Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gra Ajra

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 2 EmptyNie 30 Mar 2014, 18:23

- Świetnie się spisałeś Absol. A teraz odpocznij. Musisz się zregenerować. - powiedziałam co swojego pokemona i powróciłam go do kulki. Następnie podeszłam do pani policjantki i złapałam ją za ramię. Może dotyk żywej postaci powie mi kim ona jest.
- Czemu twoje pokemony mnie zaatakowały? Kim jesteś i czemu tak wypatrujesz innych ludzi?
Nie podoba mi się ta sytuacja. Gdybym tylko miała pewność kim ona jest.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Gra Ajra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 2 EmptyNie 30 Mar 2014, 20:58

NIestety nic nie wyczulas, procz obecnosci tej osoby, ktora uprzedno mowila w twojej glowie. KObieta sposcila glowe a gdy ja podniosla wyglala calkiem inaczej.
Musialam sprawdzic czy nalezysz do tych dobrych czy do tych zlych. poweidziala i z tymi slowami zniknela zarowno z ekipa, ktora miala ugasic pozar. A co najdziwniejsze. Pozaru tez nie bylo. Zewszad otaczal cie ciemnosc.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 2 EmptyPon 31 Mar 2014, 06:41

Stałam osłupiona tym co się teraz wydarzyło. Te oczy! Wyglądało to jakby opętał ją demon. I jeszcze te całe zniknięcie, które prawie jest jak wyjęte z baśni. Coś tutaj jeszcze śmierdzi. Ktoś się mną interesuje? Jestem w niebezpieczeństwie? Rozejrzałam się po okolicy. Miałam nadzieję, że ciemność spowodowana jest zachodzącym słońcem i nadchodzącą nocą. Nie chciałabym już teraz napotkać jakieś sprawy, których nie rozumiałabym.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Gra Ajra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 2 EmptyPon 31 Mar 2014, 07:11

Niestety ciemnosc to nie byla spowodowana tym czym myslalas. Mialas nawet wraznie ze spadasz w dol. Wiesz, jak w snach. Po dosc dlugim spadaniu ocknelas sie w pomieszczeniu z bialym sufitem. Dookola slyszalas jakies piski. Jakby aparatury spitalnej. W sumie tak tez bylo. jakas igle mialas wprowadzona w zyle. Przy twoim lozku stal Absol pilnujac cie by nikt cie nie skrzywdzil
Witam pani Anabel. jakas pielegniarka stanela po drogiej stronie lozka Dziekujemy ze sie pani ocknela. TO bardzo dobra wiadomosc. usmiechnela sie cieplo sprawdzajac cos na sprzecie dookola twojego lozka.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 2 EmptyPon 31 Mar 2014, 09:58

Pierwsza moja myśl to "Co do jasnej cholery tam sie stało". Byłam wystraszona tą całą sytuacją, jednak uspokojił mnie widok czuwającego Absola. Jednak na niego mogę zawsze liczyć. Wskazałam ręka aby do mnie podszedł. Chciałam go jak najbardziej przytulić. Potem zwróciłam sie do tej pielęgniarki.
- Co się stało? Dlaczego jestem tutaj? Nic nie pamiętam.
Miałam nadzieję, że będzie potrafiła mi na to odpowiedzieć. Rozbieganym wzrokiem szukam swojej torby. Najbardziej cenna dla mnie jest księga czarów i mapa, którą zabrałam Natanowi.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Gra Ajra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 2 EmptyPon 31 Mar 2014, 12:08

Znalezlismy cie nie przytomna na skraju lasu w ktorym trzy dni temu byl pozar. W sumie to trzy dni bylas nie przytomna. powiedziala pielegniarka. Absol polozyl sie obok ciebie lecz widzac twoje spanikowanie gdzie jest torba zeskoczyl, wszed pod lozko i zaraz wskoczyl z torba w pysku.
Twoj Absol nie chcial wrocic do pokeballa a co dopiero oddac torbe. Caly czas nie ustepowal cie na krok. Mielismy pewne problemy bo nie pozwolil cie dotkac i po walce do tej pory nie zostal wyleczony choc widac ze wymaga opieki lekarskiej. powiedzoala pielegniarka widzac ozywienie Absola.
Moze mu wydasz jakies polecenie bo nas wcale sie nie slucha. zaproponowala pielegniarka pomagajac ci usiasc. Teraz lepiej widzialas ze Absol ma sporo ran a ty masz noge zabandazowana i poparzenia na rekach.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 2 EmptyPon 31 Mar 2014, 18:09

Słuchałam uważnie tego co mówiła pielęgniarka. Widoczne tamta kobieta miała sporo tajemniczej mocy, że mnie tak potraktowała. Uśmiechnęłam się gdy ujrzałam torbę.
- Torba jest dla mnie bardzo ważna i mój przyjaciel o tym wiedział.
Jednak nie zwracałam uwagi na swoje rany. Bardziej obawiałam się o zdrowie Absola. Dlatego też zwróciłam się do niego
- Spisałeś się wspaniale! Dziękuję za pomoc, ale to teraz ty jej potrzebujesz. Pozwól się sobą zaopiekować. Będę tutaj bezpieczna. Wtedy będziemy mogli ruszyć dalej.
Tutaj zwróciłam się do pielęgniarki by zaprowadziła go do lekarza.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Gra Ajra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 2 EmptyWto 01 Kwi 2014, 07:21

Rozumiem. usmiechnela sie pielegniarka.
Absol niezbyt chetnie poszedl z kobieta co jakis czas odwracajac sie by spojrzec czy aby na pewno jestes bezpieczna. Gdy znikneli za drzwiami lezalas jakies 10minut sama. Otaczal cie tylko dzwiek aparatury szpitalej gdy na korytazu uslyszalas rumor i za chwile Absol pojawil sie w drzwiach i wskoczyl ci na lozko warczac w strone drzwi.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 2 EmptyWto 01 Kwi 2014, 16:42

Nawet nie miałam czasu na przejrzenie księgi i poszukaniu jakiś informacji o tej tajemniczej dziewczynie. O jej oczach i mojej utracie pamięci. Przybliżyłam się do Absola, aby poczuć się bezpieczniej. Nie podoba mi się ta sytuacja. Postanowiłam jednak zejść z łóżka i delikatnie wyjrzeć za drzwi co się tam dzieje.
- Absol bądź czujny. Mam nadzieję, że mocy nie straciłam.
Wyciągnęłam do przodu rękę. W razie jakiegokolwiek ataku byłam gotowa na użycie telekinezy do obrony.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Gra Ajra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 2 EmptyWto 01 Kwi 2014, 17:28

Okazalo sie ze to tak Absol halasowal uciekajac przed pielegniarka. W drzwi weszla pielegniarka z niezbyt zadowolona mina.
Musisz isc z nami bo on nie da sie zbadac. zezloszczona podeszla do ciebie i pokazala na Absola reka.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 2 EmptyWto 01 Kwi 2014, 17:43

Spojrzałam na Absola smutnym wzrokiem, ale rozumiałam go. Przecież słucha się tylko mnie i troszczy się o mnie. Podeszłam do łózka i wzięłam za sobą torbę. Nie zamierzam jej opuścić nawet przez chwilę.
- Chodź Absol. Za mną będziesz bezpieczny.
Poklepałam go po głowie i ruszyłam za pielęgniarką, aby zajęła się moim towarzyszem. Chciałam dla niego jak najlepiej, więc będę przy nim blisko i uspokoję go w razie potrzeby.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Gra Ajra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 2 EmptySro 02 Kwi 2014, 07:32

Gdy stanelas na nogi niepewnie sie kiwalas. Od tak dlugiego lezenia bolaly cie plecy zas nogi odmawialy ci posluszenstwa. Absol chcial isc obok ciebie bys mogla sie na nim wesprzec lecz to bylo dosc trudne biorac pod uwage fakt ze byl dosc niski. Ty nie mialas 1.20metra by moc isc oparta o kego grzbiet. Jednakze z kazdym krokiem szlas corac pewniej. Gdy pielegniarka chciala ci pomoc Absol warczal groznie na nia. W koncu doszliscie do innego pomieszczenia gdzie nie mialas prawa wstepu wejsc. Absol opuscil cie nie chetnie. Jednak nie odszedl dalej niz pozwalala mu na to widocznosc przez okienko. Musial cie caly czas widziec.
Zobaczymy. uslyszalas zamyslona pielegniarke gdy zamykala za nim drzwi zostawiajac cie sama na korytarzu. I zapomnialam ze za wygrana walke z psiakami +5pkt respektu.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 2 EmptySro 02 Kwi 2014, 09:39

Coś czuję, że długo nie uda mi się opuścić tego szpitala. Chociaż już mam na to ogromna ochotę. Trochę marnuję swój czas, w końcu powinnam być w podróży i poszukiwać artefaktu. Jednak zdrowie mojego pokemona jest najważniejsze. Przyglądałam się mu uważnie i cały czas wspierałam go. Miałam nadzieję, że odczuwa moje intencje i pozwoli się opatrzyć. Pokemon z ranami nie bedzie przecież pomocny, a skoro to jest mój przyjaciel to trzeba zrobić wszystko. Nie spuszczałam z niego wzroku patrząc przez okienko.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Gra Ajra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 2 EmptySro 02 Kwi 2014, 14:21

Nagle poczulas sie slaba i tracilas kongakt ze swiatem zewnetrznym. W glowie uslyszalas... Absola? Zaraz do ciebie przyjde. Oddychaj Amando. To musial byc Absol bo nikt inny nie znal twojego imienia z obecnych w szpitalu. Za chwile tez do resztek twojej swiadomosci doszla obecnosc pokemona i glos pielegniarki
Zabierzcie ja stad. Ona musi byc ta.... i zemdlalas nie slyszac jaka ta jestes.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 2 EmptySro 02 Kwi 2014, 14:27

I co teraz? Umarłam? Zemdlałam? Śnię? Kompletnie nie wiem co się dzieje. Te zdanie. Oni coś wiedzą. Oni coś przeczuwają? Staram się obudzić z tego transu. Na szczęście mam swojego Absola. On mi pomoże i mnie obroni. Oczywiście o ile mu samemu nic się nie stanie. Skupiam swoje moce magiczne, aby przynajmniej ujrzeć co się dzieje. Podobnie jak podczas lokalizowania esencji w mieszkaniu Natana. Mogłam patrzeć na pomieszczenie z zamkniętymi oczami. Oby moja moc jednak nie uleciała.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Gra Ajra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 2 EmptySro 02 Kwi 2014, 17:06

Moce z ciebie nie ulecialy. Zobaczylas ze jestes w jakims ciemnym pomieszczeniu. Absola jak i torby przy tobie nie bylo. Dzialo sie cos zlego. Bardzo zlego. Obudzic sie tez nie moglas. Bylas za slaba. Wizja zniknela. Za malo many.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 2 EmptySro 02 Kwi 2014, 20:21

Do jasnej anielki i co niby mam teraz zrobić. Moc wyczerpana, a ja nadal nie wiem co się dzieje. Muszę się ocknąć. Zaczynam brać głębokie oddechy i powoli oczyszczać umysł. Może dzięki temu uda mi się przebudzić. Jednak najbardziej boli mnie brak Absola. Co się mogło z nim stać. Jedyny mój przyjaciel. Czułam sie winna, że od razu nie rozbroiłam tej policjantki. Może wtedy bylibyśmy bezpieczni. jednak liczę, że moj spokojny i oczyszczony umysł pozwoli mi na przebudzenie.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Gra Ajra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 2 EmptyCzw 03 Kwi 2014, 08:13

Po jakims czasie w koncu sie ocknelas. I tak jak widzialas w swoich wizjach bylas w jakies piwnicy. Bylo ciemno, wilgotno, chlodno. Wrecz zadrzalas z zimna. Czulas przeciag gdzies musialy byc albo okna w tej piwnicy co mozna wykluczyc bo bylo ciemno. Gdzies tam dalej wisiala zarowka ktora dawalo malo swiatla. Przeciag bylo mozna zwalic na dziory w scianach.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 2 EmptyCzw 03 Kwi 2014, 17:42

To nieźle się wpakowała. Po prostu przepięknie, ponieważ czuję sie jak przysłowiowa śliwka w kompocie. Wstaję i próbuję odnaleźć jakąś możliwość ucieczki. Po omacku przeszukuję ściany, macam je. W końcu powinno mi się udać odnaleźć jakikolwiek punkt odniesienia. Może nawet gdzieś tutaj sa drzwi, którymi moge uciec. Nie porzucam nadziei, tylko ona mi pozostała. Oraz myśl, że tam gdzieś jest Absol. Muszę do niego dotrzeć.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Gra Ajra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 2 EmptyCzw 03 Kwi 2014, 18:11

Obudzila sie. doszedl cie glos z miejsca gdzie wisiala zarowka. Jednak nikogo nie widzialas. Sama macajac sciany zauwazylas a raczej wymacalas ze nie sa niczym pokryte, tylko surowe sciany. W pewnym miejscu byla jakby pusta sciana zamiast stuk stuk bylo stuk puk.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 2 EmptyCzw 03 Kwi 2014, 18:26

- Tak obudziłam się! I nie podoba mi się ta cała sytuacja! - powiedziałam w stronę, z której ja słyszałam głosy. A potem ponownie wybadałam to tajemnicze miejsce. Może jest to jakaś gipsowa ścina, którą łatwo można wyważyć, a może to drzwi. Gorączkowo próbuję nadal się stąd wydostać. Z przyjemnością uderzyłabym magią, lecz ostatnio trochę nie mam w tym umiaru.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Gra Ajra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 2 EmptyCzw 03 Kwi 2014, 18:42

Spokojnie moja droga. uslyszalas Jesli szukasz drzwi to sa one za nami razem z twoim Absolem. i jakby na potwierdzenie tych slow usyszalas swojego pokemona. Bo wybadaniu miejca stwierdzilas ze to raczej nie sa drzwi co potwierdzila osoba mowiaca. Glosu nie umialas badz nie bylas w stanie przypisac do konkretnej plci a co dopiero osoby. Glos byl praktycznie bez barwny. Ty znowu czulas ze opadasz z sil.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 2 EmptyCzw 03 Kwi 2014, 18:52

Kieruję swoje kroki w kierunku żarówki i to tam poszukuję drzwi. Na prawdę cała ta sytuacja jest dla mnie coraz mniej komfortowa, a jeszcze na kolejna utrata sił. Ale czemu tak się dzieje? Nie byłam gotowa na przejęcie kolejnej esencji? Czy może oni nafaszerowali mnie jakimiś ziołami. Szukam tych drzwi jak opętana. Chyba po tej wizycie do końca życia będę miała klaustrofobię. A to bardzo źle mi wróży.
- Mam nadzieję, że mi wytłumaczycie co się dzieje. Na prawdę czuję się fatalnie.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Gra Ajra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 2 EmptyPią 04 Kwi 2014, 10:01

Twoimi rozmowcami okazaly sie takie pokemony
Gra Ajra - Page 2 96px-092Gastly Gra Ajra - Page 2 96px-041Zubat. Jednak nie mialas pewnosci poki Gastly sie nie odezwal
Absol jest tam. i polecial w kierunku szafki. Za nia jak sie okazalo byl Absol w klatce. Zubat wisial dogory nogami na suficie jak to na nietopera przystalo. Drzwi byly za twoimi rozmowcami.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Ajra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 2 EmptyPią 04 Kwi 2014, 11:09

Obezwładniły mnie dwa pokemony? One mówią czy siedzą w mojej głowie. Ruszyłam biegiem do klatki, aby uwolnić swojego przyjaciela. Nie zamierzałam patrzeć jak on się męczy w zamknięci. Jakbym trzeba być bezdusznym stworzeniem, aby tak potraktować pokemona.
- Co się tutaj dzieje? Czemu tutaj jestem? Co to wszystko znaczy?
Wypowiedziałam w pośpiechu moje pytania. Rozejrzałam się również za torbą, która była dla mnie bardzo cenna.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Ajra - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Ajra   Gra Ajra - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Ajra
Powrót do góry 
Strona 2 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Gra Ajra
» Pudło Ajra
» #163 Ajra || Vermillion Gym
» Konto Ajra
» #169 Ajra || Vermilion Gym

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gry-
Skocz do: