Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Nivis

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorWiadomość
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 10 EmptySob 20 Cze 2015, 20:36

W takim razie wyciągnąłem ostatnie, dwa pokeballe z torby i pokazałem je pokemonom.
- Dziękuję, że chcecie ze mną iść.
Powiedziałem i stuknąłem nimi stworki. Następnie pozostaje mi mieć nadzieję, że się nie rozmyślą.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 10 EmptySob 20 Cze 2015, 20:40

13. Samica od razu dotknęła balla i już po chwili mogłeś się cieszyć z nowego pokemona. Samiec znów zaczynał mieć pewne wątpliwości, ale w końcu widząc, że nie ma wielkiego wyboru uderzył łapą w drugą kulę. Ta chwiała sie znacznie dłużej niż w przypadku pierwszym, ale skończyła się tym samym efektem. Mogłeś zatem opuścić safari.
- No cóż, miło było cię poznać. Do zobaczenia kiedyś. Pamiętaj, że mam tu coś dla ciebie. - zawołała na pożegnanie Angela pokazując ci balla z Pachirisu.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 10 EmptySob 20 Cze 2015, 20:42

Pożegnałem się z dziewczyną i odszedłem. Pewnie długo tu nie zawitam, ale bardzo mi się podobało. Do zobaczenia safari, ale następnym razem nie będę raczej w tej strefie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Nivis - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 10 Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Nivis
Powrót do góry 
Strona 10 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» Safari Yoi
» Safari Dayany
» Safari wikkaza
» Safari wikkaz
» Safari Shisui

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: