Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Zefonit

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Zefonit - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 3 EmptyNie 07 Wrz 2014, 08:36

1) To, czy kamienne pokemony, muszą pić, jest dosyć ciekawym zagadnieniem. Z jednej strony stworki te są wrażliwe na wodne ciosy, ale z drugiej wszystkie istoty żyjące potrzebują do życia właśnie wody. Jednak wróćmy do naszej jaskini. Aron uśmiechnął się, po czy zaczął iść przed wami. Doprowadził was do małej komory, podobnej do tej, w której znaleźliście się po tym, jak Onix przewiercił się przez skały. Na pierwszy rzut oka nikogo tutaj nie było. Jednak okazało się, że ktoś tu jednak jest. Był to żółty pokemon, który stał w rogu komory.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Zefonit - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 3 EmptyNie 07 Wrz 2014, 09:52

Czyżby Makuhita? Żółty, silny stworek. Z chęcią bym go złapał, ale czy mam miejsce dla niego? Chyba nie... lecz na wszelki wypadek skanuję tego pokemona.
- Dzięki Aron.
Odezwałem się do pokemona po czym dałem mu porcję karmy w ramach podziękowania.
- Chciałbyś może powędrować z nami także poza tymi jaskiniami?
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Zefonit - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 3 EmptyNie 07 Wrz 2014, 11:57

Gdy tylko wyciągnąłeś PokeDex, Makuhita zaczął się na ciebie patrzyć. Podniosłeś urządzenie, żeby zeskanować stworka, ale ten rzucił się wtedy do ucieczki.
- Ar, aron! - krzyknął za nim twój stalowy towarzysz.
Aron podszedł do ciebie z opuszczoną główką. Najwidoczniej nie przewidział tego, że Makuhita się ciebie wystraszy. Dałeś mu jedzenie (- 1 karma), a na jego twarz powrócił uśmiech, jednak mniejszy niż ten, który był na niej jeszcze kilka chwil wcześniej.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Zefonit - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 3 EmptyNie 07 Wrz 2014, 13:19

Szkoda, że ten walczący pokemon zwiał. Skoro bał się nawet tak niepozornej persony jak ja, to i jego przydatność w walce mogła być niewielka. Na szczęście mam Arona ze sobą.
- Nie martw się. Widocznie nie chciał mieć z nami nic wspólnego. Nie będziemy nikogo do niczego zmuszać.
Objaśniłem pokrótce stalowemu stworkowi i pogładziłem go po łebku jeśli tylko mi na to pozwolił.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Zefonit - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 3 EmptyNie 07 Wrz 2014, 14:41

Ucieczka Makuhity i nie koniecznie musiała wskazywać na jego naturę. Ciekawe co ktoś inny by zrobił, gdyby zauważył kogoś od siebie większego, który celuje w swoją stronę z nieznanego tobie urządzenia. Aron, po twoim pogłaskaniu go po jego stalowej główce, powiększył swój uśmiech. Wyszliście w trójkę z komory i ruszyliście w głąb jaskini.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Zefonit - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 3 EmptyNie 07 Wrz 2014, 16:25

Z resztą, skąd istota, nie znająca w ogóle pojęcia urządzenia może się go bać? Kto normalny będzie bał się pistoletu jeśli wcześniej go nie widział i nie wie do czego służy? Poza tym pokemony powinny być przyzwyczajone do walki z większymi przeciwnikami. Olejmy to, zajmijmy się Aron'em.
- Aron, chciałbyś się do nas przyłączyć na stałe?
Zaproponowałem gotowy na każdą odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Zefonit - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 3 EmptyNie 07 Wrz 2014, 17:12

Założenie, że Makuhita nigdy nie widział żadnego sprzętu elektrycznego było zbyt śmiałe. Na pewno nie byłem pierwszym człowiekiem, który zwiedzał te jaskinie. Możliwe, że ostatnie spotkanie z jakimkolwiek sprzętem, czy to elektrycznym czy nie, mogło być dla niego traumatyczne. Aron spojrzał na ciebie z uśmiechem. Twoja propozycja przypadła mu do gustu, jednak miał on jeden warunek.
- Aro, ar, aron. - powiedział - Aro, ron.
Stworek musiał zrozumieć, że raczej nic nie zrozumiałeś. Wskazał wtedy łapką, najpierw na ciebie, a następnie na Onixa. Ciekawe, co chciał tobie przekazać?
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Zefonit - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 3 EmptySro 10 Wrz 2014, 13:41

Najpierw na mnie, później na Onixa? Nie mam zielonego pojęcia o co chodzi. Może Onix ma robić za tłumacza?
- Nic nie rozumiem. Pomożesz?
Zwróciłem się do kamiennego węża z małą prośbą. Chociaż przypuszczenia, że zrozumiem go lepiej niż Arona również były zbyt śmiałe.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Zefonit - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 3 EmptySro 10 Wrz 2014, 18:24

5) Onixa tknął ogonem twoją torbę. Następnie lekko chwycił Arona, a następnie podniósł i przytknął go do ciebie. Po dłuższej chwili odłożył go na ziemię. Ukoronowaniem tego mini przedstawienia był uśmiech Arona.
- Aro, ar. - powiedział stworek, wskazując na kamiennego węża.
Najwidoczniej Onix przekazał dokładnie to, co chciał tobie powiedzieć Aron. Jednak czy ty jesteś w stanie zrozumieć te kalambury?
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Zefonit - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 3 EmptySro 10 Wrz 2014, 21:57

No aż taki głupi nie jestem... chyba. Wyciągam z torby pokeball i pokazuję go stworkowi.
- Chcesz zostać moim pokemonem?
Hm... chyba nie będę miał serca go sprzedać za żadne pieniądze.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Zefonit - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 3 EmptySro 10 Wrz 2014, 22:06

6) Aron przytaknął na twoje pytanie i kontynuował przedstawienie. Skoczył blisko ciebie i wskazał łapką na SafariBall. Następnie kręcił się wokół własnej osi, aby na końcu odskoczyć.
- Ar, ron. - powiedział stworek na zakończenie.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Zefonit - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 3 EmptyCzw 11 Wrz 2014, 16:32

- Gotowy?
Stuknąłem malucha kulką aby czerwony promień go pochłonął. Teraz pozostaje tylko poczekać na efekty.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Zefonit - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 3 EmptyCzw 11 Wrz 2014, 20:03

7) Czerwone światło zaświeciło i pochłonęło całe ciałko Arona. Kula chybotała w twojej dłoni przez chwilę, po czym piknęła. Oznaczało to, że stalowy pokemon należy teraz do twojej drużyny. Nagle kula ponownie zaczęła bujać się w twojej dłoni. Zaświeciło jasne światło. Gdy spojrzałeś przed siebie, zauważyłeś stojącego na ziemi Arona.
- Aro, ar. - powiedział z uśmiechem stalowy stworek.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Zefonit - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Zefonit
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Safari Zefonit
» Safari Zefonit
» Rei vs Zefonit
» #086 Petalburg Gym Zefonit
» Zefonit vs Snovi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: