Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Nivis

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 7 EmptyPią 05 Cze 2015, 10:57

15. - Już Cinccino jest bardziej kochanym stworkiem od tego fioletowego szczura. - wzdrygnęła się Angela na samą myśl o tym, że miałby koło niej wędrować taki gryzoń. Widocznie niezbyt przepadała za myszowatymi stworami. Nie wiedzieć czemu, chyba tak jak spora część dziewczyn zwyczajnie się ich bała.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 7 EmptyPią 05 Cze 2015, 11:22

Oj tam, Rattata jest nawet fajny. Może dlatego mi się podoba bo widziałem kiedyś małe jakie miał jeden sąsiad w swoim domu. Były śliczne i takie puchate. Chociaż te żeby...
- Kwestia gustu.
Odparłem rozglądając się dookoła za czymś co byłoby jajkami.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 7 EmptyPią 05 Cze 2015, 12:48

16. I w końcu gdzieś w oddali udało ci się dostrzec grupkę - jeśli traktować każde jajco osobno - Safari Nivis - Page 7 102. Jajca intensywnie o czymś rozprawiały skacząc z miejsca na miejsce, aby jakoś w miarę szybko się przemieścić, co wcale nie było takie łatwe w ich przypadku.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 7 EmptyPią 05 Cze 2015, 14:15

Hm... w każdym razie wolałem nie zwracać na siebie ich uwagi, przynajmniej na razie. W związku z tym wyciągnąłem pokexed, ustawiłem go na tryb cichy i wykonałem skan. Chciałem dowiedzieć się najpierw co też ten pokemon sobą reprezentuje, a może później zacznę działać.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 7 EmptyPią 05 Cze 2015, 14:40

17. I tym razem pokemon z tego gatunku okazał się mieć dosyć... specyficzną osobowość.
Safari Nivis - Page 7 102
Exeggcute Safari Nivis - Page 7 Female
Lvl. 19 | Natura: Puszczalska | Ability: Chlorophyll
Ataki: Barrage, Uproar, Hypnosis, Reflect, Leech Seed, Bullet Seed, Stun Spore, Attract
Angela spojrzała na skan tego pokemona przez twoje ramię, a następnie jej wzrok skierował się wprost na twoja twarz w oczekiwaniu na to co zdecydujesz się zrobić w sprawie tego, a właściwie tej jegomości.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 7 EmptyPią 05 Cze 2015, 14:46

Hm... ciekawe... ale nie. Zważywszy na to że pokemon jest o trzy poziomy poniżej mojej średniej, ma taki sobie atak i w dodatku jest samicą to... nie.
- Nie wiem, jakoś ta płeć nie pasuje mi do Exegcuttora. Chyba wolę jeszcze pochodzić tutaj.
Mogę później tego żałować, ale przy średniej poziomów 22 nie opłaca mi się łapać tego pokemona, żeby ją sobie dodatkowo obniżać.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 7 EmptyPią 05 Cze 2015, 14:54

18. Już miałeś iść dalej, już stawiałeś krok, gdy ni stąd ni zowąd pod twoje nogi przytoczył się drugi, dokładnie identyczny pokemon, który uderzył o twoje nogi i spojrzał na ciebie przepraszającym wzrokiem odskakując nieco do tyłu i bacznie ci się przyglądając.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 7 EmptyPią 05 Cze 2015, 14:56

Ojej, czyżby to była miłość od pierwszego wejrzenia? W każdym razie wyciągnąłem pokedex i dyskretnie zeskanowałem stworka po czym odezwałem się do niego.
- Nic ci nie jest mały?
Miałem nadzieję, że nie jest uszkodzony.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 7 EmptyPią 05 Cze 2015, 15:04

19. Pokedex wyrzucił ci na twarz następujący skan:
Safari Nivis - Page 7 102
Exeggcute Safari Nivis - Page 7 Male
Lvl. 23 | Natura: Niezdarna | Ability: Chlorophyll
Ataki: Barrage, Uproar, Hypnosis, Reflect, Leech Seed, Bullet Seed, Stun Spore, Poison Powder, Sleep Powder
- Exe, Exeggcute! - odpowiedziało ci na twoje pytanie jajco, które znajdowało się w samym środku, ale wszystkie były wyraźnie zadowolone z zainteresowania jakie im okazałeś i zaczęły podskakiwać.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 7 EmptyPią 05 Cze 2015, 15:36

Były słodziutkie na pewien specyficzny sposób. Ukucnąłem przed pokemonem, albo grupką pokemonów... w sumie sam nie wiem jak go klasyfikować.
- Miło mi was poznać. Chcecie może coś do jedzenia?
Zaproponowałem im porcję karmy, którą wysypałem tuż przed nim/i.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 7 EmptySob 06 Cze 2015, 12:59

20. Jajka zbliżyły się do karmy i... Zaczęły się rozpychać! Żadne nie chciało poczekać na swoją kolej i tak się przepychali między sobą, a nikt nie zajmował się jedzeniem. W końcu między jajkami doszło do bójki o to kto ma zjeść jako pierwszy i turlali się po pobliskim terenie otłukując wzajemnie swoje skorupki.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 7 EmptySob 06 Cze 2015, 13:02

To było zabawne, a nawet urocze. Aż chciałoby się zaśmiać z tej okazji, jednak się powstrzymałem.
- Ej maluchy. Dla każdego starczy.
Wtedy wziąłem porcję, którą wcześniej położyłem i podzieliłem ją na tyle części ile było jajek. Rozmieściłem je w małych przerwach, takich żeby pokemon mógł bezproblemowo każdym swoim jajkiem się dostać do jedzenia w tym samym czasie.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 7 EmptySob 06 Cze 2015, 13:09

21. Wdrożyłeś swój plan w życie rozdzielając karmę, którą wcześniej przygotowałeś na nieco mniejsze porcje, po czym zawołałeś Exeggcute. Te mocno poobijane po... Zbliżyły się do ciebie i spojrzały pytająco co też możesz od nich chcieć, gdy tu one walczą o jedzenie. Dopiero, gdy rozdzieliłeś między nich karmę ich twarzyczki się rozpogodziły i zabrały się do jedzenia.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 7 EmptySob 06 Cze 2015, 13:21

No i fajnie. Nie wiem czy chciałbym być przywiązany na całe życie do kogoś tak jak te jajka, ale i tak chciałbym złapać tego pokemona.
- Co powiecie na przyłączenie się do mnie? Na pewno nie będziecie musieli się bić o jedzenie i zapewnię wam szkolenie.
Zaproponowałem Exeggcute taki oto układ.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 7 EmptyNie 07 Cze 2015, 11:17

1. Pokemon na wszystkich swoich buziach przybrał zamyślony wyraz twarzy, a następnie odwróciły się do ciebie plecami, po czym żywo zaczęły dyskutować między sobą. Po kilku minutach spojrzały na ciebie i podskakując szczęśliwie zawołały chórem:
- Exe! - co chyba oznaczało, że się zgadzają.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 7 EmptyWto 09 Cze 2015, 10:43

No to fajnie. W takim razie wyciągnąłem kulę z plecaka i stuknąłem pokemona lekko guzikiem, tak aby się złapał.
- Mam nadzieję, że się uda.
Powiedziałem sam do siebie.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 7 EmptyWto 09 Cze 2015, 17:58

2. Czerwona poświata blaskiem swym rażąc wessała Exeggcute do środka niczym odkurzacz wciąga do swego wnętrza kurz i inne dziadostwa. Czerwono-biała kula chwiała się w miejscu przez chwilę, a może i dłużej, po czym słodkim dźwiękiem i swym bezruchem oznajmiła ci, że to koniec twojego polowania na tego pokemona.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 7 EmptyWto 09 Cze 2015, 18:02

Jest... Mam wreszcie to po co tu przyszedłem. Przytuliłem z zadowoleniem kulę i rzekłem do swojej towarzyszki.
- Jeszcze trochę tu zostanę.
A co mi tam, mam dwie kule szkoda byłoby się teraz cofać.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 7 EmptySro 10 Cze 2015, 10:17

3. - Miło będzie mieć jeszcze towarzysza innego niż pokemony. - rzekła Angela uśmiechając się szczerze i głaszcząc Ponyte po pysku. Tak więc zmierzałeś dalej ku swoim celom, a właściwie mogłeś zmierzać jeśli tylko chciałeś i miałeś na to wystarczająco ochoty i cierpliwości.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 7 EmptySro 10 Cze 2015, 14:53

Cierpliwości i ochoty powinno mi starczyć na te kilka stron ściemniania aby w efekcie nieco zarobić. Właściwie, zarobek zawsze spoko, a jeśli przy okazji dwa Absole znajdą dom dla siebie...
- No to fajnie.
Odparłem radośnie na słowa dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 7 EmptySro 10 Cze 2015, 15:14

4. Zatem ruszyliście dalej po łączce kwiecistej, gdzie towarzyszył wam teraz silny aromat kwiatów. Kilkadziesiąt metrów od was pasł się Safari Nivis - Page 7 203 od czasu do czasu podnosząc swoja głowę do góry i mieląc jęzorem rozglądał się na boki, aby mieć pewność, że nic mu nie zagraża w spożywaniu posiłku, a w razie czego, by zdążyć dać nogę.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 7 EmptySro 10 Cze 2015, 15:16

Ciekawy pokemon, nigdy takiego nie widziałem. Właściwie nie chciałem go łapać, ale mimo to wyciągnąłem pokedex żeby go sprawdzić. W końcu informacja na temat tych stworków może mi się kiedyś przydać.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 7 EmptySro 10 Cze 2015, 15:31

5. Dexter przedstawił ci szczegółowe dane na temat pokemona, którego zobaczyłeś.
Safari Nivis - Page 7 203
Girafarig Safari Nivis - Page 7 Emale
Lvl. 23 | Natura: Ostrożna | Ability: Early Bird
Ataki: Power Swap, Guard Swap, Astonish, Tackle, Growl, Confusion, Odor Sleuth, Stomp, Agility, Psybeam, Batton Pass
- Ta strefa to raj dla tych pokemonów, nie muszą się tu martwić o jedzenie. - powiedziała Angela spoglądając w kierunku Girafariga.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 7 EmptySro 10 Cze 2015, 15:36

Właściwie, te pokemony mają gdziekolwiek problemy z jedzeniem? Chyba tylko na pustyni, albo na otwartym morzu. Każdy kto je trawę praktycznie zawsze ma co włożyć do ust.
- Jak widzę jest tu bardzo dużo pokemonów kopytnych. Niektórzy mogliby tu się nieźle bawić.
Na przykład ujeżdżacze byków. O!
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 7 EmptyPią 12 Cze 2015, 11:28

6. ...Albo niejaki Patch de La Reynie :)
- Zapewne, ale wątpię czy takie działania są tutaj dozwolone. - bąknęła Angela zatrzymując się na chwilę, aby sobie popatrzeć na Girafarig.
- W sumie to miejsce ma być miejscem bezpiecznym dla pokemonów, miejscem spokoju i wypoczynku. - dodała.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Nivis - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Nivis
Powrót do góry 
Strona 7 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Safari Yoi
» Safari Dayany
» Safari wikkaza
» Safari wikkaz
» Safari Shisui

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: