 31 Maj 2015, 22:43

18. No i ktoś tu się chyba nie uczy na błędach co nie? Biedny Hiteki niemal znów stracił rękę w szczękach małego Teddiursy, ale ten w przeciwieństwie do hodowcy wiedział, że już tak się nie robi i błyskawicznie cię puścił. A tak w ogóle to skinął głową na znak, że się zgadza.
Powrót do góry Go down
Hiteki
Początkujący Trener
Hiteki


Napisanych : 156
Dołączył : 26/05/2015
Wiek : 24

Hiteki na Safari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hiteki na Safari   Hiteki na Safari - Page 4 EmptyNie 31 Maj 2015, 22:59

Oj tam, warto trochę pocierpieć. Z Ursaringiem to tak bym nie zrobił, ale taki maluch co najwyżej przeżuje i i tak wypluje. Tak czy inaczej wyjąłem safariball i z uśmiechem dotknąłem nim głowy niedźwiadka. Wygląda na to, że została mi ostatnia kula...
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Hiteki na Safari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hiteki na Safari   Hiteki na Safari - Page 4 EmptyNie 31 Maj 2015, 23:02

19. Stuknąłeś malucha kulą a czerwone światło pochłonęło go w całej okazałości. Czułeś jak pokeball drży w twoim uścisku, jakby się czegoś bał. Lecz w końcu nie było nic, co mogłoby ci uprzykrzyćżycie. Pokemon się złapał. Poza tym, Phantump przyleciał do ciebie wyraźnie chcąc ci coś pokazać.
Powrót do góry Go down
Hiteki
Początkujący Trener
Hiteki


Napisanych : 156
Dołączył : 26/05/2015
Wiek : 24

Hiteki na Safari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hiteki na Safari   Hiteki na Safari - Page 4 EmptyNie 31 Maj 2015, 23:16

- Co się stało Phantump? Prowadź, bo widzę, że koniecznie masz mi coś do pokazania... - po tych słowach posłusznie ruszyłem za moim starterem. Może i on znalazł pokemona, który mógłby się stać lokatorem mojego ostatniego safariballa. W sumie... co poza pokemonami, krzakami i drzewami można by tu znaleźć?
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Hiteki na Safari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hiteki na Safari   Hiteki na Safari - Page 4 EmptyNie 31 Maj 2015, 23:20

20. Szedłeś za stworkiem a ten w końcu doprowadził cię do robaka. Ten siedział sobie na trawie i spoglądał spokojnie na promienie słońca tańczące na trawie. Gdy tylko usłyszał kroki odwrócił się w twoją stronę i aż podskoczył.
Hiteki na Safari - Page 4 48
Powrót do góry Go down
Hiteki
Początkujący Trener
Hiteki


Napisanych : 156
Dołączył : 26/05/2015
Wiek : 24

Hiteki na Safari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hiteki na Safari   Hiteki na Safari - Page 4 EmptyNie 31 Maj 2015, 23:33

Położyłem na ziemi porcję karmy.
- Masz maluszku, sorry, że Cię wystraszyliśmy, już idziemy. - Po tych słowach odwróciłem się, zostawiając Venomatha w spokoju, gdy odeszliśmy na odległość w której pokemon nie mógł nas już słysześć powiedziałem do Phantump.
- Dzięki, że mi go pokazałeś, ale jednak jakoś za tymi ćmami nie przepadam. Poszukajmy innych pokemonów bo został mi ostatni safariball, a potem się stąd zmywamy.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Hiteki na Safari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hiteki na Safari   Hiteki na Safari - Page 4 EmptyNie 31 Maj 2015, 23:38

21. Pokemon przyjął od ciebie smakołyki i odprowadził cię wzrokiem. Po tym wszystkim ruszyliście dalej w las, przedzierając się przez coraz to większe gęstwiny. Phantump trochę się zasmucił faktem, że nie udało mu się ciebie w pełni zadowolić, jednak i tak był dumny z tego, że zauważył jakiegoś pokemona.
Powrót do góry Go down
Hiteki
Początkujący Trener
Hiteki


Napisanych : 156
Dołączył : 26/05/2015
Wiek : 24

Hiteki na Safari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hiteki na Safari   Hiteki na Safari - Page 4 EmptyPon 01 Cze 2015, 05:46

Rozglądając się czujnie wciąż przemierzałem ten las... swoją drogą, musiał on być pewnie dosyć spory. Nie to w tej chwili jednak mnei interesowało, ważniejsze dla mnie było gdzie w tym lesie i w tej chwili pochowały się pokemony. Z tego też powodu mój wzrok niemalże skanował otoczenie w poszukiwaniu jakichkolwiek śladów bytności pokemonów w tym kawałku lasu, który akurat zwiedzałem.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Hiteki na Safari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hiteki na Safari   Hiteki na Safari - Page 4 EmptyWto 09 Cze 2015, 10:46

Nagle dostrzegłeś pośrodku obranej przez ciebie drogi, ledwo widoczną, ukrytą, ogromną pajęczynę. Prawie w nią wpadłeś... jednak prawie robi ogromną różnicę. Z resztą kto mógł się aż tak nawysilać żeby uprzykrzyć ci życie? Nie minęło wiele czasu a dostrzegłeś małego, zielonego stworka w koronie drzewa.
Powrót do góry Go down
Hiteki
Początkujący Trener
Hiteki


Napisanych : 156
Dołączył : 26/05/2015
Wiek : 24

Hiteki na Safari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hiteki na Safari   Hiteki na Safari - Page 4 EmptyWto 09 Cze 2015, 16:55

Spojrzałem na stworka w koronie drzewa z mściwą satysfakcją. Tym razem mu się nie udało. Ruszyłem więc dalej w poszukiwaniu pokemonów, omijając pajęczynę. Trzeba się skupić na mądrym wykorzystaniu ostatniego balla.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Hiteki na Safari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hiteki na Safari   Hiteki na Safari - Page 4 EmptyWto 09 Cze 2015, 16:59

2. Szedłeś tak sobie dalej i dalej aż w końcu dostrzegłeś przed sobą coś fioletowego i tym razem to nie był Venonat. Twoim oczom ukazał się co prawda robak, ale zupełnie inny niż poprzednio.
Hiteki na Safari - Page 4 451
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Hiteki na Safari - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Hiteki na Safari   Hiteki na Safari - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Hiteki na Safari
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Safari Yoi
» Safari Dayany
» Safari DeeDee
» Safari Mhroka
» Hiteki || Bronze Ticket

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: