Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gra Ajra

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 6 EmptyPią 27 Cze 2014, 10:53

Z rozbawieniem obserwowałam całe zajście z udziałem dzikich pokemonów. Wyglądają jak stare dobre małżeństwo, więc pewnie przeżyli ze sobą sporo czasu. Podziękowałam ptaszkowi za podane jagody, z pewnością nawet tak mały posiłek dobrze zrobi na moje nerwy. W momencie kiedy otrzymałam z powrotem swoją księgę już całkowicie przestałam się bać. W końcu takiej pamiątki rodzinnej trzeba pilnować jak własnego oka. Nagle coś mnie olśniło.
- Absol. Mam pewien pomysł - powiedziałam do swojego mrocznego przyjaciela, ktorego głaskałam po jego głowie - Czy nie chcielibyście do nas dołączyć? Wspólnie możemy przeżyć więcej przygód i na pewno bardzo dobrze będzie nam się układać współpraca. Decyzja należy do was. - spytałam się opiekuńczych pokemonów pokemonów i spokojnie czekałam na ich reakcję.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Gra Ajra - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 6 EmptyPią 27 Cze 2014, 14:12

W takim miejscu zapewne wiele Pokemonów żyło obok siebie, nie wadząc nikomu. Ba! Nawet czynnie ze sobą współpracując! Jednak z Kadabra i Starly było coś, co mówiło Ci iż te Pokemony przeszły ze sobą znacznie więcej niż tylko dzielenie tej samej pustej kłody do spania. Może miały wcześniej jakiegoś trenera? A kiedy ich porzucił zdecydowały się dalej trzymać razem? Kiedy zjadłaś jagody które podał Ci ptasi Pokemon, poczułaś się znacznie lepiej. Może nie zaspokoiły one twojego głodu, ale lepszy taki mały energetyczny posiłek niż nic. Na twoją propozycję Absol pokiwał głową, jakby chciał Ci powiedzieć iż właściwie mu jest wszytko obojętne. Choć z pewnością było mu to obojętne tak długo, jak on nie będzie zaniedbany. Zarówno wąsaty Pokemon jak i jego towarzyszka spojrzeli na Ciebie, a potem na siebie zgodnie kiwając łebkami. Chyba spodobał im się taki pomysł! Jednak po chwili wąsacz podał Ci do ręki zminimalizowany PokeBall. Czyżby mieli jeszcze jakiegoś kolegę, jednak on nie był w stanie wyjść ze swojej kuli? Możliwe!
- Bra, bra.. kadabrraa!
Powiedziało stworzenie kiwając przy tym swoim łbem. Ci prawda nie wiedziałaś, jak się nazywał ale budził w tobie zaufanie! Pomógł Ci, uważnie słuchał i nie był wrogo nastawiony. Miałaś szczęście!
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 6 EmptySob 28 Cze 2014, 19:21

Skoro już pojawiła się nić porozumienia między mną, a pokemonami warto poznać je bliżej. Powoli wstałam z ziemi i sięgnęłam go torby wyjmując elektroniczną encyklopedię. Jednak kiedy wąsaty kolega podał mi kolejny pokeball całkowice mnie to zaszokowało. Czyżby moja drużyna Absola oraz Gastly'ego powiększyła sie aż o trzy nowe stworzenia. Była to bardzo interesująca okazja. Przejęłam kulkę do swojej ręki. Podniosłam ją.
- Tajemniczy pokemonie pokaż się nam! - wywołałam trzeciego pokemona. Gdy cała gromadka była już ze mną użyłam w końcu pokedex, aby poznać ich nazwy. Bo nazywanie ich wąsacz czy ptaszek może nie być bardzo miłe. Kiedy poznałam ich nazwy, zwróciłam sie do trzeciego stworka.
- Twoi towarzysze zgodzili się ze mną podróżować dalej. Liczę, że również nie masz nic przeciwko temu i chętnie udasz się ze mną w podróż.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Gra Ajra - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 6 EmptyWto 01 Lip 2014, 18:54

Ostrożnie wstając z ziemi wyciągnęłaś swoją elektroniczną encyklopedię skanując stojące przed tobą Pokemony. Teraz będziesz przynajmniej wiedziała jak nazywać stworzenia które pomogły Ci dojść do siebie po tym jak prawdopodobnie straciłaś przytomność. W zasadzie nawet nie wiedziałaś na ile! Po chwili usłyszałaś piszczenie twojego PokeDexu i usłyszałaś następujące informacje:
- Kadabra, Pokemon Psi. Kiedy używa swoich psychicznych zdolności, emituje silne fale alfa mogące uszkodzić działające w jego otoczeniu maszyny.
- Starly, Pokemon Szpak. Żerują wokół łąk i gór, szukając robaków którymi się żywią. Świergot wielu Starly jest niezwykle głośny i denerwujący.
Wsłuchałaś sie w o co miała do powiedzenia encyklopedia, po czym wypuściłaś ostatniego Pokemona. Dobrze będzie mieć jednego więcej towarzysza, zwłaszcza jeśli ta trójka się znała i zapewne nie chciała zostać rozdzielona. Ponownie skierowałaś PokeDex w stronę Pokemona, który wyglądał jednocześnie uroczo jak i niebezpiecznie.
- Ma wiil?
Przechyliła lekko swoją główkę na bok, a PokeDex zapiszczał skanując nieznanego Ci Pokemona.
Gra Ajra - Page 6 303
- Mawile, Pokemon Kłamca. Na głowie ma wielkie szczęki, którymi jest w stanie przegryźć nawet grube stalowe belki.
Mawile patrzyła na Ciebie trochę nieufnym spojrzeniem. Chyba była trochę nieufnie nastawiona do Ciebie zwłaszcza po tym jak prawdopodobnie była porzucona przez ostatniego właściciela. Ostatecznie jednak trójka starych znajomych wyraziła swoją zgodę na dołączenie do Ciebie i Absola! Więc chyba czas najwyższy ruszyć w drogę.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 6 EmptySro 02 Lip 2014, 18:31

- Cudownie! Obiecuję wam, że nasza wspólna podróż będzie przebiegała w spokoju i na pewno współpracia zaowocuje sukcesami. - zwróciłam się do pokemonów, już teraz mojej drużyny. Po tych słowach powróciłam nowych towarzyszy do pokeballi. Skoro sami mnie pilnowali, to teraz to leży w mojej gestii by im nic złego się nie stało.
- Zostaliśmy ponownie sami Absol. Wierzysz, że nam się uda wypełnić całą misję? - skierowałam do niego te słowa otuchy, które obecnie są mi potrzebne. Całe to zajście wcześniej i tajemnicze spotkanie na pewno odcisnęło na mnie swoje piętno.
- Zatem ruszamy! Przygoda musi trwać, a stanie w miejscu nie jest niczym ciekawym.
Zabrałam wszystkie swoje przedmioty, a wyjęłam mapę. W końcu trochę trudu zajęło mi zdobycie jej. A poprzedni właściciel zapewniał, że doprowadzi mnie do naszyjnika i kolejnych żywiołów.
- Tylko gdzie się udać? - zapytałam się spoglądając na mapę.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Gra Ajra - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 6 EmptyNie 06 Lip 2014, 13:01

Skierowałaś czerwone promienie PokeBalli w stronę Pokemonów stojących przed tobą. Byłaś szczerze zadowolona z posiadania nowych kompanów podróży! Jednym trochę niezadowolonym wydawał się być Absol, ale może chodziło tu o zwykłą zazdrość, że teraz nie będzie numerem jeden wśród twojego składu? Był przecież bardzo dumnym Pokemonem!
Fakt, czas najwyższy udać się w dalszą drogę, jednak gdzie się udasz skoro na dobrą sprawę nie miałaś pojęcia gdzie się znajdujesz? Rozwiązanie twojego problemu kryło się w PokeNavie z którego skorzystałaś i dzięki temu bez problemu mogłaś rozeznać się w terenie. Na niewielkim ekranie, urządzenie pokazało Ci następujące informacje:
Cytat :
Obecna Lokalizacja: Eggseter Patch
Wschód: Ecruteak
Zachód: Mahogany
Od Ciebie zależało, gdzie się teraz udacie. Dobrze było by jak najszybciej ruszyć i dotrzeć do jakiejś cywilizacji. Z odległości na mapie widzisz, iż oba miasta są tak samo daleko, więc od Ciebie zależy w którą stronę się udasz. Może zwykła podróż będzie dobrym pomysłem na odstresowanie się po tym wszystkim co Cię spotkało. Przecież nie możesz skupić się na opanowaniu kolejnych żywiołów bez spokoju ducha!
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 6 EmptyWto 08 Lip 2014, 12:55

Strasznie zainteresowało mnie miasto Ecruteak. W końcu według wszelkich informacji jest to miasto duchów, a w takiej lokazliacji mój Gastly z pewnością bedzie czuł się dobrze. Kto wie może poznamy innego ducha. Absol również nie powinien się poczuć źle w takim otoczeniu.
- Absol ruszamy na wschód, do miasta Ercuteak. Stamtąd udamy się dalej.
Obserwowałam jego reakcję na to zdanie. W końcu jakby to mu się nie spodobało, jakoś staralibyśmy się to rozwiązać.
- Nawet jak nie spodoba nam się miasto na pewno będzie to jakaś możliwość zacieśnienia więzi miedzy nowymi towarzyszami. - kontynuowałam - I nie musisz się martwić. Na zawsze pozostaniesz moim numerem jeden. Głowa do góry.
Ostatnie słowa wypowiedziałam z dużym uśmiechem i mocnym głaskaniem głowy mojego Absola.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Gra Ajra - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 6 EmptyWto 08 Lip 2014, 18:03

Twój psi Pokemon kiwnął głową, a ty razem z Absolem udałaś się w stronę Ecruteak. Może faktycznie miasto w którym mieściła się sala Pokemonów duchów dobrze zrobi twojemu duszkowi. Jednak sama znajdowałaś sie na uboczu więc musiałaś przejść dość spory kawałek przez łąkę by znaleźć się na prostej drodze do miasta. Zawsze to lepiej podróżować po ścieżce, niż przedzierać się przez krzaki. Kiedy już znalazłaś się na odpowiedniej drodze, musiałaś chwilę zastanowić się, który kierunek obrać więc dla pewności sprawdziłaś swój Nav. Absol będący cały czas obok Ciebie uważnie obserwował twój każdy ruch. Na całe szczęście ruszyliście w drogę, a zadowolony z zapewnienia o byciu najważniejszym w zespole, mroczny psiak znacznie się rozchmurzył. Pogoda sprzyjała spacerom, nie było ani za gorąco, ani za zimo... Rozglądałaś się wokoło i zauważyłaś siedzącego na skale Pokemona podobnego do nietoperza. Chyba i on korzystał ze słonecznego dnia, zajadając się przy tym jakimiś jagodami.
Gra Ajra - Page 6 207
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 6 EmptyWto 15 Lip 2014, 11:48

Podziwiam wszechobecną przyrodę, z pewnością tereny zielony podziałają na mnie kojąc. Jednak pojawienie sie niezwykle interesującego pokemona na mojej drodze odbieram jako los od życia. W jednej chwili moja drużyna powiększa się o trzy stworki, a tutaj kolejny co może się do mnie dołączyć.
- Absol spokojnie. Załatwimy to bardzo delikatnie i po przyjacielsku. O ile uda się nam to.
Wyjęłam z torby pokeball z ptakiem, który niedawno do mnie dołączył. WYpuściłam ją przed siebie i podałam jej bojowe zadanie.
- Posluchaj mnie uważnie. Widzisz tego pokemona. - pokazałam palcem jedzącego owoce nietoperza - Chciałabym, abyś spróbowała z nim się zaprzyjaźnić i przekonać do dołączenia do nas. Jeżeli nie będzie chciał to spokojnie z nim powalczymy. W końcu warto trenwać na każym kroku.
Dałam znak Starly że może ruszać. Sama w tym czasie wyjęłam pokedex i przeskanowałam osobnika. W końcu warto wiedzieć z kim mam do czynienia. A od razu atakowanie może okazać się zgubne.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Gra Ajra - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 6 EmptyWto 15 Lip 2014, 18:18

Absol obserwował spokojnie jedzącego jagody Pokemona. Ty zaś wypuściłaś z kuli Starly która usiadła Ci na ramieniu wysłuchując uważnie twoich poleceń. Była mądrym maleństwem więc nie powinna mieć problemu z wykonaniem powierzonego przez Ciebie zadania. Szpak odbił się od twojego ramienia podlatując bliżej nietoperza. Natomiast ty podniosłaś dłoń z PokeDexem kierując go w stronę dzikiego Pokemona.
- Gligar, Pokemon Lotny Skorpion. Gdy atakuje, leci prosto na twarz przeciwnika, następnie szybko zmienia pozycję by zatruć swoją ofiarę.
Cytat :
Gra Ajra - Page 6 207
GligarGra Ajra - Page 6 Male
Lv. 13
Natura: Dumny
Ataki: Poison Sting, Sand Attack, Harden, Knock Off, Quick Attack, Cross Poison(!)
Ability: Hyper Cutter
Starly usiadła na kamieniu obok Gligara, zaczynając o czymś z nim rozmawiać. Jednak latający skorpion, zmarszczył trochę swój pyszczek rzucając w szpaka jagodą. Chyba nie spodobało mu się, że ktoś mu przerywa! Starly odpowiednio szybko zareagowała więc uniknęła lecącego w jej stronę owocu. Jednak zmieniła pozycję będąc teraz przed tobą. Zapowiadało się walkę!
- Star lii!
- Glaj geeer!
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 6 EmptyWto 05 Sie 2014, 08:02

- Skoro nietoperz tak bardzo rwie się do walki. Nie pozostaje nam nic innego jak zacząć! Rozpocznij walkę od błyskawicznego wykonania Ominous Wind. Zatrząś powietrzem tak, aby nasz przeciwnik miał nie lada problemy z unormowaniem swojego lotu. Potem użyj DOuble Team! W końcu poprawianie sobie statystyk jest jak najbardziej na miejscu. A następnie wyceluj w przeciwnika Aerial Ace. Uderz celnie swojego przeciwnika. A gdy przelecisz dalej od razy zawróć. Wykorzystaj do tego swoją zwinność. I zaatakuj od tyłu Aerial Ace. Podleć w górę, aby nie mógł ciebie zaatakować ataki. Zgromadź w sobie dużo mocy i poślij w kierunku przeciwnika Heat Wave. Niech ogniste słupy uderzą mocno w niego. Może uda się w tej walce podpalić go. Aż w końcu z zaskoczenia uderz Wing Attack. Odleć zwinnie, jak to masz w naturze i wykonaj Twister z drugiej strony. Niech to zatrzęsie przeciwnikiem i go zdezorientuje. Wtey ponownie Double Team. Po czym wyceluj w jego stronę celnym Heat Wave. Wzleć po tym ataku wysoko w górę i zacznij z zawrotną prędkością spadać. Przyspiesz się z pomocą Quick Attack i skieruj się na przeciwnika. Rozłóż mocno skrzydła i uderz go Wing Attack. Przetnij go na pół. Po tym uderzeniu spokojnie leć nad ziemią. Przeciwnik nie powinien od razu przystąpić do ataku. Podleć nad przeciwnika i wykonaj w jego stronę Heat Wave!
W spokoju obserwowałam odbywającą się walkę mojego towarzysza. Mocno trzymam za nią kciuki.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Gra Ajra - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 6 EmptyWto 05 Sie 2014, 18:33

Starly słysząc twoją komendę zręcznie wykonała atak, uderzając w przeciwnika. Gligar może nie należał do najlepszych lotników, co było przyczyną jego upadku kiedy Starly zaatakowała jako pierwsza. Jak tylko skorpion podniósł się z ziemi zaatakował Cross Poison, ale twój szpak zręcznie ominął atak w tym samym momencie używając Double Team! Takie posunięcie trochę zaskoczyło twojego przeciwnika, jednak zdecydowanie działało to na korzyść twojej Starly. Gdy ptak wykonał Aerial Ace przeciwnik zaatakował swoim Poison Sting. Mimo iż atak trafił, to twoja podopieczna uderzyła, ponownie kładąc Gligara na łopatki. Walka wyglądała naprawdę na zaciętą, lecz ty nie zamierzałaś się poddać! Tym bardziej iż był to pierwszy pojedynek jaki toczycie razem! Już miałaś na ustach kolejne polecenia ataku, gdy Starly podleciała trochę wyżej rozkładając szeroko skrzydła. Nie wiedziałaś, co się dzieje z twoim Pokemonem zwłaszcza iż właśnie zaczęła świecić! Na twoich oczach skrzydła Starly stały się znacznie większe, a sam Pokemon znacznie urósł. Po chwili oczekiwania jasna poświata rozpadła się w srebrny pył!
Gra Ajra - Page 6 397
- Staaare wiaaa!
Zaświergotał głośno ptak, jakiego nigdy wcześniej nie widziałaś na oczy. Dorosła forma twojego Pokemona szybko podleciał do Gligara pokonując go paroma silnymi uderzeniami swoich skrzydeł.
35%Gra Ajra - Page 6 397 Gra Ajra - Page 6 207 0%
Status:
Staravia: Unik 110%
Cytat :
Staravia: +80% exp (+25% exp Bonus!), +10% Sp. Attack Limit
Respekt +5 ptk
Zadowolona ze swojej wygranej ptaszyna wykonała beczkę w powietrzu po czym podleciała do Ciebie, okrążając Cię. Chyba chciała się pochwalić tym jak teraz wygląda! Ostatecznie wylądowała przed tobą dumnie pusząc przy tym swoje piórka.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 6 EmptySro 06 Sie 2014, 17:48

Oglądając pojedynek wydarzyła się dla mnie rzecz niezwykła. Pokemon, którego posiadam od kilku chwil ewoluował na moich oczach. To jest niezwykłe przeżycie.
- Starly! Przepraszam Staravia! Spisałaś się genialnie podczas tego pojedynku! - powiedziałam do swojego pokemona, który wylądował przy mnie - Nie potrafię się nacieszyć tym widokiem! Wspaniale będzie się nam współpracowało. Jednak warto byś teraz odpoczęła. Pojedynek nie należał na najłatwiejszych.
Po tych słowach powróciłam ptaszka do pokeballa, a z torby wyjęłam nowy, pusty dla nowego pokemona. W końcu skoro udało mi się pokonać go walce - mam prawo złapać nietoperza. Rzuciłam w jego stronę kulkę i czekałam na to co się wydarzy.
- Jak myslisz Absol? Nasza drużyna będzie miała szansę na przeciwstawienie się temu wrogiemu mężczyźnie? Jak on miał na imię? Mało charakterystyczne, skoro już nie pamiętam. jednak z pewnością nie będę go lekceważyć.
Gdy tylko uda mi się złapać pokemona mam zamiar ruszać dalej do miasta. Warto się tam pojawić przed zmrokiem. Inaczej może być nieprzyjemnie.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Gra Ajra - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 6 EmptySro 06 Sie 2014, 19:13

Staravia jeszcze chwilę puszyła swoje piórka, a następnie rozprostowała skrzydła przyglądając się jak teraz wyglądają. Były znacznie większe i silniejsze, co będzie działało zdecydowanie na waszą korzyść. Trafiłaś czerwonym promieniem w swoją ptasią podopieczną, a ta zniknęła Ci w kuli, gdzie odzyska trochę sił. Po chwili zastanowienia rzuciłaś także pustą kulą w pokonanego Gligara. Ciekawe czy każdy trener ma tyle szczęścia przy łapaniu swojego pierwszego Pokemona, bo czerwono biała kula nie drgała za długo! Oficjalnie Gligar stał się członkiem twojej drużyny! Zwróciłaś się do swojego Absola, który słysząc twoje słowa delikatnie jakby się uśmiechnął i kiwnął głową zgadzając się z twoimi słowami.
- Abbb sool!
Zawarczał Pokemon wykonując zręczny skok na przód by zachęcić Cię do dalszej podróży. Nie zrobiliście wiele kroków na przód, gdy Absol zatrzymał się w półkroku nasłuchując otoczenie. Po chwili mroczne psisko odwróciło się nagle w tył atakując swoim Razor Windem pobliską nie za dużą skałę, która rozpadła się w na pół. Nie bardzo rozumiałaś zachowanie swojego Pokemona poza tym, że chyba wyczuł coś co was śledziło. Podniosłaś wzrok, a twoim oczom ukazał się jakiś nieznany tobie Pokemon, wyglądał trochę jak nietoperz.
Gra Ajra - Page 6 714_f-png
- Njoo?
Zapytało Cię stworzenie lądując jakiś metr od Ciebie. Chyba zaimponował mu sposób w jaki pokonałaś Gligara, a może to chodziło o ewolucję Staravii? Absol nachylił delikatnie głowę przyglądając się mu trochę podejrzliwie.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 6 EmptyCzw 07 Sie 2014, 08:40

Jak na kobietę przystało Staravia będzie puszyć się przy każdej możliwiej okazji. Co najważniejsze żeby Absol nie poczuł się odrzucony. Jednak po jego całej akcji przed chwilą utwierdziłam się w przekonaniu, że ten gatunek jest niezwykle mocno wyczulony na nagłe zmiany w środowisku przyrodniczym. I z niespotykaną szybkością na nie reagują.
- Absol spokojnie! Wiem, że chcesz pomóc i jestem wdzięczna. Jednak nie każdy szelest jest czymś złym. - zwróciłam sie do pokemona bez żadnych pretensji. Rozumiem bardzo dobrze, że stara się mnie chronić - Spójrz ten stworek nie wygląda na bardzo niebezpiecznego. W końcu wygląda podobnie co Gilgar, którego złapałam.
Przykucnęłam na jedną nogę, aby zniżyć się do wzrostu pokemona. Wyciągnęłam pokedex i przeskanowałam go.
- Hej maluchu. Co tutaj robisz taki sam, bez znajomych? Coś ciebie zainteresowało na tyle, że się pojawiłeś?
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Gra Ajra - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 6 EmptyCzw 07 Sie 2014, 11:59

Mimo wszystko Absol zachowywał dystans w stosunku do małego nietoperza, który bez większej przyczyny chyba chciał się z wami zaprzyjaźnić. Wyciągnęłaś swoją encyklopedię by zeskanować nieznanego Ci Pokemona, a po chwili usłyszałaś następujące informacje:
- Noibat, Pokemon Fala Dźwiękowa. Żyją w ciemnych jaskiniach, w grupach liczących niewiele osobników. Jego uszy potrafią emitować fale ultradźwiękowe o mocy 200 tysięcy Hertzów
Noibat widząc twoją przyjazną reakcję na swoją osobę wzbił się do lotu, chcąc Ci się lepiej przyjrzeć. Kiedy maleństwo upewniło się, że nic mu nie chcesz zrobić usiadł Ci na ramieniu. Absol przyglądał się nietoperzowi, ale nie wydał już z siebie żadnego dźwięku. Widać zdecydował, że jeśli będziesz chciała przyjąć do waszej drużyny tego malucha, to on nie ma nic do powiedzenia. Dobrze znałaś swojego Pokemona i wiedziałaś, że zdarza mu się grać na obojętnego tylko po to by zwrócić na Ciebie swoją uwagę.
- Noojj! Bat!
Zawołał Pokemon po czym ponownie wzbił się do lotu i zaczął Ci pokazywać, coś co chyba znaczyło że sam chciałby być już dużym Pokemonem, a skoro pomogłaś Starly, to czemu miałabyś jemu odmówić pomocy?
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 6 EmptyCzw 07 Sie 2014, 18:27

Cóż za interesujący gatunek stworzenia. Idealnie wpasuje się w moją drużynę. Choć kolejny latający stworek może okazać się błędem, to tej urodzie nie mogę się przeciwstawić. I z pewnościa taka prezencja pasuje dla takiej wiedźmy jak ja.
- Podoba ci się to, że mója Starly ewoluowała? - zapytałam głosem pełnym entuzjazmu dla takiego zapalenia - Czyżbyś też marzył o takim wydarzeniu, który całkowicie zmieni twój wizerunek i siłę. Myślę, że mogłabym ci pomóc w tym przypadku. Jesteś zainteresowany tym aby ze mną ruszyć w podróż?
Zapytałam się pełna nadziei, że ktoś taki jak ja potrafi zaimponować komuś. To napewno doda mi pewności siebie. Z torby wyjęłam jeden pokeball, który pokazałam nietoperzowi.
- Widzisz? Jeżeli jestes zainteresowany tą opcja. Wystarczy, że dotkniesz tej kuleczki, a potem to pozostanie nam wspólne przemierzanie świata ku przygodzie i twojej ewolucji.
Obserwowałam uważnie co uczyni Noibat, przy tym mocno tuliłam swojego Absola. W końcu potrzebuje maluch trochę pieszczot.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Gra Ajra - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 6 EmptyCzw 07 Sie 2014, 22:32

Gdy wspomniałaś o ewolucji Starly w jej wyższą formę, Noibat szczęśliwy iż go zrozumiałaś pokiwał parokrotnie swoją główką. Właśnie o to chodziło temu nietoperzowi! O zmianę w swoją wyższą formę! Gdy zaproponowałaś mu wspólną podróż malec aż przytulił się swoim policzkiem do twojego! Taki okaz w twojej drużynie z pewnością będzie pasował do twojego wizerunku czarownicy. A jeśli poświecisz mu odpowiednią ilość czasu, będziesz świadkiem jego ewolucji. Z taką drużyną jaką obecnie masz, twój wróg jakim był Seymour nie będzie stanowił dla Ciebie najmniejszego problemu! Przynajmniej taką miałaś nadzieję. Gdy schyliłaś się, aby dać trochę miłości Absolowi. I chodź mroczny psiak pozwolił się przytulić, a nawet bardzo mu się to podobało to po chwili odsunął Cię do siebie łapą. Spojrzał na Ciebie swoimi czerwonymi ślepkami, a następnie przygładził łapą swoje futro na piersi. Chyba chciał Ci powiedzieć iż docenia twoje uczucie, ale woli żebyś nie czochrała mu futerka. Musiało wyglądać to komicznie! Tak czy inaczej jeśli chcieliście dotrzeć do miasta przed zmrokiem, to musieliście ruszyć! A czym prędzej się za to zabierzecie, tym szybciej staniecie u progu Ecruteak.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 6 EmptyPią 08 Sie 2014, 10:47

Jak na razie z pewnością wyczerpałam limit szczęścia w zdobywaniu nowych towarzyszy. Schowałam pokeball z Noibatem, po czym przyjrzałam się Absolowi. Widok poprawiającego wygląd pokemona poprawił mi bardzo humor.
- Kochany! Jesteś już przepiękny. Kilka włosków w złą stronę z pewnością doda ci charakteru. A na pewno nie odbierze tej urody. - zażartowałam z zachowania mojego towarzysza. Oczywiście wszystko w jak najlepszej intencji. - A teraz koniec tych żartów. Miasto i przygoda na nas czekają. A buszować poza miastem po nocy nie bardzo mi się uśmiecha.
Z takim nastawieniem ruszyłam prędko przed siebie. Starałam się utrzymać jednakową prędkość na całej trasie. Nie chciałam zostać na otwartej przestrzeni bez żadnego sprzętu. To nie jest zbyt przyjemna perspektywa. Jak przystało na "turystę" sprawdzam położenie na mapie, co by nie zboczyć z trasy.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Gra Ajra - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 6 EmptyPon 11 Sie 2014, 00:11

Przygotowana na podróż w nieznane spojrzałaś w swój nawigator by upewnić się, że idziesz w dobrą stronę. Twój sprzęt pokazał Ci obecną lokację i zadowolona doszłaś do wniosku iż idziesz w dobrą stronę. Z tego co mówił Nav powinnaś za niedługo znaleść się w mieście. Dobrze by było, bo słońce powoli zaczynało się chylić ku zachodowi. Na całe szczęście gdy podniosłaś zwrok widziałaś już zarys miasta! Zadowolona przyśpieszyłaś kroku, podobnie jak twój Pokemon dzielnie idący u twojego boku. Macie całkiem spore szanse na sen w wygodnych łóżkach i jakiś ciepły posiłek! Nawet nie wiesz kiedy, na twojej drodze jakby spod ziemi wyrósł chłopak, który wpadł na Ciebie. Kiedy zderzył się z tobą, wypuścił z dłoni swój PokeDex.
- Jak lezi-...o! O! Przepraszam!- powiedział młodzieniec, po czym podniósł z ziemi swój sprzęt i schował go.- Oh. Absol! Hey, Ruby... Poznaj kolegę!
Zaśmiał się chłopak, a za nim zauważyłaś nieśmiałą Absol. Jednak było w niej coś innego. Ona miała inny kolor sierści. Chyba widząc iż wpadł na dziewczynę postanowił się nie wydzierać jak głupi.

Gra Ajra - Page 6 359
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 6 EmptyWto 12 Sie 2014, 08:48

Bardzo mnie ucieszył widok miasta, który dał mi kolejne pokłady energii aby dostać się do celu. W końcu co mogłoby mi przeszkodzić w zdobyciu upragnionego celu. Prawdopodobnie wypowiedziałam to w złą godzinę. Zderzenie się z inną osobą nie było w moim planie, nie ważne jak miła i kulturalna była to osoba. Stało się. Pierwsze co zrobiło na mnie wrażenie to jego pokemon. To również był Absol, tylko jakiś inny. Czerwony? Błyszczący?
- Hej. Spokojnie nic się wielkiego nie stało. Sama również powinnam uważać. - powiedziałam do speszonego chłopaka. - Widzę, że również jesteś trenerem Absol. Jednak twój wygląda zupełnie inaczej niż mój. - z uśmiechem powiedziałam do chłopaka po czym podałam mu dłoń - Jestem Anabell i nie ukrywam, że spotkanie żywej duszy w tej głuszy jest przyjemne. - przywitałam się jak na człowieka przystało po czym z uwagą obserwowałam reakcję Absola na spotkanie z koleżanką. To z pewnością jest dzień pełen wrażeń.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Gra Ajra - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 6 EmptyWto 12 Sie 2014, 13:01

Chłopak przyjaźnie uśmiechnął się do Ciebie i podrapał palcem po policzku. Stojąca za nim Absol, widząc iż ma do czynienia z innym Pokemonem tego samego gatunku wyszła zza trenera uważnie przyglądając się twojemu Pokemonowi. Twój Absol sam dał krok na przód. Widać oba stworzenia były zainteresowane takim spotkaniem. Chłopak chwilę przyglądał się dwóm psiakom i pogłaskał Ruby po głowie, na co ona wydała z siebie przyjemny dla ucha cichy pisk. Nawet głos miała trochę inny niż twój podopieczny!
- Ach! Głupi ja! Nie przedstawiłem się. Jestem Aidan, pochodzę z Rustboro w Hoenn. Od jakiegoś czasu ja i Ruby podróżujemy po Johto by dostać się do tutejszej Ligii.
Powiedział uśmiechając się do Ciebie, a po chwili wyciągnął metalowe pudełeczko pokazując Ci swoje zdobycze, którymi były trzy różne odznaki. Co prawda brakowało mu jeszcze trochę zanim będzie mógł wziąć udział w walkach z innymi trenerami. Ale był na dobrej drodze do osiągnięcia swojego celu.
- Właściwie wybieraliśmy się z Ruby na mały trening. Jeśli nie masz nic przeciwko wyzwałbym Cię na mały pojedynek. Co powiesz na dwie rundy walki?
Aidan chicho zaśmiał się chowając pudełko ze swoimi odznakami, a następnie nie czekając na twoją odpowiedź wypuścił przed Ciebie pokemona. Średnich rozmiarów ptasi Pokemon chwilę latał nad wami, po czym wylądował prezentując swoje granatowe skrzydła.
Gra Ajra - Page 6 277
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 6 EmptySro 13 Sie 2014, 09:02

- Bardzo mi miło. - powiedziałam do chłopaka. Cóz ma swój ambitny plan tak samo jak ja. Nigdy nie zastanawiałam się nad tymi wszystkimi dodatkami do trenerskiego życia. Kto wie co przyniesie mi kolejny dzień. Przyjrzałam się uważnie wybranemu przez Aidana pokemona. Po czym zdecydowałam, że nie ma na co czekać.
- NIe mam nic przeciwko takiej walce. - wyjęłam z torby pokeball z moim najnowszym nabytkiem. A naszego przeciwnika przeskanowałam - Noibiat pokaż się! Uważnie posłuchaj. Czeka cię teraz walka, która przybliży ciebie no ewolucji. Zatem liczę, że dasz z siebie wszystko. - skierowałam słowa do mojego nietoperza po czym wydałam pierwsze polecenia - Rozpocznij od Supersonic! Skołuj przeciwnika już na samym początku. A następnie pochwyć przeciwnika w silny uścisk Psychic. Tym samym skieruj duża jaskółkę prosto na ziemię. Niech poobija się! Wtedy podleć i zastosuj Acrobatics. Zanurkuj bardzo szybko i mocno uderz przeciwnika tym atakiem. Od razu po uderzeniu odleć od niego i zmieńmy trochę atmosferę. Użyj Sunny Day, aby rozświetlić arenę walk. Wtedy skąp się w promieniach słońca i naładuj baterie. Uderz potężnym Solarbeam prosto w przeciwnika. Po wykonaniu tego ataku nadleć zwinnie w kierunku jaskółki i całym ciałem uderz Tackle. Gdy będziesz bardzo blisko go wbij się swoimi ząbkami i posmakuj krwi za pomocą Leech Life. Podratujmy zdrowie właśnie tym ruchem. Zacznij latać i wykonywać Screcch. Osłabimy jego obronę przed atakami. A wtedy nadleć niespodziewanie i wykonaj Tackle od dołu. Wybij tym samym naszego przeciwnika w górę i spraw, że będzie miał problemy z unormowaniem lotu. Szybko pochwyć go w Psychic! Zdecydowanym ruchem skieruj przeciwnika w dół! Gdy upadnie od razu wystrzel Solarbeam! Po tym uderzeniu wzleć w górę i zakończ wszystko solidnym Draco Meteor.
Z uwagą obserwowałam walkę mojego smoka z tym dość sporych rozmiarów ptakiem. A wszystko po to by w razie problemów szybko zareagować.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Gra Ajra - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 6 EmptyCzw 14 Sie 2014, 12:40

Zastanowiłaś się chwilę nad wyborem przeciwnika, oraz nad tym cóż to za Pokemon. Możliwe iż pochodził on z tego samego regionu co Aidan. Skierowałaś swoją encyklopedię w stronę stojącego przed tobą Pokemona, a oto co powiedział Ci twój Dex.
- Swellow, Pokemon Jaskółka. Jeśli jego ogon jest uniesiony w górę znaczy to o dobrej kondycji Pokemona. Szybuje po niebie z pełną elegancją.
Cytat :
Gra Ajra - Page 6 277
Swellow "Air"Gra Ajra - Page 6 Male
Lv. 10
Natura: Spokojny
Zauważyłaś, że kiedy ty wybrałaś swojego Pokemona do walki Aidan zrobił to samo co ty. Nie mieliście ani chwili do stracenia! Przyszedł czas na pojedynek między wami! Noibat był bardzo bojowo nastawiony, tym bardziej że walka miała przybliżyć go do wyczekiwanej ewolucji. Swellow rozpoczął walkę od Air Cutter rozbijając przy tym dźwiękową falę twojego Pokemona. Widziałaś iż jaskółka była bardzo dobrze wyszkolona i walka nie będzie należała do najprostszych. Psychic zablokował na chwilę przeciwnika przez, co Noibat miał wręcz idealne pole do zaatakowania Swellowa. Gdy zaś twój Pokemona użył Sunny Day, Aidan zaśmiał się chicho i kazał ptakowi uderzyć Heat Wave. Dzięki działaniu promieni słonecznych siła ognistej fali jaką uderzył twój przeciwnik była więc niesamowita! Mimo iż Noibat starał się jak mógł, zdawało się że przegra pojedynek z Swellowem. Wtedy przyszedł czas na uderzenie potężnym Draco Meteor! I chodź Swellow ze swoim Brave Bird starał się uniknąć ataku to został ostatecznie pokonany!
Cytat :
Noibat: +1lv 25% exp, +10% Sp. Attack Limit.
Anabel +5 Punktów Respektu
7%Gra Ajra - Page 6 714_b-png Gra Ajra - Page 6 277 0%
Aidan wrócił do kuli swojego Pokemona i uśmiechnął się do Noibata.
- Twój Noibat świetnie poradził sobie z moim Airem. Zobaczymy jak poradzisz sobie w kolejnej walce. Sand! Pokaż na co Cię stać!
Gra Ajra - Page 6 28
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 6 EmptyPią 15 Sie 2014, 08:24

- Cudownie Noibat! Jesteś wspaniałym wojownikiem. - powiedziałam do swojego nietoperza po wygranej walce. - Aiden, twój Swellow jest niezwykle silnym pokemonem. I coś mi mówi, że kolejna walka nie będzie wcale taka prosta.
Widząc nowego przeciwnika ponownie użyłam Pokedexu. Wyglądał jak jeżowiec, tak uroczo i wcale nie agresywnie. Prawda mogła być jednak inna i z tego pokemona będzie niezły wojownik.
- Cóż. Do kolejnego starcia wybiorę swojego myśliciela! Kadabra ruszaj! Od razu potraktuj przeciwnika Confusion! Następnie użyj swojego umysłu i wykonaj Kinesis. Wejdź głęboko w umysł przeciwnika, aby przeciwnik nie mógł ciebie atakować za każdym razem. Teleportuj się przed niego i uderz z Ice Punch. Wyceluj atak w jego podbródek, aby przy okazji go trochę odrzucić od Ciebie. Następnie Teleport w poprzednie miejsce. Z tego miejsca kolejny raz zaatakuj za pomocą Confusion. Trzymaj go i uderzaj nim mocno o podłoże. Szybkim ruchem Teleportuj się w okolice przeciwnika i uderz od tyłu Ice Puch. Teleport w bezpieczną odległość i potraktuj naszego przeciwnika solidnym Psyshock. Kolejny raz zabezpieczmy sie wykonaniem Kinesis, dzięki czemu jego ataki stracą na celności. A zaraz po tym wyceluj i uderz pięknym Psyshock. Kolejno złap ptaka w Confuison i uderzaj nim mocno szorując ziemię. Wykorzystaj go jak ścierkę. Szybko teleportuj się tam gdzie leży i uderz z Ice Punch. Atakiem tym mocno uderz w twarz i odrzuć przeciwnika, aby przejechał się na plecach po twardej podłodze. Kolejno pojaw się przy nim i uderz z Ice Punch prosto w podbrzusze. Następnie Teleport w poprzednie miejsce. Pora na bardzo nieprzewidywalny atak. Wykonaj Metronome! Po czym użyj ataku za pomocą Psyshock. Następnie kolejny raz zaatakuj za pomocą Confusion. Trzymaj go i podrzucaj dość mocno na ziemie. Szybkim ruchem Teleportuj się w okolice przeciwnika i uderz z Ice Punch. Całość zakończ atakiem niespodzianką, czyli Metronome.
Liczę, że mój mały myśliciel poradzi sobie w tej walce oraz nie zrobi mi jakieś niespodzianki. W końcu jak nie spodoba mu się jakiś element walki to może z niego zrezygnować. A to miałoby swoje nieprzewidywalne jak Metronome skutki.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Ajra - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Ajra
Powrót do góry 
Strona 6 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Gra Ajra
» Pudło Ajra
» #163 Ajra || Vermillion Gym
» Konto Ajra
» #169 Ajra || Vermilion Gym

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gry-
Skocz do: