Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Celestia

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Safari Celestia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 9 EmptySob 04 Paź 2014, 08:28

- Man...?
Małpka spojrzała na karmę, potem na ciebie...i zaczęła wcinać, z uśmiechem. Widocznie mu posmakowało.

//1
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari Celestia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 9 EmptyPon 06 Paź 2014, 13:34

/1/ Zadowolona z zadowolenia małpki uśmiechnęłam się u przysiadłam na trawie. Wyciągnęłam szkicownik, który miałam w torbie i zaczęłam rysować małpkę, co jakiś czas podrzucając jej jeszcze karmę. Raz nawet, nieśmiało, wyciągnęłam rękę próbując pogłaskać stworzenie po głowie.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Safari Celestia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 9 EmptyPon 06 Paź 2014, 19:14

- Man...Mankey!
Małpka była zaciekawiona tym co robisz. Kiedy się zorientował co się dzieje, stanął ładnie, pozując do szkicu

//1
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari Celestia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 9 EmptyPon 17 Lis 2014, 17:36

/1/ Nie zwracając uwagi na otoczenie szkicowałam śliczną małpkę uśmiechając się do niej szeroko. Ołówek kreślił kształty uroczego stworzenia, które postanowiło mi ładnie zapozować. Zaśmiałam się cicho i nie marnowałam okazji.
- Dziękuję. - Powiedziałam do stworzenia kończąc rysunek.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Safari Celestia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 9 EmptySro 19 Lis 2014, 21:53

- Man!
Małpka uśmiechnęła się i delikatnie wskoczyła ci na plecy, zaglądając przez ramię na szkic. Wbrew pozorom nie czułaś ciężaru stworka na twoich plecach.

/1
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari Celestia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 9 EmptyCzw 27 Lis 2014, 15:10

/1/ Zadowolona ze szkicu pokazałam go pokemonowi, który wskoczył mi na plecy. Zaśmiałam się i pogłaskałam stworzenie po futerku mrucząc przy tym z zadowolenia. Obserwowałam moją małą Nessie i rozkoszowałam się pięknem otoczenia.
- Może jesteś głodny, co? - Zapytałam małpkę, dając jej kilka chrupek. Przez chwilę wpatrywałam się w pokemona i wzdychałam sobie cicho.
- A może chciałbyś z nami iść dalej, co? - Zapytałam zdając sobie sprawę z tego, że taki pokemon też by mi się przydał.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Safari Celestia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 9 EmptyCzw 22 Sty 2015, 19:57

Małpka zjadła co jej dałaś a po ostatnim pytaniu...odskoczyła do tyłu i zawiesiła się ogonkiem na gałęzi. Nie byłaś specem od poke-mowy-ciała, ale to chyba nie była konkretna odpowiedź...
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari Celestia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 9 EmptyNie 25 Sty 2015, 14:06

/1/ Przez chwilę wpatrywałam się w małpkę, nie za bardzo rozumiejąc, co się stało. Wstałam więc i podeszłam do niej przekręcając głowę.
- Nessie, rozumiesz co to znaczy? - Zapytałam lisiczkę i po chwili wyciągnęłam rękę w stronę Mankeya, chcąc go pogłaskać.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Safari Celestia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 9 EmptyNie 25 Sty 2015, 17:21

Eevee mruknęła tylko. Najwyraźniej też nie do końca wiedziała o co chodzi. Małpka dała się bez problemu pogłaskać, uśmiechając się do ciebie
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari Celestia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 9 EmptyPią 30 Sty 2015, 13:57

/1/ Głaskałam małpkę z uśmiechem, jednocześnie chowając szkicownik do torby. Rozejrzałam się po otoczeniu nie wiedząc, co teraz ze sobą zrobić. Spojrzałam na Nessie, która również nie za bardzo ogarniała.
- Może oprowadzisz nas po tym miejscu, co? Zapytałam małpkę, nie chcąc jej do niczego zmuszać. Jeżeli pokemon nie będzie chciał - po prostu sobie pójdziemy dalej.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Safari Celestia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 9 EmptySob 31 Sty 2015, 00:12

- Man!
Małpka uśmiechnęła się i przeskoczyła na pobliską gałąź. Obróciła się i czekała na ciebie - najwyraźniej nie miał nic na przeciw pokazaniu ci okolicy
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari Celestia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 9 EmptySob 31 Sty 2015, 00:17

/2/ Uradowana zachowaniem małpki od razu zerwałam się z kolan i ruszyłam w jej stronę. Mankey na pewno znał okolice lepiej ode mnie i Nessie. Razem wziętych i trzymających w rękach mapę.
- Już idziemy! - Powiedziałam do niedawno spotkanego pokemona i już szłam za nim. Ciekawe, cóż miał mi do pokazania.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Celestia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 9 EmptyPon 02 Lut 2015, 15:42

1/ Mankey przeskoczył parę razy po gałęziach drzewa, to raz wyżej, raz niżej. Widać wojownicza małpka chciała Ci zaprezentować swoją siłę! Po tym pokazie Mankey zeskoczył na ziemię i przyglądał Ci się. Może warto dać mu jakąś nagrodę?
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari Celestia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 9 EmptyPon 02 Lut 2015, 17:04

/1/ Obserwowałam małpkę uśmiechając się przy tym wesoło. Razem z Nessie podążyłyśmy za naszym przewodnikiem i bawiłyśmy się przy tym przednio. Kiedy Mankey zeskoczył na ziemię, klasnęłam w ręce i podeszłam do niego z kawałkiem karmy. Kucnęłam obok i wręczyłam mu go do łapki.
- Smacznego, należy ci się. - Mówiąc to wyciągnęłam rękę i spróbowałam go pogłaskać po łebku.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Celestia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 9 EmptyPon 02 Lut 2015, 17:22

2/ - Mhama keeej!
Zawołał Mankey przebierając przy tym nogami w miejscu. Walcząca małpka chwilę wąchała karmę jaką trzymałaś w ręce, a następnie chwycił ją w łapki i zaczął zajadać. Widać karma Pokemon bardzo mu smakowała! Zawsze to coś innego niż ciągłe jedzenie jagód.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari Celestia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 9 EmptyPon 02 Lut 2015, 17:34

/2/ Widząc zadowolenie małpki jedynie uśmiechnęłam się szerzej. Pogłaskałam przy tym Nessie, żeby nie czuła się poszkodowana i odetchnęłam głośno.
- To jak, chcesz do nas dołączyć? - Zapytałam po raz kolejny. ostatnim razem Mankey nie dał mi jednoznacznej odpowiedzi. Może teraz będzie bardziej zdecydowany?
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Celestia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 9 EmptyPon 02 Lut 2015, 18:35

2/ Mankey pokiwał swoją główką, zgadzając się na przyłączenie do twojej ekipy. Jak widać jedzenie jest dobrą formą przekupu! A przynajmniej tak było jeśli chodziło o Mankeya. Tak więc nie pozostało Ci nic innego jak go złapać.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari Celestia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 9 EmptyPon 02 Lut 2015, 18:54

/3/ Zaśmiałam się więc i klasnęłam zadowolona w dłonie. Wyjęłam SafariBall i przyłożyłam go do Mankeya. Od teraz będzie podróżował z nami!
- Miło nam, że do nas dołączasz! - Powiedziałam i gdy tylko pokemon się złapał ruszyłam dalej. Uważając, by moja mała Nessie cały czas była koło mnie, szłam przed siebie w poszukiwaniu przygód. I przede wszystkim - nowych pokemonów!
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Celestia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 9 EmptyWto 03 Lut 2015, 11:22

4/ Mankey widząc kulę skierowaną w jego stronę chwilę się zawahał, po czym podszedł bliżej i udało Ci się go złapać! Nessie pisnęła radośnie ciesząc się z kolejnego Pokemona w drużynie. Teraz mogłyście iść dalej szukając innych Pokemonów. Lecz póki co nikogo nie spotkałyście!
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari Celestia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 9 EmptyWto 03 Lut 2015, 12:26

Zadowolona spojrzałam jeszcze na kulę i uśmiechnęłam się do siebie. Pogłaskałam Nessie po łebku i podniosłam się otrzepując kolana. Rozejrzałam się po otoczeniu i westchnęłam cicho. Cóż, trzeba było iść dalej! Tak też zrobiłam. Nic jednak się nie działo, choć dalej rozglądałam się podziwiając to niesamowite miejsce.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Celestia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 9 EmptyWto 03 Lut 2015, 15:00

5/ Tak więc ruszyłaś dalej ścieżką prowadzącą pomiędzy niewielkimi górami. Mimo iż wydawało Ci się, że gdziekolwiek byś się nie ruszyła wszystko wyglądało tak samo, to z uśmiechem na ustach i Nessie u boku szłaś dalej. Może za rogiem będziesz mieć więcej szczęścia.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari Celestia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 9 EmptyWto 03 Lut 2015, 15:11

Szłam więc dalej rozglądając się po okolicy. Co prawda, wszystko wyglądało dosłownie tak samo, gdzie bym nie poszła, ale nadal nie traciłam entuzjazmu. Nuciłam sobie pod nosem piosenkę, którą dawniej śpiewała mi mama i szłam przed siebie.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Celestia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 9 EmptyWto 03 Lut 2015, 18:49

6/ Udałaś się więc w głąb strefy nucąc przy tym radosną piosenkę. Widać, że Nessie się spodobała melodia nucona przez Ciebie po cały czas Cię obserwowała i starała się naśladować to co śpiewasz. Nagle na drogę wybiegł wam mały szczurek goniąc tocząca się przed nim jagodę.
Safari Celestia - Page 9 19
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari Celestia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 9 EmptyWto 03 Lut 2015, 22:36

Spacerowałam nucąc sobie piosenkę, gdy usłyszałam jak Nessie próbuje mi wtórować. Uśmiechnęłam się do niej i razem z nią śpiewałam idąc przez las. Wtedy też natrafiłyśmy znowu na kolejną Ratatę. Wcześniej widziałyśmy już ich kilka. Widząc, jak stworzonko goni jagodę zaśmiałam się tylko. Nie chcąc przeszkadzać stworzeniu poszłam dalej, jedynie je obserwując z ukosa.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Celestia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 9 EmptySro 04 Lut 2015, 11:09

7/ Ominęłaś Rattatę, można by powiedzieć że szerokim łukiem udając się dalej. Zaś szczurek obejrzał się za tobą trzymając jagódkę w łapkach. Nie minęła chwila a Rattata zniknął z pola widzenia. Idąc dalej ujrzałaś mało uczęszczaną ścieżkę skręcającą w lewo.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Celestia - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Celestia
Powrót do góry 
Strona 9 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Safari Yoi
» Safari Berry
» Safari Mhroka
» ~ Safari ~ Knypek ~
» Safari wikkaza

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: