Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Berry's Safari

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Berry's Safari - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari - Page 2 EmptyPią 20 Cze 2014, 12:58

Bez zastanowienia szybkim krokiem ruszam w stronę, skąd poczułem ten wiatr. Może w końcu uda mi się wyjść na łąkę, czyli tam, gdzie jest cel mojej podróży. Rozglądam się dookoła nieustannie.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Berry's Safari - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari - Page 2 EmptyPią 20 Cze 2014, 13:04

8. Z każdym krokiem wiatr stawał się silniejszy. Można by rzec, że wiało jak za cara Mikołaja Pierwszego. Zapewne kiedyś tunele te służyły jako wentylacja dla reszty podziemnego kompleksu. W końcu dotarłeś na powierzchnię. Wyjście było ukryte w krzakach, lecz mimo tego światło przekradające się miedzy liśćmi raziło cię po oczach złośliwie.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Berry's Safari - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari - Page 2 EmptyPią 20 Cze 2014, 13:11

Staram się lekko zmrużyć uczy i nie przejmować się rażącym mocno słońcem. Spoglądam natomiast do Elekida sprawdzając kątem oka, czy wszystko z nim w porządku.
- Elekid, kontynuujemy nasze poszukiwania. Gdy tylko ujrzysz cokolwiek, daj mi znać.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Berry's Safari - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari - Page 2 EmptyPią 20 Cze 2014, 13:19

9. Oczy po chwili przyzwyczaiły się do znacznie jaśniejszego otoczenia a Elekid kroczył za tobą ciągle. Był już lekko zmęczony tymi ekscesami, lecz to tylko chwilowe. Łyk świeżego powietrza, trochę słońca i wam obu wróciła energia potrzebna do wędrówki. Miałeś trochę czasu aby się rozejrzeć. Staliście na wzgórzu a dookoła rozciągała się wielka, zielona łąka z rzadka przepasana miedzą z posadzonymi drzewami.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Berry's Safari - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari - Page 2 EmptyPią 20 Cze 2014, 13:23

No to idziemy. Ogromna łąka, plus parę drzew = idealne miejsce do tego, żeby znaleźć to, po co tutaj przyszliśmy. Mam przynajmniej taką nadzieję. Idziemy więc dalej, w stronę tej łąki. Kiedy tylko dojdę do drzew, to rozglądam się, czy nie ukryły się tam gdzieś jakieś stworki.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Berry's Safari - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari - Page 2 EmptyPią 20 Cze 2014, 13:26

10. Kroczyłeś wolno w kierunku drzew a one, zupełnie jakby uciekały przed tobą. Hm... to tylko głupie złudzenie jednak mogło irytować. W końcu dotarliście do drzew i zaczęliście rozglądać się za pokemonami. Nagle... coś zrzuciło ci prosto na głowę jakieś jabłko i zniknęło między liśćmi.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Berry's Safari - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari - Page 2 EmptyPią 20 Cze 2014, 13:30

Latające jabłko. Co jeszcze mnie spotka w tym safari? Lekko zaskoczony rozglądam się za tym jabłkiem, bądź za czymkolwiek innym, co tutaj znajdę. Przynajmniej wiem, że na pewno będzie ciekawie.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Berry's Safari - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari - Page 2 EmptyPią 20 Cze 2014, 13:34

11. Z drzewa wystartował nagle Pidove, który to najwidoczniej zrzucił na ciebie ten przepysznie wyglądający owoc. Zaraz po tym spadł na ziemię Sentret. Najwidoczniej doszło między nimi do jakieś bójki.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Berry's Safari - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari - Page 2 EmptyPią 20 Cze 2014, 13:36

Pidove oraz Sentret - z deszczu pod rynnę. Oba Pokemony jakoś niezbyt mnie interesują, tak jak nie interesuje mnie ich walka. Dlatego też wspólnie z Elekidem idziemy dalej cały czas się rozglądając.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Berry's Safari - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari - Page 2 EmptyPią 20 Cze 2014, 13:39

12. Było bardzo milutko, lecz nagle w niebo wzbiło się wielkie stado Pidove'ów z trzepotem swoich małych skrzydełek. Pokryły niebo żywą chmurą, z której spadł deszcz odchodów po czym zniknęły za horyzontem. Coś masz pecha do stad. Można powiedzieć, że to gówniana sprawa jest.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Berry's Safari - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari - Page 2 EmptyPią 20 Cze 2014, 13:40

A tam gówniana sprawa - nie ma się co przejmować. Troszkę się tam otrzepię i spokojnie z Elekidem możemy iść dalej i dalej. Stado gównianych Pidov'ów na pewno mnie nie zatrzyma. Nie mnie.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Berry's Safari - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari - Page 2 EmptyPią 20 Cze 2014, 13:43

13. Tak więc ruszyłeś dalej rozglądając się za jakimiś pokemonami. Nagle usłyszałeś jakieś krzyki z zachodu. Najwyraźniej jakaś dziewczyna miała problemy. W dodatku już znałeś ten głos. Czyżby znów ktoś wpadł w krzaki?
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Berry's Safari - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari - Page 2 EmptyPią 20 Cze 2014, 13:50

OK, trzeba sobie pomagać. Ja pomogę jej w przeszkodzie, to może kiedyś ona pomoże mi w poszukiwaniu ciekawych Pokemonów. Tak wiem, jestem materialistą. Ruszam w kierunku, skąd usłyszałem krzyki. Sprawdzam, co się tam dzieje.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Berry's Safari - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari - Page 2 EmptySob 21 Cze 2014, 10:42

14. Dziewczyna piszczała jak głupia przyparta do pnia drzewa. otaczały ją Patrat'y które tylko patrzyły się na nią. Nawet nie chciały nic jej zrobić, jednak nieznajoma w zielonej sukni, jak to dziewczyna z dobrego domu bała się gryzoni.
- Idźcie sobie! Idźcie!
Pisnęła tupiąc nogą jakby miała z pięć lat dopiero.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Berry's Safari - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari - Page 2 EmptyNie 22 Cze 2014, 15:33

Chyba muszę się zająć jednak swoimi sprawami i samemu szukać Pokemonów, a nie przejmować się jakimiś rozpieszczony bachorami. To do niczego dobrego mnie nie doprowadzi. Ale skoro już tu jestem to w drodze wyjątku ostatni raz jej pomogę.
- Elekid! Thundershockiem pogoń te stworzonka! Jeśli to nie pomoże to użyj silniejszej mocy elektrycznej - ThunderBolt!
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Berry's Safari - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari - Page 2 EmptyNie 22 Cze 2014, 16:08

1. Twój pokemon błyskawicznie przepędził stworki, które tylko parsknęły na ciebie i już pognały gdzie pieprz rośnie.
- Dziękuję. Szłam tutaj widząc małą kolonię Budew'ów i napadły mnie te okropne szczury. Chcesz iść ze mną do tych ślicznych pokemonów?
Spytała z błagalną minką. Widocznie bała sie, że te Patrat'y wrócą.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Berry's Safari - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari - Page 2 EmptyNie 22 Cze 2014, 16:09

- OK, mogę z tobą iść, ale dosłownie tylko kawałek. Chcę wyruszyć samotnie i poszukać Pokemonów na własną rękę, bo tak jest okazja, że znajdę coś naprawdę niesamowitego.
Chwilowo więc idę z nową towarzyszką. W sumie te Budewy.. nawet trochę mnie kuszą. Chociaż przyszedłem tutaj po innego, roślinnego Pokemona.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Berry's Safari - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari - Page 2 EmptyNie 22 Cze 2014, 16:28

2. Ruszyłeś za dziewczyną, która podskakiwała radośnie jakby była nienormalna. Albo niespełna rozumu... to chyba jedno i to samo nie? W końcu dotarliście na zbocze jednego z większych wzniesień na którym wygrzewało się stadko Budew'ów. Oprócz nich w powietrzu unosiły się także inne stworki.
- O już są.
Powiedziała nieznajoma wskazując na roślinne stworki palcem.
Berry's Safari - Page 2 187Berry's Safari - Page 2 406
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Berry's Safari - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari - Page 2 EmptyNie 22 Cze 2014, 16:29

Pierwszy z nich wygląda mego komicznie i szczerze zupełnie mnie nie interesuje. Natomiast Budew, to już zupełnie inna sprawa. Tak, jak już wspominałem - przyszedłem po innego roślinnego, ale można go przecież zeskanować i próbować złapać. Co mi szkodzi. Wyciągam więc Dex i skanuję drugi okaz.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Berry's Safari - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari - Page 2 EmptyNie 22 Cze 2014, 16:42

3. Pokedex zaczął coś skrzeczeć, po czym się zaciął na chwilkę. Później zobaczyłeś dłuuuuuuuugą listę skanów.

Berry's Safari - Page 2 406
Budew Berry's Safari - Page 2 Female
Lv: 7
Natura: Radosny
Ability: Natural Cure
Ataki:
~ Absorb
~ Growth
~ Water Sport
Sp. Attack: ?
Sp. Attack Limit: 0%

Berry's Safari - Page 2 406
Budew Berry's Safari - Page 2 Female
Lv: 8
Natura: Leniwy
Ability: Poison Point
Ataki:
~ Absorb
~ Growth
~ Water Sport
Sp. Attack: ?
Sp. Attack Limit: 0%

Berry's Safari - Page 2 406
Budew Berry's Safari - Page 2 Male
Lv: 7
Natura: Odważny
Ability: Natural Cure
Ataki:
~ Absorb
~ Growth
~ Water Sport
Sp. Attack: ?
Sp. Attack Limit: 0%

Berry's Safari - Page 2 406
Budew Berry's Safari - Page 2 Female
Lv: 6
Natura: Radosny
Ability: Natural Cure
Ataki:
~ Absorb
~ Growth
~ Water Sport
Sp. Attack: ?
Sp. Attack Limit: 0%

Berry's Safari - Page 2 406
Budew Berry's Safari - Page 2 Male
Lv: 5
Natura: Płochliwy
Ability: Poison Point
Ataki:
~ Absorb
~ Growth
~ Water Sport
Sp. Attack: ?
Sp. Attack Limit: 0%

Berry's Safari - Page 2 406
Budew Berry's Safari - Page 2 Female
Lv: 7
Natura: Leniwy
Ability: Poison Point
Ataki:
~ Absorb
~ Growth
~ Water Sport
Sp. Attack: ?
Sp. Attack Limit: 0%

Berry's Safari - Page 2 406
Budew Berry's Safari - Page 2 Female
Lv: 5
Natura: Odważny
Ability: Natural Cure
Ataki:
~ Absorb
~ Growth
~ Water Sport
~ Swift
Sp. Attack: ?
Sp. Attack Limit: 0%

Berry's Safari - Page 2 406
Budew Berry's Safari - Page 2 Male
Lv: 7
Natura: Odważny
Ability: Natural Cure
Ataki:
~ Absorb
~ Growth
~ Water Sport
Sp. Attack: ?
Sp. Attack Limit: 0%

Berry's Safari - Page 2 406
Budew Berry's Safari - Page 2 Male
Lv: 6
Natura: Radosny
Ability: Natural Cure
Ataki:
~ Absorb
~ Growth
~ Water Sport
Sp. Attack: ?
Sp. Attack Limit: 0%

Berry's Safari - Page 2 406
Budew Berry's Safari - Page 2 Female
Lv: 5
Natura: Płochliwy
Ability: Poison Point
Ataki:
~ Absorb
~ Growth
~ Water Sport
Sp. Attack: ?
Sp. Attack Limit: 0%

Aż dziwne, że urządzenie się nie zawiesiło. Ty miałeś chwilkę czasu, żeby sprawdzić informacje, podczas gdy dziewczyna przyglądała się jakiemuś Hoppipowi.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Berry's Safari - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari - Page 2 EmptyNie 22 Cze 2014, 16:48

Mówiłem Ci, że wystarczy jeden skan xD
Najsilniejszy Pokemon ma niekorzystną naturę, także podchodzę do Budewa o levelu 7, ale naturze odważnej. Głaszczę stworka po mordce.
- Hej mały. Może zechciałbyś do mnie dołączyć? Zapewne świetnie się dogadasz z moim Elekidem, jak i pozostałą częścią naszej ekipy.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Berry's Safari - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari - Page 2 EmptyNie 22 Cze 2014, 16:53

4. Pokemon spojrzał na ciebie spode łba po czym odwrócił się do ciebie zadkiem.
- Bu...
Pisnął tylko i ziewnął wymownie. Chyba musisz bardziej się postarać aby przyciągnąć jego uwagę.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Berry's Safari - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari - Page 2 EmptyNie 22 Cze 2014, 16:55

Karmy trochę szkoda na Budewa, który znowu nie jest dla mnie jakimś mega priorytetem. No cóż - chyba odpuszczę sobie tego stworka. Znajdę tu na pewno coś ciekawszego, coś co nie odwróci się do mnie zadkiem po paru sekundach rozmowy.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Berry's Safari - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari - Page 2 EmptyNie 22 Cze 2014, 16:59

5. Mimo tego podbiegł zaraz do ciebie jeden z radosnych pokemonów i zaczął się do ciebie tulić. Tyle tu tego... a i są inne metody przekonania do siebie pokemonów. Budew'ów było tu więcej niż można się spodziewać, a Hoppip'ów latało na hektary. Cudowny widok.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Berry's Safari - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari - Page 2 EmptyNie 22 Cze 2014, 17:07

Dobra, mniejsza o to. Widok słodziutki, ale jednak pozostawmy go. I wspólnie z Elekidem kontynuujmy podróż. No właśnie - z samym Elekidem. Nie wiem, na ile możemy liczyć na pomoc dziewczyny, a na ile okaże się ona kulą u nogi. W dalszą podróż ruszamy więc we dwójkę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Berry's Safari - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Berry's Safari   Berry's Safari - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Berry's Safari
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Safari Yoi
» Safari Wojas021
» Safari Berry
» Safari Nivis
» Safari Zefonit

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: