Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Walki eventowe i o tytuł mistrza

Go down 
2 posters

Zbanować ruchy leczące?
Tak
Walki eventowe i o tytuł mistrza Vote_lcap25%Walki eventowe i o tytuł mistrza Vote_rcap
 25% [ 2 ]
Nie
Walki eventowe i o tytuł mistrza Vote_lcap63%Walki eventowe i o tytuł mistrza Vote_rcap
 63% [ 5 ]
Tak, ale tylko w Mistrzach
Walki eventowe i o tytuł mistrza Vote_lcap0%Walki eventowe i o tytuł mistrza Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Tak, ale tylko w Eventach
Walki eventowe i o tytuł mistrza Vote_lcap12%Walki eventowe i o tytuł mistrza Vote_rcap
 12% [ 1 ]
Nie mam zdania
Walki eventowe i o tytuł mistrza Vote_lcap0%Walki eventowe i o tytuł mistrza Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 8
 

AutorWiadomość
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Walki eventowe i o tytuł mistrza Empty
PisanieTemat: Walki eventowe i o tytuł mistrza   Walki eventowe i o tytuł mistrza EmptySro 16 Lip 2014, 20:34

Tak więc jest jedna kwestia jeśli chodzi o walki eventowe, a i te o tytuł mistrza też mogą mieć z tym problem. O co chodzi? Mianowicie ruchy leczące jak roost, synthesis, recover, rest (w mniejszym stopniu, bo w końcu przez dwie taktyki pok może jedynie używać slep talk i ew snore) itp. Szczególnie ten pierwszy jest niebezpieczny odkąd powrócił do TM'ów. Walki dzięki tym atakom mogą trwać nieskończoność.
Cytat :
Przegrywam? Oh nie ma problemu użyję roost i będzie w porządku!
Cytat :
O nie przeciwnik się podleczył, ja też muszę. XXX użyj recover!
Takie walki to nie będzie nic przyjemnego. Bo w grach jak GBA to przynajmniej zdejmie tego poka jednym ruchem, a tutaj nie ma takiej możliwości. Dostajemy darmowe +50% HP. Dlatego wnioskuję o zbanowanie wszelakich ruchów leczących, (może poza rest, bo w końcu ma tą swoją słabość i znać go może chyba każdy pokemon).
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Walki eventowe i o tytuł mistrza Empty
PisanieTemat: Re: Walki eventowe i o tytuł mistrza   Walki eventowe i o tytuł mistrza EmptySro 16 Lip 2014, 21:54

Stanowczo się nie zgadzam. Skoro dany Pokemon przez osiągnięcie danego poziomu, czy dzięki TM poznał atak dzięki któremu może się uleczyć, niech z niego korzysta. Zapomniałeś jednak o tym, że działanie Roost, Recovery czy Syntesis może zostać przerwane jeśli przeciwnik odpowiednio szybko zaatakuje- przynajmniej ja tak sędziuje. Rozumiem blokadę ruchów 1KO w walkach eventowych, ale te leczące?
Co prawda ŻADEN z moich Pokemonów nie umie samodzielnie przywrócić sobie wytrzymałości, ale wciąż jestem na NIE. ...Mam tylko Kabuto z Absorbem XD

Ew. mogę zgodzić się na zablokowanie ich w czasie walk Eventowych. Nic więcej.
Powrót do góry Go down
 
Walki eventowe i o tytuł mistrza
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wynagrodzenie za walki
» Walki
» Walki z NPC.
» Nieobecność i inne walki.
» Walka o tytuł Ground

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Pomysły-
Skocz do: