Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Shirou

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Shirou
Początkujący Trener
Shirou


Napisanych : 198
Dołączył : 02/04/2015
Wiek : 28
Skąd : dolnośląskie

Safari Shirou - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shirou   Safari Shirou - Page 4 EmptySob 18 Kwi 2015, 11:47

Nabrał powietrza głęboko w płuca, odprężając się, by wypuszczając je wrócić z powrotem do podświadomości. Sekunda zawieszenia i byłem na powrót za sterami, podniosłem pokeball i schowałem do plecaka. Razem z Deerlingiem mamy już 3 złapane pokemony, no, całkiem niezły wynik, ale kto wie, może złapiemy coś jeszcze jeśli pójdziemy głębiej? Od dawna nie spotkałem żadnego trenera, więc szansa na spotkanie dzikich pokemonów jest całkiem spora. Ruszyłem więc wzdłuż koryta małej rzeczki, by odnaleźć kolejne miejsce gdzie mogę się zasadzić na pokemony.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Shirou - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shirou   Safari Shirou - Page 4 EmptySob 18 Kwi 2015, 16:50

17/
Po złapaniu kolejnego stworka do kolekcji nie pozostało nic innego jak ruszenie dalej w poszukiwaniach kolejnych ofiar ... pokemonów. Wędrowałeś w głąb lasu i po chwili zauważyłeś, że korony drzew stają się coraz bardziej rozłożyste oraz zakrywają coraz więcej nieba. Z każdym krokiem jasność w lesie spadała i można było się poczuć jak w scenerii horroru.
Powrót do góry Go down
Shirou
Początkujący Trener
Shirou


Napisanych : 198
Dołączył : 02/04/2015
Wiek : 28
Skąd : dolnośląskie

Safari Shirou - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shirou   Safari Shirou - Page 4 EmptySob 18 Kwi 2015, 17:19

Mrok nie był żadną przeszkodą, by zapuścić się trochę głębiej. Przede mną znajdował się najprawdopodobniej teren, gdzie dociera niewielu trenerów, a więc może się tu czaić wiele dzikich pokemonów godnych mojej uwagi. Nie, żebym wybrzydzał, w końcu złapałem już trzy stworki, jednak na razie nie spotkałem niczego, na widok czego inni powiedzieliby "Łał! Zazdro". Zależało mi na tym, by zmienić ten stan rzeczy, więc bez wątpliwości ruszyłem dalej ku przygodzie.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Shirou - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shirou   Safari Shirou - Page 4 EmptyNie 19 Kwi 2015, 10:36

1/
Tereny pokryte mrokiem powiększały się z każdą sekundą marszu. Miejsce to nie nosi żadnych śladów obecności człowieka, taka jakby dzicz. Czyli z definicji powinno to być idealne miejsce na poszukiwania kolejnego pokemona do kolekcji. Niestety praktyka zawsze bywa okrutna i w tym ciemnym miejscu nie było żywej duszy ... no oprócz was.
Powrót do góry Go down
Shirou
Początkujący Trener
Shirou


Napisanych : 198
Dołączył : 02/04/2015
Wiek : 28
Skąd : dolnośląskie

Safari Shirou - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shirou   Safari Shirou - Page 4 EmptySro 22 Kwi 2015, 09:56

Mrok i dzicz nie przeszkadzały mi nadmiernie w kontynuowaniu podróży. W swoim życiu miałem już okazję spotkać się z tak fatalnymi warunkami, że te tutaj można uznać za "niezwykle sprzyjające". Szeptem poleciłem Vanillite, by nie oddalał się zbytnio, w końcu w takich miejscach nie trudno się zgubić. Ważne, że póki trzymaliśmy się wody, wiedzieliśmy także którędy wrócić.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Shirou - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Shirou   Safari Shirou - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Shirou
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Gra Shirou
» Przenosiny Shirou :C
» Safari Yoi
» Safari Wojas021
» #131 Shirou || Striaton Gym

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: