Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Zefonit

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Zefonit - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 7 EmptySob 19 Lip 2014, 17:50

- Nawet jeśli był to ognisty atak, - kontynuowała dziewczyna - to dlaczego to drzewo ocalało?
Margot miała rację. Twoje wytłumaczenia były dobre, ale nie zostawał jeden szkopuł. Ocalałem drzewo.
- Słyszałeś kiedyś o Celebim? - zapytała ciebie nagle Margot.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Zefonit - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 7 EmptySob 19 Lip 2014, 17:53

Spojrzałem na nią jak na idiotkę. Celebi? Fajnie, tylko na safari nie można go spotkać przed dwudziestą piątą stroną safari bez Master balla i zezwolenia administracji.
- Naprawdę, obchodzi cię, że jakieś drzewo przeżyło w miejscu gdzie wszystko popalono? To nie fabuła na takie akcje, tylko zwykłe safari gdzie łazi się w kółko żeby łapać pokemony.
No mój argument był powalający.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Zefonit - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 7 EmptySob 19 Lip 2014, 17:59

18) Twój argument zamurował Margot. Po chwili dziewczyna ponownie się odezwała:
- Może i tak, ale to chyba dziwne, że tylko ono ocalało. Uważasz, że ten czarnowłosy przystojniak nad nami pozwoli ci łapać poki hurtowo?
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Zefonit - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 7 EmptySob 19 Lip 2014, 18:03

Hm... łapanie poków hurtowo? No gdzie tam... nawet tego nie wymagam. Ale cztery pokemony na jedenaście stron to wielkie gówno, zwłaszcza, że połowa była niezdatna nawet do patrzenia.
- Nie potrzebuję tego, jeszcze dwa robaki i mnie tu nie ma.
Stwierdziłem zwięźle i jasno.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Zefonit - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 7 EmptyPon 21 Lip 2014, 18:27

1) - Niech ci będzie. - odparła zwięźle dziewczyna - Ale jeśli zobaczymy coś dziwnego lub coś, co mogło mieć związek z tym błyskiem światła, to się temu przyjrzymy, dobrze?
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Zefonit - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 7 EmptyPią 25 Lip 2014, 11:51

Spojrzałem na nią jak na natrętną muchę. No chyba czas w końcu się jej pozbyć.
- Wiesz co, może lepiej się rozdzielmy. Tak sprawdzimy większy teren.
Dobra rozdzielmy się i będzie spokój.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Zefonit - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 7 EmptyPią 25 Lip 2014, 11:58

-OK. - odrzekła i poszła w swoją stronę. Pozbycie się jej było banalne. Ty zaś znów mogłeś oddać się poszukiwaniom. Gdy rozglądałeś się wokoło dosłyszałeś siorbanie dochodzące gdzieś z góry.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Zefonit - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 7 EmptyPią 25 Lip 2014, 12:00

Siorbanie dochodzące z góry? Toż to najprawdziwsza, najciekawsza rzecz jaką dotychczas udało mi się usłyszeć. Czym prędzej podniosłem głowę ku górze i zacząłem wyszukiwać źródła dźwięku. Oby tylko nie Patrat z rozwolnieniem.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Zefonit - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 7 EmptyPią 25 Lip 2014, 12:03

3. Rozglądałeś się i rozgladałeś... Nic jednak nie widziałeś konkretnego, a siorbanie nadal było słychać. W pewnim momencie poczułeś rytmiczne szarpanie za włosy. Tak jakby ktoś chciał wyssać ci mózg.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Zefonit - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 7 EmptyPią 25 Lip 2014, 12:05

Y... zombie!!! Czym prędzej zaczynam biegać w kółko jak spanikowane dziecko na widok karalucha po czym szybko krzyczę do swojego Poliwaga:
- Mały zdejmij ze mnie to coś z pomocą Psychic!
Nie mowię tu o walce a zwykłym podniesieniu i... potem się zobaczy.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Zefonit - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 7 EmptyPią 25 Lip 2014, 12:08

4. Poliwag wykonał polecenie. To coś jednak mocno sie trzymało i nie tak łaytwo było Poliwagowi zdjąć to z głowy. Straciłeś przy tym trochę włosów. Gdy jednak już się udało stał przed tobą taki oto stwór Safari Zefonit - Page 7 214
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Zefonit - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 7 EmptyPią 25 Lip 2014, 12:10

Świetnie, może jeszcze frytki do tego. Ale z tego co się orientuję to ludzie lubią takie stworki. Czym prędzej go skanuję i robię oględziny czy aby nie jest jakimś krwiożerczym potworem.
- To bolało.
Powiedziałem na samą myśl o sfatygowanej czuprynie.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Zefonit - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 7 EmptyPią 25 Lip 2014, 12:17

5. Zeskanowałeś bestię, a oto skan:

Cytat :
Safari Zefonit - Page 7 214
Płeć: Samiec
Poziom: 9
Natura: Łakomczuch
Ataki: Jak na lvl
Ability: Guts

Heracross tylko spojrzał na ciebie, gdy to powiedziałeś jakby nie bardzo wiedząc o co chodzi i podleciał do drzewa. Oczywiście przyssał się do niego wysysając nektar.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Zefonit - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 7 EmptyPią 25 Lip 2014, 12:20

Hm.. może jakoś go nakłonię do wspólnej podróży.
- Hej Heracross. Masz może ochotę iść z nami dalej? Poza tym lasem jest pełno drzew, których nie znasz.
No oczywiście częstuję też go porcją karmy. A co tam, może się przekona.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Zefonit - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 7 EmptyPią 25 Lip 2014, 12:28

6. Heracross wolał ssać jednak nektar z drzewa niż jeść twoja karmę. Wybrał definitywnie lepszy posiłek, a nie suchą, być moze starą i przeterminowaną karmę. Nawet nie zaszczycił jej spojrzeniem. Dopóki w pobliżu będzie miał drzewa nie tak łatwo będzie go skusić takim jedzeniem. Choć można próbować... Może się uda, jak tylko mądrze pokombinujesz ^^
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Zefonit - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 7 EmptyPią 25 Lip 2014, 12:34

To będzie czyste szaleństwo, no ale. Biorę kawałek karmy do ust i zaczynam przeżuwać. W konsystencji trochę przypomina chrupki. Z całych sił próbuję udawać zadowolonego w końcu przełykam i mówię:
- Całkiem, całkiem, ale poza tą strefą są znacznie lepsze rzeczy. Może jednak spróbujesz i pójdziemy stąd do jakiejś restauracji?
Kurcze, czy są w ogóle restauracje dla pokemonów?
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Zefonit - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 7 EmptyPią 25 Lip 2014, 12:40

7. Całkiem, całkiem? Pokemonowi lubiącemu się rozkoszować w jedzeniu i to w dużych ilościach dobrego jedzenia, którego ma tu pod dostatkiem może to nie wystarczyć. Słówko o restauracjach nieco go oderwało od myśli spożywania nektaru.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Zefonit - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 7 EmptyPią 25 Lip 2014, 12:44

Hah... znalazła się metoda. W końcu nie od dziś wiadomo, że ludzie potrafią robić świetne rzeczy do jedzenia.
- Ale to słabe do syropu klonowego. Taki pyszny ostatnio jadłem. Widziałem w sklepie jak tu szedłem, no ale nie brałem słodkiego na safari. Tylko pić by mi się chciało. A tak... bym cię poczęstował.
No ulegnij... chodź ze mną... zostań moim pokemonem...
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Zefonit - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 7 EmptyPią 25 Lip 2014, 12:53

8. Gdyby pokemon umiał czytać w myślach zapewne uznał by to ostatnie za oświadczyny. No ale nie umie. I na razie nie dowiesz się,c zy na szczęście, czy nieszczęście. W każdym bądź razie na wspomnienie o syropie klonowym oczy mu się zaświeciły.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Zefonit - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 7 EmptyPią 25 Lip 2014, 12:55

No chyba na szczęście. Ja go potrzebuję, choćby dla kasy. Spojrzałem na stworka z uśmiechem liska chytruska.
- Jak chcesz to ci taki kupię. Może jeszcze coś do tego. Oczywiście jak ze mną pójdziesz.
Zaproponowałem bez ogródek.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Zefonit - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 7 EmptyPią 25 Lip 2014, 13:00

9. Heracross kiwną głową na znak, że przystaje na propozycję. Jednak jeśli go oszukasz będzie cię prześladował do końca życia w snach. Tak więc twoja wola teraz co z nim uczynisz.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Zefonit - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 7 EmptyPią 25 Lip 2014, 13:02

Oczywiście, że łapię pokemona. Rzucam w niego kulą. Po tym, przy najbliższej okazji kupię mu coś do żarcia i spokój będzie.
- Umowa stoi.
Powiedziałem uradowany czekając na to charakterystyczne DING
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Zefonit - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 7 EmptyPią 25 Lip 2014, 14:59

10. Safari ball powierdził się chwilę w miejscu, po czym stanał. Usłyszałeś to swoje ding i mogłeś iść dalej. Albo sobie stać. Jak tam chcesz, ja do niczego nie zmuszam ^^
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Zefonit - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 7 EmptyPią 25 Lip 2014, 15:51

Jupi... uradowany ruszyłem przed siebie. W końcu mam nowego, całkiem silnego pokemona, który nada się do niejednego. Oczywiście mówię tu o walkach.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Zefonit - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 7 EmptyNie 27 Lip 2014, 10:55

1. Poszedłeś dalej zgodnie z planem. Nie dostrzegałeś jednak żadnego ciekawego pokemona, czy też cokolwiek innego. W oddali widziałeś jedynie strużke dymu pochodzącą prawdopodobnie z jakiegoś ogniska.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Zefonit - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Zefonit   Safari Zefonit - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Zefonit
Powrót do góry 
Strona 7 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Safari Zefonit
» Safari Zefonit
» Rei vs Zefonit
» #086 Petalburg Gym Zefonit
» Zefonit vs Snovi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: