Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gra Ajra

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Gra Ajra - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 5 EmptyPon 28 Kwi 2014, 12:43

Nie. Nie wiem jak to jest. powiedzial poke duch. Znalazlas jakias strefe z wysokim drzewem. Gdy sie na nie wspielas zauwazylas ze arena jest okragla i cos takiego
Gra Ajra - Page 5 Arena-75-igrzyska-glodowe
Pod soba uslyszalas jakis szelest galezi i zobaczylas w cieniu drzew chlopaka ktory polozyl palec na ustach i pokazal cos na dole. Pod drzewem stalo pare osob rozmowiajacych i rozgladajacych sie. Slyszalas slowa smierc, zabic, przetrwac, gdzies tu sa.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 5 EmptyPon 28 Kwi 2014, 13:02

Genialnie nie mam pojęcia jak sie tutaj znalazlam i do tego mam walczyć na śmierć i życie? Lekko to wszystko skomplikowane. Widząc chłopaka, który nakazał mi być cicho kiwnęłam w jego stronę głową, na znak zrozumienia.
- Gastly robi się coraz goręcej. Miałabym dla ciebie bojowe zadanie. Chciałabym abyś wyszedł z pokeballa bardzo po cichu. Stał się niewidzialny i podleciał do tamtych ludzi. Może uda ci się coś dowiedzieć co planują i kombinują. Gdzie się udają. Dasz radę to zrobić?
Zapytałam swojego ducha. Jednak całkiem dobra jest to cecha. Dzięki temu mam szansę na przeżycie tutaj. Oczekiwałam reakcji ducha i ewentualnego raportu z jego działalności.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Gra Ajra - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 5 EmptyPon 28 Kwi 2014, 13:25

Duch potwierdzil twoje polecenie krotkim Ok. Nim jednak podlecial do nich ludzie znikneli. Chlopak wspial sie do ciebie
Jak sie tu znalazlas. Nie mow mi ze ucieklas z wiezienia blaszanego. powiedzial siadajac obok ciebie. Mial przyjemny glos. Ewidentnie byl po mutacji. Mial taka cicha chrapke w glosie. Byla ona wrecz pociagajaca. Taki tajemniczy glos. Jesli z tamtad to masz szanse na przetrwanie bo skoro stamad ucieklas to nic wiecej ci nie grozi. Trzymajmy sie razem. Jest Trick. usmiechnal sie czarujaco i wyciagnal do ciebie dlon. Za chwile przylecial Gastly krecac glowa ze nic sie nie dowiedzial.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 5 EmptyPon 28 Kwi 2014, 16:47

- Dziękuję Gastly. - zwróciłam sie do mojego ducha. O czym on wspomniał? O jakimś więzieniu? Sprawa zaczyna nabierać rozpędu.
- Jestem Anabel. Nie wiem dokładnie skąd uciekłam, ale jakiś naukowiec z mojej ręki zginął. - czułam sie nieswojo będąc na tym terenie - Czy mógłbyś mi coś wyjaśnić. Widzę, że jesteś rozeznany w temacie. Co to jest za miejsce? Co to za bariera tam hen? Co ja tutaj robię? Co zrobić aby się stąd wydostać? - miałam mnóstwo pytań, ale chcę dowiedzieć się wszystkiego co potrzebne do przeżycia w tym miejscu. Raczej o to właśnie chodzi.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Gra Ajra - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 5 EmptyPon 28 Kwi 2014, 16:59

Ucieklas z wiezienia badz labolatorium na ktorym eksperymentuja nad ludzmi. Ja to nazywam wiezieniem bo ludzie jak i pokemony sa przetrzymywane tam bez wlasnej zgody. Chodzi o to ze skoro ludzie pouciekali z takich miejsc by nie czuli sie tak milo i ze wszysyko poszlo latwo kazda brama prowadzi do innego miejsca badz areny. Tu cjodzi o przetrwanie. Zginiesz to uwolnisz sie a raczej swoja dusze. Przezyjesz to wypuszcza cie na wolnosc. Ludzie ktorzy to wymyslili sa to wysoko posadowione ryby biznesu ktorym sie nudzi i robia to dla wlasnej rozrywki. Szczerze mowiac nie wiem co jest dalej bo siedze tu z tydzien. Z mojej reki zginelo pare osob. Choc znajdziemy ci jakas bron, bo ja sie posluguje magia. Tylko nie uwazaj mnie za swira ale panuje nad woda i powietrzem. powiedzial chlopak. Widocznie byl dosc gadatliwy bo odpowiedzial prawie ze na jednym wydechu na twoje pytania.
Zaraz w naszej czesci zacznie sie rzez. Za jakies pol godziny znajdziemy sie w strefie z trucizna w postaci dymu. Zbierajmy sie do serca areny. powiedzial chlopak zgrabnie schodzac na ziemie i czekajac z wyciagnieta reka by ci pomoc.
Ja bym mu zaufal. Skoro wytrzymal rzez przez tydzien to wie jak przetrwac. powiedzial twoj stworek lewitujac na wysokosci twoich oczu. Zreszta wlamalem mu sie do glowy. Podobasz mu sie mala. uslyszalas jakby smiech swojego stworka w glowie.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 5 EmptyPon 28 Kwi 2014, 17:10

- Rozumiem. Muszę zabić pozostałych ludzi, aby być wolną? To czemu chcesz trzymać ze mną? - nie wydaje mi się żeby chciał mnie zabić. W końcu mógł to zrobić od raz niż mi pomagać. Nawet powieka mi nie drgnęła gdy mówił o magi. Powinnam tez o tym wspomnieć? Gastly lekko rozwiał moje obawy, ale nie powinien mi tego mówić. Wstydliwa ze mnie dziewoja. - Powiadasz magia? - wyciągnęłam przed siebie dłoń i podpaliłam swoje palce, a następnie wydobyłam z niej iskry. - Oprócz tego posługuję sie telekinezą. Jak widać będziemy sie dopełniać do czas, aż nie nakażą nam siebie nawzajem pozabijać.
Obserwowałam jego reakcję na moją nowinę. Pewnie będzie zdziwiony, że ma do czynienia z kims podobnym do siebie.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Gra Ajra - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 5 EmptyPon 28 Kwi 2014, 17:30

Czy twoj pokemon moglby mi nie czytac w myslach? Watpie by chcial widziec sceny erotyczne. zasmial sie i pokazal jezyk twojemu pokemonowi.
Tak sie sklada ze moze wygrac para. Inni tutaj to pewnie sprawi ci przyjemnosc ale sa to wampiry, wilkolaki i jest jeden czlowiek. wyliczal zastanawiajac sie Zostalo 10osob. Choc jesli dobrze licze to 9 bo nie uwzglednilem dzisiejszego wystrzalu. powiedzial robiac wodna reke a raczej swoja dlon zamienil w wode i chlapnal ci delikatnie nia w twarz gdy byliscie oboje na ziemi. Gastly jakby umial to wzruszyl by ramionami. Podeslal ci tylko takowy obraz bo biedak przeciez ramion nie mial.
Coz zaskoczylas mnie ale nie jestem zdziwiony. usmiechnal sie i popchnal cie na drzewo gdy obok was przeleciala jakas strzala. Wasze twarze znalazly sie blisko siebie. On wykorzystal okazje i musnal twoje usta swoimi i szepnal ci do ucha Zmywajmy sie. i pokazal ci sciezke ledwie wodoczna przez krzaki.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 5 EmptyWto 29 Kwi 2014, 07:25

- Przepraszam bardzo za niego! - powiedziałam do chłopaka, po czym zwróciłam się w myślach do ducha - Mógłbys być bardziej dyskretny. Tak by sie nie zorientował.
Pojawienie się tutaj kilku nadprzyrodzonych stworzeń aż poprawiło mi humor po wydarzeniach i po tym, że teraz tutaj spędzam wolny czas. W zamknięciu jak zwierzęta. Bym z przyjemnością spaliła to miejsce.
- Ok. Prowadź, w końcu znasz te tereny.
Dość niezręczna sytuacja, ale skoro jest tutaj tydzień to nie dziwię się mu, że ma ochotę na jakąkolwiek bliskość. Tylko niech nie posuwa się za daleko. Oj tego bym nie zniosła. Ruszam za Trickiem wskazaną ścieżką. Jeszcze trochę będę skazana na jego obecność, więc trzeba to przetrzymać.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Gra Ajra - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 5 EmptyWto 29 Kwi 2014, 08:35

Mozesz nie byc nastawiona tak negatywnie na mnie? spytal chlopak przedzierajac sie przez krzaki. Gastly powiedzial Moge wrocic do balla?. Chlopak przedzieral sie przez krzaki poki nie znalezliscie sie na jakoes dziwnej polanie. W sumie otaczal was piasek na srodku byla mala oaza. Jest to teren na ktorym rzadko przebywaja ludzie Jak widzisz jest to teren otwarty. Przez 3godziny nam nic tu nie grozi chyba ze przekreca zegar a tego bysmy nie chcieli. Choc do oazy tylko biegiem. Nie chcesz byc na otwartej przestrzeni. po chwili krotkiego biegu znalezliscie sie przy czerwonym ocku wodnym. Nie dotykaj tej wody.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 5 EmptyWto 29 Kwi 2014, 15:28

- Spokojnie. Zazwyczaj jestem mało ufna, więc musisz to zrozumieć. - powiedziałam na tymczasowego towarzysza. - A co nieswojo się teraz czujeś Gaslty? - po tym słowach powróciłam swojego ducha do pokekulki. Niech tam odpoczywa. Oaza jak oaza, jedynie to ca zwariowana woda. Taka niespotykana. Jakby zostało w niej rozpuszczone żelazo czy inny czerwony związek.
- Dobrze nawet nie mam zamiaru! - spojrzałam na taflę wody, a później na Tricka - A cóż to za specyfik? Coś na ten temat wiesz, skoro zabraniasz jej dotknąć.
Prawdopodobnie bez niego zginęłabym tutaj w kilka minut. Tak przynajmniej mam szansę na ucieczkę z tego miejsca.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Gra Ajra - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 5 EmptyWto 29 Kwi 2014, 15:48

Moze troche. mruknal cicho Gastly. Chlopak chwile cos poczarowal i uniosl banke wody. Jest zatruta. Moze nie umrzesz ale na pewno dostaniesz jakiegos rozwolnienia a raczej malo ktora roslina w tym zagajniku jest przyjazna a raczej biec do lasu nie bedziesz bo to cie lapie w oka mgnieniu. podal ci ta banke i sam sobie wytworzyl Mozesz sie napic. i sam cmoknal banke i wessal wode z banki. Nie przejmuje sie ale chlodna nie musisz byc. Twoj pok przeswietlil mnie na wskros. spojrzal na ciebie Jakbys zapomniala jestem magiem wody wiec wiem co w niej jest. usmiechnal sie i zauwazyliscie ze czesc z ktorej uciekliscie wlasnie spowijala gesta mgla. Slychac z tamtad bylo przerazliwe krzyki. Jesli nie ucichna te krzyki to znaczy ze przezyje bo zdazy uciec. usmiechnal sie. My mamy spokoj przez jakis czas. pogrzebal cos w krzakach za soba i podal ci mieso. Prosze pewnie jestes glodna. i jak na zawolanie zaburczalo ci w brzuchu. Wybacz ze surowe ale nie spodziewalem sie gosci o tej porze. usmiechnal sie przyjaznie do ciebie.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 5 EmptySro 30 Kwi 2014, 07:13

Wydaje mi się, że przez dłuższy czas nie uda nam się dogadać. Chyba, że zostaniemy tutaj skazani na jeszcze parę tygodni. Podziękowałam za wodę i wypiłam ja ostrożnie.
- Dobrze postaram się być mniej oschła. - mimo, że łatwo mi to nie przyjdzie. Cóż na razie jesteśmy n siebie skazani, więc trzeba grać. Może kiedyś przekonam się do chłopaka i będzie mniej napięta sytuacja. Widząc surowe mięso można pomysleć, że jest to jego kryjówka.
- Dziękuje bardzo. Jednak nie musimy jeść tego na surowo. - wzięłam mięso i położyłam na jakimś kamieniu czy nawet ziemi. Wtedy potraktowałam je ogniem z dłoni. Niech spokojnie się upieką.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Gra Ajra - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 5 EmptySro 30 Kwi 2014, 08:06

Dziekuje. usmiechnal sie. A widzisz ja jadlem surowe mieso. Dobrze ze spotkalem kogos kto potrafi gotowac. usmiechnal sie tykajac mieso patykiem by je poprawic na kamieniu Nie chce go w pezyprawie z bialka badz ziemi. zasmial sie polewajac je woda. Kamienie milo skwierczaly bo dosc mocno rozpalilas kamien Chociaz nie bedzie widac dymu z ogniska.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 5 EmptyNie 25 Maj 2014, 18:41

Może i coś z tej znajomości będzie, jak na razie potrafimy siebie uzupełniać. A to ważne, żeby przetrwać. - Czym zajmowałeś sie przed trafieniem tutaj? Jak tutaj trafiłeś.
Nurtowało mnie całkowicie te zagadnienie. To wszystko wygląda jak marzenia maniaka, który chce mieć wszystko pod kontrolą. Dlatego warto zawrzeć jakiś sojusz i przeżyć. Zjadłam swoją porcję kiedy będzie już gotowa.

słabo, ale wypadłam z formy
Powrót do góry Go down
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Gra Ajra - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 5 EmptyPon 26 Maj 2014, 11:35

Trafilem tu.... i jego slowa przerwal jakis wybuch. Spojrzeliscie w tamta strone i okazalo sie ze musieliscie uciekac jesli was zauwaza. Szla grupa 2osob z Pinneco. Okazalo sie ze to on wytworzyl wybuch poprzez atak Shelfdestruckt. Chlopak spojrzal to na mieso to na ciebie to na nadchadzaca pare.
Atakujemy? spytal uradowany ze moze czyms sie zajac.
Zawsze po nich zostanie jakis pokemon bo kazdy ma conajmniej jednego. usmiechnal sie i podal ci noz a sam wstal i wyszedl im na przeciw.
Voltrob uzyj.... Starly uzyj.... uslyszalas. Ladnie walka dwoje na jednego.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 5 EmptySob 14 Cze 2014, 12:24

Nie bardzo ogarniam co tutaj teraz sie stało, ale jak wynika pewnie to walka nastała.
- Gastly pokaż nam się! Podleć do Voltorba i spójrz mu prosto w oczy! Wykonaj wtedy Hypnosis, aby już na początku wyrobić na przewagę. Kiedy kontakt wzrokowy zostanie zatrzymany wyciągnij przed siebie swój piękny język i użyj Lick na kuli. Niech takie zajście nim wstrząśnie. W koncu nie zawsze ktoś liże kogoś. Szybko zniknij pod arenę, aby ukryć się przed możliwym atakiem przeciwnika. Wyłoń się na znim i od tyły zaatakuj Thief. Uderz mocno tym atakiem i wywróć go by się toczył. Wzbij się w góre i załaduj elektrycznością z powietrza. Wystrzel w jego strone solidną dawkę Thunderbolt. Kiedy będzie się otrząsał po tym ataku, podleć do niego szybko i ponwnie zaatakuj Lick. Posłuż się językiem w taki sposób, aby obrócić przeciwnika na druga stronę. Nie tylko go zranimy, ale również sprawimy mu trudność w kolejnych ruchach. Od razu przystąp do zaatakowania go za pomocą Thief. Skieruj się tak w jego stronę, aby powstała siła odrzuciła go na drzewa. Biedak zostanie poobijany, ale również przyczyni się to do naszej wygranej. Wzbij się ponad zasięg małego przeciwnika i pełną mocą zaatakuj z Thunderbolt. NIe czekaj na jego zachowanie tylko z zawrotną prędkością podleć do Voltorba i uderz Thief. Błyskawicznie schowaj się pod ziemią i oczekuj, aż robaczek się zdekoncentruje. Takie oczekiwanie bywa straszne. Wyłoń się tuz przed nim i potraktuj do pięknym Lick. Niech się wystraszy i sparaliżuje jego ciało. Wtedy podleć lekko do góry i wykonaj następny Thunderbolt w robaka. Wystrzel od razu Thunderbolt w przeciwnika. A po tym ataku od razu zapadnij się w podłoże. Przemknij nad kulą i wyłoń się za nim. Od tyłu wykonaj Thief, tak aby z zaskoczenia nie mógł tego w żadnej sposób skontrować. Po uderzeniu nadleć i wykonaj Lick. Przejedź swoim językiem po całym jego ciele, niech dalej czuje się wystraszony i nie zdolny do atakowania. Wzleć teraz do góry i unikaj ruchów przeciwnika. Podczas tego zbieraj elektryczność z powietrza. Aby w końcu wystrzelić potężny atak Thunderbolt prosto w kulę. Po uderzeniu nadleć i uderz z Thief. Kolejno zniknij w podłożu i zacznij przemieszczać się pod przeciwnikiem. Niech straci orientację podczas tej walki. Wyłoń się niespodziewanie przed przeciwnikiem i uderz z bliska Thunderbolt.  Użyj Lick, a jak już schowasz język wykonaj Thief. Może jakiś fant wypadnie z tego pokemona. Następnie odleć i wystrzel Thunderbolt. Gastly ponownie użyj Hypnosis skoro do tej pory nie zasnął. Po wykonaniu tego tajemniczego ruchu podleć szybko do przeciwnika i wykonaj Lick. Przejedź językiem po nim. Niech poczuje wstręt. Następnie wniknij pod ziemię i przeleć za przeciwnika. Wyłoń sie i zastosuj terapię szokową z Thunderbolt. Po ty ataku ponownie nadleć do przeciwniki wykonaj Lick. Kolejno weź zamach i uderz z Thief. A zaraz po tym ataku ponownie wejdź w ziemię i przemieszczaj się niezaważenie. Wyłoń sie i uderz ponownie Thunderbolt. Oczekujmy, że dłużej kula nie będzie dla nas przeszkodą.

- Absol! Dla ciebie pozostał Starly.  Rozpocznij walkę od uderzenia Quick Attack, ten zawrotny atak uderzy jako pierwszy. Po ataku odskocz i wykonaj Decetc, aby obronić się przed jego ruchem. Naładuj szybko swoje futro i poślij w przeciwnika solidną dawkę Thunderbolt. Kiedy atak trafi podbiegnij na ptaka i wyskocz przed nim do góry. W powietrzu zakręć szybko swoją głową i wykonaj przecinające powietrze Razor Wind. (macarena) Bezpiecznie wyląduj na podłożu i uderz zaatakuj rywala błyskawicznym Quick Attack. Postaraj się przewrócić swojego przeciwnika. Wtedy naskocz na niego i przyduś go do ziemi. Wykonaj Leer, aby osłabić jego obronę spójrz mu głęboko w oczy. Odskocz od niego przy pomocy Quick Attack. Weź głęboki oddech i wykonaj potężny Blizzard. Niech lodowy atak trafi w przeciwnika i mocno go zrani. Dodatkowo temperatura na arenie spadnie, co z pewnością nie spodoba się przeciwnikom. Po tym ataku podbiegnij ku przeciwnikowi i wyskocz przed nim. Z powietrza wykonaj Thunderbolt, który porazi go. Opadając przyspiesz swoje ciało za pomocą Quick Attack i traf w ptaka. Nie możemy mu dać chwili wytchnienia. Dlatego ponownie zabierz się za głęboki oddech i powtórnie użyj niezwykle silnego Blizzard! Kiedy atak uderzy rusz z impetem na rywala i mocno potraktuj do Scratch. Podrap go bardzo dokładnie, a następnie odepchnij się od niego swoim ciałem. I uderz go solidnym Razor Wind. Poślij to powietrzne ostrze tak by go przyparło do przeszkody. To będzie nam ułatwiać zadanie. Na zakończenie wykonaj, poprzedzając zebranie elektryczności z powietrza, piękny Thunderbolt. Wyskocz wysoko do góry i z zamachem zakręć głową wysyłając na przeciwnika Razor Wind. Takie ostrza powietrza powinny mocno go poturbować. wyskosz wysoki i strzel do przeciwnika z Thunderbolt. Poślij piorunująca wiązkę ataku. Szybko wyląduj na czterech łapach i uderz ponownie z Thunderbolt. Podbiegnij do przeciwnika, wyskocz i użyj scratch. Po uderzeniu pazurami zbierz moc z powietrza i wyślij atak Thunderbolt. Weź głęboki oddech i zaatakuj go potężnym Blizzard! Ten atak będzie go bardzo bolał. W końcu to jest ptak. A po tym ataku odbij się od ziemi i ponownie przy zakręceniu głową poślij swój Razor Wind. Gdy ruch trafi postrzel przeciwnika solidnym Thunderbolt. Podbiegnij ponownie do przeciwnika i użyj Scratch. Gdy skończysz drapać rywala odskocz do tyłu. Zbierz moc z powietrza i wyślij piorunujący atak Thunderbolt. Po tym uderzeniu zmień pozycje i ponownie sponiewieraj przeciwnika potężnym Blizzard.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Gra Ajra - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 5 EmptyPon 16 Cze 2014, 15:02

Biedny ptaszek jak i kulka trafili na mocmego przeciwnika. Pewnie nie wiedzieli z kim maja do czynienia, jednak to byla walka na smierc i zycie. Oba pokemony dzielnie walczly choc Gastly zostal lekko zdezorientowany bo Voltroba zaczelas nazywac robakiem i Caterpie. No ale mniejsza. Oberwal troche jednakze szybko sie pozbieral. Blizzard nie dosc ze ochlodzilo Starlego to i Voltroba co bylo na reke tobie i twoim podopiecznym. Wydawaloby sie ze walka jest juz przesadzona.

Gastly & Absol vs. Voltrob & Starly
60% & 58% vs 40% vs 43%
- & - vs. sen & zamrozenie

Katem oka widzialas jak chlopak walczy z wlascicielami pokemonow. Lala sie krew jednak w amoku walki nie wiedzialas czy to jego czy przeciwnikow.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 5 EmptyWto 17 Cze 2014, 11:13

- Gastly świetnie! jeszcze tylko trochę wysiłku i pokonamy ich. Podleć w stronę przeciwnika i zaatakuj solidnym Dark Pulse. Kiedy atak rozbije się od ciało naszego rywala wzleć w górę i naładuj swoją gazwoą kulę wykonując Thunderbolt w dół. Kiedy ostatnie elektrony opuszczą ciało naszego przeciwnika z impetem leć w jego stronę i uderz z Thief. Kolejno zacznij latać nad polem walki obserwując rywala czy aby nie przebudza się lub też nie wykonuje jakiś dla nas strasznych ruchów. W końcu wystrzel jak z procy i z wielkim skupieniem uderz z Thunderbolt. Nie czekajmy, aż się otrząśnie! Ruszaj z impetem w jego kierunku i uderz go Thief. Skieruj siłę uderzenia tak aby pokemona odrzuciła w dal. Wycofaj się, po czym wykonaj Drak Pulse. Zmień gwałtownie pozycję i ponownie uderz z Dark Pulse. Następnie obserwuj przeciwnika. Gdy rozpocznie jakiś ruch uderz z Thunderbolt.

- Absol również wspaniale sobie radzisz! Wykonaj od razu Thunerbolt, którym trach małego ptaszka i sprowadź go do ziemi. W końcu jest zamrożony to i z trafieniem nie powinno być problemów. Następnie pobiegnij szybko w jego stronę i z wyskoku użyj Scratch. Odskocz i zaatakuj przeciwnika szybkim Razor Wnd. Gdy ostrza już dosięgną ptaka wysrzel i uderz Quick Attack. Odsuń się na bezpieczną odległość i zaatakuj go ponownie za pomoca Thunderbolt. A gdy resztki elektryczności opuszczą ciało wywołaj zamień z Blizzard. Niech lodowy atak całkowicie zmiecie naszego rywala. Doskocz do Starly'ego i potraktuj do serią silnych zadrapań z Scratch. Niech nie myśli sobie, że mozna nas pokonać tak łatwo. Poobijaj go kolejno z Quick Attack uderzając z każdej możliwej strony, a na koniec w powietrza zgromadź energię i uderz ostatecznie z Thunderbolt.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Gra Ajra - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 5 EmptyWto 17 Cze 2014, 12:02

Tak jak po poprzedniej rundzie bylo mozna sie spodziewac, twoim przeciwnicy a raczej przeciwnicy twoich podopiecznych padli. Walka dla Gastlego skonczyla sie szybciej poniewaz przeciwnik spal co Gastly wykorzystal bombardujac go seria atakow. Jednak przeciwnik sie obudzil i nie zostal dluzny twojemu duszkowi. Absol radzil sobie rownie dobrze. Zamrozil skrzydelka ptaszkowi przez co ten miotal sie po ziemi obrywajac atakami sam starajac sie atakowac jednak bylo ciezko.

Gastly & Absol vs. Voltrob & Starly
25% & 19% vs 0% vs 0%
- & - vs. - & -

Nagrody:

Twoj towarzysz uporal sie rowniez z wlascicielami pokemonow. Uslyszeliscie dwa wystrzaly armatnie.
O dwoje mniej.
Zaczesal grzywke do tytu zostawiajac sobie na twarzy krwawa smuge. Na dloni nie mial zadnych rozciec. Jak widac byla to krew przeciwnikow.
Tak jak mowilem poprzednio. Pokemony bo nich zostaja. Wybierz sobie ktoregos. Nie mieli zadnych innych takze nie ma za duzego wyboru. powiedzial usmiechajac sie szelmowsko. Byl zadowolony ze pozbyl sie dwoch kolejnych przeciwnikow. Zostalo was tylko okolo 7 osob.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 5 EmptySro 18 Cze 2014, 12:08

Przyglądałam się zemdlałym pokemonom. Wyboru nie mam żadnego. Ptaszka już posiadam w swoich szeregach, zatem złapię tego Voltorba. A nóż ktoś będzie chciał się wymienić na inne stworzenie czy też broń, pożywienie, cokolwiek. Wyjęłam pokekulkę i uderzyłam nią Voltorba. Oczekiwałam co się stanie, po czym zwróciłam się do swoich towarzyszy.
- Spisaliście jest świetnie. A teraz Gastly odpocznij. - powróciłam pokemona do kulki. - Absol dla Ciebie mam prezencik. W końcu jesteś moim pierwszym pokemonem, zatem pewne jest że trochę faworyzacji w tym będzie. - z torby wyjęłam trzy cukierki. - One są dla Ciebie. Zjedz je, a poczujesz się jeszcze lepiej. - podałam Absolowi 3 rare candy. Zachowane specjalnie dla mojego Absola. Obserwowałam uważnie jak zajada się nimi i rośnie w siłę.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Gra Ajra - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 5 EmptySro 18 Cze 2014, 12:39

Chlopak rzucil nozem odbijajac twoja kulke.
Nie marnuj balli. Zreszta i tak maja juz wlasne to bys ich nie zlapala. zlapal Voltroba w balla poprzedniego wlasciciela i rzucil do ciebie. Gastly kiwnal glowa, w sumie sam byl jedna wielka glowa w chmurze gazu, i wrocil do balla. Absol zadowolony rozkoszowal sie slodkimi cukiereczkami i po zjedzeniu ich polizal cie po twarzy. Chlopak usmiechnal sie do ciebie dalej upackany krwia. Zlapal sobie ptaszka i przypial do paska. Za chwile cos poczarowal poruszajac dlonmi i krew z niego wrecz wyparowala by nie zamoczyc ubran. Zauwazylas ze ma podarta bluzke i glebokie wciecie na ramieniu az ze widac kosc. Sam chyba tego jeszcze nie zauwazyl. Widac adrenalina dalej dziala.

Informacja:
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 5 EmptyPią 20 Cze 2014, 10:12

- Dzięki. - powiedziałam do chłopaka i przyjęłam kulę Voltorba. Tylko cóż za tajemince ona skrywa. Przeskanowałam pokemona pokedexem. Absola powróciłam do balla. niech odpoczywa mój bohater. Widząc ranę lekko się przeraziłam.
- Nie czujesz nic? To wygląda fatalnie! - kolejne słowa brzmiały jakbym była coraz bardziej przejęta tym wszystkim. - Poczekaj zaraz coś wykombinuję. - wtedy sięgnęłam pędem do mojej torby z księgą. Gorączokowo przeszukiwałam stronnice mówiąc sama do siebie - Gdzieś to powinno być. Na pewno jakiś czar na to jest.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Gra Ajra - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 5 EmptyWto 24 Cze 2014, 16:49

Zaczęłaś szybko wertować kolejne strony swojej jakże cennej księgi. Przecież gdzieś musi być jakieś zaklęcie które pomoże Ci z poradzeniem sobie własnie z tą raną. Nie wiedzieć dlaczego, nagle zaczęło robić Ci się słabo, a otaczający Cię świat zaczął się rozmywać. Potarłaś skronie, chcąc pomóc sobie tym zabiegiem jednak na nic się to zdało! Czując jak powoli wszystkie siły Cię opuszczają skierowałaś swoje spojrzenie w kierunku mężczyzny który Ci towarzyszył. To dziwne, bo jego twarz była jedyną rzeczą jaką teraz widziałaś wyraźnie. Z tym, że... wyglądała inaczej. Bardziej złowrogo, a poza tym miał na twarzy wytatuowane blado niebieskie kreski w okolicach oczu. Chciałaś wstać, zawołać na pomoc swojego Absola. Na nic się to zdało! Po chwili zauważyłaś, że stoisz w jakby starej kaplicy a przed tobą stoi dziwnie ubrany mężczyzna z laską w dłoni. Teraz go poznałaś. To ta sama twarz którą ujrzałaś zaledwie parę minuj temu!
- Więc nasza Czarownica wreszcie się ukazała. Nie martw się... Długo nie pożyjesz. Lepiej przyjrzyj się mojej twarzy, bo to ze mną zadarłaś starając się zebrać moce wszystkich żywiołów. Jestem Seymour. Pan Czarnej Magii. A ty stoisz mi na przeszkodzie. Wkrótce znów się spotkamy, a ty z każdym spotkaniem będziesz coraz słabsza.
Zaśmiał się demonicznie, a kiedy chciałaś się odezwać, zrobić krok w stronę Seymoura on rozpłynął się w powietrzu, prawie jak mgła. Przewidzenie? Sen? O co tu właściwie chodziło? Siły znów wróciły do twojego ciała, a ty zdając sobie z tego sprawę podniosłaś się szybko do siadu. Może trochę za szybko, bo zaczęło kręcić Ci się w głowie.
Gra Ajra - Page 5 64
- Kadabrra...!
Zaprotestował jakiś wąsaty Pokemon, który właśnie kładł Ci okład z zimnych liści, pomiędzy którymi była jakaś maść, na twoje rozpalone czoło. Pierwszy raz widziałaś takiego Pokemona! Pierwszy raz na żywo. Kolejną myślą było, gdzie jesteś i co jest z Absolem! Tu nie było wielkiego zaskoczenia, byłaś w lesie, a Absol spał obok, mając łeb wtulony pod twoją dłoń. Nieopodal wąsacza na twojej księdze siedział jakiś ptaszek i segregował ułożone przed nim jagody. Czyżby Pokemony się tobą zaopiekowały? Miejmy nadzieję, że póki co to koniec niespodzianek!
Gra Ajra - Page 5 396
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 5 EmptyWto 24 Cze 2014, 22:34

Co do jasnej anielki przed chwilą się stało. Gdzie ja w ogóle byłam? Coraz więcej pytań, lecz odpowiedzi na nie brakuje. Najważniejsze, że u mojego boku jest najwierniejszy przyjaciel. Delikatnie pogłaskałam jego futro, tak by nie zbudzić go. Niech odpocznie po tych wydarzeniach.
- Dziękuję Ci bardzo. - zwróciłam sie do stworka na dwóch nogach, który okładał moje czoło - To było mi potrzebne.
Spojrzałam jeszcze raz na pokemony przy mnie. Nie są chyba wrogo nastawione do mnie, skoro mi pomagają.
- Jestem wam bardzo wdzięczna za wszelką pomoc. Gdybym mogła się wam jakoś odwdzięczyć spełnię każdą prośbę.
Warto spróbować tak piękne stworzenia z pewnością zasiliłyby moją drużynę w poszukiwaniu reliktu i pozostałych mocy. Jednak obecnie pojawiło się nowe zagrożenie. Tajeminczy człowiek.
- Czy może widzieliście kogoś obok mnie? Dziwnie ubrany człowiek. - zapytałam w nadziei, że coś rozjaśni mi umysł. Skoro mam gorączkę to pewnie siedział w mojej głowie i mieszał w niej. Muszę przemyśleć, jak na przyszłość można zablokować takie sztuczki.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Gra Ajra - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 5 EmptyCzw 26 Cze 2014, 20:04

Wąsty Pokemon widząc, że tochę się uspokoiłaś pokiwał swoją głową i tak przykładając okład do twojego czoła. Nawidoczneij uznał iż jest to niezbędzne dla twojego powrotu do zdrowia. Zauważyłaś iż na pochwałę z twojej strony Pokemon delikatnie się uśmiechnął. Możliwe, że to inteligentne stworzenie liczyło na chociaż cień wdzięczności z twojej strony. Po chwili nieznany Ci Pokemon odwrócił się i podszedł do siedzącego na książce ptaszka poganiając go ręką, by z niej zszedł. Ciemny Ptaszek zaskrzeczał coś niezadowolony i zeskoczył z księgi chwytając trochę niezgrabnie dwie jagody między skrzydełka i tak podchodząc do Ciebie.
- Star, starli!
Zaprzeczył szpak na twoje pytanie odnośnie dziwnie ubranego mężczyzny. Możliwe iż była to tylko jakaś dziwna projekcja lub on faktycznie jest bardzo silnym magiem! Ale czy można było znać się na magii tak dobrze, by wniknąć komuś do snów, czy nawet na chwilę tworzyć wokół niego wyimaginowany świat? Cholera jedna wie. Po chwili zauważyłaś, że leżący obok Ciebie Absol zbudził się i przyglądał się tobie z miną mówiącą "Wiecznie pilnować Cię nie będę". Lecz po chwili trącił Cię swoim jasnym łebkiem, co zapewne miało znaczyć iż mimo wszystko cieszy się, że już z tobą dobrze.
- Kada bra! Bra...
Powiedział wąsaty Pokemon podając Ci księgę, a raczej pokazując iż nic jej nie jest i możesz spokojnie zjeść jagody jakie podał Ci ptasi Pokemon. Który swoją drogą przyglądał Ci się z żywym zainteresowaniem w jego ciemnych oczkach.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Ajra - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Ajra
Powrót do góry 
Strona 5 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Gra Ajra
» Pudło Ajra
» #163 Ajra || Vermillion Gym
» Konto Ajra
» #169 Ajra || Vermilion Gym

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gry-
Skocz do: