Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Sigmy

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Sigma
Początkujący Trener
Sigma


Napisanych : 140
Dołączył : 27/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Łódź

Safari Sigmy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Sigmy   Safari Sigmy - Page 4 EmptySro 01 Lip 2015, 11:26

Pomyślałem przez chwilę o tym, co powiedziała. Ma poniekąd rację , ale przyszedłem tutaj po jednak coś innego.
- Wiesz, las jest duży jeszcze zdążymy tutaj znaleźć coś ciekawego, zwłaszcza, że ja szukam tutaj czegoś konkretnego.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Sigmy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Sigmy   Safari Sigmy - Page 4 EmptySro 01 Lip 2015, 11:49

5. Może ci się uda... w każdym razie czasu jest jeszcze duuuuuuuużo. W końcu możesz łazić za tym pokemonem aż do czterdziestej stro... czterdziestu kilometrów.
- No widzisz. Ja tu tak sobie przyszłam.
Stwierdziła blondynka jakby było normą, że robi się coś bez konkretnej przyczyny.
Powrót do góry Go down
Sigma
Początkujący Trener
Sigma


Napisanych : 140
Dołączył : 27/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Łódź

Safari Sigmy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Sigmy   Safari Sigmy - Page 4 EmptySro 01 Lip 2015, 11:51

Zdziwiłem się trochę tym, co powiedziała moja blond towarzyszka podróży. Ta obojętność jest aż lekko przerażająca.
- Proszę bardzo, tak sobie przyszłaś. A powiedz mi jedno, ile już pokemonów udało Ci się złapać?
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Sigmy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Sigmy   Safari Sigmy - Page 4 EmptySro 01 Lip 2015, 14:27

6. Twoje słowa wprawiły towarzyszkę podróży w całkiem spore zamyślenie. W końcu postanowiła zajrzeć do torby w poszukiwaniu pełnych kul.
- Już trzy.
Powiedziała robiąc minę niewiniątka. No ale każdemu zdarzy się zapomnieć o czymś.
Powrót do góry Go down
Sigma
Początkujący Trener
Sigma


Napisanych : 140
Dołączył : 27/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Łódź

Safari Sigmy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Sigmy   Safari Sigmy - Page 4 EmptySro 01 Lip 2015, 18:52

- Ja dopiero dwa, a więc jeszcze mamy sporo możliwości. Jestem ciekaw co jest w głębi lasu. A Ty?
Zapytałem z uśmiechem blondynki, która jest prawdziwym umileniem podróży. Zadowolenie jest na naprawdę dużym poziomie.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Sigmy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Sigmy   Safari Sigmy - Page 4 EmptySro 01 Lip 2015, 21:17

7. Więc szliście sobie dalej w tym lesie gdzie zupełnie nic nie było. Mimo tego, że oboje chcieliście znaleźć to co, co tam siedzi los wam nie sprzyjał.
- Mam nadzieję, że nic nie będzie chciało nas zjeść.
Zażartowała dziewczyna.
Powrót do góry Go down
Sigma
Początkujący Trener
Sigma


Napisanych : 140
Dołączył : 27/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Łódź

Safari Sigmy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Sigmy   Safari Sigmy - Page 4 EmptyCzw 02 Lip 2015, 18:39

- Nie sądzę, żebym był jakoś apetyczny, więc mam nadzieję, że pokemony też to zobaczą. Ale Ty, na twoim miejscu faktycznie bym się bał.
Uśmiecham się wesoło i idę przed siebie, patrząc pod nogi, bo w tym lesie często mi to umykało.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Sigmy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Sigmy   Safari Sigmy - Page 4 EmptyCzw 02 Lip 2015, 19:39

8. U... podryw lv. up! W każdym razie kto nie lubi sobie poflirtować i w ogóle. Właściwie mógłbyś spotkać jakiegoś pokemona, ale że nam się nie spieszy to była tylko i wyłącznie pustka.
- Jaaaasne...
Odpowiedziała dziewczyna na twe pochlebstwa.
Powrót do góry Go down
Sigma
Początkujący Trener
Sigma


Napisanych : 140
Dołączył : 27/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Łódź

Safari Sigmy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Sigmy   Safari Sigmy - Page 4 EmptySob 04 Lip 2015, 17:43

Zaprzeczenie komplementu - klasyka, no ale nic, nie mam zamiaru na razie jej podrywać, ani nic podobnego, wystarczy mi żeby pogadać.
- Nie bądź taka skromna, twoje towarzystwo jest zdecydowanie najlepszym co mogło mi się tutaj trafić. Naprawdę dobrze jest odpocząć czasem i wychillować.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Sigmy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Sigmy   Safari Sigmy - Page 4 EmptySob 04 Lip 2015, 20:50

9. Dziewczyna miała już coś odpowiedzieć, ale zbieg okoliczności jej na to nie pozwolił. Z krzaków nagle wyskoczył pokemon, którego łatwo było rozpoznać. To była mała sarenka, zwana powszechnie Deerlingiem.
Safari Sigmy - Page 4 585
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Sigmy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Sigmy   Safari Sigmy - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Sigmy
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Safari Celestia
» Safari Cornel
» Safari Dayany
» Safari DeeDee
» Safari Yoi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: