Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Zefonit

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Zefonit - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 4 EmptyWto 12 Sie 2014, 13:22

No ładnie. Tej to nigdy nie utrzymam na miejscu. Będzie trzeba na kolejne safari wziąć bardziej powściągliwego pokemona. Podniosłem się z ziemi i ruszyłem powoli w kierunku koni.
- Cześć.
Przywitałem się z konikami. Jakaś parka pewnie. W każdym razie powstrzymam się od dalszego zagadywania ich, wolę zobaczyć reakcję.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Zefonit - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 4 EmptyWto 12 Sie 2014, 13:36

18) Gdy podszedłeś bliżej stworków, Poliwag dogadywała się z nimi znakomicie. Obie Ponyty dawały się głaskać twojej wodnej towarzyszce. Gdy zobaczyły ciebie nie wyglądały na zdenerwowane. Widocznie Poliwag zdążyła już im o tobie co nieco powiedzieć.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Zefonit - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 4 EmptyWto 12 Sie 2014, 13:42

O... widać jest szansa na szybkie złapanie koników.
- Poczęstujecie się może karmą?
Zaproponowałem i poczęstowałem koniki granulowanym pokarmem. Przez żołądek do serca!
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Zefonit - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 4 EmptyWto 12 Sie 2014, 13:53

19) Obie Ponyty chętnie poczęstowały się jedzonkiem (-2karma). Poliwag dalej coś do nich mówiła. Konie były wyraźnie uśmiechnięte. Poliwag wskazała na twoją torbę, gdzie trzymałeś kule. Wyraźnie już wcześniej porozmawiała z nimi o tym, że bardzo chciałbyś, żeby do ciebie dołączyły.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Zefonit - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 4 EmptyWto 12 Sie 2014, 13:59

Hm... to nie jest zła myśl. Wyciągnąłem z torby dwie kule po czym pokazałem je koniom.
- Może ruszycie z nami w podróż?
Jeśli się na to zgodzą to je łapię. Jeśli nie to się zobaczy.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Zefonit - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 4 EmptyWto 12 Sie 2014, 14:06

20) Konie spojrzały najpierw na siebie, a potem na ciebie. Stały tak przez kilka chwil. Zdenerwowana Poliwag trzymała się za twoją nogę i patrzyła na ogniste konie. Ponyty podeszły do ciebie i spojrzały ci głęboko w oczy, jakby chciały zobaczyć twoją duszę. Czułeś ich ciepły oddech. Konie ponownie spojrzały na siebie, po czym jednocześnie dotknęły SafariBallów. Kule drgały jedynie raz, po czym znajomy dźwięk oznajmił ci, że stałeś się właśnie ich trenerem.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Zefonit - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 4 EmptyWto 12 Sie 2014, 16:24

Jest! Skoro mam to po co przyszedłem to mogę odejść z tej strefy safari.
- Już załatwiliśmy wszystko co mieliśmy. Idziemy stąd.
Powiedziałem i udałem się do wyjścia.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Zefonit - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Zefonit
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Safari Zefonit
» Safari Zefonit
» Rei vs Zefonit
» #086 Petalburg Gym Zefonit
» Zefonit vs Snovi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: