Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Vebre - Obóz Walk

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Vebre - Obóz Walk - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Vebre - Obóz Walk   Vebre - Obóz Walk - Page 3 EmptySob 24 Maj 2014, 00:16

Marill jako pierwszy zaatakował twojego Pokemona Water Gun, co na twoje nieszczęście po raz kolejny okazało się być efektywnym uderzeniem. Tym razem nie miałeś tyle szczęścia, bo nie udało Ci się uwięzić Marilla w pułapce. Atak po którym mysz zostałaby pokonana niestety się nie udał, ale mimo tego twój Pokemon uderzył innymi atakami w Marill. Wodna mysz po raz kolejny oddała Water Gun, osłabiając przeciwnika. Trapnich otrzepał się z wody przygotowując się do ataku Fissure, który o dziwo się powiódł! Marill i jego trenerka zostali pokonani!
Cytat :
Trapnich: +85% exp
Dziewczyna uśmiechnęła się i pogratulowała Ci walki.
- Dobrze Ci poszło. Teraz prosto ścieżką, a tam znajdziesz Johna i jego Pokemony. Powodzenia!

Status Pokemonów:
Eevee: 30%
Budew: 5%
Trapnich: 25%
Pokonane: Snorunt
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Vebre - Obóz Walk - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Vebre - Obóz Walk   Vebre - Obóz Walk - Page 3 EmptySob 24 Maj 2014, 00:20

-Johna..? Zapamiętam. Dzięki za walkę! - ruszyłem drogą, nie miałem już wiele czasu, jeśli jednak uda mi się odnaleźć Johna, może uda mi się z nim też stoczyć przynajmniej jedną walkę..?
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Vebre - Obóz Walk - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Vebre - Obóz Walk   Vebre - Obóz Walk - Page 3 EmptySob 24 Maj 2014, 14:25

Szedłeś właśnie w stronę Johna, i chyba już widziałeś za drzewami jego sylwetkę kiedy podeszła do Ciebie jakaś kobieta. Ubrana była jak strażnik, czy ktoś w tym guście.
- Przepraszam, ale twój bilet stracił ważność. Proszę udać się do wyjścia.
Powiedziała i tak kończy się twoja przygoda w obozie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Vebre - Obóz Walk - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Vebre - Obóz Walk   Vebre - Obóz Walk - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Vebre - Obóz Walk
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Nyanyan - Obóz Walk
» Box Vebre
» Shisui - Obóz walk
» Pola walk
» Gra Vebre

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum-
Skocz do: