Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Szkot

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Szkot - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 2 EmptyNie 17 Sie 2014, 23:17

2/ - Zigzagoon? Bardzo ładnie. Jesteś strasznie uroczym maluchem. Jeszcze raz przepraszam że Cię obudziliśmy.
Uśmiechnęłam się do Pokemona, następnie usiadłam na trawie i zaczęłam go śmielej głaskać po główce.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Safari Szkot - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 2 EmptyNie 17 Sie 2014, 23:32

- Gooon!
Potwierdził malec, dalej dając się pieścić. Rzeczywiście, urocze stworzenie. Alba ułożył się obok was, obserwując całą sytuacje.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Szkot - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 2 EmptyPon 18 Sie 2014, 21:08

3/ - Aleś ty uroczy!
Zaśmiałam się do Pokemona wciąż głaskając go oraz drapiąc za uszkami. Po chwili spojrzałam na Albę nieco podejrzliwym spojrzeniem.
- Zazdrosny jesteś?
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Safari Szkot - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 2 EmptyWto 19 Sie 2014, 18:08

- Quii...
Alba spojrzał na ciebie z wyrazem twarzy mówiącym mniej więcej "Girl, please, Im waaaaaaaaaaaaaaaay cuter than him...". I miał w tym trochę racji. Leżał sobie spokojnie, podczas gdy Zig...trącił go łapką i zagadał radośnie. Quilava spojrzał na niego, jakby nie wiedząc czy go zjeść, czy zostawić.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Szkot - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 2 EmptySro 20 Sie 2014, 18:12

4/ Zaśmiałam się cicho i przechyliłam się w stronę Alby, obejmując go i przytulając do siebie. Mój duży kochany zazdrośnik!
- No już, spokojnie.
Uspokoiłam Quilavę, a następnie zdziwiłam się trochę na zachowanie Ziggzagoona.
- Chyba chce się z tobą pobawić.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Safari Szkot - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 2 EmptyPią 22 Sie 2014, 22:32

-Quii...
Alba chyba nie był za bardzo zainteresowany zabawą. Leżał spokojnie, obserwując dziwne, brązowe stworzenie. A ten w między czasie skoczył na na kolana, machając ogonkiem.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Szkot - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 2 EmptyPon 25 Sie 2014, 17:53

1/ Zaśmiałam się cicho patrząc na Zigzagoona i drapiąc go lekko za uszkiem.
- Tak Ci się spodobało głaskanie? A może chciałbyś dołączyć do mnie i Alby? Chyba że chcesz sie tylko z nami trochę pobawić. To zależy od Ciebie.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Safari Szkot - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 2 EmptySro 27 Sie 2014, 18:58

- Zigzagoon!
Malec pomerdał ogonem i uśmiechnął się. Najwidoczniej chętnie się do was przyłączy. Wskoczył na grzbiet Alby, oparł się przed nimi łapkami o jego głowę...ale poślizgnął się i spadł tuż przed Quilave. Spojrzał na niego poważnie...i zacząć się śmiać radośnie, podskakując. Ma niespożyte zapasy energii...


//1
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Szkot - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 2 EmptyCzw 28 Sie 2014, 18:20

Zaśmiałam się głośno widząc tak uroczą scenkę! Nie sądziłam, że w takim małym Pokemonie może drzemać tyle energii! Jeszcze zanim złapię to radosne spojrzenie, muszę poznać go trochę bliżej. Dlatego też wyciągnęłam PokeDex i zeskanowałam go.
- Chyba polubiłeś Albę, prawda?
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Safari Szkot - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 2 EmptyCzw 28 Sie 2014, 18:57

Safari Szkot - Page 2 263
Safari Szkot - Page 2 Normal
Zigzagoon
Level: 15
Płeć: Samiec
Natura: Energiczny
Ataki: Growl, Tackle, Tail Whip, Headbutt, Baby-Doll Eyes, Sand Attack
Abillity: Pickup
-Ziiig!
Powiedział radośnie, potwierdzając twoje słowa. Najwidoczniej nie przeszkadzał mu też ogień na ciele Quilavy. Po prostu lubił się dobrze bawić.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Szkot - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 2 EmptyCzw 28 Sie 2014, 19:11

2/ Wyciągnęłam więc SafariBall i dotknęłam nim delikatnie łebka Zigzagoona. Mając nadzieję na to, że Pokemon się złapie schowałam swój PokeDex uśmiechając się do Alby.
- No mały. Schowaj płomienie, może będziemy z tego korzystać znacznie później.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Safari Szkot - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 2 EmptyPią 29 Sie 2014, 10:45

-Ziiig!
Maluch uśmiechnął się i wskoczył do pokeballa, który nie drżał długo i szybko się uspokoił. Kolejny okaz, złapany! :D

//3
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Szkot - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 2 EmptyPią 29 Sie 2014, 15:59

Zadowolona schowałam SafariBall do torby i wstałam z ziemi otrzepując swoją spódniczkę.
- No dobrze Alba. Chwila odpoczynku była, teraz możemy iść dalej. Chodź!
Pogłaskałam po łebku swojego Quilavę i ruszam dalej.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Safari Szkot - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 2 EmptyPią 29 Sie 2014, 23:54

Alba przeciągnął się i oboje ruszyliście dalej. Morze zieleni było kojące - ale z drugiej strony nieco przerażające. Taka ogromna, pusta przestrzeń...nic poza trawą...

//4
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Szkot - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 2 EmptyNie 31 Sie 2014, 21:06

1/ Uśmiechnęłam się do swojego Pokemona po czym ruszam dalej przez łąkę. Co prawda wygląda ona nieco niepokojąco, ale.. Nie ma co się bać na zapas!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Safari Szkot - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 2 EmptyNie 31 Sie 2014, 21:36

Szłaś przed siebie i po kilkunastu minutach zauważyłaś coś, czego nie widziałaś z odległości - teren powoli opadał w dół. Kiedy schodziłaś z pagórka zobaczyłaś ładną, wybrukowaną dróżkę, wiodącą wokół pagórków.

//1
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Szkot - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 2 EmptyNie 31 Sie 2014, 23:25

Spojrzałam na swojego Quilavę uśmiechając się do niego delikatnie.
- Sprawdzimy dokąd wiedzie ta ścieżka, co nie?
Mówiąc to zmierzam w stronę wybrukowanej ścieżki i dalej już się jej trzymam w swojej podróży.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Safari Szkot - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 2 EmptyPon 01 Wrz 2014, 20:34

- Qui!
Pokemon potaknął i ruszyliście dalej. Dróżka wiodła zygzakiem wzdłuż pagórków. Przyjemny wiatr orzeźwiał i spacer wydawał się naprawdę przyjemnością. Mogłaś zapomnieć że byłaś w rezerwacie. Alba wskoczył z powrotem na trawę, tarzając się w niej trochę. Lubił chyba takie otoczenie.

//2
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Szkot - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 2 EmptyPon 01 Wrz 2014, 21:03

Odwróciłam głowę patrząc na mojego Pokemona. Cieszyło mnie to, iż Albie odpowiadało podróżowanie po tej strefie. Przeciągnęłam się idąc przed siebie i przeczesałam dłonią swoje rude, nie do końca posłuszne włosy. Zaczęłam rozglądać się za jakimiś nowymi okazami Pokemonów.
- Tylko żebyś sobie czasem czegoś nie zrobił, Alba.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Safari Szkot - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 2 EmptyPon 01 Wrz 2014, 21:15

- Qui, Qui!
Pokemon starał się cię uspokoić. Co jakiś czas stawał na tylnych łapkach, rozglądając się wokół. Teren jednak wydawał się jednak pusty. Słońce mogło mieć z tym jakis związek - otwarty teren nie dawał wiele cienia, więc nie wiele pokemonów decydowało się teraz pojawiać tam.

//3
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Szkot - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 2 EmptyPon 01 Wrz 2014, 21:24

- Dobrze, dobrze! Już nie będę Ci matkować.
Zaśmiałam się do swojego podopiecznego. Jemu słoneczna pogoda zdawała się nie przeszkadzać. Ale jako Pokemon typu ognistego miał ogień w sercu. Tak więc nie zrażona brakiem Pokemonów rozglądam się za jakimiś niewielkimi krzaczkami czy miejscem gdzie mogły się schować dzikie stworzenia.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Safari Szkot - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 2 EmptyWto 02 Wrz 2014, 21:24

Coś przemknęło przez trawy i wskoczyło pod ziemię. Przez chwilę widziałaś piasek i kawałki ziemi, latające nad trawą, jakby ktoś coś kopał. Alba spojrzał tam a potem na ciebie - jakby nie wiedział co robić...
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Szkot - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 2 EmptyPon 08 Wrz 2014, 17:56

1/ Zatrzymałam się w półkroku i spojrzałam na swojego Pokemona, a następnie na miejsce gdzie ktoś prawdopodobnie coś kopał. Jakieś zapracowane stworzonko, zapewne. Uśmiechnęłam się do Alby, a następnie na palcach przeszłam bliżej miejsca skąd co jakiś czas ponad trawę wylatywały grudki ziemi.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Safari Szkot - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 2 EmptyWto 09 Wrz 2014, 18:42

Zauważyłaś małego, brązowego stworka, który kopał zawzięcie norkę. Był nieco okrągły i miał fajny, puszysty ogonek - nie widziałaś jednak wiele więcej, bo był odwrócony tyłem i zajęty kopaniem. Ale nie wydawał się groźny.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Szkot - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 2 EmptyCzw 11 Wrz 2014, 18:43

2/ Zaciekawiona sytuacją pochyliłam się mocniej nad zapracowanym stworzonkiem. Spojrzałam na swojego Quilavę po czym wyciągnęłam PokeDex by zeskanować Pokemona który był tak bardzo zajęty kopaniem dziury, że chyba wciąż nas nie zauważył.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Szkot - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Szkot
Powrót do góry 
Strona 2 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Safari Snoviego
» Safari Yoi
» Berry's Safari
» Safari Mhroka
» Safari Shirou

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: