Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Szkot

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorWiadomość
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Szkot - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 9 EmptyCzw 18 Cze 2015, 22:37

2) - Masz rację, jest tutaj przepięknie. - przyznał ci rację Nathaniel. - Jeśli dobrze poszukamy, to na pewno znajdziemy tutaj jakieś stworki. - chłopak zaczął rozglądać się wokół, a po chwili przystanął. - Spójrz, coś tam jest. - powiedział, po czym wskazał na stojącą w odległości kilkunastu metrów od was grupkę trzech identycznych pokemonów.
Safari Szkot - Page 9 406
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Szkot - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 9 EmptyPon 22 Cze 2015, 17:46

- To gromadka słodkich Budew! - zaśmiałam się cicho widząc znajome stworki, jakby nie było sama posiadałam jedną z nich. - Urocze są prawda? Mam jedną w swoim rodzinnym mieście.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Szkot - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 9 EmptyPon 22 Cze 2015, 19:33

1) - Masz całkowitą rację, są one niesamowicie urocze. - powiedział Nathaniel, patrząc na gromadkę Budew, która teraz bawiła się ze sobą w berka. - Wspomniałaś, że posiadasz już jedną Budew. Więc pewnie nie będziesz chciała łapać kolejnej, prawda?
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Szkot - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 9 EmptyCzw 25 Cze 2015, 18:08

- Nie, nie będę łapać kolejnej. Jedna Budew mi w zupełności wystarczy.
Uśmiechnęłam się do chłopaka, obserwując dzikie Pokemony. Były takie beztroskie! Mam nadzieję, że moja Budew ma się równie dobrze.
- A może ty będziesz próbował jedną z nich złapać?
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Safari Szkot - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 9 EmptyPią 26 Cze 2015, 16:07

2) - Niby mam już w drużynie trawiastego pokemona, ale.. - Nathaniel zrobił pauzę, zastanawiał się nad czymś. - Mógłbym złapać jedną dla swojej siostry. Gdybyś mogła, to poczekaj tutaj chwilę. - chłopak ruszył wraz ze swoim Castformem w stronę trójki Budew.
Alba stał obok ciebie na dwóch łapkach, spojrzał na ciebie, po czym się szeroko uśmiechną.
- Lava, qui. - odparł wesoło stworek.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Szkot - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Szkot
Powrót do góry 
Strona 9 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Safari Snoviego
» Safari Yoi
» Berry's Safari
» Safari Mhroka
» Safari Shirou

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: