Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Walki z NPC.

Go down 
+2
ReBorn
Szkot
6 posters

Walki z NPC
Chcę!
Walki z NPC. Vote_lcap83%Walki z NPC. Vote_rcap
 83% [ 10 ]
Nie chcę.
Walki z NPC. Vote_lcap17%Walki z NPC. Vote_rcap
 17% [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 12
 
Poll closed

AutorWiadomość
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Walki z NPC. Empty
PisanieTemat: Walki z NPC.   Walki z NPC. EmptyPią 25 Kwi 2014, 11:35

Jako że wiele osób bardzo by chciała, aby pojawiła się nowa okazja do podbicia poziomów swoich Pokemonów podczas kąpieli (bo najlepsze pomysły rodzą się w łazience) wpadłam na pomysł czegoś w rodzaju "Walk z NPC".
Będzie to miejsce w którym będzie można walczyć, swoimi Pokemonami z danego rodzaju przeciwnikami, tak jak mamy w grach: Lass, Bug Catcher itp.
Wchodzimy do miejsca gdzie możemy walczyć z NPC, i jesteśmy tam tak długo aż wszystkie nasze Pokemony nie zemdleją. Ofc będzie możliwość podleczenia swoich Pokemonów za opłatą - braku odpisu przez 2 dni.
Poziomy Pokemonów NPC będą zaczynać się od lv 5, a w miarę pokonywania przeciwników, kolejny trener ma silniejsze Pokemony. Np.
NPC 1 - lv 5
NPC 2 - Lv 7
NPC 3 - lv 10 itp.

Jednak wejście do tego miejsca będzie ograniczone wejściówką.
Bronze Ticket - 7 dni
Silver Ticket - 14 dni
Gold Ticket - 30 dni
Jak widzicie, możliwość uczestniczenia w rozgrywkach z NPC czasowo. Tak żeby nie było za łatwo.
Jak będzie można zdobyć wejściówkę? Event i czasowo w sklepie. Proponowane ceny:
Bronze Ticket - 2.500$
Silver Ticket - 5.000$
Gold Ticket - 10.000$

Skąd te ceny i ograniczenia? Bo ma być to dodatkiem do gry, a nie czymś na czym będziecie bazować w zdobywaniu doświadczenia dla swoich Pokemonów.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Walki z NPC. Empty
PisanieTemat: Re: Walki z NPC.   Walki z NPC. EmptyPią 25 Kwi 2014, 11:41

Jestem za :D

Ale..."czasowo w sklepie"? W sensie że nie będzie ich można w każdej chwili kupić? D:

I czy skoro to tak jak w walce z NPCkami w grze - jakaś gratyfikacja pieniężna za pokonanie przeciwnika (Wszystkich jego poków) też będzie? D:
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Walki z NPC. Empty
PisanieTemat: Re: Walki z NPC.   Walki z NPC. EmptyPią 25 Kwi 2014, 11:47

ReBorn napisał:
Ale..."czasowo w sklepie"? W sensie że nie będzie ich można w każdej chwili kupić? D:
Tak dokładnie. Będzie informacja kiedy będą dostępne i wtedy będzie można zakupić wejściówki.
ReBorn napisał:
I czy skoro to tak jak w walce z NPCkami w grze - jakaś gratyfikacja pieniężna za pokonanie przeciwnika (Wszystkich jego poków) też będzie? D:
Za pokonanie przeciwników będzie tylko i wyłącznie exp. Sp limit, respekt, pieniądze nie będą w tych walkach do zdobycia.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Walki z NPC. Empty
PisanieTemat: Re: Walki z NPC.   Walki z NPC. EmptyPią 25 Kwi 2014, 12:50

Zagłosowałem na TAK. Będzie to dodatkowa szansa na zdobycie doświadczenia zwłaszcza przed jakąś walką z liderem, czy cuś. Po za tym jak dla kogoś stawka będzie za wysoka/pomysł się nie spodobał/cokolwiek innego to przecież nie musi w tym brać udziału.
Powrót do góry Go down
Shiko
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 228
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 27

Walki z NPC. Empty
PisanieTemat: Re: Walki z NPC.   Walki z NPC. EmptyPią 25 Kwi 2014, 13:00

Zagłosowałem na tak, ale osobiście dodałbym granicę dolną stoczonych walk... W końcu szkoda by było by zły dobór mg zaowocował wydaniem 2,500$ na jedną walkę która nie zdąży się skończyć.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Walki z NPC. Empty
PisanieTemat: Re: Walki z NPC.   Walki z NPC. EmptyPią 25 Kwi 2014, 13:01

Nyanyan napisał:
Zagłosowałem na tak, ale osobiście dodałbym granicę dolną stoczonych walk... W końcu szkoda by było by zły dobór mg zaowocował wydaniem 2,500$ na jedną walkę która nie zdąży się skończyć.


To akurat kiepski pomysł. Za safari płacisz też a nie masz gwarancji że COKOLWIEK z niego wyniesiesz.
Powrót do góry Go down
Monica
Początkujący Trener
Monica


Napisanych : 255
Dołączył : 30/03/2014
Wiek : 25

Walki z NPC. Empty
PisanieTemat: Re: Walki z NPC.   Walki z NPC. EmptyPią 25 Kwi 2014, 13:16

Nie rozumiem w jakim przypadku nie masz gwarancji? Wiesz ile masz balli, wiesz jakie są poki. Łazisz ile chcesz. Aż trafisz na coś ciekawego.

Wyjątkowo zgadzam się z Nyan'em. Jako MG nie podjęłabym się prowadzenia czegoś takiego. Zbyt duża presja ze strony graczy. Bardziej cisnęliby o odpisy, bo przecież pieniądze wyciekają im między palcami. Wydaje mi się, że jakiś minimalny limit dziennych odpisów czy właśnie ilości stoczonych walk powinien się pojawić. Bilety, ich koszt i dostępność to już wystarczające utrudnienie. Ewentualnie można skrócić ilość dni lub jeszcze jakoś podwyższyć cenę. Ale utrudnienie w postaci aktywności sędziego jest już nieco niesprawiedliwe .-.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Walki z NPC. Empty
PisanieTemat: Re: Walki z NPC.   Walki z NPC. EmptyPią 25 Kwi 2014, 13:17

Monica napisał:
Nie rozumiem w jakim przypadku nie masz gwarancji? Wiesz ile masz balli, wiesz jakie są poki. Łazisz ile chcesz. Aż trafisz na coś ciekawego.

Wyjątkowo zgadzam się z Nyan'em. Jako MG nie podjęłabym się prowadzenia czegoś takiego. Zbyt duża presja ze strony graczy. Bardziej cisnęliby o odpisy, bo przecież pieniądze wyciekają im między palcami. Wydaje mi się, że jakiś minimalny limit dziennych odpisów czy właśnie ilości stoczonych walk powinien się pojawić. Bilety, ich koszt i dostępność to już wystarczające utrudnienie. Ewentualnie można skrócić ilość dni lub jeszcze jakoś podwyższyć cenę. Ale utrudnienie w postaci aktywności sędziego jest już nieco niesprawiedliwe .-.

A kto ci gwarantuje że znajdziesz? Albo że złapiesz? .-.
Powrót do góry Go down
Monica
Początkujący Trener
Monica


Napisanych : 255
Dołączył : 30/03/2014
Wiek : 25

Walki z NPC. Empty
PisanieTemat: Re: Walki z NPC.   Walki z NPC. EmptyPią 25 Kwi 2014, 13:19

Ale nie masz żadnego limitu i łazisz tak długo jak chcesz |D Prędzej czy później na to trafisz. Zresztą, po drodze spotykasz też inne Pokemony, które zawsze można sprzedać. Nigdy nie wyjdziesz z niczym. A w tym przypadku byłoby to możliwe.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Walki z NPC. Empty
PisanieTemat: Re: Walki z NPC.   Walki z NPC. EmptyPią 25 Kwi 2014, 13:19

ReBorn napisał:
Nyanyan napisał:
Zagłosowałem na tak, ale osobiście dodałbym granicę dolną stoczonych walk... W końcu szkoda by było by zły dobór mg zaowocował wydaniem 2,500$ na jedną walkę która nie zdąży się skończyć.


To akurat kiepski pomysł. Za safari płacisz też a nie masz gwarancji że COKOLWIEK z niego wyniesiesz.

Eeee, porównanie nie ma jakiegokolwiek sensu. Idąc do Safari jesteś świadomy tego, jakie Pokemony możesz złapać i wiesz, jakie warunki musisz ku temu spełnić.

Natomiast co do tego ograniczenia. Ja jestem za NIE WPROWADZANIEM czegoś takiego. Każdy będzie się starał dać z siebie wszystko i wygrać te pojedynki. Co jeśli gracz będzie pisał taktyki na odczepnego? Sędzia ma go przepychać na siłę, bo zapłacił? Jak dla mnie ceny, które podała Szkotka są dość wysokie, aczkolwiek nie wiemy jeszcze, jak to będzie dokładnie wyglądać i ile punktów doświadczenia będzie można realnie zdobyć.
Powrót do góry Go down
Monica
Początkujący Trener
Monica


Napisanych : 255
Dołączył : 30/03/2014
Wiek : 25

Walki z NPC. Empty
PisanieTemat: Re: Walki z NPC.   Walki z NPC. EmptyPią 25 Kwi 2014, 13:22

Limit by się tyczył sędziego, a nie gracza .-. Można byłoby dać coś stylu, że musi odpisać chociaż 24 godziny (Albo więcej, liczba przykładowa c:) po ostatnim poście walczącego. Zresztą, mi to rybka. Ja nie zamierzam korzystać z tych usług. Ale za to jestem MG i pewnie będę mogła je prowadzić. A jak nie ja, to ktoś inny, kto czasami rzadziej wam odpisze. Soł, to wasz problem :P Zobaczymy, jak się będziecie cieszyć, jak przepadną wam dwa tysiaczki : D
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Walki z NPC. Empty
PisanieTemat: Re: Walki z NPC.   Walki z NPC. EmptyPią 25 Kwi 2014, 13:41

Nyanyan napisał:
Zagłosowałem na tak, ale osobiście dodałbym granicę dolną stoczonych walk... W końcu szkoda by było by zły dobór mg zaowocował wydaniem 2,500$ na jedną walkę która nie zdąży się skończyć.
W ciągu 7 dni, z doborem sędzi który odpisuje raz dziennie spokojnie uda Ci się ukończyć przynajmniej jedną walkę.

Berry napisał:
Co jeśli gracz będzie pisał taktyki na odczepnego? Sędzia ma go przepychać na siłę, bo zapłacił?
Pisząc taktyki na odczepnego, skazujesz samego siebie na porażkę. Proste. Przegrasz, wejściówka znika.

Monica napisał:
Limit by się tyczył sędziego, a nie gracza .-. Można byłoby dać coś stylu, że musi odpisać chociaż 24 godziny (Albo więcej, liczba przykładowa c:) po ostatnim poście walczącego. Zresztą, mi to rybka. Ja nie zamierzam korzystać z tych usług. Ale za to jestem MG i pewnie będę mogła je prowadzić. A jak nie ja, to ktoś inny, kto czasami rzadziej wam odpisze. Soł, to wasz problem Zobaczymy, jak się będziecie cieszyć, jak przepadną wam dwa tysiaczki : D
Limit 7 dni, tyczy się gracza nie osoby prowadzącej. Ale jak napisała Monica, dużo rzeczy na forum jest dla chętnych i nikt nie ma przymusu uczestniczenia w tym.
Jak napisałam wcześniej, wejściówki będą pojawiać się co jakiś czas (prawdopodobnie raz w miesiącu), oczywiście powstałby odpowiedni regulamin który zakazywał by uczestnikom walk w tym dziale narzekania na brak odpisu ze strony sędziego.
Jest ryzyko, jest zabawa.

Przewidywana skala poziomów podopiecznych NPC będzie od 5-50 lv. Propably.
Powrót do góry Go down
Monica
Początkujący Trener
Monica


Napisanych : 255
Dołączył : 30/03/2014
Wiek : 25

Walki z NPC. Empty
PisanieTemat: Re: Walki z NPC.   Walki z NPC. EmptyPią 25 Kwi 2014, 13:47

Szkot napisał:
[...] oczywiście powstałby odpowiedni regulamin który zakazywał by uczestnikom walk w tym dziale narzekania na brak odpisu ze strony sędziego.
Jest ryzyko, jest zabawa.
No i teraz mi pasuje :3

Zresztą już wcześniej zagłosowałam na tak ~
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Walki z NPC. Empty
PisanieTemat: Re: Walki z NPC.   Walki z NPC. EmptyPią 25 Kwi 2014, 14:00

Wiesz Moniś, że sama nie jestem fanką prowadzenia walk, a jak ktoś napisze odpowiednio długą i dobrą taktykę może wygrać w pierwszej turze. Przynajmniej ja tak prowadzę.
W czymś takim musi być regulacja w zasadach o nie upominaniu prowadzącego bo inaczej byśmy wszyscy powariowali.
Poza tym, walki z NPC jak już mówiłam mają być dodatkiem.

Jak większość będzie na tak, prawdopodobnie przed wejściem tego w życie zrobi się jakiś mini event w którym będzie możliwość zdobycia wejściówki.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Walki z NPC. Empty
PisanieTemat: Re: Walki z NPC.   Walki z NPC. EmptyPią 25 Kwi 2014, 15:57

Szkot napisał:
Wiesz Moniś, że sama nie jestem fanką prowadzenia walk, a jak ktoś napisze odpowiednio długą i dobrą taktykę może wygrać w pierwszej turze. Przynajmniej ja tak prowadzę.

To jak coś biorę Cię na sędziego swoich walk :D

Co do samego tematu to oczywiście jestem na tak. Czy będę korzystał to nie wiem, bo jednak te 2,5k mogę przeznaczyć na TM, a są też walki o tytuł Mistrza więc lvle i tam można nabijać. Pomysł imo ciekawy i w miarę dobrze rozłożony jeśli chodzi o bilety.
A przy okazji...
Spoiler:
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Walki z NPC. Empty
PisanieTemat: Re: Walki z NPC.   Walki z NPC. EmptySob 26 Kwi 2014, 00:16

Myślę, że większość z osób jakie będą z tego korzystać, to przy okazji zdobycia wejściówki z eventu lub odkupioną od kogoś c:
Ale taki miałam zamiar, żeby nie było za łatwo.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Walki z NPC. Empty
PisanieTemat: Re: Walki z NPC.   Walki z NPC. Empty

Powrót do góry Go down
 
Walki z NPC.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Walki
» Wynagrodzenie za walki
» Nieobecność i inne walki.
» Nadchodzące walki o mistrzostwa.
» Walki eventowe i o tytuł mistrza

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Pomysły-
Skocz do: