Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Shirou

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Shirou - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shirou   Safari Shirou - Page 3 EmptyWto 14 Kwi 2015, 18:05

4/
Pidgey uważnie przyglądała sie również twoim wczesniejszym ruchom. Ewidentnie to jej zaimponowało, ponieważ nie czekała zbyt długo i podleciała w stronę pokeballa. Dotknęła go czubkiem i kiedy znikała w czerwonym świetle zdążyła wykonać jeszcze obrót. Tym sposobem zdobyłeś nowego towarzysza podróży
Powrót do góry Go down
Shirou
Początkujący Trener
Shirou


Napisanych : 198
Dołączył : 02/04/2015
Wiek : 28
Skąd : dolnośląskie

Safari Shirou - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shirou   Safari Shirou - Page 3 EmptyWto 14 Kwi 2015, 19:47

Szeroki uśmiech pojawił się na mojej twarzy jeszcze zanim pokeball skończył się wiercić. Ponieważ pokemon dokonał wyboru z własnej woli, czułem się pewny, że z pokeballa nie ucieknie. W dodatku przy takim scenariuszu budowanie z nim więzi będzie znacznie prostsze i oparte na zaufaniu. Schowałem pokeball z nową zdobyczą i ruszyłem dalej, rozejrzeć się za innymi pokemonami. Te dwa złapane przeze mnie były całkiem w porządku, jednak liczyłem na coś więcej. W końcu pokeballi miałem przy sobie co nie miara.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Shirou - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shirou   Safari Shirou - Page 3 EmptyWto 14 Kwi 2015, 20:56

5/
Mając złapane dwa pokemony z czystym sumieniem mogłes przemierzać dalej safari. Jak na złość w okolicy jedynym dźwiękiem, który słyszałeś był szum drzew. Idąc ścieżką dostrzegłeś drogowskaz. Pokazywał on dwie możliwe drogi: Dom Zagadek oraz Leśna Polana. Decydujesz się na którąś z nich?
Powrót do góry Go down
Shirou
Początkujący Trener
Shirou


Napisanych : 198
Dołączył : 02/04/2015
Wiek : 28
Skąd : dolnośląskie

Safari Shirou - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shirou   Safari Shirou - Page 3 EmptyCzw 16 Kwi 2015, 16:35

W ostatnim czasie zdarzyło się zbyt wiele zagadkowych rzeczy, by jeszcze teraz pchać się do domu zagadek. Z czystym sercem wybrałem pospolicie brzmiącą Leśną Polanę, w nadziei, że tam spotkam coś ciekawego. W międzyczasie przyzwałem na powrót Vanillite, by pomógł mi w poszukiwaniu nowych pokemonów. Uświadomiłem go także, że pod jego nieobecność złapałem Pidgeya.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Shirou - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shirou   Safari Shirou - Page 3 EmptyCzw 16 Kwi 2015, 16:38

6/
Vanilite po dowiedzeniu się, że wkrótce z wami podróżować będzie nowy towarzysz nie krył rozczarowania. Był zadowolony tym faktem i żwawo ruszył do przodu. Skeirowałeś się do pospolitej leśnej Polany. Po drodze mijałeś leśne runo pokryte niezliczoną ilością różnokolorowych kwiatów. Wyglądało to zupełnie jak z bajki Disneya.
Powrót do góry Go down
Shirou
Początkujący Trener
Shirou


Napisanych : 198
Dołączył : 02/04/2015
Wiek : 28
Skąd : dolnośląskie

Safari Shirou - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shirou   Safari Shirou - Page 3 EmptyCzw 16 Kwi 2015, 16:54

Poruszałem się slalomem, od jednego końca ścieżki do drugiej, by przypadkiem nie przegapić jakiegoś pokemona, może czegoś interesującego, może trenera. Mnogość kolorów kwiatów występujących na polanie była zadowalająca, z powodzeniem uplotłem z nich wianek który później dostanie Pidgey, powinien się jej spodobać. Niosąc owy wianek w dłoni, uważając by nic mu się nie stało, rozglądałem się i zapuszczałem coraz głębiej.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Shirou - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shirou   Safari Shirou - Page 3 EmptyPią 17 Kwi 2015, 10:04

7/
Wykonywanie różnego rodzaju manewrów nie przyniosło żadnych efektów. Obecnie nie było widać żadnego pokemona, tak jakby wszystkie się poukrywały i jeszcze bały się wyjść po wcześniejszej wichurze. Do twoich uszu jednak doszły dziwne dźwięki, jakby wody. Stawał się on coraz bardziej wyraźniejszy
.
Powrót do góry Go down
Shirou
Początkujący Trener
Shirou


Napisanych : 198
Dołączył : 02/04/2015
Wiek : 28
Skąd : dolnośląskie

Safari Shirou - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shirou   Safari Shirou - Page 3 EmptyPią 17 Kwi 2015, 11:28

Miała być polana, a tymczasem zza drzew docierał do mnie dźwięk wody. Strumyk? Jezioro? Obie te możliwości niezbyt pasowały mi do wizji polany. Czułem jednak, że należy to sprawdzić, więc razem z Vanillite ruszyliśmy w kierunku tego dźwięku by przekonać się co jest jego źródłem.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Shirou - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shirou   Safari Shirou - Page 3 EmptyPią 17 Kwi 2015, 11:34

8/
Trasa w stronę źródła nie była wcale taka prosta. Musiałeś się przedzierać przez liczne zarośla, które skutecznie spowalniały twoje ruchy. Przynajmniej Vanillite miał darmową rozrywkę obserwując twoje trudny, gdy on sam spokojnie lewitował nad ziemią. Udało się wam dojść i zauważyć płynącą przez las małą rzeczkę.
Powrót do góry Go down
Shirou
Początkujący Trener
Shirou


Napisanych : 198
Dołączył : 02/04/2015
Wiek : 28
Skąd : dolnośląskie

Safari Shirou - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shirou   Safari Shirou - Page 3 EmptyPią 17 Kwi 2015, 11:38

Bujne krzaki z powodzeniem utrudniały mi przedarcie się do źródła. Po dłuższej walce udało mi się jednak, a moim oczom ukazał się bardzo przyjemny widok. Mała, wąska i pokręcona rzeczka, która otwierała nowe możliwości. W końcu pokemony pić muszą, więc udając się wzdłuż niej są spore szanse, że jakiegoś spotkam. Tak, to dobry plan. Zanim przeszedłem do realizacji, sam pochyliłem się i zaczerpnąłem trochę tej życiodajnej cieczy.
-Też się napij jak chcesz. Jest całkiem dobra.-poleciłem towarzyszowi.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Shirou - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shirou   Safari Shirou - Page 3 EmptyPią 17 Kwi 2015, 11:45

9/
Woda z rzeki, choć nie wiadomo jakie rzeczy niosła ze sobą, była bardzo orzeźwiająca. Z dużym prawdopodobieństwem można sądzić, że ten teren jest miejscem przebywania bardzo wielu gatunków pokemonów. Jednak na razie trasa wzdłuż rzeki nie przyniosła żadnych rezultatów z poszukiwań.
Powrót do góry Go down
Shirou
Początkujący Trener
Shirou


Napisanych : 198
Dołączył : 02/04/2015
Wiek : 28
Skąd : dolnośląskie

Safari Shirou - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shirou   Safari Shirou - Page 3 EmptyPią 17 Kwi 2015, 11:51

Dobra, mimo iż dostaliśmy świeczkę, to wciąż poruszaliśmy się jak dziecko we mgle. Czas wprowadzić jakąś strategię w działaniu, bo w innym wypadku niczego więcej nie spotkamy, albo będziemy natrafiać wciąż na te same pokemony.
-Plan jest taki Vanillite, szukamy jakiegoś przestronnego miejsca, łatwo dostępnego. Schowamy się w krzakach i będziemy czekać. Prędzej czy później jakieś stado pokemonów będzie musiało skorzystać z takiego miejsca, w końcu potrzebują przestrzeni. No i korzystając z czasu oczekiwania po prostu odpoczniemy i nacieszymy się czasem wolnym!-po przedstawieniu swojego planu, razem z pokemonem rozpocząłem poszukiwania wymienionego wyżej miejsca.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Shirou - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shirou   Safari Shirou - Page 3 EmptyPią 17 Kwi 2015, 12:01

10/
Plan wydawał się być dziecinnie prosty i po kilku chwilach poszukiwań odnaleźliście idealne miejsce na oczekiwanie na ofiarę pokemona. Odpoczynek przebiegał bardzo sielsko, do czasu gdy nie dotknąłeś gołą ręką sporej pokrzywy. W tym samym czasie usłyszałeś jakieś odgłosy zbliżających się nóg.
Powrót do góry Go down
Shirou
Początkujący Trener
Shirou


Napisanych : 198
Dołączył : 02/04/2015
Wiek : 28
Skąd : dolnośląskie

Safari Shirou - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shirou   Safari Shirou - Page 3 EmptyPią 17 Kwi 2015, 12:06

O nie, kawałek zielska nie zniszczy nam tak misternie złożonego planu. Zacisnąłem zęby, by nie wydać żadnego niepotrzebnego dźwięku i skupiłem się na nasłuchiwaniu. Uważając na to, by znów nie ruszyć jakiejś pokrzywy, zająłem miejsce odpowiednie do obserwacji i czekałem, aż pokemon, bądź ich gromadka zbliżą się do wody by zaspokoić pragnienie.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Shirou - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shirou   Safari Shirou - Page 3 EmptyPią 17 Kwi 2015, 12:12

11/
Zaciśnięcie zębów przyniosło skutki, ponieważ chwilę później zauważyłeś pokemona. Przechodził bardzo powoli w stronę rzeki i uważnie rozglądał się po najbliższym otoczeniu. Nadstawił uszów i pochylił się nad wodą, by jej się napić. Po wzięciu kilku łuków wyprostował się i ponownie uważnie przyglądał się okolicy.
Safari Shirou - Page 3 585
Powrót do góry Go down
Shirou
Początkujący Trener
Shirou


Napisanych : 198
Dołączył : 02/04/2015
Wiek : 28
Skąd : dolnośląskie

Safari Shirou - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shirou   Safari Shirou - Page 3 EmptyPią 17 Kwi 2015, 12:18

No, taktyka przyniosła efekty. Parzystokopytne zwierzątko zaczęło pić, w tym samym czasie ja zachowując wszelkie środki ostrożności sięgnąłem po zawczasu przygotowany pokedex. Zanim encyklopedia rozpoznała pokemona, byłem już w pozycji stojącej, rzucałem safari ball w kierunku, mam nadzieję, przyszłego członka mojej drużyny. Skąd ta nagła decyzja? Cóż, stworek przypominał łanię, a te słyną z tego, że są niezwykle płochliwe. Wątpiłem więc, że da się skusić na karmę, a skoro nie da się po dobroci to trzeba z zaskoczenia! Miałem nadzieję, że cała akcja zakończy się powodzeniem.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Shirou - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shirou   Safari Shirou - Page 3 EmptyPią 17 Kwi 2015, 17:07

12/
Pokedex przekazał tobie cenne informacje, które w krótkiej chwili były chyba bezcelowe. Kiedy pokemon usłyszał, że rzuciłeś w niego pokeballem od razu się wyrpostował. Tylnymi kopytami odbił kulkę, która trafiła twojego towarzysza. Pokemon parsknął i zaczął się oddalać w inną stronę.
Pokedex:
Powrót do góry Go down
Shirou
Początkujący Trener
Shirou


Napisanych : 198
Dołączył : 02/04/2015
Wiek : 28
Skąd : dolnośląskie

Safari Shirou - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shirou   Safari Shirou - Page 3 EmptyPią 17 Kwi 2015, 18:17

No cóż, pierwsza próba zakończyła się niepowodzeniem. Nie zamierzałem jednak tak szybko ustępować, gdy pokemon odbił pokeball, byłem już w truchcie, by przejść do sprintu za pokemonem. Dzięki dość burzliwemu życiorysowi moja wytrzymałość nie należała do przeciętnych, a w uciekanie musiałem opanować do perfekcji. Stąd też pogoń za pokemonem mogła działać w pewnym stopniu na moją korzyść, zakładając, że zmęczenie biegiem wpłynie na szansę złapania go w pokeball.
-Dajemy za nim Vanillite, szybko!
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Shirou - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shirou   Safari Shirou - Page 3 EmptyPią 17 Kwi 2015, 18:40

13/
Jelonek bardzo zwinnie zaczął przeskakiwać przez krzewi i zarośla zostawiając ciebie coraz to dalej za sobą. Nie dawałeś jednak za wygraną i cały czas trzymałeś tempo. W końcu goniony pokemon zniknął między drzewami. Gdy dobiegłeś w miejsce jego zniknięcia, nic tutaj nie znalazłeś. Tak jakby w jednej chwili rozpłynął się w powietrzy, zniknął jak kamfora.
Powrót do góry Go down
Shirou
Początkujący Trener
Shirou


Napisanych : 198
Dołączył : 02/04/2015
Wiek : 28
Skąd : dolnośląskie

Safari Shirou - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shirou   Safari Shirou - Page 3 EmptyPią 17 Kwi 2015, 18:50

-Damn!-rzuciłem w powietrze, tupiąc nogą. Ten pokemon był naprawdę interesujący, liczyłem, że mogę go złapać. Niestety okazał się twardą sztuką, więc pogoń była nieskuteczna. Lekko sfrustrowany, nie dałem się zrazić i kontynuowałem poszukiwania dobrego miejsca na zaczajenie się przy wodopoju. Prędzej czy później łowca Shirou położy swe łapska na jakimś pięknym, obiecującym pokemonie, jeszcze wszyscy będą mu zazdrościć!
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Shirou - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shirou   Safari Shirou - Page 3 EmptyPią 17 Kwi 2015, 18:55

14/
Nie minęła minuta, gdy zostałeś dość mocno poturbowany od tyłu. Upadłeś na ziemię, a po chwili twoim oczom ukazał się ten sam osobnik co wcześniej. Parsknął po raz kolejny i przyjął bardzo waleczną postawę. Taki przebieg wydarzeń mógł skutkować rychłą konfrontacją. Pozostaje w jaki sposób się z nim tutaj zmierzysz.
Powrót do góry Go down
Shirou
Początkujący Trener
Shirou


Napisanych : 198
Dołączył : 02/04/2015
Wiek : 28
Skąd : dolnośląskie

Safari Shirou - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shirou   Safari Shirou - Page 3 EmptyPią 17 Kwi 2015, 19:02

Mocne uderzenie w plecy posłało mnie kilka metrów do przodu, a na twarzy pojawił się grymas bólu. Och, to Ci niespodzianka, wygląda na to, że rozdział z Derlingiem nie został jeszcze zamknięty, przedstawienie trwa w najlepsze. Widząc jego pozycję bojową, nie zdążyłem nawet zareagować, gdy brat zdjął mnie z pozycji władającego. Broń Boże nie zrobił tego z troski o moje bezpieczeństwo, najwyraźniej ten pokemon bardzo mu się spodobał. W końcu z naszej dwójki to on rozwiązywał problemy przy użyciu siły.
-Chcesz się zabawić jelonku? Sarenko kochana? To choć, zobaczymy kto tu jest lepszy!-rzucił wyzwanie pokemonowi. Ustawił się w pozycji obronnej. Oczywiście nie był głupi, dobrze wiedział, że pokemon zechce go stratować, więc starał się zlokalizować najbliższe drzewo na które mógłby owego pokemona skierować unikając ataku. To też było powodem czemu drażnił się z jelonkiem. Skupiając uwagę na sobie mógł niezauważenie przemieszczać się w kierunku drzewa unikając stratowania. Tym samym chciał zatańczyć z pokemonem walca, samemu robiąc za płachtę, by jelonek skończył taniec na drzewie.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Shirou - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shirou   Safari Shirou - Page 3 EmptyPią 17 Kwi 2015, 20:20

15/
Cała sytuacja z jelonkiem nabierała coraz to większych rumieńców, a atmosfera z każdą chwilą ulegała coraz to podgrzaniu. Deerling cały czas gromadził w sobie złość, a nawet wyładował ją posypując ciebie piaskiem. W końcu twoje manewry skutecznie rozwścieczyły by jelonek ruszyl na ciebie. Nie przewidział jednak twojego planu. Deerling wylądował teatralnie na drzewie i osunął się na ziemie.
Powrót do góry Go down
Shirou
Początkujący Trener
Shirou


Napisanych : 198
Dołączył : 02/04/2015
Wiek : 28
Skąd : dolnośląskie

Safari Shirou - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shirou   Safari Shirou - Page 3 EmptyPią 17 Kwi 2015, 21:29

-Ooo tak! I kto tu jest górą jelonku?!-zareagował bardzo żywiołowo, po czym przybijając swoje wspaniałe zwycięstwo rzucił Safari ball w pokemona. Pierwszy raz miał okazję łapać coś w tak niekonwencjonalny sposób, więc nie ma się co dziwić iż był tak podjarany. Strasznie chciał mieć tego pokemona w kolekcji, jelonek z tym temperamentem poprowadzony odpowiednio może stanąć w pierwszej linii razem z Caterpie kozakiem, by walczyć o lepsze jutro!
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Shirou - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shirou   Safari Shirou - Page 3 EmptySob 18 Kwi 2015, 11:22

16/
Dalszy rozwój sytuacji wydawał się być niezwykle prosty. Co może się stać podczas rzucania pokeballa w zmęczonego pokemona. Kulka trafiła w jelonka i ten po chwili zniknął w czerwonej poświacie. Safariball upadł na ziemię i zaczął się bardzo "nerwowo" poruszać we wszystkie strony. W końcu usłyszałeś charakterystyczne "ding". Do twojej drużyny dołączył agresywny Deerling.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Shirou - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shirou   Safari Shirou - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Shirou
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Gra Shirou
» Przenosiny Shirou :C
» Safari Yoi
» Safari Wojas021
» #131 Shirou || Striaton Gym

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: