Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Snoviego

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Snovi
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 210
Dołączył : 26/04/2014

Safari Snoviego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Snoviego   Safari Snoviego - Page 4 EmptyPon 29 Cze 2015, 15:16

Idę przed siebie rozglądając się dookoła. Faktycznie, warto uważać, wypadki chodzą po ludziach, zwłaszcza w tym lesie...
Oddycham głęboko i dokładnie obserwuję wszystko co dzieje się bliżej i dalej.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Snoviego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Snoviego   Safari Snoviego - Page 4 EmptyPon 29 Cze 2015, 19:35

18. Szedłeś tak dalej, ale żeby nie było za nudno natrafiłeś w końcu na coś. Właściwie można to było opisać jako wielka, kudłata, fioletowa kula. Po dłuższych oględzinach twój Totodile podszedł do niej i tyknął ją łapką.Ta od razu podskoczyła jak oparzona, a ty mogłeś ją zidentyfikować.
Safari Snoviego - Page 4 048
Powrót do góry Go down
Snovi
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 210
Dołączył : 26/04/2014

Safari Snoviego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Snoviego   Safari Snoviego - Page 4 EmptyPon 29 Cze 2015, 20:36

-Totodile, zostaw go. Nie będziemy próbowali go złapać- zawołałem do stworka. Ruszyłem dalej w poszukiwaniu pokemonów, po które przyszedłem. Przede mną jeszcze długa droga.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Snoviego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Snoviego   Safari Snoviego - Page 4 EmptyPon 29 Cze 2015, 21:20

19. Ruszyliście dalej wymijając drzewa stojące przed wami, co było niezbyt prostym zadanie, zważywszy na to jak gęsto były rozstawione. Tu i tam mogłeś zobaczyć prześwity w miejscach,gdzie całkiem niedawno, przynajmniej w skali lasu, stały stare drzewa. W końcu dotarliście w miejsce, gdzie słońce dochodziło aż do samego, pełnego poziomek poszycia.
Powrót do góry Go down
Snovi
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 210
Dołączył : 26/04/2014

Safari Snoviego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Snoviego   Safari Snoviego - Page 4 EmptyWto 30 Cze 2015, 08:38

-Cudowne miejsce, poziomki...skoro są poziomki, na pewno nie mało tu też pokemonów- pomyślałem. Zerwałem kilka owoców, część dałem Totodile'owi, a część zjadłem sam. Następnie schowałem się wraz z pokemonem w jakichś krzakach, czekając na stworki, które być może pojawią się w tym miejscu.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Snoviego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Snoviego   Safari Snoviego - Page 4 EmptyWto 30 Cze 2015, 13:51

20. Nażarliście się poziomek i weszliście w krzaki. Zaraz po tym dało się usłyszeć z pobliskich zarośli jakieś dźwięki. Nie minęło wiele czasu a twoim oczom ukazał się mały, słodziutki miś albo misia.
Safari Snoviego - Page 4 216
Powrót do góry Go down
Snovi
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 210
Dołączył : 26/04/2014

Safari Snoviego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Snoviego   Safari Snoviego - Page 4 EmptySro 01 Lip 2015, 10:04

-Kolejny słodziaczek, mamy dzisiaj do nich szczęście- szepnąłem do Totodile'a.
Wyciągnąłem PokeDex i przeskanowałem pokemona. Ciekawe kogo teraz los postawił mi na drodze w tym safari.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Snoviego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Snoviego   Safari Snoviego - Page 4 EmptySro 01 Lip 2015, 10:32

21. Wyciągnąłeś swój sprzęt ze spodni i nakierowałeś go na miękką kuleczkę. Urządzenie chwilę drżało, aby w końcu spełnić swoje zadanie. W tym czasie miś jadł owoce jak najęty, cz z poziomkami zjadając całe krzaczki.
Safari Snoviego - Page 4 216
Teddiursa Safari Snoviego - Page 4 Male
Lv. 13
Natura: Żarłoczny
Ablity: Quick Feet
Ataki: Fling, Covet, Scratch, Baby-Doll Eyes, Lick, Fake Tears, Fury Swipes
Powrót do góry Go down
Snovi
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 210
Dołączył : 26/04/2014

Safari Snoviego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Snoviego   Safari Snoviego - Page 4 EmptySro 01 Lip 2015, 10:36

-Skoro jest żarłoczny, to z pewnością nie odmówi porcji karmy- pomyślałem wyciągając jedzenie dla stworka.
Następnie podszedłem bliżej i spróbowałem go pogłaskać.
-Jak Ci się tu żyje? Nie chciałbyś może pójść ze mną? Jedzenia będziesz miał pod dostatkiem...- uśmiechnąłem się.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Snoviego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Snoviego   Safari Snoviego - Page 4 EmptyNie 05 Lip 2015, 14:42

1. Podszedłeś do pokemona, co okazało się niemałą głupotą. Karmienie pokemonów z ręki jest fajne, jeśli te są spokojne i nie mają pyszczków naszpikowanych ostrymi kłami. W każdym razie misiek wciągnął do swojego pyszczka całą karmę wraz z twoją dłonią. W sekundę później zaczął przeżuwać cię co nie było zbyt przyjemnym odczuciem.
Powrót do góry Go down
Snovi
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 210
Dołączył : 26/04/2014

Safari Snoviego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Snoviego   Safari Snoviego - Page 4 EmptyPon 06 Lip 2015, 07:58

Szarpnąłem z całej siły czym prędzej próbując wyciągnąć rękę z ust miśka.
-Nie! Nie! Jesz tylko karmę!- wykrzyknąłem przerażony do Teddiursy.
Po wyciągnięciu dłoni siadam obok przyglądając się stworkowi jedzącemu karmę i czekając na jego odpowiedź dotyczącą wspólnej podróży.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Snoviego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Snoviego   Safari Snoviego - Page 4 EmptyPon 06 Lip 2015, 13:02

2. Właściwie nie powinno to być a tak proste... no ale jak ci się skończą pokeballe to będziesz musiał opuścić to miejsce. Dzięki temu, że złapiesz tego stworka może uda mi się to nieco przyspieszyć... W związku z tym misiek podszedł do ciebie i postanowił przytaknąć na twą propozycję.
Powrót do góry Go down
Snovi
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 210
Dołączył : 26/04/2014

Safari Snoviego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Snoviego   Safari Snoviego - Page 4 EmptyPon 06 Lip 2015, 18:30

Przyłożyłem więc kulę do misia i czekałem, aż stworek zniknie w jej środku, a ball wyda charakterystyczny dźwięk.
-Widzisz Totodile, to już drugi pokemon na tym safari, na razie wszystko idzie wyśmienicie- powiedziałem. Zadowolony ruszam dalej w poszukiwaniu kolejnych okazów.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Snoviego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Snoviego   Safari Snoviego - Page 4 EmptyPią 10 Lip 2015, 10:37

3. Idzie, jak idzie ale może warto byłoby wrócić do źródeł? Na szczęście zapomniałem czym byłeś męczony na początku więc po prostu nie będę ryzykował tego, że się powtórzę. Ruszyłeś dalej w poszukiwaniu pokemonów, jednak jedyne co znalazłeś to grzyby, które kojarzyłeś z lasów, kurki? To chyba tak się zwały te twory.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Snoviego - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Snoviego   Safari Snoviego - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Snoviego
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Safari Yoi
» Safari Cornela
» Safari Shirou
» Safari Berry
» Safari Shisui

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: